Multiliga - 30. kolejka online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Multiliga
30. kolejka
0 : 0

Mecze na żywo: Multiliga - 30. kolejka

19:56'
Górnik i Lechia w ósemce , a poza nią Jagielonia i Cracovia !

19:54'
Ostatnie spotkanie zakończyło się właśnie w Białymstoku !

19:52'
Jagielonia-Piast - Ostatnia minuta meczu i Balaj uderza w słupek !

19:51'
Zawisza-Ruch - Kuświk !! GOOOL ! 3:0 !!

19:48'
Jagielonia-Piast - Dzwigała uderza z główki , ale nad bramką !

19:47'
Zawisza-Ruch - GOOOL ! Surma ! Ruch prowadzi 2:0 !

19:45'
Jagielonia-Piast - okazje na awans się obudziły. 5 min do zakończenia spotkań !

19:43'
Jagielonia-Piast - GOOOOL ! Quintana głową zdobywa bramkę ! 1:1 !!

19:42'
Zostało 10 min do zakończenia spotkań !

19:41'
Śląsk-Lechia Grodzicki próbował uderzyć z rzutu rożnego , ale obok bramki.

19:40'
Cracovia-Korona Doskonałą okazje miał Boljevic , ale fatalnie skiksował

19:39'
Jagielonia-Piast - Okazja Jagieloni po rzucie rożnym , jednak obyło się bez bramki !

19:37'
Zagłebie-Legia - GOOOL ! Przybecki ! Legia nadal prowadzi, ale już 3:1

19:36'
Zawisza-Ruch - Zawisza próbuje strzelić bramke , jednak obrońcy Ruchu nie do przejścia.

19:35'
Pogon-Widzew Akcja Visniakovsa , jednak piłka uderza w słupek !

19:33'
Zagłebie-Legia - Legia uspokoiła grę po zdobyciu 3 bramek. Na wejście Saganowskiego czekają wszyscy kibice.

19:32'
Górnik-Lech - Teodorczyk zdobył bramkę , jednak pomagał sobie ręka i sędzia nie zaliczył gola !

19:30'
Korona-Cracovia - Korzym strzela bramkę dla Korony i mamy 1:0 !!

19:29'
Wisła-Podbeskidzie - Nie trafia Garguła z karnego ! Nadal 1:0 !

19:27'
Wisła-Podbeskidzie - mamy karnego dla Wisły !

19:25'
Śląsk-Lechia - F.Paixao zmarnował wspaniałą sytuację i nadal 1:0

19:22'
Korona-Cracovia - Uderzenie Kiełba , ale wysoko nad bramką

19:21'
Jagielonia-Piast - Quintana uderza z rzutu wolnego , ale minimalnie nad bramką !

19:20'
Wisła-Podbeskidzie - Głowacki kontuzjowany ! Na boisku melduje się Szewczyk. To drugi zawodnik , który opuszcza boisko z powodu kontuzji

19:18'
Cracovia-Korona - Ntibazonkiza uderza , ale wspaniale broni Małkowski !

19:17'
Cracovia-Korona - Efektowna główka Nowaka , ale obok słupka.

19:16'
Śląsk-Lechia - GOOL ! Stały fragment gry ! Paixao !! 1:0 dla Śląska

19:15'
Górnik-Lech - Iwan nie strzela karnego ! Nadal mamy 3:0 !

19:14'
Śląsk-Lechia - Oba zespoły nastawione na defensywę.Skrzydłem próbował Śląsk , ale dośrodkowanie już niecelne !

19:13'
Górnik-Lech - Hamalainen ! GOOOOL ! 3:0 dla Kolejorza !

19:12'
Pogoń-Widzew - GOOOL ! Marcin Robak ! 1:0 dla Pogoni ! W sytuacji sam na sam nie daje szans bramkarzowi Widzewa !

19:10'
Korona-Cracovia - Cracovia próbuje skrzydłem , ale obrońcy Korony wybijają piłkę

19:09'
Korona-Cracovia - Ależ kiks zawodnika Korony ! Była znakomita sytuacja na zdobycie gola.

