Polska - Holandia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Holandia
1 : 2

Szczęsny - Piszczek (46' Cionek), Pazdan, Glik, Jędrzejczyk - Mączyński (81' Jodłowiec), Błaszczykowski (46' Kapustka), Zieliński, Grosicki (77' Peszko) - Milik (88' Stępiński), Lewandowski (67' Linetty)
Cillessen - Willems (46' Aanholt), van Dijk, Bruma, Tete - Wijnaldum, Bazoer, van Ginkel (71' Strootman) - Promes, Janssen (75' Dost) , Berghuis (67' Narsigh)

Jędrzejczyk (60.)
Janssen (32.)
Wijnaldum (76.)

Lewandowski (62.) żółta kartka
Wijnaldum (63.) żółta kartka

Mecze na żywo: Polska - Holandia

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólną uwagę. Życzę miłej nocy.

90+4'
Dobry materiał do analizy dla Adama Nawałki. Dzisiaj zbyt dużo luzu w defensywie, co świetnie wykorzystali rywale.
Na plus oczywiście postawa Wojciecha Szczęsnego, któremu dzisiaj obrona dała wiele pracy.
Kolejnym pozytywem - brak kontuzji po naszej stronie.

90+3'
Niezbyt udany rzut wolny w wykonaniu Polaków. Mimo wielu piłkarzy w biało - czerwonych koszulkach, to nie udało się stworzyć zagrożenia.

90+3'
Ostre wejście wślizgiem Brumy w nogi Stępińskiego. Musiał być rzut wolny.

90+2'
Gospodarze chcą jeszcze powalczyć, aby zadowolić kibiców, którzy zgromadzili się w Gdańsku.

90'
3 minuty dorzucone od sędziego.

89'
Szczęsny kolejny raz na medal! Bramkarz Romy wybornie wyszedł z bramki, by przechwycić prostopadłe podanie w kierunku Dosta.

89'
Holendrzy dobrze oddalili zagrożenie po wybitym rzucie rożnym.

88'
Milik żegnany brawami przez kibiców. Kilka minut dostał napastnik Ruchu Chorzów, Mariusz Stępiński.

86'
Soczysta "podkrętka" Peszko zza pola karnego. Futbolówka odbiła się od obrońców i wypadła poza plac gry.

85'
Milik ciągle próbuje. Brawa za nieustępliwość i ambicję, lecz uderzenie piłki ze stałego fragmentu poszybowało nad poprzeczką bramki.

84'
Arek Milik przewrócony przez van Dijka. Będzie sposobność do bezpośredniego strzału na bramkę.

82'
Szczęsny nie ma łatwo ze swoimi obrońcami. Goalkeeper musiał się wyciągnąć, by wybronić kąśliwe uderzenie Holendrów zza pola karnego.
Piłka zmierzała w prawy, dolny róg bramki.

81'
Tomasz Jodłowiec otrzymał swoją szansę. Piłkarz Legii zastąpił Krzysztofa Mączyńskiego z Wisły Kraków.

80'
Narsingh znalazł się na ofsajdzie. Szybka reakcja zespołu sędziowskiego.

78'
Faul taktyczny na Arkadiuszu Miliku. Rzut wolny dla gospodarzy tego starcia.

77'
Gracz Lechii Gdańsk na boisku. Peszko zmienił Grosickiego.

76'
1:2! Kolejny raz zbyt pasywnie Polacy w obronie. Wijnaldum z ogromną łatwością uwolnił się spod krycia Glika, a potem efektownie uderzył w lewy sektor bramki.

75'
Kamil Glik przez chwilę leżał na murawie. Uff, polski stoper nie odniósł większego urazu.

73'
Bruma wśród główkujących na bramkę Szczęsnego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Jego zagranie poleciało wysoko nad bramką.

72'

71'
Zmiana. Strootman w miejsce Van Ginkela.

69'
Pierwsza próba Linettiego z dystansu. Płaskie kopnięcie poleciało daleko od lewego słupka bramki.

67'
Adam Nawałka dał odpocząć Lewandowskiemu. Za naszego gwiazdora na plac gry wszedł Karol Linetty.

67'
Zmiana. Narsingh zastąpił Berghuisa.

65'
Niezła wrzutka Milika z rzutu wolnego. Do zagrania na dalszy słupek nabiegał Pazdan, jednak był minimalnie spóźniony.
Od pięciu metrów rozpocznie Cillessen.

