Hiszpania - Czechy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hiszpania
Czechy
1 : 0

De Gea - Juanfran, Ramos, Pique, Alba - Busquets, Iniesta, Fabregas (69' Thiago) , Silva, Nolito (82' Pedro) - Morata (63' Aduriz)
Cech - Sivok, Hubnik, Pudil, Limbersky- Pavelka, Darida, Plasil, Rosicky, Selassie (86' Sural) - Necid (75' Lafata)

Pique (88.)

Limbersky (62.) żółta kartka

Mecze na żywo: Hiszpania - Czechy

90+4'
Dziękuję Państwu za wspólną uwagę.

90+4'
Ostatni gwizdek!
Hiszpania dzisiaj zwycięska. Wielkie zaangażowanie zaprocentowało. Czechy dzisiaj dzielnie bronili dostępu do własnej bramki, ale jeden błąd zadecydował o niekorzystnym wyniku.

90+3'
Miał okazję Limbersky! Bombowe uderzenie z kilkunastu metrów poleciało w sam środek bramki. Ale i tak brawa dla bramkarza Man Utd za udaną obronę.

90+2'
Grę na przypadek muszą stosować Czesi, by coś odmienić w tym spotkaniu. Czasu zostało bardzo mało.

90'
Trzy minuty dorzucone przez polski skład sędziowski.

89'

88'
1:0! Koniec męczarni Hiszpanii!
Doskonała centra Iniesty z lewego skrzydła. Walkę o piłkę wygrał Pique i pewnym uderzeniem głową zaskoczył Cecha.

86'
Zmiana. Sural w miejsce Selassiego.

85'
Dobry powrót do defensywny Rosicky'ego. Kolejny rzut rożny dla hiszpańskiego teamu.

84'
Pedro w ostatnim momencie zablokowany przez Daridę. Korner dla gospodarzy.

82'
Wszystko na jedną kartę postawił selekcjoner mistrzów Europy z 2012 roku. Za Nolito na plac gry wszedł Pedro.

80'
Zbyt bardzo kombinują hiszpańscy piłkarze w pobliżu bramki rywala. Brakuje ostatniego podania, albo szybszego rozwiązania akcji bramkowej.

79'
Petr Cech do dalekiego wyjścia. Goalkeeper "Kanonierów" świetnie wypiąstkował piłkę, która była wybita z narożnika boiska.

78'
Juanfran był popychany przez skrzydłowego z Czech. Nasz arbiter nie miał problemów z interpretacją całego zdarzenia.

77'
Przewrotka Aduriza! Ale wcześniej chorągiewkę podniósł polski sędzia liniowy. Pozycja spalona.

75'
Zmiana w wykonaniu trenera Vrby. David Lafata zastąpił Tomasa Necida.

74'
Zbyt głębokie wrzucenie futbolówkie przez Pavelkę ze stałego fragmentu gry. Jego koledzy starali się sfinalizować sytuację, jednak dobrze do piłki wyszedł De Gea.

72'
Silva obok słupka! Składna akcja gospodarzy mogła przynieść upragnionego gola. Silva otrzymał kapitalne podanie od Aduriza, a ten dostał piłkę z lewego skrzydła od Iniesty.

70'
Hubnik wyratował czeską reprezentację! W ostatnim momencie wyłuskał piłkę Adurizowi, który już minął Petra Cecha.

69'
Kolejna roszada taktyczna. Thiago gotowy do wejścia na plac gry, a miejsce mu oddał Fabregas.

65'
O włos od gola!
Selassie kapitalnie zamykał dośrodkowanie z prawego skrzydła. Strzał głową przelobował hiszpańskiego bramkarza, ale w ostatniej chwili futbolówkę z niemal linii bramkowej wybił jeden z obrońców. Wynik zawodów w tej chwili trudny do przewidzenia.

63'
Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Morata dzisiaj musiał dużo szans. Jego miejsce zajął Aduriz.

