Polska - Irlandia Północna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Irlandia Północna
1 : 0

Szczęsny - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Błaszczykowski (80' Grosicki), Krychowiak, Mączyński (78' Jodłowiec), Kapustka (88' Peszko) - Milik, Lewandowski.
McGovern – McLaughlin, Cathcart, J. Evans, McAuley – McNair, Norwood, Baird (76' Ward), Davis, Ferguson (66' Washington) – Lafferty.

Milik (51.)

Kapustka (65.) żółta kartka
Piszczek (89.) żółta kartka
Cathcart (69.) żółta kartka

Mecze na żywo: Polska - Irlandia Północna

'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne mecze Euro 2016 na żywo. O 21:00 spotkanie naszych grupowych rywali Niemcy - Ukraina. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ NA ŻYWO MECZ NIEMCY - UKRAINA.

'
Statystyki z meczu Polska - Irlandia Północna.

'
Piłkarzem meczu został Grzegorz Krychowiak.

'

*'
Nie był to łatwy mecz. Polacy przeważali, ale zdołali zdobyć tylko jedną bramkę. Ważny krok w kierunku awansu!

90+4'
KONIEC! Polska wygrała z Irlandią Północną 1:0!

90+2'
Rio Ferdinand również chwali Kapustkę.

90+1'
Dośrodkowanie w pole karne. Szczęsny zderzył się z Piszczkiem i nie zdołał złapać piłki. Zagrożenie na szczęście udało się zażegnać. Teraz obaj potrzebują pomocy sztabu medycznego.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
żółta kartka Piszczek ukarany żółtą kartką. Będzie rzut wolny z groźnej pozycji.

88'
Peszko zastąpił Kapustkę.

87'
Krychowiak huknął z dystansu, ale piłka przeleciała tuż obok słupka!

86'
Sporo szczęście mieli Polacy. Nieco przyspali. Davis uciekł Pazdanowi, ale na szczęście nie trafił w piłkę. Mogło być groźnie.

83'
Piłkarskie legendy chwalą Kapustkę.

82'
Milik przypadkowo otrzymał piłkę w polu karnym, oddał ekwilibrystyczny strzał, ale prosto w ręce bramkarza.

81'
Irlandczycy nieudanie wybijali piłkę, dopadł do niej Grosicki, ale uderzył niecelnie. Będzie rzut rożny.

80'
Grosicki zastąpił Błaszczykowskiego.

79'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Polski, ale na szczęście Irlandczyk nie zdołał przyjąć piłki.

78'
Jodłowiec zastąpił Mączyńskiego.

76'
Ward zastąpił Bairda.

76'
Lafferty uderzał przewrotką z osiemnastu metrów. Niecelnie.

75'
Niecelny strzał Mączyńskiego sprzed pola karnego.

71'
Zadrżały teraz serca Polaków. Washington wpadł w pole karne, ale Szczęsny zdążył wyjść i złapał piłkę. Uffff...

71'
Irlandczycy do tej pory oddali jeden strzał, Polacy czternaście.

70'
Zablokowany strzał Błaszcykowskiego z siedemnastu metrów.

69'
żółta kartka Cathcart ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Lewandowskim.

68'
Milik zagrał do Błaszczykowskiego, ten wpadł w pole karne, uderzał po ziemi w kierunku dalszego słupka, ale nie trafił w światło bramki.

67'
Teraz nieco odważniej zaatakowali Irlandczycy.

66'
Washington zastąpił Fergusona.

65'
żółta kartka Żółta kartka dla Kapustki.

64'
Warto podkreślić świetną postawę Kapustki w tym spotkaniu.

63'
Milik dośrodkowywał do Lewandowskiego, ale piłkę wybili obrońcy.

61'
Lewandowski dobrze zagrywał prostopadle do Kapustki, ale temu nieco zabrakło, aby oddać strzał. Powalcył wślizgiem, ale od bramki Irlandczycy.

61'
W pierwszych 60 minutach Polacy wymienili 290 podań, a Irlandczycy tylko 95!

