Francja - Rumunia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Francja
Rumunia
2 : 1

Lloris - Sagna, Koscielny, Rami, Evra - Kanté, Matuidi, Pogba (77' Martial), Griezmann (66' Coman), Payet (90+1' Sissoko) - Giroud
Tătăruşanu - Săpunaru, Grigore, Chiricheş, Raţ - Hoban, Pintilii, Stanciu (72' Chipciu), Popa (82' Torje)

Mecze na żywo: Francja - Rumunia

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólną uwagę! Życzę dobrej nocy i zapraszam na nasze kolejne relacje z francuskich boisk.

90+4'
Gospodarze udanie zainaugurowali turniej! Francja dzisiaj trochę lepsza, jednak trzeba docenić Rumunię za wielki duch walki przez cały pojedynek.
Na MVP dzisiejszego starcia mam jedynego kandydata - Payeta. Jego gol na 2:1 będzie powtarzany w licznych telewizjach na całym świecie.

90+2'
Rumunia już gra na aferę. Sissoko szybko z kontrą, ale uderzenie z niełatwej pozycji poleciało obok lewego słupka.

90+1'
Owacje stojąco dla Payeta! Na ostatnie minuty wprowadzony został Sissoko.

90'
Mamy doliczony czas. Sędzia dorzucił 180 sekund.

88'
2:1!
Payet show! Fenomenalne huknięcie pomocnika zza pola karnego. Futbolówka powędrowała w lewy, górny róg bramki! Na pewno ten gol będzie mógł kandydować do gola turnieju.

87'
Martial wprowadził trochę powiewu w akcje ofensywne Francji. Ale jak na razie jest to za mało, by zmienić stan spotkania.

85'
Kolejny ofsajd. Tym razem po stronie gospodarzy, a na nim konkretnie Sagna.

84'
Pozycja spalona Sapunaru. W momencie dośrodkowania był minimalnie najbliżej bramki Llorisa.

82'
Ostatnia zmiana u gości. Torje w miejsce Popy.

81'
Martial z pierwszą sytuacją strzelecką. Przed chwilą spróbował z dystansu, ale płaskie uderzenie w lewy, dolny róg pewnie wyłapał bramkarz.

80'
Ładna próba Hobana z zaskakującego miejsca. Futbolówka po jego kopnięciu obrała dobrą rotację, jednak ostatecznie wylądowała nad poprzeczką bramki Llorisa.

78'
żółta kartka Popa bez większych oporów w pobliżu sędziego powstrzymał rozpędzonego przeciwnika. Za przetrzymywanie koszulki Francuza musiał zobaczyć żółtą kartkę.

77'
Piłkarz Man Utd zameldował się na placu gry. Martial zmienił zmęczonego Pogbę.

75'
Groźnie wyglądają dośrodkowanie w wykonaniu gospodarzy. Evra i Payet pokazują wysoki poziom w tej dziedzinie.

73'
W środku pola zawodnicy nie próżnują. Widzimy naprawdę twardą walkę w centrum boiska.

72'
Zmiana. Chipciu wydelegowany na +/- 20 minut. Stanciu już na ławce.

70'
Za chwilę dojdzie do kolejnej zmiany taktycznej u przyjezdnych.

69'
żółta kartka Giroud otrzymał kartkę. Powodem była zbytnia agresja przy walce w powietrznym starciu z rywalami.

68'
Gwizdy francuskich kibiców! W ich ocenie Giroud był pociągany za koszulkę przez obrońcę w polu karnym gości.

66'
Zmiana. Pierwsza roszada u gospodarzy. Coman zastąpił Griezmanna.

65'
1:1!
Stancu z pełnym spokojem podszedł do rzutu karnego i płaskim strzałem w prawy, dolny róg zmienił wynik spotkania.

64'
Rzut karny dla Rumunii!
Evra zahaczył wbiegającego Stanciu. Karny ewidentny

62'
Zamieszanie w pobliżu bramki Rumunii po stałym fragmencie gry! Czubkiem buta sytuację mógł wykorzystać Giroud, ale zabrakło właściwego ułożenia.

