Real Madryt - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
1 : 1

Navas - Marcelo, Pepe, Ramos, Carvajal (52' Danilo) - Casemiro, Modrić, Kroos (72' Isco) - Bale, Benzema (76' Lucas), Ronaldo
Oblak - Juanfran, Savic, Godín, Filipe Luis (107' Hernandez) - Gabi, Augusto (46' Carrasco), Koke (115' Thomas), Saúl - Griezmann, Torres

Mecze na żywo: Real Madryt - Atletico Madryt

120'
Zakończyliśmy ten sezon ligowy w pełnej dramaturgii.
W imieniu redakcji chcę podziękować Państwu za wspólną uwagę podczas pojedynków tej edycji Champions League.

120'
Real Madryt 11. raz najlepszy w Europie! Zinedine Zidane w debiutanckim sezonie sięgnął po Ligę Mistrzów!
Wielkie brawa należą się "gościom", którzy w zakończonym sezonie LM pokazali prawdziwą, piłkarską klasę! Wyeliminowanie m.in. Barcelony, to naprawdę wielka sztuka.

120'
5:3 - Cristiano Ronaldo nie dał szans Oblakowi. Real z pucharem Ligi Mistrzów!

120'
4:3 - Juanfran trafił w słupek!

120'
4:3 - nikt się nie myli. Sergio Ramos wykazał się wielkim spokojem, pakując piłkę w prawy róg.

120'
3:3 - dobrze wyegzekwowana jedenastka.

120'
3:2 - zabawił się Bale z Oblakiem. Walijczyk wyczekał na ruch bramkarza. Piłka powędrowała w prawy, dolny róg.

120'
2:2 - Gabi zdecydowanie w lewy sektor bramki.

120'
2:1 - profesorska jedenastka Marcelo. Precyzyjne kopnięcie w prawy, dolny róg.

120'
1:1 - dobrze strzelony karny przez Griezmanna. Soczyste uderzenie w lewy, dolny róg.

120'
1:0 - Pewnie wykorzystana jedenastka przez Lucasa.

W tej chwili trwa motywacyjna rozmowa trenerów z piłkarzami.
Zawodnicy zapoznają się z listą strzelających.

120+2'
Będziemy świadkami konkursu rzutów karnych!
Wojna nerwów na San Siro!

120'
Powstrzymany strzał Danilo. Będzie ostatni korner dla "Królewskich" w tej dogrywce.

119'
Przewinienie w ofensywie zaprezentował Carrasco.
Dwie minuty dodatkowe dzielą nas od rzutów karnych.

118'
Lucas Hernandez wybitnie zatrzymał soczysty strzał Casemiro z krawędzi pola karnego.

116'
Silne huknięcie Ronaldo z rzutu wolnego. Wszystko pięknie - ładnie, ale portugalski skrzydłowy trafił w dobrze ustawiony mur.

115'
Zmiana. Thomas na ostatnie minuty. Koke z jakimś urazem zmuszony, aby opuścić boisko.

114'
Sędzia Clattenburg wezwał sztab medyczny. Będzie on pomagał Koke.

113'
Zagranie piłki ręką w realizacji Torresa. Prosty błąd w opanowaniu futbolówki.

111'
żółta kartka Sędzia wyłonił kolejnego kartkowicza. Pepe za bardzo niebezpieczne wejście na piłkę musiał zobaczyć kartkę. Całe szczęście, że Koke nie doznał żadnego urazu.

110'

107'
Zmiana. Felipe Luis dzisiaj się napracował, zastąpi go Lucas Hernandez.

106'
Odważna decyzja Casemiro, aby spróbować szczęścia z dystansu. Mocny strzał wylądował nad poprzeczką bramki Oblaka.

105'
Ostatni, regulaminowy kwadrans czas zacząć!

105'
Sędzia zagwizdał koniec I części dogrywki!

104'
Danilo ponownie w roli strażaka. Boczny obrońca skutecznie powstrzymał groźny strzał z głębi pola karnego.

103'
Na jego trenerski kunszt liczy pewna część Madrytu...

101'
Danilo zupełnie nieudolnie zza pola karnego. Próba podkręconego uderzenia poszybowała daleko od zamierzonego celu.

100'
Bale w kulminacyjnym momencie zablokowany przez obrońców.

98'
Danilo znów bohaterem. Obrońca niegdyś FC Porto kapitalnie nabiegł pędzącego Griezmanna. Francuski snajper chyba miałby "100%", gdyby nie obrona.

