Lechia Gdańsk - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Savić - Wawrzyniak, Maloca, Wojtkowiak (75' Janicki) - Krasić, Chrapek (70' Gerson), Kovacević, Mila, Peszko (85' Haraslin), Paixao - Kuświk
Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Hlousek, Brzyski - Masłowski (60' Kopczyński), Guilherme (67' Broź), Vranjes, Aleksandrow - Hamalainen, Nikolić (66' Bereszyński)

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

90+5'
Dziękuję serdecznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Lechia w niedzielę zagra o puchary z Cracovią. Z kolei goście będą bronili pozycji lidera w aktualnym sezonie ligowym.

90+2'
Flavio nieprzepisowo zatrzymał Brozia w okolicach środka pola.

89'
żółta kartka Artur Jędrzejczyk obejrzał żółtą kartkę. Powód - nadmierna agresja podczas odbioru.
Sędzia dodał 4 minuty.

88'
Stojan Vranjes pomylił się z kilkunastu metrów. Strzał bez przyjęcia powędrował obok lewego słupka bramki.

86'
Rafał Janicki w osądzie sędziego liniowego znajdował się na pozycji spalonej.

85'
Kibice dziękują Peszce. Jego na boisku zmienia Haraslin.

82'
żółta kartka Bardzo ostry wślizg zaprezentował Peszko. Kartka w pełni zasłużona.

81'

79'
Odgwizdane zagranie piłki ręką w wykonaniu Paixao. Sędzia dopatrzył się złamania przepisów.

77'
Vranjes ostro potraktował wślizgiem Kovacevicia. Rzut wolny dla ekipy z woj. pomorskiego.

75'
Defensywna zmiana w Lechii. Rafał Janicki zastąpił Grzegorza Wojtkowiaka.

73'

71'
Vranjes przewrócony przez Malocę w polu karnym Lechii. Sędzia zadecydował, że gra będzie puszczona.

69'
Zmiana. Gerson za Chrapka.

67'
Wymuszona zmiana. Guilherme zastąpiony przez Brozia.

66'
Stanisław Czerczesow zdjął Nikolicia. Na plac gry wprowadzony Bartosz Bereszyński.

66'
Guilherme opatrywany przez sztab medyczny warszawskiego klubu.

65'
Mila spróbował z rzutu wolnego. Pech kibiców Lechii, bo doświadczozny pomocnik trafił w mur.

64'
żółta kartka Czerwień Lewczuka. Defensor pociągał za koszulkę rozpędzonego Peszko, który już przymierzał się do uderzenia zza pola karnego.

62'
Sławomir Peszko trochę spóźniony z atakiem na piłkę. Na murawę został powalony Guilherme.

60'
Zmiana. Roszada Michałów: Zszedł Masłowski, a na boisku zameldował się Kopczyński.

58'
Przyjezdni z Warszawy nie mają pomysłu na akcję ofensywną. Za chwilę z narożnika będą rozpoczynać gospodarze.

56'
Trenerzy obu ekip mają okazję przekazać rady. Szkoleniowiec Legii ma dużo materiału.

55'
Zwija się z bólu Flavio. Nie obędzie się bez pomocy medyków.

54'
żółta kartka Guilherme faulowany w centralnej części boiska przez Chrapka. Kolejna kartka dla piłkarza gospodarzy.

52'
Gdańsk z inicjatywą. Komplikuje się sytuacja Legii, jeśli chodzi o zapewnienie sobie mistrzostwa.

50'
2:0! Zupełnie bierną postawę w defensywie zaprezentowali zawodnicy Legii. Krasić najpierw świetnie zszedł do środka, a następnie ulokował piłkę w prawy, dolny róg.

47'
Nikolić wdał się w dygresję z arbitrem liniowym. Według napastnika nie było mowy o ofsajdzie. Sędzia pozostał niewzruszony.

46'
Masłowski sprytnie próbował zagrać na obieg do Jędrzejczyka. Koncepcja dobra, ale zabrakło troszeczkę dokładności.

46'
II część gry!

45+1'
Koniec I połowy spotkaniu!
Złe wieści dla Legii po tej odsłonie. Piast prowadzi z Ruchem Chorzów. Lechia jak na razie konsekwentna w działaniu. Owocem tej pracy m.in. przepiękny gol Peszko.

45'
60 sekund dodał sędzia do czasu gry w I odsłonie.

44'
Mila kopnął piłkę wprost w rękawice Malarza. Chwilę wcześniej kontrę zmarnowali jego koledzy. Zblokowany został Flavio.

43'
Nikolić nieźle wycofał do niekrytego Masłowskiego. A ten z kilkunastu metrów posłał futbolówkę nad poprzeczką. To powinno przynieść gościom więcej pożytku.

42'
żółta kartka Wojtkowiak ukarany kartą za wejście na piłkę.

