Niemcy - Ukraina online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Niemcy
Ukraina
2 : 0

Neuer - Mustafi, Hector, Boateng, Höwedes - Khedira, Özil, Draxler (78' Schurrle), Müller, Kroos - Götze (89' Schweinsteiger)
Pyatov - Fedetskiy, Shevchuk, Khacheridi, Rakitskiy - Sydorchuk, Stepanenko, Yarmolenko, Kovalenko (74' Zinchenko), Konoplyanka - Zozulya (66' Seleznyov)

Mustafi (19.)
Schweinsteiger (90+2.)

Konoplyanka (68.) żółta kartka

Mecze na żywo: Niemcy - Ukraina

90+5'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Mimo dobrej postawy, Ukraina poniosła porażkę. Rezultat 2:0 przy tak wielu sytuacjach jest trochę słaby, ale dzisiaj cuda na liniach wyczyniali bramkarze. W pierwszej popisywał się Neuer, a w drugiej pole do manewru miał Pyatov.

90+2'
2:0! Schweinsteiger przypomniał się najlepiej jak mógł! Mustafi wypuścił na lewym skrzydle Ozila. A ten przepięknym dośrodkowaniem obsłużył pierwszego z wymienionych, który pewnym kopnięciem z kilku metrów zapewnił Niemcom wygraną.

90+1'
W porę zatrzymane kropnięcie Yarmolenki. Ukraina będzie miała kolejny korner.

90'
Na tablicy sędziego liniowego widnieje cyfra "3". Czy uda się komuś wpisać na listę strzelców.

89'
"Basti" dostał kilka minut pokazania swoich umiejętności. Joachim Loew podziękował za grę Gotze.

87'
Dzieje się, dzieje...
Pyatov przepięknie zatrzymał silne uderzenie Ozila z dobrej odległości. Goalkeeper wziął na siebie mocny strzał w środek bramki. A potem Neuer był bliski tego, że by go przelobowano.

85'
Fedetskiy został nieprzepisowo zatrzymany przez interweniującego przeciwnika. Sędzia Atkinson powstrzymał się od wyciągnięcia kartki.

83'
Pyatov niczym Neuer! Bramkarz z Ukrainy został zmuszony do dalekiej wycieczki ze swojej linii, bo akcję pędził zakończyć Andre Schurrle. Dalekosiężne plany zawodnika Wolfsburga udało się skutecznie pokrzyżować, daleko wybijając piłkę.

81'
Schurrle znakomicie zabrał się z piłką w okolicach szesnastki Ukrainy. Pomocnik rozejrzał się, a następnie podjął decyzję o szybki uderzeniu. Efekt - futbolówka powędrowała tuż obok prawego słupka bramki.

78'
Korekta taktyczna u mistrzów Świata. Andre Schurrle zmienił aktywnego Draxlera.

77'
"Goście" w tym momencie występują w roli jedynie podmiotu przeszkadzającego. Gol na 2:o wydaje się być już tylko formalnością.

75'
Kolejna interwencja Pyatova na linii. Zza pola karnego próbował Thomas Muller, ale jego uderzenie w prawy, dolny róg zostało świetnie zbite przez ukraińskiego bramkarza.

74'
Kovalenko pożegnany przez swoich kibiców. Na kilkanaście minut został wprowadzony Zinchenko.

73'
Dużo mają problemów defensorzy Ukrainy podczas kombinacyjnych akcji Niemiec. Ozil dobrze ruszył z rajdem na bramkę Pyatova, jednak w porę zareagował Rakitskiy, wybijając piłkę poza plac gry.

71'
Genialny wślizg Shevchuka pokrzyżował piękne plany niemieckiej drużyny o golu. Na piłkę zagraną od Draxlera czekał Ozil, lecz w ostatniej chwili efektownie jej tor lotu przeciął Shevchuk.

69'
Julien Draxler wykazał się dobrym wejściem w akcję. Świetna centra z prawego sektora boiska została jednak zmarnowana przez wyżej wspomnianego piłkarza, bo ten niezbyt dokładnie nakrył piłkę głową. Strzał z powietrza wylądował wysoko nad poprzeczką.

68'
żółta kartka Pierwsza kartka w dzisiejszym spotkaniu. Za klasyczny faul taktyczny upomniany nią został Konoplyanka.

66'
Zmiana. Zozulya zastąpiony przez Seleznyova.

65'
Zablokowana bomba Khediry z dystansu. Po raz kolejny Pyatov mógłby się znaleźć w wielkich tarapatach.

63'
Ukraina trochę osłabła. Niemcy chcą jak najszybciej podwyższyć rezultat.

60'
Mamy mecz pięknych uderzeń z dystansu. Pyatov musiał się wynieść na wyżyny, aby wyciągnąć doskonałe uderzenie Khediry z kilkudziesięciu metrów. Mało brakowało, aby defensywny pomocnik trafił w prawe okno.

57'
Neuer znów przestraszony!
Goalkeeper z wielkim trudem odbił piłkę, którą z rzutu wolnego kopnął Rakitskiy. Strzał zmierzał w prawy, dolny róg.

55'
Celne uderzenie Ozila z kilkudziesięciu metrów. Piłka jeszcze odbiła się od nóg rywala i wpadła w rękawice dobrze ustawionego Pyatova.