97'
Danilo po profesorsku zdjął futbolówkę nadbiegającemu Carrasco. Od rzutu rożnego rozpocznie Atletico.

95'
Ronaldo przypadkowo znalazł się w dogodnej sytuacji. CR7 został nastrzelony przez któregoś z kolegów. Uderzenie głową jednak powędrowało w miejsce, gdzie stał Oblak.

93'
żółta kartka Kolejna kartka dla "gospodarzy". Danilo ją ujrzał za klasyczny faul taktyczny. Mark Clattenburg już nie pozwala na przewinienia taktyczne.

92'
Celny, ale bardzo przewidywalne uderzenie piłki przez Casemiro. Futbolówka kopnięta z kilkudziesięciu metrów poleciała wprost w Oblaka.

90'
Startujemy z I częścią dogrywki!

Obaj szkoleniowcy jeszcze przekazują jakieś uwagi w kierunku swoich podopiecznych.

90+3'
Będziemy mieli dogrywkę!
Atletico Madryt zdołało odmienić swój los. "Goście" jak najbardziej korzystnie zaprezentowali się w drugiej odsłonie.

90+2'
żółta kartka Faul taktyczny Ramosa na rozpędzonym rywalu. Gdyby nie przewinienie Hiszpana, to Atletico mogło się znaleźć w wybornej sytuacji do gola.
Kartkę za dyskusję otrzymał Gabi.

90+1'
Bale znów wystąpił w roli poszkodowanego. Jeden z ostatnich stałych fragmentów w regulaminowym czasie.

90'
3 dodatkowe minuty dzielą nas od dogrywki.

89'

87'
Bardzo mocna centra Marcelo z lewej flanki. Do finalizacji ruszyło trzech kolegów, jednak żaden z nich nie potrafił wejść umiejętnie w akcje.

86'
Gareth Bale kapitalnie wyszedł w powietrze, aby zamknąć dośrodkowanie z rzutu rożnego.
Walijski napastnik wygrał pojedynek powietrzny, lecz uderzenie głową poszybowało nad poprzeczką.

85'
Kąśliwe wgranie Bale'a z lewego skrzydła. Dośrodkowanie z ogromnym problemem na rzut rożny odbił Oblak.

83'
Torres miał dobrą okazję. Z prawego skrzydła dośrodkowywał Juanfran, akcję próbował zamykać Torres, ale pod wpływem pressingu minimalnie chybił.

82'
Teraz Atletico ma przewagę psychiczną. Gracze Diego Simeone chcą iść za ciosem.

80'
1:1! Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić...
Juanfran perfekcyjnie wrzucił piłkę z prawego skrzydła, a do sytuacji strzeleckiej doszedł Carrasco i pewnym uderzeniem z kilku metrów dał nadzieję swoim kibicom.

79'
Savić uchronił Atletico przed utratą gola!
Środkowy obrońca w ostatniej chwili wybił piłkę z linii bramkowej.

78'
Oblak z kolejną skuteczną interwencją. Swoją sytuację miał CR7, lecz jego strzał z kilkunastu metrów wyłapał bramkarz.

76'
Zmiana. Przed chwilą wymieniony przeze mnie Benzema opuścił plac gry. Zinedine Zidane dał szansę Lucasowi.

75'
Tak w liczbach dzisiaj wygląda Karim Benzema

73'
Pepe ucierpiał w starciu powietrznym. Na szczęście Portugalczykowi nic poważnego się nie stało.

72'
Zmiana. Toni Kroos zastąpiony przez Isco.

70'
Oblak znów ratuje swój klub!
Bramkarz idealnie zatrzymał rozpędzonego Benzemę, który był zupełnie niekryty na prawej stronie.
Goalkeeper wybitnie skrócił kąt, co spowodowało, że mocne uderzenie został skutecznie powstrzymane.

69'
Godin wyratował sytuację w swojej strefie. Stoper w ostatniej chwili zabrał piłkę CR7, który w bajeczny sposób przedzierał się pod pole karne.

68'
Faul "gospodarzy" w polu karnym Atletico po rzucie rożnym. W ocenie arbitra walka o górną piłkę w ich wykonaniu była nieczysta.

68'
Mocne uderzenie Bale'a z rzutu wolnego. Ale skutecznie zainterweniował mur, który powstrzymał zagranie Walijczyka. Rzut rożny dla Realu.

