Legia Warszawa - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Guilherme, Borysiuk, Jodłowiec, Kucharczyk - Hamalainen (90+1' Saganowski), Nikolić (90+10' Aleksandrov)
Słowik - Nunes, Fojut, Czerwiński, Lewandowski (73' Zwoliński) - Murawski, Gyurcso (73' Akahoshi), Matras, Frączczak, Kort (90+3' Przybecki) - Dvalishvili

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

90+11'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólną uwagę podczas meczów tego sezonu ligowego.
Życzę miłego wieczoru!

90+11'
Legia najlepszą drużyną w Polsce w sezonie 2015/16! Warszawska drużyna zasłużenie wywalczył swój sukces. Dzisiaj Pogoń kompletnie zdominowana.

90+10'
Zmiana. Nikolić zastąpiony przez Aleksandrova.

90+9'
Warszawscy kibice czekają na ostatni gwizdek sędziego. 11 mistrzostwo kraju jest już pewne.

90+7'

90+5'
Niemoc Pogoni Szczecin w poczynaniach ofensywnych. Szwankuje dokładności przy rozegraniu piłki.

90+4'
Koledzy chcą, by gola w tym meczu zdobył Marek Saganowski. Legia ciągle szuka bramki.

90+3'
Zmiana. Kort już na ławce. Na ostatnie minuty został wprowadzony Przybecki.

90+1'
Zmiana. Marek Saganowski zastąpił Hamalainena.

90'
Mecz potrwa 10 minut dłużej.

89'
Łukasz Zwoliński leży na murawie. Igor Lewczuk ze Zwoliński ostro walczyli o pozycję.

89'

88'
Rzut rożny dla Pogoni Szczecin.

86'
3:0! Przepiękna asysta Guilherme w kierunku Hamalainena. Fin z kilkunastu metrów nie dał szans bramkarzowi. Znów był... rykoszet.

84'
2:0! Już nic nie zabierze Legii mistrzostwa! Tomasz Jodłowiec kapitalnie zagrał do Nikolicia. Węgier z paru metrów technicznym strzałem pokonał Słowika. Futbolówka dostała jeszcze rykoszet.

82'
290. dobrych podań zaliczyła Legia Warszawa.

80'
Awantura na boisku. Artur Jędrzejczyk poturbowany przez Mateusza Matrasa. Atak wyprostowaną nogą.

79'
Zamieszanie po rzucie wolnym dla Legii. Czerwiński zachował zimną krew i wybił piłkę poza linię boczną.

78'
Guilherme faulowany tuż przy linii bocznej. Winowajcą - Nunes.

76'
Spalony Łukasza Zwolińskiego.

75'
Ponownie Kucharczyk najbliżej bramki w momencie podania.

73'

72'
Hamalainen błysnął efektownym wolejem. Piłka poleciała obok lewego słupka bramki. Dobry przechwyt zaliczył Hlousek.

70'
Efektownie wybity rzut wolny. Kucharczyk prostopadle do Guilherme, ale ten w porę zatrzymany przez obrońcę.

69'
Uraz Mateusza Lewandowskiego. Piłkarz nadział się na Nikolicia.

67'
Kolejny spalony Dvalishviliego. Gruziński napastnik musi bardziej skupić się na ustawieniu linii defensywnej.

66'
Ciężko wyprowadzić jakikolwiek atak "Portowcom". Agresywny odbiór stosują podopieczni Stanisława Czerczesowa.

64'
Dvalishvili na ofsajdzie.

63'
Lewandowski umiejętnie powstrzymał rozpędzonego Guilherme.

61'
Ostry pressing Legii. Dużo strat w środku pola zaliczają gracze Michniewicza.

59'
Jest spalony, a na nim Michał Kucharczyk. Dobrze postawiona pułapka.

58'
Dawid Kort na małym spalonym. Kibice Pogoni już wstali z miejsc, ale sędzia liniowy się nie pomylił.

57'
Mocna centra Kucharczyka z prawego skrzydła. Efektownie piłkę głową wybił Czerwiński.

56'
Gra wznowiona.

54'

51'

50'
Sędzia zarządził krótką przerwę.

49'
Race na stadionie w Warszawie. Jest bardzo słaba widoczność.

48'
Artur Jędrzejczyk wzorcowo zatrzymał akcję na lewej flance. Jak na razie bez zarzutu działa blok defensywny.

47'
Nikolić wzięty w kleszcze przez dwóch stoperów. Napastnik nie miał szans, by coś zdziałać.

46'
Wracamy!

45+1'
Koniec I części gry!

45'
Nikolić z celnym strzałem. Węgierski napastnik dobrze wypracował sobie miejsce do uderzenia, ale świetnie ustawiony był Jakub Słowik.

