ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk

90+3'
Koniec meczu. ŁKS remisuje bezbramkowo z Lechią Gdańsk. Bez wątpienia bliżej zwycięstwa był Łódzki Klub Sportowy. Zapraszamy na kolejne relacje live przeprowadzone przez nasz serwis

90+3'
Saganowski uderza i znów lepszy Pawłowski

90+3'
Sędzia dolicza 3 minuty

84'
Dośrodkowanie Sasina do Saganowskiego, który strzela na bramke, ale genialnie broni Pawłowski. Po chwili sytuacja Łobodzińskiego, ale znów lepszy Pawłowski

81'
Szczota zmienia Bonin. Do dośrodkowaniu Łobodzińskiego strzela Sasin, ale jego uderzenie zostaje zablokowane

79'
Pachnie tutaj bramką dla Łks-U

74'
Odpowiedź Lechii. Traore dostał piłkę i był 20 cm od bramki. Nie przyłożył dobrze głowy i nie trafił w futbolówkę. Świetna okazja dla gdańszczan!

73'
Świetna akcja Łobodzińskiego. Minął kilku rywali i uderzył zza pola karnego. Piłka minęła bramkę Pawłowskiego

72'
Mocny strzał Iwańskiego, ale po raz kolejny pewnie interweniuje Pawłowski

70'
Na boisko wchodzi Lukjanovs, a zmienia Grzelczaka

68'
Mięciel pociągany przez jednego z lechistów upadł na murawę i oczekiwał karnego. O jedenastce nie ma mowy

66'
Oba zespołu preferują obecnie grę w środku pola przez co mało ciekawego i wartego opisania dzieje się na boisku

60'
Druga zmiana w łódzkim zespole. Na boisku melduje się Paweł Sasin

58'
Na boisko wchodzi Antoni łukasiewicz, a zmienia Laizansa.

57'
Strzał Łobodzińskiego z 18 metrów zakończony pewną interwencją Pawłowskiego

54'
Od początku II połowy ogromną przewagę posiada ŁKS. Ale nic z tego nie wynika. Ogólnie mało ciekawego dzieje się na placu gry

46'
Początek II części spotkania

45'
Zaraz zaczynamy II połowę meczu

45+1'
Koniec I części spotkania

45+1'
Sędzia dolicza 1 minutę do I części gry

45'
Saganowski chciał uruchomić podaniem Iwańskiego, ale zrobił to niedokładnie i futbolówka została przejęta przez Lechię.

43'
Iwański chciał zagrać prostopadłą piłkę do Mięciela, ale dobra interwencja gracza Lechii

41'
Czerwona kartka dla gracza Lechii może dodać ŁKS-owi skrzydeł i wiary we własne umiejętności

39'
Głupi faul Andriuskieviciusa, za który otrzymuje drugi w tym meczu żółty kartonik. Lechia gra od teraz w dziesiątkę

38'
Łobodziński dostał piłkę w polu karnym i gdyby nie interwencja Pawłowskiego to łodzianie objęliby prowadzenie

36'
ŁKS ma dziś ogromną chęć do gry. U Lechii póki co nie widać woli zwycięstwa

34'
Bogusław Wyparło uprzedził Traore i wygarnął mu piłkę spod nóg i z akcji nic nie wyszło

29'
Ogromne zamieszanie pod polem karnym ŁKS-u. Zawodnicy Lechii co chwilę mijali się z piłką, a łodzianie strzelali na bramkę Pawłowskiego. Gola nie udało się zdobyć kolejno Saganowskiemu, Mięcielowi i Łobodzińskiemu.

25'
Póki co lepsze okazje do zdobycia bramki stworzyli sobie łodzianie

25'
Na stadionie głośne " Lechia Gdańsk "

22'
Dośrodkowanie Wilka prosto w ręce Wyparły

20'
Dośrodkowanie do Marka Saganowskiego, ale ten nie trafia w piłkę. Dobra okazja na zdobycie bramki

16'
Zawodnicy Lechii bardzo często starają się uruchamiać nowego kolegę Jakuba Wilka

16'
Świetna sytuacja Wiśniewskiego! Niestety uderza on nad bramką. Najlepsza okazja póki co dla gdańskiego klubu

15'
Zaskakujący strzał Łobodzińskiego mija bramkę bramkarza Lechii

13'
Skład ŁKS-u również podaliśmy już powyżej

12'
Wiśniewski zwiódł dwóch defensorzów LKS-u i zakończył akcję niecelnym uderzeniem

10'
Skład Lechii powyżej

9'
Pawłowski minął się z piłką po dośrodkowaniu, ale Saganowski nie wykorzystał nadarzającej się okazji

8'
Dobra akcja Grzelczaka zakończona niecelnym strzałem

6'
Dziś sędziuje Sebastian Jarzębak

3'
Zaraz podamy składy obu zespołów

1'
Rozpoczęli

0'
Początek meczu o godzinie 18.00! Zapraszamy na relacje live z tego pojedynku.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online