Turcja - Chorwacja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Turcja
Chorwacja
0 : 1

Volkan - Gönül, Topal, Balta, Caner - Oğuzhan (46' Sen), Ozan Tufan - Selcuk, Çalhanoğlu, Turan (64' Yilmaz) - Cenk (69' Mor)
Subašić - Srna, Ćorluka, Vida, Strinić - Badelj, Luka Modrić - Perišić (86' Kramarić), Rakitić (88' Schildenfeld), Brozović - Mandžukić

Modrić (40.)

Cenk (31.) żółta kartka
Balta (49.) żółta kartka
Sen (90+1.) żółta kartka
Strinić (80.) żółta kartka

Mecze na żywo: Turcja - Chorwacja

90+5'
Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+5'
Sędzia oznajmił koniec meczu!
Chorwacja w pełni zasłużenie wywozi cenne trzy punkty. Dzisiaj mieli dużo więcej z gry i byli konkretniejsi w poczynaniach ofensywnych.
W mojej ocenie rezultat 0:1 jest najniższym wymiarem kary dla Turcji.
MVP wg mnie - Modrić, który zdobył genialną bramkę z dystansu.

90+4'
Kibice Turcji domagają się rzutu karnego! W ich ocenie napastnik kadry tureckiej był faulowany przez rywala w polu karnym.

90+3'
Zwija się z ogromnego bólu Corluka. Piłkarz zmuszony do krótkiej przerwy, ponieważ... mocno krwawi.

90+3'
Zmiana. Mario Mandzukić zdjęty z boiska. Na parę chwil wszedł Pjaca.

90+2'
"Gospodarze" nie mają innego wyjścia, jak tylko wrzucać piłki na pole karne Chorwacji.

90+1'
żółta kartka Sen ukarany żółtą kartką za popchnięte rywala.

90'
4 minuty szans dla Turcji na zmianę niekorzystnego rezultatu.

88'
Zmiana. Schildenfeld zastąpił Rakiticia.

86'
Zmiana. Uraz Perisicia okazał się poważniejszy. Na boisko desygnowany został Kramarić.

85'
Zbyt głęboką centrę pokazał nam Gonul z lewego skrzydła boiska. Piłka kopnięta z tamtego sektora została pewnie wychwycona przez Subasicia.

84'
Perisić z kontuzją! Za chwilę ujrzymy premierową zmianę w wykonaniu selekcjonera Chorwacji.

83'
Perisić naprawdę nie ma szczęścia!
Skrzydłowy został wybornie wypuszczony w uliczkę przez kolegę z reprezentacji. Perisić stanął w idealnej sytuacji do gola, jednak w finalnej fazie musiał uznać wyższość Volkana, który świetnie skrócił kąt.

81'
Celna próba Erkina od rzutu wolnego. Ale kopnięcie bardzo przewidywalne, co wykorzystał bramkarz, skutecznie łapiąc futbolówkę.

80'
żółta kartka Strinić z przewinieniem w pobliżu własnego pola karnego. Za celowe złamanie przepisów jest kara w postaci - żółtej kartki.

78'
Volkan ze skuteczną robinsonadą! Brozović oddał bardzo kąśliwy strzał głową. Piłka już zmierzała pod poprzeczkę bramki, jednak w ostatniej chwili sparował ją nad poprzeczkę bramkarz.

77'
Ten człowiek mógł już strzelić przynajmniej dwa gole

75'
Sen zaliczył faul taktyczny w środkowej strefie boiska. Corluka otrzymał kolejną warstwę opatrunku na głowę.

74'
Corluka znów ma problemy ze zdrowiem. Dała znać kontuzja, której nabawił się w pierwszej odsłonie.

72'
Perisić z prawie golem na koncie!
Były skrzydłowy m.in. BVB, idealnie złożył się do uderzenia głową po wrzutce z prawego sektora boiska. Zabrakło jedynie nutki dokładności, ponieważ piłka powędrowała na poprzeczkę.

71'
Inan nie może się wstrzelić. Kompletnie chybiona próba z kilkudziesięciu metrów. Futbolówka poleciała daleko od zamierzonego celu.

