Liverpool - Sevilla online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Sevilla
1 : 3

Mignolet - Clyne, Toure (83' Benteke), Lovren, Moreno - Can, Milner, Lallana (73' Allen), Firmino (69' Origi), Coutinho - Sturridge
Soria - Mariano, Rami (77' Kołodziejczak), Carrico, Escudero - Krychowiak, N'Zonzi, Coke, Banega (90+2' Cristoforo), Vitolo - Gameiro (89' Iborra)

Mecze na żywo: Liverpool - Sevilla

90+5'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę podczas tej edycji Ligi Europy!
Życzę Państwu dobrej nocy.

90+4'
Sevilla po raz trzeci z rzędu triumfatorem Ligi Europy! Kolejny sukces Grzegorza Krychowiaka przed EURO 2016!
Liverpool mimo porażki może się czuć moralnym wygranym tych rozgrywek. Do historii przejdzie ich "remontada" w ostatnich minutach spotkania z Borussią Dortmund.

90+4'
Zablokowany strzał Iborry z rzutu wolnego. Dobrze ustawiony mur.

90+3'
żółta kartka Clyne z okropnym atakiem na szarżującego rywala. Zasłużona kartka dla bocznego obrońcy.

90+2'
Zmiana. Cristoforo z maleńką cegiełką w tym sukcesie. Brawa dla opuszczającego Banegi.

90+1'
Jakieś próby ataków w wykonaniu "The Reds". Są oni w końcu ludźmi od rzeczy niemożliwych w futbolu!

90'
O 4 minuty arbiter przedłużył finał LE 2015/16!

89'
Zmiana. Gameiro w glorii chwały opuścił murawę. Na ostatnie minuty został wpuszczony Iborra.

88'
Gameiro chce się pokazać selekcjonerowi reprezentacji Francji. Tym razem snajper w momencie podania od kolegi z klubu znajdował się najbliżej bramki.

87'
Ostra centra Banegi z rzutu wolnego. Z ogromnych tarapatów udało się wykaraskać obronie Liverpoolu.

86'
Moreno faulował w pobliżu własnego pola karnego.

84'
żółta kartka Mariano otrzymał kartkę za... opóźnianie gry. Sędzia przyczepił się do zbytniej powolności zawodnika przy wykonywaniu autu.

83'
Zmiana. Jurgen Klopp stawia wszystko na jedną kartę! Benteke za Toure.

82'
Dużo uderzeń ekipy Kloppa jest blokowana.

80'
Soczyste kropnięcie Coutinho z dystansu. Piłka po jego próbie nabrała niezłej rotacji, ale w końcu wylądowała nad poprzeczką bramki.

78'
Soria dość niezdarnie wyszedł do centry z prawego skrzydła. Na jego szczęście nikt w koszulce Liverpoolu nie zamknął akcji.

77'
Wcześniej zapowiadana zmiana. W miejsce urazowanego kolegi wszedł Kołodziejczak.

76'
Rami z kontuzją. Za chwilę będzie roszada w składzie. Wiemy, że na plac gry wejdzie Kołodziejczak.

74'
Kolejna akcja Gameiro. Napastnik usiłował coś zrobić z ostrego kąta, jednak dobrze zachował się wracający defensor. Korner dla "gości".

73'

72'
żółta kartka Szybka kartka dla Origiego. Rami uderzony w twarz przez belgijskiego piłkarza.

71'
1:3! Coke wykorzystał nieudolne wybicie piłki przez przeciwnika. Pomocnik dopadł do bezpańskiej futbolówki i w kulminacyjnym momencie popisał się soczystym uderzeniem z kilku metrów. Bliski dobrej interwencji był Mignolet, ale zabrakło nutki szczęścia.

70'
Krychowiak mógł nieźle namieszać pod bramką Mignoleta. Ale Polakowi zabrakło szybkości i szczęścia.

69'
Zmiana w angielskiej drużynie. Origi zastąpił Firmino.

68'
Lallana tym razem jako winowajca. Rzut wolny dla "gości".

