Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
1 : 1

Pilarz – Fryc, Sołdecki, Stano, Ziajka – Biskup, Kupczak, Babiarz, Foszmańczyk, Juhar – Nikolić.
Kasprzik – Szeweluchin, Danch, Kopacz – Kallaste, Cerimagić, Przybylski, Kurzawa, Kante, Matuszek – Gergel.

Kędziora (53.)
Kurzawa (23.)

Mecze na żywo: Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Zabrze

90+4'
Koniec meczu. Górnik Zabrze spadł z Ekstraklasy.

90'
Górnik ma jeszcze cztery minuty.

86'
Markowski zastąpił Babiarza.

85'
Juhar mógł rozstrzygnąć losy spadku, ale jego strzał z pola karnego znakomicie obronił Kasprzik.

78'
Niecelny strzał Kurzawy z dystansu.

78'
Janota zastąpił Cerimagica.

77'
żółta kartka Cerimagić ukarany żółtą kartką.

77'
Niecelny strzał z dystansu Foszmańczyka.

75'
Górnik przeważa. Czy starczy czas, aby zdobyć bramkę na wagę utrzymania?

71'
Lekki strzał Juhara i bez problemów broni Kasprzik.

66'
Mogło być groźnie. Kallaste oddał jednak nieudany strzał.

65'
żółta kartka Biskup ukarany żółtą kartką.

63'
Skrzypczak zastąpił Kante.

60'
Śląsk prowadził z Górnikiem Łęczną 3:1, co oznacza, że jeśli zabrzanie wygrają, to się utrzymają w Ekstraklasie.

53'
Goool! Remis. Po dośrodkowaniu Juhara gola zdobył Kędziora. Górnik Zabrze w złej sytuacji!

52'
Lepszy okres gry gospodarzy.

47'
Zabrzenia wysoko starają się atakować rywala.

46'
Rozpoczęła się druga połowa.

'

*'

45'

32'
żółta kartka Sołdecki ukarany żółtą kartką.

30'
Nieudany strzał głową Dancha.

28'
Niecelny strzał Kante.

24'
żółta kartka Za faul kartką ukarany Kurzawa.

23'
Goool! Kurzawa kapitalnym strzałem z rzutu wolnego zdobył bramkę dla Górnika!.

21'
[Z] Żółta kartka dla Stano.

20'
Górnik Łęczna remisuje z Termaliką, co jest złą wiadomością dla zabrzan.

18'
Niecelny strzał Babiarza.

17'
Brakuje emocji w tym meczu. Teraz nieco lepiej prezentują się gospodarze.

8'
Jak na razie nie doczekaliśmy się groźnych sytuacji.

4'
Dobre wieści dla zabrzan. Górnik Łęczna przegrywa ze Śląskiem 0:1.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Niedługo pierwszy gwizdek sędziego.

'
Rezerwowi Termaliki: Nowak, Markowski, Gutkovskis, Kowal, Kędziora, Bratanović.

'
Rezerwowi Górnika: Janukiewicz, Grendel, Janota, Skrzypczak, Magiera, Widanow, Steblecki.

'
Skład Górnika Zabrze:

'
Termalica w zeszłej kolejce zapewniła sobie utrzymanie. Górnik ma na to małe szanse. Musi dzisiaj wygrać i liczyć, że Górnik Łęczna przegra ze Śląskiem Wrocław.

'
Mecz Termalica - Górnik Zabrze na żywo. Początek w sobotę o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online