Górnik Zabrze - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Lech Poznań

90+3'
Koniec meczu. Lech wygrał z Górnikiem 3:0.

90+2'
Kownacki świetnie zagrał do Lovrencsicsa, ale jego strzał z prawej strony pola karnego obronił Kasprzik.

89'
Żółta kartka dla Claasena.
Zmiana w Górniku. Małkowski za Łuczaka.

86'
Kapitalny strzał Teodorczyka z dużej odległości. Piłkę zmierzająca pod poprzeczkę z trudem wybił Kasprzik.

84'
Dawid Kownacki znalazł się w sytuacji sam na sam z Kasprzikiem, ale uderzył za lekko i bramkarz Górnika złapał piłkę.

80'
Kownacki zmienił Hamalainena.

79'
Ładny strzał Łuczaka i jeszcze lepsza Kotorowskiego.

77'
Ciekawa informacja z telewizji. Przy trzecim golu dla Lecha obrońcy odpuścili walkę o piłkę, ponieważ jeden z kibiców użył gwizdka, który zmylił zawodników gospodarzy. Kibic, który zagwizdał najpierw miał nieprzyjemności ze strony innych fanów, a teraz został... zatrzymany przez ochronę.

74'
Niecelny strzał Nakoulmy z pola karnego.

73'
Kartką ukarany również dla Wołąkiewicza, który... uspokajał swoich kolegów! Kapitan Lecha ma pecha, to już druga kartka w tym sezonie za takie zachowanie.

73'
Żółta kartka dla Iwana.

72'
Piłka w siatce Górnika, ale gol nie uznany. Dodatkowo żółta kartka dla Teodorczyka, który pomógł sobie ręką.

69'
Dobry okres gry Górnika. Tym razem uderzał Nakoulma, ale obrońcy Lecha zdołali zablokować ten strzał.

66'
Świetna akcja Górnika zakończona strzałem Zahary z niewielkiej odległości. Lecha uratowała kapitalna interwencja Kotorowskiego!

65'
Claasen zastąpił Pawłowskiego.

62'
Majtan zastąpił Madeja.

62'
Lechici trochę przekombinowali. Mogło być groźnie pod bramką, ale ostatecznie strzał Możdżenia został zablokowany.

59'
Spore zamieszanie pod bramką Górnika, ale górą obrońcy.

58'
Mocny strzał z dystansu Linettego przeleciał obok bramki.

57'
Zmiana w Górniku. Mateusza Zahara zastąpił Roberta Jeża.

55'
"Kur.. mać zacznijcie grać" - skandują wściekli kibice Górnika.

55'
Nie ma gola! Kotorowski wyczuł intencje strzelca, ale Bartosz Iwan i tak nie trafił w światło bramki. Wciąż 3:0.

54'
Rzut karny dla Górnika! Piłkę ręką w prostej sytuacji zagrał Możdżeń.

51'
Gooool. 3:0! Piłkarze Górnika stanęli jakby gra została przerwana, tymczasem w sytuacji sam na sam znalazł się Hamalainen i strzałem między nogami Kasprzika zdobył swoją druga bramkę w tym meczu.

48'
Lech miał dobrą okazję do kontrataku, ale Teodorczyk nieudane zagrywał do kolegów.

48'
Górnik stara się atakować. Obrona Lecha jest jednak czujna.

46'
Obie drużyny bez zmian.

46'
Gra wznowiona.

46'
Piłkarze są już na boisku. Za chwilę początek drugiej połowy.

45'
Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi z Górnikiem 2:0.

45'
Po strzale Kamińskiego z rzutu wolnego piłka trafiła w Teodorczyka, a potem do Lovrencsicsa, który gdyby lepiej przyjął futbolówkę byłby w dogodnej sytuacji.

45'
Sędzia doliczył minutę.

43'
Świetną akcją popisał się Lovrencsics, zagrał do Teodorczyka, ale ten trochę za długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

41'
Żółta kartka dla Sobolewskiego.

41'
Górnik stara się atakować, ale bezskutecznie.

38'
Madej ładnie podrzucił piłkę do Kosznika, ten huknął z powietrza, ale nie trafił w bramkę. Byłby to piękny gol.

35'
Po dośrodkowaniu z lewej strony niecelnie głową uderzał jeden z zawodników Górnika.

33'
Gooool! 2:0 dla Lecha! Z lewej strony precyzyjnie dośrodkował Kędziora, a gola głową zdobył Hamalainen.

31'
Gooool! 1:0 dla Lecha! Z prawej strony po ziemi zagrał Lovrencsics, a z bliskiej odległości piłkę w bramce umieścił Teodorczyk.

30'
Groźnie pod bramką Lecha. Olkowski uderzył z powietrza z ostrego kąta i z problemami obronił Kotorowski.

29'
Niecelny strzał Pawłowskiego z dystansu.

28'
Zmiana w Lechu. Tomasz Kędziora zastąpił Luisa Henriqueza.

27'
Ładna akcja Lecha zakończona zablokowanym strzałem Linettego.

27'
Tomasz Kędziora zmieni za chwilę Luisa Henriqueza.

24'
Lechowi brakuje w grze takiej determinacji jak w meczu z Jagiellonią.

22'
Strzał Madeja z linii pola karnego został zablokowany.

21'
Kamiński źle wyprowadził piłkę, ale po chwili naprawił swój błąd.

21'
Legia prowadzi już 2:0 i gra z przewagą jednego zawodnika.

20'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

16'
Tempo meczu w Zabrzu nie powala.

13'
Strzał Olkowskiego zza pola karnego pewnie obronił Kotorowski.

13'
Rywal Lecha Poznań w walce o mistrzostwo Polski, czyli Legia Warszawa od 2. minuty prowadzi z Zagłębiem Lubin 1:0.

12'
Gra toczy się głównie w środku pola.

10'
Lovrencsics uderzył z narożnika pola karnego, ale nie trafił w światło bramki.

8'
Dośrodkowanie z lewej strony do Teodorczyka, ale ten w asyście trzech obrońców nie zdołał oddać strzału.

7'
Ładna akcja Lecha, ale w końcowej fazie zabrakło precyzji.

6'
Kosznik dośrodkował w pole karne, ale piłka nie trafiła do żadnego z zawodników Górnika.

4'
Lekki strzał Teodorczyka z pola karnego i bez problemów złapał ją Kasprzik.

3'
Spokojny początek meczu.

1'
Początek meczu. Rozpoczął Górnik.

'
Trwa oczekiwanie na rozpoczęcie meczu.

'
Sędzią głównym meczu jest Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

'
Piłkarze obu drużyn są już na boisku.

'
Prezentujemy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

'
O godzinie 18:00 zapraszamy na relację LIVE z meczu Górnik Zabrze - Lech Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online