66'
Mariano ofiarnie zablokował uderzenie przeciwnika zza pola karnego. Liverpool zmuszony do aktywniejszej gry na połowie Sevilli.

65'

63'
1:2! Co za powrót! Przepiękna akcja na jeden kontakt zakończona wybitnym strzałem Coke. Futbolówka powędrowała przy prawym słupku bramki.

61'
Mariano zagrał z prawej flanki w kierunku swoich klubowych partnerów. Piłkę pewnie przechwycił Mignolet.

60'
Mignolet z wyborną robinsonadą! Gameiro z paru metrów trafił wprost w bramkarza, który instynktownie nogami zatrzymał napastnika. Kompletnie pogubiona defensywa gospodarzy.

59'
Clyne plecami powstrzymał dośrodkowanie Escudero z lewego skrzydła boiska. Aut dla Sevilli.

57'
żółta kartka Sędzia wrócił do wcześniejszego przewinienia Banegi na Toure.

55'
żółta kartka Vitolo z żółtą kartką. Ponownie w roli faulowanego wystąpił Lallana.

54'
Lallana faulowany przez Gameiro. Francuski napastnik zbytnio zaangażował się w działalność defensywną swojej drużyny.

52'

50'
Kontrowersja w polu karnym gości! Carrico przypadkowo w trakcie interwencji dotknął piłkę ręką. Sędzia zasygnalizował, że o rzucie karnym mowy nie ma.

48'
Kolo Toure wyratował Liverpool! Szarżę pod bramkę zrealizował Gameiro, który już był sam na sam z bramkarzem, jednak w ostatniej chwili skutecznym wślizgiem błysnął obrońca z WKS!

47'
1:1! Akcja rozpoczęta od środka boiska! Gameiro wpakował piłkę do pustej bramki! Fenomenalny rajd na prawym skrzydle wykonał Mariano, wyprowadzając w pole dwóch przeciwników.

46'
Wróciliśmy!

Jest nad czym pracować...

45+1'
Koniec I odsłony!
Mamy bardzo żywy mecz. Obu ekipom zależy na tym, by sięgnąć po puchar Ligi Europy.
Jedynie na co narzekam, to ilość sytuacji bramkowych.
Mam nadzieję, że bohaterowie zrobią coś więcej w ofensywie.

45'
1 minuta dodana do czasu gry I połowy.

44'
Wyborne wgranie Clyne'a w pobliże bramki. Do zamknięcia akcji wystartowało dwóch kolegów, ale ich wślizgi były minimalnie spóźnione. Wcześniej efektowny kiks zaliczył Milner.

43'
Konsekwencja w szeregach defensywnych Anglików. Bardzo groźnie wyglądają ich próby kontrataków.

42'

40'
Kamery tv po raz kolejny pokazały zagranie piłki ręką po stronie przyjezdnych. Sędzia jednak nie uświadczył złamania przepisów.

38'
2:0! Jednak nie! Piłka po strzale głową Lovrena wpadła do siatki, lecz ją w ostatniej chwilę łusnął Sturridge. Cały problem polegał na tym, że snajper był na spalonym.

37'
Lallana w porę zablokowany. Fenomenalny rajd zrealizował Clyne. Korner dla podopiecznych trenera Kloppa.

35'
1:0! Majstersztyk w wykonaniu Sturridge'a! Kapitalne uderzenie z kilkunastu metrów powędrowało w prawy, dolny róg bramki. Zagranie a'la Bergkamp!

33'
Alberto Moreno za wysoko podniósł nogę. Sędzia główny odgwizdał przewinienie.

32'
Przepiękna przewrotka w wykonaniu Gameiro. Snajper dopadł do bezpańskiej piłki w okolicach 11. metra, ale efektowny strzał powędrował blisko lewego słupka.

31'
Korner dla Sevilli. Kolo Toure ofiarnym wślizgiem przerwał zagrożenie pod własną bramką.

30'
żółta kartka Lovren wykazał się nadmierną agresją. Bardzo brzydki wślizg na nogi Gameiro musiał się spotkać z oceną arbitra.