62'
żółta kartka Limbersky musiał obejrzeć żółtą kartkę za kompletnie nieudolną interwencję w defensywie. Chamski wślizg klasyfikował się na taką karę.

61'
Iniesta uderzył z dystansu na bramkę. Płaskie kropnięcie na notę zatrzymał Petr Cech. Zbyt dużo miejsca miał gwiazdor Barcelony.

59'
Goście wyprowadzili ciekawą kontrę. Wszystko pięknie się układało, ale rozległ się gwizdek sędziego, który przerwał grę, bo Necid znajdował się na ofsajdzie.

57'
Czesi z szansą na prowadzenie! Futbolówkę wrzuconą z rzutu wolnego próbował do bramki umieścić wślizgiem Hubnik. Efektowne uderzenie zostało wybronione przez De Geę. Piłka już zmierzała w prawy, dolny róg.

55'
Piłka za wszelką cenę szuka Moraty. Mimo, że napastnik leżał, to futbolówka dopadła do niego. Wyżej wymieniony gracz próbował się z nią obrócić, a potem uderzyć, ale większym sprytem wykazali się obrońcy.

53'
Dobry wślizg Pudila. Rzut rożny dla Hiszpanii.

52'
Nie każdemu przypada do gustu gra gości...

50'
Rosicky złamał regulamin podczas próby odbioru piłki. Sędzia odgwizdał przewinienie.

49'
Morata musiał przerwać grę. Snajper Juve nie zbyt kontrolował ustawienie przeciwników w szeregach obronnych.

48'
Fura szczęścia przy Czechach! Ogromne zamieszanie w polu karnym, potem szybka robinsonada Cecha, wszystko kończy się na rzucie rożnym.

47'
Mógł Hubnik zaskoczyć swojego bramkarza! Stoper ofiarnym wślizgiem przerwał podanie Moraty w kierunku Fabregasa. Piłka poleciała na prawy słupek!

46'
Wszystko już gotowe! Kontynuujemy grę!

45'
Koniec I części meczu!
Hiszpanie mają pod kontrolą wydarzenie na boisku. W mojej ocenie gol dla nich jest już tylko kwestią czasu. Podobała mi się postawa naszych sąsiadów na początku zawodów, ale potem już działali tylko w obronie.

44'
Coś pod bramką Hiszpanów! Juanfran złamał linię spalonego. Ten fakt próbował wykorzystać Necid, mocno strzelając z okolic pola karnego, ale uderzenie trafiło w rękawice De Gei.

43'
Sergio Ramos chciał zmienić wynik spotkania, oddając soczyste huknięcie z dalekiej odległości. Piłkę zmierzającą w lewy, dolny róg, spokojnie wyłapał Petr Cech.

42'
Arbiter liniowy podniósł chorągiewkę w ramach sygnalizacji ofsajdu. Nolito nie zauważył ustawienia czeskich defensorów.

41'
Cech znów zatrudniony. Goalkeeper musiał wyjść z bramki, aby zatrzymać pędzącego Silvę, który w idealny sposób wymanewrował przeciwników.

40'
Petr Cech z kolejną, skuteczną interwencją!
Jordi Alba szybkim uderzeniem próbował skarcić nieudolność Cechów w defensywie. Kąśliwe kropnięcie instynktownie sparował przed siebie Petr Cech.

39'
Iniesta starał się wykorzystać złe ustawienie Petra Cecha. Ciekawa próba lobu bramkarza zakończyła się niestety fiaskiem. Uderzenie minimalnie obok bramki.

38'
Iniesta nieprzepisowo wytrącony z rytmu. Stały fragment gry dla piłkarzy del Bosque.

37'
Kolejny strzał na statystyki dla Hiszpanów. Tym razem zza pola karnego spróbował Nolito. Możemy nagrodzić zawodnika brawami za odwagę, ale już wykonanie dalekie od perfekcji. Piłka powędrowała wysoko nad bramką.

35'
Kopnięcie futbolówki bez jakiegokolwiek przygotowania pokazał nam Busquets. Próba z dalszej odległości wylądował bardzo daleko od zamierzonego celu.