63'
Zagotowało się pod polem karnym Holandii. Lewy bliski zamknięcia podania z prawej flanki, potem chciał akcję zakończyć partner z kadry, ale został zablokowany.

62'
żółta kartka Żółta kartka dla Lewandowskiego. Polski napastnik nie wytrzymał i specjalnie wytrącił rywala z biegu. Później jeszcze nawiązała się dyskusja z przeciwnikiem.

60'
1:1! Kapitalnie rozegrany rzut rożny przez "Biało - Czerwonych"
Milik dośrodkował z narożnika boiska, a sytuację znakomicie rozwiązał Jędrzejczyk, dobrze uderzając piłkę głową z paru metrów.

58'
Van Dijk trafił idealnie w moment, aby przerwać groźną centrę Cionka.

56'
Bruma ponownie powstrzymał Lewego! Grosicki dobrze wgrał w kierunku nabiegającego Lewandowskiego, ale ten w porę zablokowany przez stopera.

55'
Ostre wgranie piłki przez Zielińskiego. Futbolówka zagrana jednak zdecydowanie za głęboko.

54'
Piotr Zieliński miał chwilowe problemy zdrowotne.

52'

49'
Wijnaldum w ocenie sędziego liniowego znalazł się na pozycji spalonej. Powtórki tv potwierdziły osąd arbitra.

48'
Podwójna próba Grosickiego z głębi pola karnego. Do zagrania chciał dotrzeć Lewandowski, jednak szybciej dopadł do niego Cillessen.

47'
Mączyński dobrze wszedł w tor lotu piłki, którą głową uderzył Promes. Cała akcja wzięła się od dobrego dośrodkowania z rzutu rożnego.

46'
Zmiana również u Holendrów. Aanholt za Willemsa.

46'
Zmiany w składzie Polski. Kapustka zastąpił Błaszczykowskiego, a Cionek wszedł na boisko za Piszczka.

46'
Wracamy do gry!

Polski sport ma się dobrze :)

45'
Koniec I części gry!
Polska próbuje różnych form ataków. Widać, że jest to sparing, bo tempo nie największe.
Dobra postawa Holandii, która naprawdę groźnie wygląda na skrzydłach.

44'
Huknięcie Willemsa z rzutu wolnego. Boczny obrońca posłał piłkę wysoko nad poprzeczką bramki. Zbyt dużo siły.

43'
Dużo przewinień w tym spotkaniu. Holandia ma rzut wolny.

41'
Spóźniony wślizg Glika. Ale sędzia nie przyzna rzutu wolnego, bo Janssen w momencie podania od kolegi znajdował się na ofsajdzie.

39'
Szczęsny naprawił błąd Pazdana na własnej połowie. Berghuis najpierw świetnie odebrał piłkę, a potem szybko uderzył na bramkę. Piłkę skierowaną w lewy, dolny róg doskonale odbił bramkarz naszej kadry.

37'
Janssen znów napsuł krwi Polakom!
Napastnik Holandii kropnął z ostrego kąta na dalszy słupek, ale na posterunku był Szczęsny, który wybornie sparował piłkę na bok.

35'
"My chcemy gola!" - takie okrzyki w Gdańsku.

34'
Milik uderzył z dystansu. Dobra decyzja, ale gwiazdor trafił... w Milika.

32'
0:1! Kompletna bierność Polski w defensywie. Berghuis posłał wybitną centrę z prawego skrzydła do kompletnie niekrytego Janssena, a ten z paru metrów głową się nie pomylił.
Wojciech Szczęsny był bez szans.

30'
Grosicki przewrócony przez Tete. Prawy obrońca nie zachował się niesportowo, kompletnie spóźniając się ze wślizgiem.

29'
Arek Milik podjął próbę z rzutu wolnego. Napastnik kopnął piłkę tuż obok prawego słupka bramki Holendrów. Futbolówka dostała dobrą rotację.

28'
Kuba wywalczył rzut wolny z bardzo dobrego miejsca.

27'
Ostre dośrodkowanie Willemsa z rzutu wolnego. Piłkę z pełnym spokojem głową wybił pierwszy z ustawionych defensorów Polski.

26'
Znów Zieliński nieprzepisowo zaatakowany w środku pola. Tym razem reguły złamał Wijnaldum.