61'
Zmiana. Wcześniej wymieniony opuścił boisko. Trener dał szansę Alibece.

60'
Andone dobrze wbiegał na bliższy słupek, aby zamknąć dośrodkowanie z narożnika boiska. Strzał głową powędrował obok bramki.

58'
1:0!
Mamy pierwszego gola na tych mistrzostwach! Payet mistrzowsko zacentrował piłkę z prawego skrzydła. Do futbolówki nieudolnie wyszedł bramkarz, a to z zimną krwią wykorzystał Giroud, pakując ją głową do pustej bramki!

56'
Pogba bliski celu! Znów zabłysnął Payet na prawym skrzydle! Mocny wolej Pogby kapitalnie zatrzymany nogami przez Tararusanu.

54'
Trochę kombinacyjnie jak na razie grają Rumunii. Gospodarze często szukają prostopadłym podaniem Giroud, ale ten ciągle przegrywa rywalizację z obrońcami.

52'
Giroud w punkt zablokowany! Francuski napastnik otrzymał znakomite podanie od Payeta i już przymierzał się do huknięcia. W ostatnim momencie zareagował obrońca, co spowodowało, że zblokowaną futbolówkę pewnie wyłapał bramkarz gości.

51'
Popa wg sędziego zagrał nieprzepisowo. Nieczyste wejście na połowie Francji zostało szybko odgwizdane przez arbitra.

50'

48'
Jak oni to rozegrali?!
Stanciu bajecznym prostopadłym zagraniem obsłużył Stancu. A ten najpierw nieźle obrócił się z piłką, lecz sam strzał zupełnie nieudany. Piłka poleciała obok prawego słupka - Lloris był niemal zaczarowany.

46'
Andone heroicznie próbował się przedrzeć przez mur defensywny "Trójkolorowych". Niestety, ale jego szarżę w odpowiednim momencie przerwał Rami.

46'
Wracamy do gry!

45+2'
0:0 do przerwy! Obie ekipy miały dogodne sytuacje do zdobycia gola.
W mojej ocenie pierwsza odsłona bardziej dla Francji, która częściej garnęła się do akcji ofensywnych. Mój "duży plus" jak na razie w kierunku Payeta.

45+2'
Giroud wyśmienicie wywalczył sobie miejsce do uderzenia w pojedynku powietrznym. Zagranie głową powędrowało nad bramką Rumunii.

45+1'
Payet psuje krew defensywie Rumunii, zaliczając kapitalne centry z prawego skrzydła. Udanym wślizgiem jakoś rozwiązano sytuację.

45'
2 minuty doliczone do czasu I połowy.

44'
żółta kartka Rat kolejny kartkowiczem. Viktor Kassai musiał wyciągnąć kartonik, bo boczny obrońca zdecydowanie przesadził z odbiorem piłki, przy której był Giroud.

43'
Payet bezpardonowo zatrzymany przez rywali. Rozpędzonego zawodnika bez jakichkolwiek skrupułów powstrzymał Pintilii.

41'
Laurent Koscielny popchnięty przez Andone'a. Ewidentne przewinienie napastnika.

39'
Andone zwija się z bólu. Napastnik przyjezdnych złapany w kleszcze przez dwóch Francuzów.

37'
Na minimalnym spalonym dał się złapać Griezmann.

36'
Uff, uff - mogą powiedzieć kibice gości!
Payet mocno wgrał piłkę z prawej flanki, akcję skutecznie próbował sfinalizować wbiegający Griezmann, lecz do pełni szczęścia zabrakło naprawdę niewiele, ponieważ piłka poszybowała tuż obok prawego słupka.

34'
Koledzy ciągle szukają Giroud. Przed chwilą oglądaliśmy dośrodkowanie z lewego sektora boiska. Adresatem oczywiście był snajper Francji, ale szybciej do zagrania doszedł jeden z obrońców Rumunii.

32'
żółta kartka Żółta kartka dla Chirichesa. Chodziło o dyskusję z arbitrem.

