Irlandia - Szwecja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Irlandia
Szwecja
1 : 1

Randolph - Coleman, Clark, O’Shea, Whelan - McCarthy (85' McGeady), Hendrick, Brady, Walters (63' McClean), Hoolahan (78' Keane) - Long
Isaksson - Lustig (44' Johansson), Lindelöf, Granqvist, Olsson - Larsson, Lewicki (86' Ekdal), Källström, Forsberg - Berg (59' Guidetti), Ibrahimovic

Hoolahan (49.)
Clark (og) (72.)

McCarthy (43.) żółta kartka
Whelan (77.) żółta kartka
Lindelof (62.) żółta kartka

Mecze na żywo: Irlandia - Szwecja

90+4'
Dziękuję serdecznie za wspólnie spędzony czas.

90+3'
Koniec pojedynku!
Szwecja bez celnego uderzenia na bramkę, ale za to z jednym punktem kończy 1.kolejkę gier. Irlandia dzisiaj była minimalnie lepsza i miała więcej sytuacji z gry.

90+2'
Na murawie leży McGeady. Świeżo wprowadzony gracz nadział się na niefortunną interwencję obrońcy w okolicach środka pola.

90'
Drugi poniedziałkowy mecz potrwa 3 minuty dłużej.

89'
Ekwilibrystyczna interwencja Randolpha na przedpolu. Szwecja ostrzy sobie zęby na pełną pulę.

88'

86'
Zmiana. Ekdal w miejsce Lewickiego.

85'
Aiden McGeady spróbuje pomóc kolegom w doprowadzeniu do zwycięstwa. Na ławkę zesłany został McCarthy.

85'
Przewinienie na oczach arbitra popełnił Whelan.

83'
Ibrahimović ciągle szuka swojego gola w tym pojedynku. Przed momentem minimalnie spóźnił się ze wślizgiem do piłki, która była zagrywana z lewego skrzydła przez Olssona.

80'
Pretensje Ibry po decyzji arbitra o przerwaniu gry. W jego ocenie w ogóle nie faulował walczącego o piłkę rywala.

78'
Legenda Irlandii pojawiła się na murawie. Keane zmienił Hoolahana.

77'
żółta kartka Poważny uraz po stronie Szwecji. Glenn Whelan za poturbowanie Lewickiego w centralnej części boiska otrzymał żółtą kartkę.

75'
Piłka w siatce bramki Isakssona. Jednak trochę wcześniej faul w ofensywie popełnił jeden ze skaczących Irlandczyków.

74'

72'
1:1! Jest długo wyczekiwany gol!
Ibrahimović zacentrował piłkę z prawego skrzydła. Jej lot toru próbował skutecznie zmienić Clark, ale zamiast tego, to niestety wpakował ją do siatki.

70'
McClean popisał się ładnym dojściem do wrzutki ze stałego fragmentu gry. Zagranie piłki głową poleciało jednak nad poprzeczką bramki Isakssona.

68'

66'
Patrz niżej. Ibra ponownie schwytany w pułapkę ofsajdową.

65'
Ibrahimović przegrał pojedynek o górną piłkę. Ale nawet w przypadku wygranej nic by to nie zmieniło, bo Szwed był na spalonym.

63'
Zmiana w składzie Irlandii. McClean w miejsce Waltersa.

62'
żółta kartka Sędzia ma w rękach żółtą kartkę! Lindelof za zbytnią agresję przy walce o piłkę obejrzał żółty kartonik.

61'
Ibra jakoś uwolnił się spod opieki rywala. Zagranie z pół obrotu powędrowało minimalnie obok lewego słupka bramki.

59'
Zmiana. Berg przywołany do trenera, a jego miejsce zajął Guidetti.

58'
Tak wyglądała radość po strzelonej bramce :)

56'
Johansson z pełną premedytacją zatrzymał uciekającego pomocnika z Irlandii.

55'
Ibrahimović czaruje w szesnastce Irlandii. Ale ciągle przegrywa rywalizację z blokiem defensywnym.

54'
Ibrahimović wystąpił przed momentem w roli winowajcy upadu rywala. Będzie zasłużony rzut wolny.

52'
Chwilę grozy przeżywają sympatycy gospodarzy po wrzutkach ze stałego fragmentu na ich pole karne. Gol dla Szwecji wisi w powietrzu.

50'
Randlph błysnął bardzo dobrym refleksem! Goalkeeper w wybornym stylu zatrzymał kąśliwe uderzenie Ibrahimovicia, który próbował wykończyć dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry.

49'
1:0!
Co za gol! Wyśmienite wgranie piłki z prawego skrzydła zaliczył Coleman, do zagrania idealnie doszedł Hoolahan, który znakomitym półwolejem zaskoczył bezradnego bramkarza.

47'
Hendrick postanowił znowu postraszyć szwedzkiego bramkarza z dystansu. Płaskie zagranie w lewy, dolny róg, zostało perfekcyjnie zbite na bok przez Isakssona.

46'
Wracamy do meczu!

45+1'
Koniec I połowy spotkania!
W mojej ocenie trochę lepsze wrażenie zrobili gracze z Irlandii. Mieli więcej okazji do zdobycia gola i w ogóle grali bardziej konkretnie.
Mam nadzieję, że po przerwie powiększy nam się statystyka dot. celnych uderzeń na bramkę.