33'
Mamy serię nieudanych wrzutek z obu stron na pole karne Cecha. Wśród starających się zagrozić jest m.in. Alba

32'
Ogromna przewaga gospodarzy. Czesi w tej chwili czyhają na błąd przeciwnika, a potem na możliwość wyprowadzenia groźnego kontrataku.

30'
Petr Cech na posterunku! Kombinacyjna akcja gospodarzy zakończona zbyt głębokim dośrodkowaniem Alby z lewej flanki. Wcześniej czescy zawodnicy domagali się odgwizdania ofsajdu.

29'
Morata przesadził z agresją tuż przy polu karnym rywala. Napastnik Juventusu faulem próbował naprawić swój błąd w przyjęciu.

28'
Morata ponownie w sytuacji na gola! Iniesta idealnie dograł na wolne pole do Moraty, a ten najpierw zamarkował uderzenie, a potem oddał soczysty strzał z ostrego kąta. Piłka finalnie poleciała obok prawego słupka bramki.

26'
Iniesta znów popisał się genialnym, prostopadłym zagraniem do Juanfrana. Boczny obrońca próbował uwolnić się spod opieki przeciwnika, lecz sztuka się nie udała.

24'
Busquets z faulem z pełną premedytacją. Oglądaliśmy klasyczny faul taktyczny w realizacji zawodnika Barcelony.

22'
Celne uderzenie głową wykonał Pique. Strzał celny, ale nie mógł on zrobić większej krzywdy Cechowi. Urazu nabawił się w tej sytuacji Ramos.

21'
Przewinienie na Silvie. Rzut wolny dla hiszpańskiej ekipy.

19'
Kontrowersja po rzucie rożnym. Hiszpanie domagają się kolejnego kornera, ponieważ w ich ocenie Selassie ostatni dotknął piłkę tuż przed jej opuszczeniem boiska.

18'
Obrońcy tytułu ciągle psują krew Czechom na skrzydłach. Za chwilę gospodarze grę wznowią od kornera.

16'
Brawa dla Cecha!
Bramkarz instynktownie zatrzymał strzał ze wślizgu Moraty! Napastnik Hiszpanii otrzymał znakomite podanie z prawego sektora boiska. Szybkie uderzenie w sam środek bramki. Osobą dogrywającą był Silva.

15'
Ramos najlepszy w powietrzu w trakcie stałego fragmentu gry. Stoper idealnie wyszedł do dośrodkowania, ale jego zagranie głową poszybowało wysoko nad poprzeczką.

14'
Sędzia Marcniak przerwał grę. Fabregas bez pardonu powstrzymywany przez interweniującego obrońcę.

13'
Hiszpanie chcą chyba wejść do bramki Petra Cecha. Tiki - Taka dalej aktualna.

11'
Rosicky efektownie padł na murawę tuż przed polem karnym. Szymon Marciniak uznał, że uznany pomocnik symulował. Gra toczy się dalej.

10'
Nieudany przerzut zaliczył Iniesta. Od autu zaczną przyjezdni.

8'
Co za akcja Hiszpanii!
Darida genialnie zagrał do niekrytego Moraty, który końcówkami palców zdołał oddać strzał z bliska. Jednak snajper był na spalonym.

6'
Sprytny strzał Daridy z rzutu wolnego. Techniczna próba jednak nie przebiła się przez dobrze ustawiony mur. Potem jeszcze Necid starał się skutecznie dograć do kolegów, ale hiszpańska obrońca znów górą.

5'
Szymon Marciniak zagwizdał faul Pique na Necidzie. Przewinienie zostało popełnione w niebezpiecznej strefie.

3'
Ogromna walka w powietrzu, aby zamknąć dośrodkowanie z rzutu rożnego. Ostatecznie bitwę wygrali Hiszpanie, którym udało się wyjaśnić sytuację, wybijając piłkę poza boisko.

2'
Spalony wskazał polski sędzia liniowy. Najbliżej bramki w momencie podania był Nolito.