29'
Mocne wgranie piłki przez Koke. Dośrodkowanie z prawego sektora zostało skutecznie powstrzymane przez stoperów.

27'
Gwizdy sympatyków gospodarzy. W ich ocenie powinien być korner po próbie wrzutki Moreno z lewego skrzydła. Sędzia nakazał zacząć grę bramkarzowi.

25'
Escudero korzysta z pomocy sztabu medycznego. W tej chwili lekarze aplikują specjalistyczne środki.

24'
Sturridge kapitalnie wypuszczony w uliczkę przez Lallanę. Napastnik Liverpoolu w doskonałej sytuacji przegrał z Sorią, który umiejętnie skrócił kąt. Naprawdę wielka robota bramkarza gości.

22'
Krychowiak wzięty w kleszcze. W odbiór piłki zaangażowało się dwóch przeciwników.

21'
Koledzy próbują jakimś prostopadłym zagraniem znaleźć Sturridge'a. Pomysł wydaje się dobry, lecz ciągle górą są defensorzy hiszpańskiego klubu.

19'
Ostry wślizg w wykonaniu Escudero. Niebezpieczne wejście na nogi kapitana "The Reds". Na szczęście nic mu się nie stało.

17'
Prosta strata gospodarzy na własnej połowie. Od wyrzutu z autu rozpoczną obrońcy tytułu.

16'
Jak na razie widzimy naprawdę mecz walki. Obie drużyny grają o każdy centymetr boiska.

14'

12'
Kibice angielskiej ekipy gwiżdżą. Oni widzieli zagranie piłki ręką w polu karnym Sevilli.

11'
Carrico efektowną przewrotką wybił piłkę z niemal linii bramkowej. Sturridge sprytnym uderzeniem głową był bliski gola. Doskonałą centrą z prawego skrzydła popisał się Clyne.

10'
Bardzo głęboko piłkę ze stałego fragmentu posłał Escudero. Zawiesinę pewnie przechwycił Mignolet.

9'
Escudero ucierpiał po jednym ze starć z Lallaną. Zawodnik miał chwilowe problemy, ale już jest zdolny do kontynuowania meczu.

8'
Soczysta próba Cana z ogromnej odległości! Uderzenie z kilkudziesięciu metrów zostało sparowane przez Sorię.

6'
Lallana popchnął Krychowiaka. Sędzia Eriksson w odpowiednim momencie przerwał grę.

5'
Coke próbował oddać strzał zza pola karnego. W porę zainterweniował Lovren, blokując rywala.

3'
Emre Can podciął przeciwnika. Już od początku zawodnicy nie odpuszczają.

2'
Grzegorz Krychowiak niezgodnie z przepisami bił się o futbolówkę, która była zagrywana z rzutu wolnego. Przewinienie w ofensywie.

1'
Firmino popełnił faul w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla Hiszpanów.

*'
Startujemy!

*'
Rozbrzmiał ostatni hymn Ligi Europy w tym sezonie.

*'
W tej chwili kibice na stadionie mają okazję oglądać specjalnie przygotowany program artystyczny.

*'
Lista piłkarzy, których dzisiaj zabraknie:

Liverpool: Sakho
Sevilla: Krohn- Deli, Reyes

*'
Ławka rezerwowa Sevilli: Rico, Iborra, LLorente, Pareja, Kołodziejczak, Cristofora, Konoplyanka

*'
Ławka rezerwowa "The Reds": Ward, Benteke, Henderson, Lucas, Allen, Origi, Skrtel

*'
Obie ekipy jeszcze nigdy w historii ze sobą nie grały.

*'
Za właściwy przebieg pojedynku zadba Jonas Eriksson.

*'
Może jest to jakaś alternatywa :)

*'
Finał zostanie rozegrany w Bazylei

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie relacji tekstowej LIVE z meczu finałowego Ligi Europy 2015/16. W ostatnim spotkaniu tej edycji zagra Liverpool ze Sevillą.
Początek zawodów o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Sevilla, to zapraszamy do śledzenia meczu online