Bayern Monachium - Hannover 96 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hannover 96
3 : 1

Neuer – Lahm, Benatia, Boateng, Alaba – Vidal – Coman, Goetze, Thiago, Ribery – Lewandowski
Zieler – Arkenberg, Anton, Sane, Albornoz – Schmiedebach, Prib – Sulejmani, Fossum, Klaus – Sobiech

Lewandowski (12.)
Goetze (28.)
Goetze (54.)
Sobiech (66.)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Hannover 96

90+4'

90+1'
Świetna akcja Bayernu. Ribery zagrał do Vidala, ten poradził sobie z obrońcą, ale jego strzał z kilku metrów znakomicie obronił bramkarz.

87'
Fatalny strzał Lewandowskiego sprzed pola karnego.

84'
Mało dzieje się w ostatnich minutach.

78'
Rode zastąpił Boatenga.

75'
Po dobrym podaniu Lewandowskiego sytuację sam na sam z bramkarzem zmarnował Ribery.

71'
Dierssen zastąpił Klausa.

68'
Ależ huknął Gulselam. Piłka przeleciała tuż obok bramki.

67'
Prib zmarnował sytuację sam na sam z Ulreichem. Mogło być 3:2.

66'
Goool! Sobiech! Polak wykorzystał złe zachowanie Boatenga i pokonał Ulreicha.

61'
Gulselam zastąpił Sulejmaniego.

61'
Rafinha zmienił Comana.

59'
Prib oddał groźny strzał z dystansu, ale kapitalnie interweniował Ulreich.

59'
Bayern ma zdecydowaną przewagę.

56'
żółta kartka Klaus ukarany żółtą kartką.

54'
Goool! Obrońcy źle wybili piłkę i Goetze strzałem przy słupku podwyższył prowadzenie.

52'
Zmiana w bramce Bayernu. Ulreich zastąpił Neuera.

46'

45'

44'
Teraz dobrą okazję miał Hannover. Albornoz znalazł się w dobrej sytuacji, ale skiksował i nie zdobył gola.

39'
Coraz większą przewagę ma Bayern. Lewandowski przyjął piłkę na klatkę, uderzył z woleja, ale nieco się pomylił.

37'
Po dośrodkowaniu Boatenga głową uderzał Coman i piłka trafiła w słupek!

35'
Lewandowski! Polak uderzał piętą i był bliski zdobycia bramki.

34'
Dobre dośrodkowanie do Sane, ale ten nie sięgnął piłki.

28'
2:0. Goetze poradził sobie z obrońcami w polu karnym, podciął piłkę nad bramkarzem i ta wpadła do bramki. Dobić mógł ją Lewandowski, ale nie zabrał tego gola koledze z zespołu.

25'
Bayern ma przewagę, choć nie gra dziś jakiegoś wielkiego meczu.

22'
Mógł być remis. Źle zachował się Neuer, który wypuścił piłkę, dobijać próbował Fossum, ale piłka przeleciała nad bramką.

20'
Goetze próbował przelobować bramkarza, ale ten nie dał się zaskoczyć.

18'
Tym razem zablokowany strzal Ribery'ego z pola karnego.

15'
Zablokowany strzał Thiago.

12'
Gool! Lewandowski otrzymał piłkę po dośrodkowaniu i złym wybiciu piłki przez obrońcę. Polak nie oddał znakomitego strzału, ale dzięki rykoszetowi zdobył swoją 30 bramkę w sezonie.

11'
Było groźnie. Strzał Vidala z pola karnego przeleciał tuż nad poprzeczką.

11'
Bayern ma przewagę.

8'
Dobra akcja Bayernu zakończona niecelnym strzałem głową Comana.

4'
Bardzo nieudane zagrani Ribery'ego z prawej strony boiska.

1'
Klaus uderzał z dystansu, ale piłka przeleciała nad bramką.

1'

'
Sędzia: Knut Kircher.

'
Na górze relacji live prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn. Na boisku zobaczymy dwóch Polaków: Roberta Lewandowskiego i Artura Sobiecha. Który ze snajperów okaże się lepszy?

'
Na zakończenie sezonu Bundesligi Bayern Monachium podejmie Hannover. Żadna polska telewizja nie przeprowadzi transmisji z tego spotkania. Zapraszamy więc do śledzenia meczu na żywo w serwisie AllMecz.pl

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Hannover 96, to zapraszamy do śledzenia meczu online