54'

52'
Kolejne niebezpieczeństwo na połowie Ukrainy. Przed momentem soczystą próbę zaprezentował z dystansu Kroos. Futbolówka ostatecznie powędrowała minimalnie obok lewego słupka bramki.

50'
Shevchuk nabawił się chyba jakiegoś urazu. Ale na szczęście defensor jest zdolny do gry.

49'
Wysoki kunszt pokazał Pyatov! Bramkarz perfekcyjnie odbił piłkę po przepięknym, technicznym strzale Draxlera z okolic pola karnego. Futbolówka zmierzała w prawy, dolny róg bramki.

47'
Faul na Howedesie. Rzut wolny przyznany Niemcom.

46'
Wracamy po przerwie!

Między innymi takie sceny mogli uświadczyć w pierwszych 45 minutach

45+1'
Koniec I części meczu!

45'
Boateng ponownie zmuszony do karkołomnej pracy w defensywie. Tym razem obrońca efektownym wślizgiem przeciął dośrodkowanie z lewego skrzydła.

44'
Bardzo nieudolna centra Sydorchuka z lewej flanki. Pomocnik w swoje zagranie włożył zbyt wiele siły. Żaden z jego kolegów nie zdołał uchronić piłki przed jej opuszczeniem z placu gry.

42'
Podopieczni Loewa mają problemy z dośrodkowaniami ze strony ukraińskiej. Każdy stały fragment gry przynosi niemałe zamieszanie pod bramką Nuera.

40'

38'
1:1! Ależ nie!
Zozulya w momencie dobitki znajdował się na pozycji spalonej. Ale i tak ciekawie wyglądają sytuacje ofensywne Ukrainy.

36'
Boateng o krok od gola samobójczego! Stoper Bayernu w ostatniej chwili przeciął tor lotu piłki, którą w kierunku Zozulyi zagrał Kovalenko.
Futbolówka dotknięta przez Boatenga już zmierzała do siatki, ale defensor resztkami sił ją wybił.

34'
Atak pozycyjny starają się stosować "gospodarze" tego starcia. Spokojnie, kilkoma podaniami próbują stworzyć zagrożenie pod ukraińską bramką.

30'
Yarmolenko oddał soczysty strzał na bramkę z kilkudziesięciu metrów. Zagranie bez jakiegokolwiek przygotowania powędrowało tuż obok lewego słupka bramki.

29'
Pyatov popisał się wyborną robinsonadą! Goalkeeper idealnie zatrzymał bombowe uderzenie Khediry z kilkunastu metrów. Trzeba przyznać, że bramkarza miał trochę ułatwione zadanie, bo pomocnik posłał piłkę w sam środek bramki.

27'
Neuer znów pokazał klasę! Goalkeeper perfekcyjnie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką po uderzeniu jej głową przez Khacheridiego.

25'
Groźne wgranie piłki z rzutu wolnego przez Konoplyankę. Wielu Ukraińców próbowało zamknąć sytuację, ale skutecznie w defensywie popracował Muller.

23'
Ciekawa próba Kroosa zza pola karnego. Płaski strzał jednak poleciał obok prawego słupka. Ale piłka odbiła się od jakiegoś z obrońców, co sprawia, że Niemcy zaczną od kornera.

21'

19'
1:0! Gol dla Niemców! Kapitalne dośrodkowanie z rzutu wolnego wykończył Mustafi, który dobrym zagraniem głową z paru metrów, nie dał szans bezradnemu Pyatovowi.

16'
Toni Kroos przez przypadek uderzył rozpędzonego rywala w twarz. Arbiter musiał odgwizdać przewinienie.

14'
Ozil przewrócony tuż przy linii bocznej boiska. Będzie kolejny stały fragment gry.

12'
Zamieszanie w polu karnym Ukrainy!
Draxler groźnie wgrał piłkę z lewego skrzydła, w dobrej sytuacji skiksował Hector, a sytuację ratować próbował Gotze, ale lepszy w indywidualnym starciu okazał się Pyatov.

11'
Sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spaloną Mullera.

9'

7'
Nieudany cross Boatenga w kierunku Ozila. Zawodnik Arseanalu nie miał prawa dotrzeć do podania na lewe skrzydło.

6'

4'
Kapitalnym refleksem błysnął Manuel Neuer przy uderzeniu Konoplyanki. Futbolówka po huknięciu przez pomocnika leciała w prawe okno bramki, ale w porę ją sparował Neuer.

1'
Faul Howedesa w ofensywie. Boczny defensor wykazał się zbytnią agresją.

*'
Startujemy!

*'
Mamy przyjemność wsłuchiwać się w hymny obu drużyn.

*'
Jeszcze pół godziny!

*'
Do prowadzenia tego starcia został desygnowany Martin Atkinson. Anglik sędziował m.in. finał Ligi Europy 2014/15.

*'
Walka w tej grupie będzie naprawdę emocjonująca :)

*'
Trener kadry Ukrainy również odsłonił karty.

*'
Z powodu kontuzji łydki w meczu nie zagra Mats Hummels

*'
Obie ekipy mierzyły się ze sobą pięciokrotnie. Dwa razy lepsi z boiska schodzili Niemcy, a trzykrotnie padał remis.

*'
Joachim Loew już przedstawił podstawową jedenastkę.

'

Euro 2016 online: Niemcy - Ukraina na żywo za darmo

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Niemcy - Ukraina, to zapraszamy do śledzenia meczu online