40'
Piłkarze Legii grają zbyt samolubnie. Przed momentem indywidualną akcją próbował błysnął Masłowski, ale zamiary skutecznie pokrzyżowała defensywa. Pomocnik mógł podać do lepiej ustawionych zawodników.

38'
żółta kartka Igor Lewczuk przewinił w starciu powietrznym. Piłkarzem poszkodowanym w tej akcji został Jakub Wawrzyniak. Arbiter Musiał pokazał żółtą kartkę.

37'
Bezbarwny jak na razie jest Nikolić. Snajper Legii nie może uwolnić się spod ścisłego krycia.

35'
Nieudolna próba Hamalainena. Tego strzału Fin nie może zaliczyć do udanych w swojej karierze. Piłka po jego kopnięciu nie mogła zagrozić Saviciowi.

33'
Spokojniejszy fragment zawodów. Możemy uświadczyć liczne przewinienia taktyczne.

31'

29'
Pogoń prowadzi z Cracovią! Strzelcem gola - Dawid Kort.

28'
Ostry pressing stosują zdobywcy PP 2016.

26'
Dużo fauli na stadionie w Gdańsku. Przed chwilą gospodarze zmarnowali stały fragment gry.

24'
Zablokowany Mila z dystansu. Lechia wyprowadza groźne kontrataki.

23'
Savić dosyć niezdarnie wyszedł do centry z rzutu wolnego. Blisko wykorzystania błędu był Nikolić, lecz sytuację w porę wyjaśnił Wojtkowiak.

21'
1:0! Cudowny gol Peszko! Skrzydłowy huknął jak z armaty. Futbolówka kopnięta zza pola karnego powędrowała pod poprzeczką bramki. Malarz bez szans.

19'
Krasić groźnie wgrał piłkę z prawego skrzydła. Do futbolówki już nadbiegał Kuświk, jednak szybciej na korner wybił ją Adam Hlousek.

18'
Dobre piąstkowanie Malarza po wrzutce Mili z narożnika boiska.

17'

15'
Maloca dotarł do futbolówki, która była wybijana z rzutu wolnego. Zagranie tyłem głowy powędrowało nad poprzeczką bramki.

14'
Hamalainen faulował na własnej połowie. Rzut wolny dla podopiecznych Piotra Nowaka.

12'
Słabe dośrodkowanie Brzyskiego ze stałego fragmentu gry. Piłkę pewnie wybił pierwszy z ustawionych graczy przeciwnika.

11'
żółta kartka Krasić soczyście skosił rozpędzonego piłkarza Legii Warszawa. W pełni zasłużona kartka.

9'
Savić skutecznie skrócił kąt Nikoliciowi. Węgier mógł strzałem z ostrego kąta narobić krzywdy gdańszczanom.

8'
Niecelna próba Aleksandrowa z kilkunastu metrów. Uderzenie oddane z krawędzi pola karnego, poleciało obok lewego słupka. Pierwsze zagrożenie, które wypracowała Legia.

6'
Sytuacja dla gospodarzy. Flavio kapitalnie wygrał pojedynek z Hlouskiem, po czym wyszedł na sytuację strzelecką. Ale Portugalczyk zbyt się oddalił od środka bramki, co spowodowało, że futbolówka po jego kopnięciu poszybowała tuż obok lewego słupka.

5'
Faul Hamalainena w ofensywie. Piłkarz Lechii Gdańsk tak się zastawił, że Fin musiał przewinić.

4'
Peszko próbował skutecznie zacentrować z lewego skrzydła. Piłkę posłaną z tego obszaru, pewnie wyłapał Arkadiusz Malarz.

3'
Dobra, indywidualna akcja Peszko na lewej stronie boiska. Pomocnik nieźle się przedarł, ale jego strzał z okolic pola karnego poleciał obok światła bramki.

2'

*'
Zaczynamy!

*'
Lechia Gdańsk na własnym stadionie jest postrachem ligi. Ostatnie dziewięć spotkań: 8 zwycięstw - 1 remis

*'
Na pierwszy rzut oka mogą dziwić wybory Stanisława Czerczesowa. Hamalainen oraz Masłowski byli zawodnicy, którzy najczęściej pełnili rolę rezerwowych, a dziś wychodzą od pierwszej minuty.

*'
Ten pojedynek może rozwiązać wiele niewiadomych...

*'
Ławka rezerwowa Lechii: Marić, Janicki, Kobylański, Haraslin, Buksa, Gerson, Stolarski

*'
Ławka rezerwowa Legii: Cierzniak, Bereszyński, Broź, Kopczyński, Borysiuk, Kucharczyk, Saganowski

*'
Witamy Państwa na naszym portalu!
Dzisiaj w ofercie m.in. relacja ze spotkania Lechii Gdańsk z Legią Warszawa. Ewentualne zwycięstwo gości oznacza, że dziś zagwarantują sobie kolejne mistrzostwo Polski.
Początek o 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online