19:08'
Pogoń-Widzew - próbuje strzału Robak , ale na posterunku bramkarz Widzewa

19:05'
Zaczynamy drugą połowe we wszystkich spotkaniach

18:48'
Koniec pierwszej połowy na wszystkich stadionach.
Legia prowadzi z Zagłebiem 3:0 , Wisła przegrywa 0:1 z Podbeskidziem , Piast prowadzi 1:0 z Jagielonią , Ruch prowadzi 1:0 z Zawiszą , a Górnik przegrywa 0:2 z Lechem !

18:47'
Jagielonia-Piast - GOOL ! Matras i mamy 1:0 !

18:47'
Zagłebie-Legia - GOOOL ! Pinto ! 3:0 dla Legii !

18:46'
Wisła-Podbeskidzie - Uderzył Dudka, ale broni strzał bramkarz "Górali".

18:43'
Zawisza-Ruch - Strzał Babiarza z dystansu i mamy 1:0 dla Ruchu !!

18:41'
Śląsk-Lechia - Lechia bez strzału na bramkę rywali. Śląsk podkręca tempo - widać , że chcą zdobyć bramkę przed końcem 1 połowy.

18:38'
Jagielonia-Piast - Uderzenie Wilczka i musiał interweniować bramkarz Jagi. Z rzutu rożnego nie udało się stworzyć dobrej akcji.

18:36'
Korona-Cracovia - Kielczanie stosują ostry pressing , ale bez efektu.

18:34'
Górnik -Lech - GOOOL ! Hamalainen ! 2:0 !

18:32'
Górnik-Lech - GOOOL ! Teodorczyk i mamy bramke dla Lecha ! 1:0 !

18:31'
Zawisza-Ruch - Bez bramek również w tym meczu. Częsciej przy piłce zawodnicy Zawiszy.

18:30'
Cracovia-Kielce - Cracovia do tej pory nie oddała ani jednego celnego strzału. Po za tym wspaniale z 30 metrów uderzył Golański , ale interweniował Pilarz.

18:28'
Pogoń-Widzew - Bez bramek. Boisko opuścił kontuzjowany Akahoshi.

18:25'
Wisła-Podbeskidzie - Boisko z powodu urazu opuścił Piotr Brożek. W jego miejsce pojawił się Jakub Bartosz

18:24'
Śląsk-Lechia - Uderzenie z powietrza F. Paixao i fenomenalna interwencja Bąka ! Nadal remis !

18:21'
Zagłebie-Legia - Vrdoljak pokonuje bramkarza Zagłebia z rzutu karnego ! 2:0 dla Legii !

18:20'
Zagłebie-Legia - rzut karny dla Legii . Czerwona kartka dla Rymaniaka.

18:16'
Górnik-Lech - w Zabrzu bez bramek i bez specjalnych okazji.Taktyka Górnika wskazuje na to , że remis całkowicie by ich usatysfakcjonował.

18:13'
Cracovia-Korona Kielce - Cracovia kontroluje gre , jednak nie dokumentuje tego golem. Korona przypomnijmy , bez szans na awans do ósemki.

18:10'
Jagielonia-Piast - Jaga kontroluje spotkanie. Piast bez żadnych grożnych sytuacji.

18:09'
Śląsk - Lechia - Grozna sytuacja Lechii. Po dośrodkowaniu Grzelczaka piłke uderzył Frankowski , jednak niecelnie.

18:08'
Śląsk - Lechia - Lechia kontroluje spotkanie. Jeśli zwycięża na pewno będą w pierwszej ósemce.

18:06'
Wisła - Podbeskidzie - Mamy informacje , że bramka jednak zostaje zaliczona jako samobójcza bramkarza Wisły.

18:03'
Legia - Zagłebie - GOOOL ! Orlando Sa ! 1:0 dla Legii Warszawa !

18:02'
Wisła-Podbeskidzie - GOOOL ! Damian Chmiel !! 1:0 dla Podbeskidzia.

18:00'
Zaczynamy wszystkie spotkania !

0'
Śląsk-Lechia - Czy Śląsk jest drużyną , która może spaść do 1 ligi? Czy Lechia zdoła wejść do czołowej ósemki?

0'
Pogoń-Widzew- Pogoń walczy o pierwszą czwórke. Widzew wie o co gra - broni się przed spadkiem.