59'
Zablokowany strzał Kapustki sprzed pola karnego.

55'
Ożywili się kibice reprezentacji Polski: "Biało-czerwone to barwy niezwyciężone", "Jeszcze jeden, jeszcze jeden" - skandują.

54'
Milik ma dziś sporo miejsca, bo obrońcy skupiają się głównie na Lewandowskim.

51'
Goool! MILIK! Błaszczykowski zagrał płasko do napastnika reprezentacji Polski na 16 metr, a ten strzałem między nogami obrońcy zaskoczył bramkarza. 1:0 dla Polski!!!

51'
Prezentujemy jeszcze podsumowanie pierwszej połowy.

49'
Kapustka zagrał do Milika, ale ten w polu karnym nie znalazł miejsca do oddania strzału.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie nie doczekaliśmy się bramek.

40'
Ale zamieszanie w polu karnym Irlandczyków po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Żaden Polaków nie zdołał jednak oddać celnego strzału.

39'
Kapustka kapitalnie uderzył z powietrza sprzed pola karnego, ale świetnie interweniował bramkarz Irlandii Płn. Było bardzo groźnie.

37'
Kapustka oddał strzał z 20 metrów, ale piłka wyraźnie minęła bramkę.

34'
Dwa dośrodkowania w pole karne Polski. Bez zagrożenia.

31'
NIEPRAWDOPODOBNE! Powinno być 1:0 dla Polski! Ładna akcja Polaków i po podaniu z prawej strony boiska w idealnej sytuacji znalazł się Milik. Polak minął obrońcę, ale z siedmiu metrów nie trafił w bramkę!

29'
Milik zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka trafiła prosto w McGoverna, który interweniował na raty.

28'
Polacy wykonują mnóstwo dośrodkowań, ale ich jakość jest delikatnie mówiąc bardzo niska.

25'
Jędrzejczyk dośrodkowywał z lewej strony pola karnego do Milika, ale znów prosto na głowę obrońcy.

23'
Seria dośrodkowań w pole karne Irlandczyków. Wszystkie piłki padły łupem obrońców.

22'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybili obrońcy Irlandii.

20'
20 minut gry za nami. Polska przeważa, ale obrona rywali spisuje się solidnie.

18'
Teraz trochę dłużej przy piłce utrzymali się Irlandczycy, ale dośrodkowanie lewej strony boiska bez problemów złapał Szczęsny.

16'
Mączyński przedarł się, próbował uderzać z lewej strony pola karne, ale trafił w obrońcę.

14'
Polacy przeważają, ale od kilku minut nie stworzyli zagrożenia.

11'
Irlandczycy mają problem z wyjściem z własnej połowy.

9'
Jędrzejczyk zagrywał płasko do Milika, ale ten nie zdołał skierować piłki do bramki.

8'
Nic dodać, nic ująć.

6'
W dobrej sytuacji znalazł się Milik, ale nie trafił w piłkę w polu karnym.

5'
Błaszczykowski próbował uderzać sprzed pola karnego, ale został zablokowany.

5'
Zablokowany strzał z dystansy w wykonaniu Mączyńskiego.

4'
Polacy od początku starają się grać wysoko i narzucić swój styl gry.

3'
Ładna akcja Polaków. Błaszczykowski zagrał do Piszczka, ale ten za mocno dośrodkowywał. Będzie jednak rzut rożny.

1'
30 sekunda i już brzydki faul na Milika.

1'
Zaczęli Irlandczycy.

'
Mazurek Dąbrowskiego odśpiewany! Za moment początek!

'

'
Wychodzą! Zaraz hymny i rozpoczynamy!

'
Piłkarze obu reprezentacji gotowi do wyjścia na murawę.

'

'
Do meczu pozostało 20 minut.

'
Na górze relacji LIVE prezentujemy składy.

'
Pod nieobecność Kamila Grosickiego szansę otrzyma Bartosz Kapustka.

'
Skład Polski.

'
Polacy w drodze na stadion.

'
Co za pojedynek wokalny:) "Ogórek, ogórek...".