30'
Chyba pierwszy uraz na tym turnieju. Sztab medyczny Rumunii wkroczył na plac gry, by pomóc Pintilii.

28'
Andone z faulem w ofensywie. Nieudolny wślizg spotkał się z oceną sędziego, który momentalnie przerwał grę.

27'
Potężne kopnięcie piłki przez Pogbę. Uderzenie oddane z kilkudziesięciu metrów pofrunęło nad poprzeczką bramki.

25'
Tatarusanu popracował na przedpolu. Bramkarz skutecznie wyszedł do dośrodkowania, a następnie odbił piłkę na rzut rożny.

24'
Grigore profesorskim wślizgiem wygarnął piłkę Giroud. Gdyby nie ta interwencja, to najprawdopodobniej byłoby 1:0 Rzut rożny dla Francji.

23'
Sapunaru zabawił się z Evrą. Doświadczony obrońca dał się nabrać rywalowi, ale w końcowej fazie akcji był lepszy. Zagrożenie oddalone.

21'
Piękne, krzyżowe zagranie Pogby w kierunku Giroud. Podanie przepiękne, ale reprezentacyjny kolega w momencie zagrania był na spalonym.

20'
Możemy uświadczyć wiele crossowych zagrań. Obie ekipy walczą o każdy metr murawy.

18'

16'
Evra zagraniem z lewego skrzydła usiłował znaleźć wbiegającego napastnika. Jednak próbujący zamknąć sytuację Giroud zbyt wolno ruszył do piłki.

15'
Słupek uratował gości!
Sagna wrzucił z prawej flanki, akcję udało się połowicznie wyjaśnić obrońcom, ale tylko "połowicznie", bo do futbolówki dopadł Griezmann i uderzeniem głową posłał piłkę w prawy słupek bramki.

13'
Matuidi w ostatniej chwili wyblokowany. Payet wyśmienicie rozciągnął akcję na lewe skrzydło, gdzie wbiegał Matuidi.

11'
Giroud miał kapitalną okazję! Payet kapitalnie przedarł się na lewej stronie, a potem idealnie zacentrował na głową napastnika. Giroud posłał futbolówkę tuż obok lewego słupka bramki.

10'
Griezmann zablokowany zza pola karnego. Mocny strzał odbił się od jednego z rywali i opuścił plac gry.

9'
Hoban już przymierzał się do huknięcia z dalszej odległości. W ostatniej chwili zareagował obrońca, kradnąc mu piłkę wślizgiem.

7'
Matuidi popełnił faul taktyczny w środkowej strefie boiska.

7'
Atakiem pozycyjnym zagrożenie próbują stworzyć "Trójkolorowi".

5'
Kolejne zagrożenie po stałym fragmencie gry. Jeden z Rumunów najwyżej wyskoczył do centry z rzutu rożnego, lecz strzał głową poleciał nad poprzeczką bramki.

4'
Lloris wyratował Francję! Bramkarz gospodarzy wybronił strzał z paru metrów w wykonaniu Hobana. Piłkarz dopadł do bezpańskiej piłki. Wielkim kunsztem błysnął Lloris, instynktownie nogami zatrzymując piłkę.

4'
Korner dla gości.

3'
Pintilii uderzył z dystansu. Zagranie raczej na vivat, aby koledzy z bloku defensywnego mogli wrócić na swoje pozycje.

3'
Reprezentacja Rumunii gra dosyć wysoko już od samego początku.

1'
Pierwsza próba Francuzów. Ową próbę zza pola karnego podjął Kante, ale jego strzał okazał się bardzo słaby. Piłkę pewnie przechwycił Tatarusanu.

*'
Startujemy z EURO 2016!

*'
Piłkarze już wyszli z tunelu. Za chwilę usłyszymy hymny obu państw.

*'
Na "scenę" wkroczył David Guetta.

*'
Wspomniana część artystyczna

*'
Jak jest wielkie piłkarskie widowisko, to musi być również program artystyczny.