Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3 : 4

Zubas – Jaroch, Piacek, Kolcak, Mójta – Sokołowski, Kato, Deja, Sloboda, Stefanik – Demjan.
Miśkiewicz – Jović, Głowacki, Żemło, Pietrzak – Małecki, Wolski, Uryga, Drzazga – Paweł Brożek, Ondrasek.

Demjan (16.)
Stefanik (28.)
Brożek (20.)

Mecze na żywo: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków

*'

45'

40'
Po dośrodkowaniu Małeckiego w boczną siatkę trafił Drzazga.

38'
Deja minął dwóch rywali, ale uderzył niecelnie. Było groźnie.

35'
Bardzo dobrze prezentują się gospodarze. Gdyby tak grali wcześniej, to nie żegnaliby się z Ektraklasą.

28'
Podbeskidzie odzyskuje prowadzenie. Mójta znakomicie zagrał do Stefanika, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Miśkiewicza.

24'
Groźna akcja Sokołowskiego. Jego strzał zdołał jednak odbić Miśkiewicz.

22'
Zablokowany strzał Wolskiego.

20'
Remis! Po dośrodkowaniu Jovicia niepilnowany Brożek głową zdobył gola

16'
Gool! Kato oddał strzał, który odbił Miśkiewicz, ale wobec dobitki Demjana był bezradny. Podbeskidzie prowadzi.

12'
Niewiele brakowało, a Sokołowski pokonałby własnego bramkarza. Tak niefortunnie wybijał piłkę, że musnęła ona poprzeczkę.

11'
Po strzale Kolczaka Wisłę uratowała poprzeczka.

9'
Strzał Wolskiego sprzed pola karnego pewnie obronił Zubas.

9'
Rzut wolny Wisły nie przyniósł większego zagrożenia. Pewnie interweniował Zubas.

7'
Niecelny strzał Stefanika.

5'
Jak na razie Wisła częściej stara się zagrażać bramce rywala.

3'
Małecki przedarł się lewą stroną boiska, ale jego boisko zostało zablokowane.

1'

'

'
Piłkarze są już na murawie. Niedługo pierwszy gwizdek sędziego.

'

'
Składy:

'

'
Podbeskidzie dziś żegna się z Ekstraklasą. Po fatalnej rundzie finałowej bielszczanie spadają z ligi. Wisła gra o zachowanie ósmej pozycji.

'
Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków na żywo. Początek w sobotę o godzinie 15:30. Transmisja na kanale 38 NC+.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online