Zagłębie Lubin - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Polacek - Guldan, Dąbrowski, Todorovski, Tosik, Kubicki, Łukasz Piątek, Janoszka (82' Zbozień), Woźniak, Starzyński, Krzysztof Piątek.
Burić - Kędziora (65' Ceesay), Arajuuri, Wilusz, Gumny - Trałka, Tetteh - Jóźwiak, Gajos, Pawłowski - Nielsen (55' Kownacki).

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Lech Poznań

90'

89'
Mogło być 4:0! Strzał Tosika obronił Burić.

88'
Po dośrodkowaniu z prawej strony dobrze akcję zamknął Woźniak i Zagłębie prowadzi już 3:0!

86'
Kolejny strzał Dąbrowkiego. Tym razem pewnie Burić.

85'
Mocny strzał Rakowskiego na rzut rożny wybił Burić.

84'
Kamiński zastąpił Tetteha.

83'
Rakowski zastąpił Starzyńskiego.

82'
Zbozień zastąpił Janoszkę.

80'
Jóźwiak zamykał akcję po dośrodkowaniu Pawłowskiego, ale nie trafił w światło bramki.

77'
9489 kibiców zasiadło na trybunach.

76'
żółta kartka Gumny ukarany żółtą kartką.

75'
Ładna akcja Pawłowskiego z Kownackim. Strzał tego pierwszego znakomicie obronił jednak Polacek.

72'
Lech gra obecnie fatalnie. Nie ma pomysłu na rozegranie akcji.

68'
2:0! Kapitalny strzał Dąbrowski sprzed pola karnego!!!

67'
Brakuje groźnych sytuacji.

65'
Kędziora wrócił na boisko, ale uraz nie pozwolił mu na dalszą grę. Za niego wszedł Ceesay.

58'
Urazu doznał Kędziora i potrzebował pomocy sztabu medycznego.

55'
Kownacki zastąpił Nielsena.

50'
Gool! Sprytnie rozegrany rzut rożny i po dośrodkowaniu Starzyńskiego i błędzie Wilusza z bliskiej odległości piłkę w bramce Buricia umieścił Dąbrowski.

47'
Groźnie pod bramką Lecha. Strzał Łukasza Piątka został zablokowany przez Wilusza, a dobitka była niecelna.

46'
Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

*'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45+2'
Starzyński uderzył z rzutu wolnego i Burić przeniósł piłkę nad poprzeczką.

44'
Znów przewagę ma Lech.

41'
Strzał Pawłowskiego sprzed pola karnego pewnie wyłapał Polacek.

41'
żółta kartka Kędziora ukarany żółtą kartkę, co oznacza dla niego koniec sezonu.

37'
Lech mógł wyjść na prowadzenie. Gajos huknął lewą nogą przy słupku, ale Polacek wybił piłkę na rzut rożny.

36'
Nielsen uderzył lewą nogą z pola karnego, ale obok słupka.

34'
Teraz nieco lepszy okres gry Zagłębia.

31'
Łukasz Piątek uderzył z dużej odległości, ale pewnie interweniował Burić.

30'
Przepychanki Dąbrowskiego z Kędziorą, ale sędzia postanowił nie karać ich kartką.

28'
Nielsen znalazł się w dobrej sytuacji, ale za długo czekał z oddaniem strzału i został zablokowany.

27'
Było groźnie pod bramką Lecha po niepewnej interwencji Arajuuriego, ale ostatecznie sytuację wyjaśnili obrońcy.

27'
Zablokowany strzał Jóźwiaka.

26'
Gajos z rzutu wolnego i poprzeczka ratuje Zagłębie! Kapitalny strzał. Ależ pecha ma Gajos! W poprzednim meczu również trafił w poprzeczkę.

23'
żółta kartka Guldan ukarany żółtą kartką za faul taktyczny. Oznacza to, że nie zagra on w następnej kolejce.

22'
Gumny dośrodkowywał do Nielsena, ale nieco za wysoko.

21'
Brakuje sytuacji strzeleckich w ostatnich minutach. Sporo walki w środku pola.

16'
Obie drużyny starają się atakować. Mecz toczony jest w niezłym tempie.

14'
Po dośrodkowaniu Nielsena lekki strzał głową oddał Jóźwiak i Polacek bez problemów złapał piłkę.

12'
Prosta strata Jóźwiaka, ale naprawił ten błąd Trałka i wybił piłkę na rzut rożny.

12'
Odpowiedź Zagłębia. Mocny strzał Piątka z pola karnego na rzut rożny wybił Burić.

11'
Gajos z rzutu wolnego dośrodkował w ręce Polacka, a ten o mały włos wrzuciłby sobie piłkę do bramki.

10'
Strzał Kubickiego z dystansu bez problemów obronił bramkarz Lecha Poznań.

8'
Starzyński dośrodkowywał w pole karne, ale Burić zdołał wybić piłkę.

7'
Jak na razie przeważa Lech.

5'
Dośrodkowanie Gajosa z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia.

5'
Dośrodkowanie Kędziory wybite na rzut rożny.

2'
Gool dla Zagłębia? Nie! Janoszka umieścił piłkę w bramce Buricia, ale był na spalonym. Słuszna decyzja arbitra.

1'
Początek meczu. Przy piłce Zagłębie Lubin.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Ustawienie obu drużyn.

'
Rezerwowi Zagłębia: Forenc, Jach, Janus, Papadopulos, Rakowski, Zbozień, Żyra.

'
Rezerwowi Lecha: Lis, Volkov, Kadar, Dudka, Ceesay, Kownacki, Kamiński

'
I skład Zagłębia Lubin.

'

'
Transmisja TV z meczu Zagłębie - Lech tylko i wyłącznie na kanale 38 NC+.

'
Skład Lecha.

'
Początek meczu Zagłębie Lubin - Lech Poznań o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online