67'
Cristiano Ronaldo nieprawidłowo powstrzymany w bardzo niebezpiecznej strefie dla "gości".

65'
Toni Kroos w indywidualnej akcji. Po szarży Niemca na lewej flance, Real będzie miał aut.

63'
Saul po raz kolejny z pomysłem pokonania Navasa. Tym razem spróbował uderzyć mocno z dystansu, lecz próba ta zdecydowanie nieprecyzyjna.

62'
Casemiro przewrócony w pobliżu pola karnego przeciwnika. Sędzia główny jednak nakazał kontynuowanie gry.

61'
żółta kartka Torres znajdzie się w notatniku arbitra. Sergio Ramos kopnięty w piętę przez hiszpańskiego napastnika.

60'
Saul o włos od efektownej bramki! Pomocnik ekwilibrystycznym zagranie usiłował sfinalizować wrzutkę z lewego skrzydła, lecz zabrakło trochę precyzji. Piłka powędrowała blisko prawego słupka bramki.

58'
Zaskakujące zagranie Koke z okolic pola karnego. Piłka po jego dotknięciu wylądowała poza bramką Navasa.

57'
Kolejne zamieszanie po stałym fragmencie, ale teraz Real atakował. Zrobił to tak nieudolnie, że sędzia przyznał rzut wolny Atletico.

56'
Zablokowana centra Danilo. Z narożnika grę rozpocznie Kroos.

54'
Savić bliski wykorzystania wielkiego chaosu w szeregach obronnych "Królewskich".
Stały fragment udał się "gościom", ale Savić w końcowej fazie akcji z kilku metrów posłał futbolówkę tuż obok lewego słupka.

52'
Carvajal ze łzami opuścił plac gry. W jego miejscu na murawie zameldował się Danilo. Kontuzjowany gracz otrzymał salwę braw od kibiców.

51'
Carvajal będzie musiał skorzystać z pomocy medyków. Krótka przerwa w spotkaniu.

49'
Benzema dość agresywnie atakowany przez Juanfrana. Całe zdarzenie miało miejsce w niebezpiecznym miejscu dla Atletico.

48'
Griezmann koszmarnie się pomylił! Najbardziej aktywny zawodnik Atletico z 11. metrów trafił w poprzeczkę!

47'
Rzut karny dla Atletico!
Pepe w niedozwolony sposób walczył o pozycję z Torresem! Portugalczyk dał się nabrać doświadczonemu snajperowi.

46'

46'
Wracamy do gry!

Coś ze statystyk...

45+1'
Koniec I części gry!
Real Madryt jak na razie bardziej konkretny w sytuacjach ofensywnych. Wśród "gości" brakuje pomysłu, co skutkuje tym, że uderzenia z dystansu często oddaje Griezmann.
Jeśli chcą osiągnąć zadowalający rezultat, to muszą zmienić nastawienie i bardziej się zaangażować.

45'
1 minuta dorzucona do czasu I odsłony.

44'
Bale zaskoczony reakcją arbitra. Walijczyk efektownie się przewrócił po próbie indywidualnej akcji, ale sędzia uznał, że został on skutecznie powstrzymany.

42'
I znów Griezmann. Ponownie płaska próba napsuła krwi defensywie przeciwnika. W tym przypadku futbolówka poleciała blisko lewego słupka bramki Navasa.

41'
Cristiano Ronaldo już czyhał na prostopadłe podanie od klubowego partnera. Piękne plany gwiazdora pokrzyżował jeden ze stoperów, który w odpowiednim momencie "zgasił" piłkę.

39'
Kolejny raz Griezmann próbował coś zrobić z dystansu. Płaski strzał francuskiego napastnika pewnie wychwycił Keylor Navas.

37'

35'
Navas zmuszony do interwencji po kombinacyjnej akcji rywala. Z kilkunastu metrów wolej oddał Grizmann, lecz goalkeeper "Królewskich" był na posterunku i dobrze sparował mocny strzał.
Nawet gdyby padł gol, to i tak nie zostałby uznany, bo Francuz w momencie podania od kolegi znajdował się na spalonym.

33'
Celne uderzenie Grizmanna z kilkudziesięciu metrów. Strzał obiecujący, ale poleciał w miejsce, gdzie ustawiony był Keylor Navas.

31'
Oblak efektownie odbił futbolówkę, którą posłał w kierunku kolegów Benzema. Francuz trochę nie zadbał o precyzję w tej sytuacji.