69'
Zmiana. Ostatnia korekta taktyczna w wykonaniu trenera Terima. Mor wszedł w miejsce Cenka.

68'
Perisić złapany na minimalnym ofsajdzie. Sędzia liniowy był naprawdę czujny w tej sytuacji.

66'
To mogło być 0:2! Bardzo groźne dośrodkowanie z lewego skrzydłach zaliczył Perisić, z piłką minął się Volkan, lecz na jego szczęście wbiegający Brozović spóźnił się ze wślizgiem.

64'
Zmiana. Na murawę wejdzie Burak Yilmaz. Miejsce mu udostępnił Turan.

63'
Kilka fotek :)

61'
Mogła paść kolejna piękna bramka w tym spotkaniu! Efektownym zagraniem z kilkunastu metrów błysnął Brozović. Do pełni szczęścia zabrakło niewiele, bo futbolówka pofrunęła minimalnie nad poprzeczką bramki.

59'
Pewnie wyłapany strzał głową Corluki. Obrońca przyjezdnych musi grać w specjalnym opatrunku.

58'
Zablokowane huknięcie Calhanoglu z dystansu. Do ataków ruszyła Turcja, która za chwilę wybije piłkę z narożnika boiska.

56'
Turcja w zupełnej opozycji. W tej chwili podopieczni Cacicia oblegają okolice pola karnego Volkana.

54'
Jak to nie wleciało do bramki?!
Srna znalazł się w kapitalnej sytuacji do gola! Kapitan Chorwacji dopadł do futbolówki, którą wypiąstkował Volkan. Przed Srną była prawie cała pusta bramka, ale ten z kilkunastu metrów kopnął piłkę tuż obok prawego słupka.

52'
Srna pokazał swój kolejny atut - uderzenie ze stałego fragmentu gry! Sprytne uderzenie obiło się od poprzeczki bramki Volkana. Bramkarz był bez jakichkolwiek szans, by zatrzymać zagranie.

51'
Rakitić z pełną premedytacją przewrócony w pobliżu pola karnego. Ozana Tufana zupełnie nie obchodziła piłka, ale tylko wywrócenie szarżującego rywala.

50'
Mandzukić ponownie lepszy w powietrzu od kryjących go obrońców. Strzał głową okazał się jednak niegroźny i pewnie złapał go Volkan.

49'
żółta kartka Hakan Balta wykazał się kompletnie nieudanym odbiorem futbolówki. Za ostry wślizg arbiter pokazał mu żółtą kartkę.

48'
Turan spróbował szczęścia, uderzając z pierwszej piłki. Efektowna próba została w porę zablokowana przez dobrze ustawionych obrońców.

46'
Zmiana w składzie Turcji. Sen zastąpił Oguzhana.

46'
Kontynuujemy grę!

Zapoznajmy się z liczbami I połowy spotkania

45+2'
Koniec I części gry!
Wynik najlepiej oddaje obraz gry po 45.minutach spotkania. Chorwaci byli bardziej zmobilizowani do budowania zagrożenia.

45'
Hakan niecelnie głową próbował wyrównać stan meczu. Dobre wbiegnięcie na krótszy słupek, lecz piłka uderzona zdecydowanie niedokładnie.
O 2 minuty została przedłużona I odsłona.

45'
Perisić zaliczył udany powrót do defensywny. Ryzykowny wślizg we własnym polu karnym przyniósł efekt.

44'
Źle wykonany rzut wolny przez Calhanoglu. Wybita piłka ze stałego fragmentu gry nie minęła pierwszego z ustawionych obrońców Chorwacji.

43'

40'
0:1! Luka Modrić pokazał próbkę umiejętności! Przepiękny wolej z kilkudziesięciu metrów zaskoczyć Volkana. Bramkarz był bliski sparowania piłki, która poleciała w lewy, dolny róg bramki. Sytuacja wzięła się od nieudolnego wybicia futbolówki przez defensywę Turcji.

38'
Turan profesorskim wślizgiem przerwał groźną akcję rywali. Korner dla "gości". Dośrodkowywać miał zamiar Darjo Srna.

37'
Odważna próba Calhanoglu z bardzo dalekiej odległości. Uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu piłkarza przypominało wybicie piłki w rugby. Futbolówkę powędrowała na trybunach.