25'
Dobry pomysł Piszczka, aby zagrać na wolne pole do Grosickiego. Znakomita wizja, lecz obrońca BVB zdecydowanie przesadził z mocą podania.

24'
Walka Grosickiego się opłaciła. Polska zacznie grę od rzutu rożnego.

22'
Van Dijk nadział się na przypadkowe zagranie łokciem od Roberta Lewandowskiego. Na całe szczęście defensor jest zdolny do kontynuowania zawodów.

21'
Lewy nieudanie próbował zakończyć wrzutkę z narożnika boiska. Lepsza w tym starciu okazała się defensywa gości.

20'
Cross w kierunku biegnącego Lewego. Polak już chciał się obrócić, ale Bruma doskonale odczytał jego zamiary. Korner.

18'
Pazdan wraz z Glikiem fenomenalnie zatrzymali szarżującego Promesa. Skrzydłowy już schodził do środka, aby spróbować oddać groźny strzał.

17'
Wojtek Szczęsny ponownie dobrze na przedpolu. Polski bramkarz idealnie wyszedł do długiego wgrania w pole karne.

16'
"Biało - Czerwoni" starają się stosować wiele wariantów w kontekście akcji ofensywnych. Jak na razie przeciwnicy nie dają się zaskoczyć.

15'
Robert Lewandowski uderzony w twarz przez rywala. W mojej ocenie Willems powinien ujrzeć żółty kartonik.

13'
Dobra akcja Holandii!
Kilka podań wystarczyło, by Janssen znalazł sposób na Szczęsnego. Napastnik przyjezdnych z ostrego kąta posłał piłkę tuż obok prawego słupka bramki.

12'
Podopieczni Blinda próbują kombinacyjnymi akcjami przedrzeć się pod pole karne Szczęsnego.

9'
Błaszczykowski z dobrym powrotem do defensywy. Skrzydłowy w porę przerwał nieźle zapowiadający się atak "Oranje".

7'
Soczyste uderzenie Mączyńskiego z dalszej odległości. Futbolówkę udało się na raty zatrzymać holenderskiemu bramkarzowi.

6'
Poprzeczka uratowała Holendrów! Arek Milik znalazł się w kapitalnej sytuacji do gola, ale snajper Ajaxu w kulminacyjnym momencie zlekceważył rywala i spróbował technicznego uderzenia.
Na brawa zasłużyło wyśmienite dogranie od Lewandowskiego na wolne pole.

5'
Celna próba Berghuisa ze stałego fragmentu gry. Jednak płaskie zagranie w lewy, dolny róg spokojnie schwytane przez Szczęsnego.

4'
Rzut wolny dla Holandii z niebezpiecznej strefy. Jędrzejczyk przypadkowo zagrał piłkę ręką.

2'
Willems spróbował skutecznie dograć z lewego skrzydła boiska. Mocno kopniętą piłkę świetnie wyłapał Wojciech Szczęsny.

1'
Faulowany w okolicach środka pola był Piotr Zieliński. Pierwszy rzut wolny dla gospodarzy.

*'
Zaczynamy mecz w Gdańsku!

*'
Minuta ciszy poświęcona Zygmuntowi Kukli.

*'
Czas na hymn Polski - "Mazurek Dąbrowskiego".

*'

*'

*'
Oto lista wszystkich bohaterów widowiska, które odbędzie się za 50. minut

*'
Polscy kibice liczą szczególnie na parę snajperów: Lewandowski - Milik. Ten drugi doskonale zna holenderski, bo od bliska dwóch lat reprezentuje barwy Ajaxu Amsterdam.

*'
Tak się przedstawia ustawienie taktyczne "Oranje"

*'

*'
Ten sparing będzie rozgrywany w ramach przygotowań Polski do EURO 2016. Przypominamy, że francuski turniej rozpocznie się 10 czerwca. Podopieczni Adama Nawałki zmierzą się: z Niemcami, Ukrainą oraz Irlandią Północną.

*'
Lada chwila powinniśmy znać składy obu drużyn

*'
Polska z Holandią mierzyła się 9 razy. Cztery zwycięstwa gości - cztery remisy - jedna wygrana Polski.

*'
Czy Gdańsk dzisiaj przyniesie szczęście "Biało - Czerwonym"?

'

Reprezentacja Polski w środę rozegra pierwszy mecz towarzyski przed Euro 2016. Rywalem biało-czerwonych będzie Holandia. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Holandia, to zapraszamy do śledzenia meczu online