30'
Zbyt mocna centra Koke z lewego skrzydła boiska. Piłka, która miała trafić na głowę Torresa, poleciała jednak poza plac gry.

29'
Griezmann powstrzymany w porę przez wracającego Ramosa. Dobry cross wykonał Felipe Luis.

27'
Ronaldo posłał zawiesinę z prawego sektora boiska. Futbolówkę z pełną łatwością wyłapał Navas.
Piłkarze Realu bawią się z rywalami w popularną grę "w dziadka".

25'
Nieudany wolej w wykonaniu Juanfrana. Wcześniej groźnie z lewej flanki dośrodkowywał Felipe Luis.

23'
Savić ponownie skutecznie zablokował uderzenie piłkarza Realu Madryt. Przed momentem silnym strzałem zza pola karnego chciał popisać się Cristiano Ronaldo.

21'
Trochę biernie w ofensywie poczynają "goście" tego pojedynku.

20'

17'
Sergio Ramos ma jakiś patent na Atletico w europejskich pucharach. Piszę to dlatego, bo ten zawodnik wyrównał w doliczonym czasie gry w pamiętnym finale z 2014 roku.

16'
Teraz podopieczni Simeone są zmuszeni do śmielszych ataków.

14'
1:0! Toni Kroos idealnie zacentrował ze stałego fragmentu gry! Piłkę wyśmienicie przedłużył Bale, a sytuację z najbliższej odległości zakończył Ramos.
Przy uderzeniu z paru metrów bezradny był Oblak.

12'
Gabi w indywidualnej akcji. Pomocnik w pewnym momencie efektownie się przewrócił, ale o rzucie wolnym nie można mówić.

11'
żółta kartka Zgodnie z oczekiwaniami takie przewinienie nie mogło obejść się bez kartki.

10'
Griezmann zwija się z bólu. Napastnik "gości" został bezpardonowo wślizgiem potraktowany przez Carvajala.

9'
Zablokowana próba Krossa z dystansu. Dobrze Niemca powstrzymał Savić.

8'
Fernando Torres popchnięty przez Sergio Ramosa. Zespół sędziowski wychwycił sprytne zagranie stopera.

6'
Oblak z kapitalną obroną! Bale wyśmienicie wrzucił piłkę z rzutu wolnego, a akcję próbował skutecznie zakończyć z paru metrów Casemiro, ale w kulminacyjnym momencie został powstrzymany przez Oblaka, który zaliczył wyborną interwencję nogami.

5'
Bale przewrócony w pobliżu pola karnego Atletico. Będzie sposobność, aby oddać soczyste uderzenie ze stałego fragmentu.

4'
Faul Luki Modricia w okolicach środka pola. Atletico ma rzut wolny.

3'
Nieudane zagranie Saula w rejonach prawego skrzydła. Od bramki grę wznowi Navas.

2'
Słaba centra Cristiano Ronaldo z lewego skrzydła. Piłkę łatwo oddalił z własnego pola karnego Savić.

1'
Nakładkę zaliczył Koke. Poszkodowanym w tym starciu okazał się Casemiro.

*'
Zaczynamy spotkania na San Siro!

*'
Rozległ się po stadionie ostatni w tym sezonie hymn Ligi Mistrzów!

*'
Przed chwilą swoje umiejętności wokalne zaprezentował Andrea Bocelli.

*'
Już tylko siedem minut...

*'
W tej chwili kibice na stadionie mają okazje wysłuchać piosenkę, którą wykonuje Alicia Keys.

*'
Taka sytuacja...

*'
Ławka rezerwowa Atletico: Moya, Teye, Gimenez, Carrasco, Correa, Hernandez, Tiago

*'
I to jest dopiero dylemat? :)

*'
Ten Pan zadba o ład boiskowych wydarzeń

*'
Trzeba wiele trudu i umiejętności, by znaleźć się w finale Ligi Mistrzów. Tak wyglądała ścieżka obu drużyn.

*'
Obie ekipy w 2014 roku spotkały się w finale Ligi Mistrzów. Tamte starcie po dogrywce wygrał Real Madryt.

*'
"Goście" tego spotkania jeszcze nie doznali zaszczytu wygranej w Champions League.

*'
"Królewscy" w swojej historii 10 razy sięgali po Ligę Mistrzów (wcześniejsza nazwa - Puchar Europy).