36'
Luka Modrić przesadził z ostrością przy próbie odbioru. Rzut wolny dla Turcji.

34'
Mandzukić ucierpiał w trakcie walki o górną piłkę. Napastnik został przypadkowo uderzony łokciem przez skaczącego przeciwnika.

33'
51% - 49% w statystyce dot. posiadania piłki.

31'
żółta kartka Cenk za rażące naruszenie zasad został upomniany żółtą kartką.

30'
Corluka został poturbowany przez jednego z graczy Turcji.

28'
Zagotowało się pod bramką Subasicia!
Ozan Tufan kompletnie rozmontował szyki defensywne Chorwatów! Niezłe zagranie głową z bliskiej odległości zostało instynktownie zatrzymane przez Subasicia.
Telewizje miały możliwość przetestowania technologii "goal - line", bo było podejrzenie, że piłka mogła przekroczyć linię bramkową.

26'
Mamy celny strzał w tym meczu! Z okolic pola karnego huknął Brozović. Piekielnie mocną próbę skutecznie wyłapał Volkan.

24'
Brakuje jak na razie jakichkolwiek sytuacji podbramkowych.

22'
Festiwal dośrodkowań serwują nam Chorwacji. Volkan w każdym momencie musi się bać, by nikt z rywali skutecznie nie zamknął akcji uskrzydlających.

22'
Perisić ponownie niebezpiecznie wgrał futbolówkę z lewego skrzydła boiska. Wojnę o piłkę w polu karnym wygrał Brozović, ale jego uderzenie głową poszybowało wysoko nad poprzeczką.

20'

18'
Efektowny szczupak Badejla, który głową przeciął centrę z rzutu wolnego. Turecka reprezentacja będzie zaczynać grę od rzutu rożnego.

17'
Mandzukić znalazł się w sytuacji strzeleckiej. Snajper Chorwacji sprytnie urwał się spod opieki obrońców i złożył się do strzału głową. Piękne plany napastnika rozwiał Topal, przecinając tor lotu piłki w ostatniej chwili.

15'
Zablokowana wrzutka Brozovicia z prawej flanki boiska.

14'

12'
Ozan spróbował szczęścia z dalszej odległości. Mocno kopnięta piłka poleciała daleko od lewego słupka bramki.

11'
Do śmielszych ataków przystąpili "gospodarze".

9'
Nieudanie rzut wolny wybił Calhanoglu. Turecki gwiazdor posłał futbolówkę zdecydowanie za głęboko. Z pełnym spokojem zainterweniował Subasić.

8'
Badejl minimalnie spóźniony z wejściem na piłkę. Będzie rzut wolny z bardzo niebezpiecznej strefy.

7'
Nieprawidłowy odbiór piłki w realizacji Tufana. Faul z okolic środka pola został szybko wychwycony przez sędziego.

5'
Groźnie po stałym fragmencie gry! Kąśliwą wrzutkę z narożnika boiska próbował sfinalizować m.in. Corluka, jednak zabrakło kilku centymetrów.

3'
Przewinienie taktyczne popełnił Ozan. Turecki pomocnik zbyt późno wszedł wślizgiem na piłkę, przy której utrzymywał się rywal. W tej sytuacji obyło się bez kartki.

2'
Sytuacja dla Chorwacji!
Ivan Rakitić bliski zamknięcia genialnego dośrodkowania z prawego skrzydła boiska. Piłka uderzona efektownym wślizgiem powędrowała tuż obok lewego słupka bramki.

*'
Zaczynamy!

*'
Czas na hymny obu drużyn.

*'
Arbitrem nadchodzącego pojedynku będzie Jonas Eriksson.

*'
Warto wiedzieć :)

*'
Atmosfera jest najważniejsza!

*'
Selekcjoner reprezentacji Turcji wskazał podstawową jedenastkę, która wybiegnie na boisko.

*'
Piłkarską niedzielę związaną z EURO 2016 zaczynamy na Parc des Princes, gdzie Turcja zmierzy się z Chorwacją.

'
Początek meczu Turcja - Chorwacja o godzinie 15:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Turcja - Chorwacja, to zapraszamy do śledzenia meczu online