45'
Tylko sześćdziesiąt sekund dłużej potrwa I odsłona.

44'
Ujrzymy zmianę w szwedzkim obozie. Kontuzjowanego Lustiga zastąpi Johansson.

43'
żółta kartka Zupełnie nieprzemyślane zachowanie McCarthy'ego. Pomocnik gospodarzy pociągał za koszulę uciekającego przeciwnika. Kartka musiała się pojawić.

41'
Dwóch piłkarzy z Irlandii starało się zamknąć centrę z lewej flanki boiska. Wrzucał piłkę z tamtego obszaru Walters. Niestety dla irlandzkich kibiców, żaden z nich sfinalizował sytuacji.

40'
Ibra lepszy w defensywie niż w ofensywie. Snajper po raz kolejny wygrał powietrzny pojedynek we własnym polu karnym.

38'
Wcześniej wymieniony znalazł się przypadkowo przed okazją na gola! Nieprzewidywalny strzał na bramkę powędrował jednak daleko od zamierzonego kierunku.

37'
Ibrahimović skutecznie odcinany od wszelkich podań od reprezentacyjnych kolegów.

35'
Bliżej gola są podopieczni O'Neila. Jak na razie, ich próby z dystansu są bardzo niebezpieczne.

33'
Isaksson ponownie wystawiony na ciężką próbę! Fantastyczne uderzenie z kilkudziesięciu metrów oddał Hendrick!
Przed utratą gola "Helwetów" uratowała poprzeczka.

31'
Jak wiadomo, Brytyjczycy nie odpuszczają, ale również Szwedzi zawzięcie walczą o każdy centymetr murawy.

29'
Ależ soczysta próba Brady'ego zza pola karnego. Futbolówka po jego dotknięciu nabrała pięknej rotacji, lecz finalnie wylądowała nad poprzeczką bramki.

27'

25'
Wyraźny spalony jednego z graczy gości.

24'
Lecą długie zagrania w miejsce, gdzie znajduje się Ibra. Wciąż Irlandczycy świetnie blokują szwedzkiego gwiazdora.

22'
Skuteczna gra na przedpolu Randolpha. Bramkarz gospodarzy idealnie zatrzymał groźne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

21'
35 metrów - taka odległość dzieliła piłkę od bramki. Do rzutu wolnego podszedł Ibrahimović i pewnie huknął na bramkę. Niestety dla niego, futbolówka trafiła w jego kolegę, który stał pomiędzy zawodnikami Irlandii.

19'

17'
John O'Shea o włos od dania prowadzenia swojej ekipie! Środkowy obrońca minimalnie spóźnił się ze wślizgiem, dzięki któremu udałoby mu się wpakować piłkę do siatki z paru metrów.

16'
Lindelof skutecznie głową przerwał niebezpieczne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Kolejny korner dla gospodarzy tego starcia.

14'
Zamieszanie po kornerze dla Irlandii. Mimo wielkich chęci, to rywale wyszli z zagrożenia obronną ręką. Dobrą pracę w defensywie wykonał Ibra, umiejętnie blokując jednego z rywali.

12'
Pozycja spalona Berga. Kamery telewizyjne potwierdziły kapitalny osąd sędziego liniowego.

11'
Randolph dobrze uprzedził wbiegającego Berga, któremu marzyło się zamknąć podanie z prawego skrzydła boiska.

10'
Minimalnie spóźnione wejście na piłkę wykonał Long. Arbiter bez większego namysłu przerwał grę.

9'
Hendrick przepięknie huknął na bramkę zza pola karnego. Z wielkimi problemami na korner piłkę sparował Isaksson.

7'
McCarthy zdecydowanie przesadził z ambicją wślizgu. Rzut wolny dla Szwecji.

5'

3'
Szwedzi skutecznie wyjaśnili sytuację po stałym fragmencie gry dla Irlandii. Do piłki najwyżej wyskoczył Lindelof.

2'
Ibra popchnięty przez jednego z wracających obrońców. Według sędziego wszystko się mieściło w ramach czystej gry.

*'
Rozpoczynamy!

*'
Czas na odsłuchanie obu hymnów! Pierwszy będzie kadry szwedzkiej.

*'
Reprezentacja Irlandii na EURO grała trzykrotnie. W żadnych z przypadków nie udało się wyjść z fazy grupowej.

*'
Szwedzi długo czekają na sukces na ME. Ostatnio najlepszy wynik odnotowali na EURO'92, gdzie dotarli do półfinału imprezy.

*'
Na mój gust coś dzisiaj trafi :)

*'

*'
Za niespełna godzinę rozbrzmi pierwszy gwizdek!

*'
Martin O' Neil również wyjawił zestawienie, którym będzie chciał pokonać Szwecję.

*'
Powyżej przedstawiamy skład wyjściowy Szwecji.

'

Euro 2016 online: Irlandia - Szwecja

Mecz mistrzostw Europy Irlandia - Szwecja rozegrany zostanie 13 czerwca 2016 roku o godzinie 18:00. Zapraszamy do śledzenia go na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Irlandia - Szwecja, to zapraszamy do śledzenia meczu online