0'
Wisła-Podbeskidzie- W dzisiejszym meczu również nie zobaczymy ani Bieszczada i Szewczyka , którzy zagrali łącznie tylko 11 meczy !

0'
Składy z meczu Zagłebie-Legia
Zagłebie Lublin: Rodić - Rymaniak, Dzinić, Bilek, Cotra - Curto, Piątek - Abwo, Kwiek, Janoszka - Papadopulos.

Legia Warszawa : Kuciak - Bereszyński, Junior, Rzeźniczak, Brzyski - Jodłowiec, Vrdoljak - Ojamaa, Duda, Żyro - Sa

0'
Składy z meczu Zawisza-Ruch
Zawisza Bydgoszcz : Kaczmarek - Lewczuk, Skrzyński, Nawotczyński, Ziajka, Petasz, Dudek, Hermes, Alvarinho, Carlos, Vasconcelos.

Ruch Chorzów : Buchalik - Konczowski, Stawarczyk, Malinowski, Dziwniel, Kowalski, Surma, Babiarz, Zieńczuk, Jankowski, Kuświk.

0'
Składy z meczu Pogoń - Widzew
Pogoń Szczecin : Janukiewicz - Frączczak, Golla, Dąbrowski, Lewandowski - Rogalski, Murawski - Małecki, Akahoshi, Kun - Robak.
Widzew Łódz : Wolański - Stępiński, Augustyniak, Nowak, Kikut - Rybicki, Mroziński, Kasprzak, Cetnarski, Kaczmarek – E.Visnakovs.

0'
Składy z meczu Wisła- Podbeskidzie
Wisła Kraków : Miśkiewicz - Burliga, Głowacki, Uryga, Piotr Brożek - Chrapek, Dudka - Garguła, Stilić, Sarki - Paweł Brożek
Podbeskidzie Bielsko Biała : Zajac - Górkiewicz, Pietrasiak, Telichowski, Adu Kwame - Sokołowski, Łatka, Sloboda, Iwański, Chmiel - Lebedyński.

0'
Składy z meczu Jagielonia-Piast
Jagielonia Białystok : K. Baran – Popkhadze, M. Baran, Ukah, Modelski – Grzyb, Pazdan – Dzalamidze, Quintana, Plizga – Balaj.
Piast Gliwice : Trela - Król, Horvath, Polak, Matras - Nikiema, Murawski - Podgórski, Wilczek, Hanzel - R.Jurado.

0'
Składy z meczu Śląsk- Lechia
Śląsk Wrocław : Kelemen - Zieliński, Grodzicki, Kokoszka, Dudu Paraiba - Hateley, Mila - Patejuk, Machaj, Flavio Paixao - Marco Paixao.
Lechia Gdańsk : Mateusz Bąk - Pietrowski, Janicki, Madera, Leković - Kostrzewa, Vranjes, Makuszewski - Tuszyński, Grzelczak, Sadajew.

0'
Składy z meczu Korona-Cracovia
Korona Kielce : Zbigniew Małkowski - Paweł Golański, Radek Dejmek, Piotr Malarczyk, Kamil Sylwestrzak - Paweł Sobolewski, Kyryło Petrow, Michał Janota, Jacek Kiełb - Maciej Korzym, Siergiej Chiżniczenko.
Cracovia : Krzysztof Pilarz - Krzysztof Nykiel, Mateusz Żytko, Damian Dąbrowski, Adam Marciniak - Sebastian Steblecki, Sławomir Szeliga, Rok Straus - Saidi Ntibazonkiza, Giannis Papadopoulos, Edgar Bernhardt.

0'
Składy z meczu Górnik-Lech
Górnik Zabrze :Kasprzik – Olkowski, Danch, Sobolewski, Kosznik – Madej, Łuczak, Gwaze, Nakoulma – Jeż – Iwan.
Lech Poznań :Kotorowski – Możdżeń, Wołąkiewicz, Kamiński, Henriquez, Trałka, Linetty, Lovrencsics, Hamalainen, Pawłowski, Teodorczyk.

0 '

KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

0 '
Zapraszamy na relację LIVE z multiligi. Znajdziesz tutaj najważniejsze informacje ze wszystkich spotkań 30. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Multiliga - 30. kolejka, to zapraszamy do śledzenia meczu online