45'
Przewinienie taktyczne Mateusza Lewandowskiego.

44'
Adam Hlousek faulował w pobliżu pola karnego rywala.

42'
"Fatalne" dośrodkowanie Kucharczyka z lewego skrzydła. Piłka po jego zagraniu opuściła plac gry.

41'
Słychać doping kibiców z Warszawy. Ich klub idzie po mistrzostwo kraju.

39'
Zagrał piłkę ręką Artur Jędrzejczyk. Sytuacja, która była bezsporna.

38'
Fojut bez pardonu walczył o piłkę w pojedynku powietrznym. Hamalainen odczuł starcie.

36'
Huknięcie Igora Lewczuka z dystansu. Środkowy obrońca wpakował piłkę najprawdopodobniej na trybunę.

35'
Mimo prowadzenia, Legia nie oddała jeszcze celnego uderzenia na bramkę!

34'
Frączczak nadział się na interweniującego przeciwnika.

32'
Malarz z doskonałą robinsonadą. Bramkarz przepięknie wyciągnął uderzenie głową Dvalishviliego. Futbolówka zmierzała w lewe okno.

31'
Marne uderzenie piłki w wykonaniu Mateusza Lewandowskiego. W tej chwili Pogoń w natarciu.

29'
Dość niemrawo wyglądają akcje na skrzydłach, które tworzą "Portowcy". Przed chwilą powstrzymana wrzutka Gyurcso.

27'
Soczyste uderzenie Guilherme z dwudziestu metrów. Piłka pięknie leciała, ale do pełni szczęścia zabrakło trochę precyzji.

26'
Para stoperów Pogoni skutecznie przerywa zagrania ze skrzydeł.

25'
żółta kartka Ostro w środkowej strefie boiska. Michał Pazdan mocno interweniował. Jest żółta kartka dla zawodnika za nieudany wślizg.

23'
Ekstraklasa uznała, że to Jakub Czerwiński umieścił piłkę do swojej bramki.

21'
Niecelny strzał Jodłowca z okolic pola karnego. W ostatniej chwili piłka zeszła z nogi strzelca gola w tym meczu.

20'
Nikolić na pozycji spalonej. Węgier musi pracować nad ustawianiem.

18'
Stołeczna ekipa nie próżnuje i chce podwyższyć wynik. Ale goście nieźle krzyżują plany w środku pola.

16'
Pogoń próbuje coś stworzyć na skrzydłach. Przed momentem z dystansu starał się Kort, ale w porę został powstrzymany.

14'
1:0! Gol Jodłowca! Pomocnik dopadł do bezpańskiej piłki, a potem bez namysłu huknął na bramkę. Futbolówka po drodze odbiła się od obrońcy i wpadła do bramki zaskoczonego Słowika.

12'
Jędrzejczyk profesorskim wślizgiem przerwał groźne podanie Gyurcso z prawego skrzydła. Gdyby nie ta interwencja, to Kort miałby "100%". Na uwagę zasłużyło znakomite zagranie Murawskiego.

11'
Borysiuk przewinił na własnej połowie. Poszkodowany w tej akcji był Dvalishvili.

9'
Guilherme spróbował zaskoczyć Słowika bezpośrednio z rzutu wolnego. Brazylijczyk przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki.

8'
Spóźniony wślizg zaprezentował Fojut. Hamalainen efektownie padł na murawę.

7'
Jędrzejczyk zacentrował z prawej flanki. Piłki jednak nie udało się skierować do bramki żadnemu z kolegów, bo dobrze ustawiony był Czerwiński.

6'
Faulowany taktycznie był Rafał Murawski. Przepisy gry złamał Pazdan.

5'
Guilherme założył siatkę rywalowi. Piłka przeszła, ale już pomocnik z Brazylii został dobrze zablokowany przez Fojuta.

4'
Zablokowana próba Murawskiego zza pola karnego. Dość łatwo do sytuacji strzeleckiej doszedł doświadczony pomocnik.

3'

1'
Wgranie piłki przez Lewczuka. Zagranie z lewego skrzydła posłane jednak trochę za mocno i niedokładnie.

*'
Startujemy!

*'
Na stadionie rozbrzmiał hymn Legii- "Sen o Warszawie".

*'
Legia w swojej gablocie ma 10 mistrzostw Polski. Nikt z jej kibiców nie wierzy w to, że Piast zajmie 1.miejsce w tabeli.

*'

*'

*'
Ławka rezerwy Legii:Cierzniak, Rzeźniczak, Broź, Brzyski, Vranjes, Aleksandrow, Saganowski

*'
Tak to było w historii...

'
Mecz Legia - Pogoń na żywo można śledzić od godziny 18:00. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online