Anglia - Rosja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Anglia
Rosja
1 : 1

Hart - Walker, Smalling, Cahill, Rose - Dier, Alli, Rooney (78' Wilshere) - Sterling (87' Milner), Lallana, Kane.
Akinfiejew – Smolnikow, Ignaszewicz, W. Bieriezuckij , Szczennikow – Neustadter, Golovin (77' Szyrokow) – Smolov (85' Mamaev), Szatow, Kokorin – Dziuba

'
W niedzielę na AllMecz.pl będziecie mogli śledzić na żywo następujące mecze Euro 2016:
15:00 Turcja - Chorwacja
18:00 Polska - Irlandia Północna
21:00 Niemcy - Ukraina

*'
Wydawało się, że Anglia ma trzy punkty w kieszeni i jedna wrzutka zadecydowała o ich stracie! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na niedzielne mecze Euro 2016 na żywo.

90+3'
Koniec meczu. Anglia - Rosja 1:1.

90+2'
Goool! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska kapitalnym strzał głową Bieriezuckij zaskoczył Harta. Coś niesamowitego!.

90+1'
Kibice z Rosji odpalili petardy i inne środki pirotechniczne.

90'
Mecz potrwa jeszcze 3 minuty.

90'
Tempo meczu w ostatnich minutach nie powala.

87'
Milner zastąpił Sterlinga.

86'
Wiadomo od kogo uczył się Dier strzelać rzutu wolne;)

85'
Mamaev zastąpił Smolova.

84'
Kane uderzał z rzutu wolnego z 23 metrów, ale wyraźnie ponad bramką.

82'
Anglia kontroluje przebieg meczu.

78'
Wilshere zastąpił Rooney'a.

77'
Szyrokow zastąpił Golovina.

73'
Goool! Dier kapitalnym strzałem z rzutu wolnego zdobył gola dla Anglii! Cóż to było za trafienie!.

72'
żółta kartka Szczennikow ukarany żółtą kartką za faul na Allim.

71'
NIEPRAWDOPODOBNE! Powinno być 1:0 dla Anglii! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska za krótko piłkę wybili obrońcy, dopadł do niej Ronney, który uderzył z piętnastu metrów, ale Akinfiejew zdołał sparowąć piłkę na słupek. Dobijał jeszcze Lallana i również trafił w słupek. Był jednak na spalonym i sędzia przerwał akcję.

70'
Rosjanie świetnie chcieli rozegrać rzut wolny, ale podanie w pole karne było trochę za mocne.

65'
Sterlig minął rywala, ale jego dośrodkowanie było zbyt lekkie.

63'
Smolov oddał techniczny strzał sprzed pola karnego, ale uderzył tuż obok bramki.

62'
żółta kartka Cahill ukarany żółtą kartką.

60'
Lepszy okres gry Rosjan. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Bieriezuckij. Niecelnie.

59'
Niecelny strzał Golovina sprzed pola karnego.

59'
Po dośrodkowaniu Rosjan z rzutu rożnego Haty musiał obronić strzał... jednego ze swoich obrońców.

58'
Kokorin uderzył z woleja z prawej strony pola karnego ale trafił prosto w Rose.

58'
Sterling próbował indywidualnie przedrzeć się w pole karne, ale dobrze powstrzymał go Bieriezuckij.

55'
Rooney z rzutu wolnego uderzył minimalnie niecelnie.

54'
Kane mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale nikt nie zdołał oddać strzału.

53'
Obrońcy Rosji zostawili niepilnowanego Sterlinga na lewej stronie pola karnego, ale ten źle przyjął piłkę i zdołał wywalczyć tylko rzut wolny spod linii końcowej.

52'
Spokojny początek drugiej połowy. Brakuje sytuacji.

49'
Odważniej na drugą połowę wyszli Rosjanie. Kokorina płasko zagrywał w polu karnym, ale piłkę wybił Rooney.

'

46'
Rosjanie od razu starali się zaatakować, ale zabrakło precyzji. Podanie było niecelne, poza tym sędzia odgwizdał spalonego.

46'

'
Statystyki i kilka zdjęć z pierwszej połowy meczu Anglia - Rosja.

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie kibice nie doczekali się bramek.

'

42'
Mocne dośrodkowanie Rose'a, ale Akinfiejew zdołał wypiąstkować piłkę.

41'
Rose próbował uderzać zza pola karnego, ale piłka wyraźnie minęła bramkę. Bliski przecięcia toru jej lotu był jeszcze Kane.

40'
40 minut gry za nami. Anglia przeważa, miała więcej sytuacji, ale wciąż bez bramek.

38'
Alli za mocno zagrywał do Kane'a.

34'
Tym razem rolę się odwróciły. Alli podał do Rooney'a, ten po przyjęciu oddał bardzo mocny strzał, który zdołał jednak odbić bramkarz Rosji.

32'
Rooney dobrze zagrał do Alliego, ale ten w ostatniej chwili został powstrzymany przez obrońców.

28'
Kane umieścił piłkę w siatce Rosjan, ale sędzia słusznie nie uznał gola, ponieważ Anglik był na spalonym.

26'
Rosjanie jak na razie nie mają pomysłu jak zagrozić Anglikom.

24'
Sterling wpadł w pole karne, ale nieco za długo czekał z oddaniem strzału i obrońcy wybili piłkę.

24'
Statystyki z pierwszych 15 minut:

22'
Kolejna ładna i groźna akcja Anglików. Po zagraniu z prawej strony boiska w polu karnym piłkę otrzymał Lallana, ale jego płaski strzał minął słupek!

20'
Wciąż nie doczekaliśmy się bramek. Anglicy są jak na razie drużyną lepszą.

17'
Teraz nieco odważniej pod bramkę Anglików podeszli Rosjanie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową Ignaszewicza pewnie obronił Hart.

13'
Kane uderzył sprzed pola karnego wysoko nad bramką.

10'
Alli zgrał piłkę do Kane'a, ale temu nieco zabrakło, aby ją sięgnąć.

7'
Powinno być 1:0 dla Anglii. Lalana przyjął piłkę w polu karnym, huknął z powietrza, ale Akinfiejew zdołał odbić piłkę.

3'
Alli uderzał sprzed pola karnego. Piłka przeleciała nad bramką.

1'

'
Czas na hymny.

'
Piłkarze obu reprezentacji są już na murawie.

'
Sędzią meczu będzie Nicola Rizzoli.

'
W drugim meczu grupy B Walia pokonała Słowację 2:1.

'
Ustawienie obu drużyn.

'
Od dwóch dni na ulicach Marsylii trwają zamieszki przed meczem Anglia - Rosja.

'
Składy na mecz Anglia - Rosja:

Anglia:
Hart - Walker, Smalling, Cahill, Rose - Dier, Alli, Rooney - Sterling, Lallana, Kane.

Rosja: Akinfiejew – Smolnikow, Ignaszewicz, W. Bieriezuckij, Szczennikow – Neustädter, Golovin – Smolov, Szatow, Kokorin – Dziuba

'
Mecz odbędzie się w Marsylii na Stade Velodrome. Stadion pomieści 67 tysięcy kibiców.

'

Euro 2016 online: Anglia - Rosja na żywo za darmo

Początek spotkania grupy B w sobotę o godzinie 21:00. Zapraszamy do śledzenia meczu Anglia - Rosja na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Anglia - Rosja, to zapraszamy do śledzenia meczu online