Belgia - Włochy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Belgia
Włochy
0 : 2

Courtois, Ciman (75' Carrasco), Alderweireld, Vermaelen, Vertonghen, Witsel, Nainggolan (62' Mertens), Fellaini, De Bruyne, Hazard, Lukaku (73' Origi).
Buffon, Chiellini, Barzagli, Bonucci, Darmian (59' Sciglio), Candreva, De Rossi (78' Thiago Motta), Parolo, Giaccherini, Pelle, Eder (75' Immobile).

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne Mecze na żywo online.

90+3'
Koniec meczu! Belgia - Włochy 0:2.

90+2'
Goool! Kapialna akcja Włochów! Belgowie rzucili się do ataku i zrobiła się dziura w obronie. Z prawej strony pola karnego dośrodkował Candreva i Pelle z kilku metrów mocnym strzałem z woleja ustalił wynik meczu.

90+1'
żółta kartka Vertonghen ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Al zamieszanie w polu karnym Włochów. Piłka spadła pod nogi Fellainiego, ale ten był zaskoczony i nie zdołał oddać strzał z bliskiej odległości.

87'
Belgowie starają się wyrównać. Czy starczy im czasu?

84'
Prosty błąd Belgów! Immobile huknął z dystansu, ale kapitalnie interweniował Courtois.

84'
żółta kartka Żółta kartka dla Thiago Motty.

82'
Przed szansą stanął Origi, ale strzał głową przeleciał tuż nad bramką.

81'
Mertens niecelnie uderzał sprzed pola karnego, ale będzie rzut rożny.

80'
Zablokowany strzał Mertensa.

78'
Thiago Motta zastąpił De Rossiego.

78'
żółta kartka Bonucci faulował Origiego i otrzymał żółtą kartkę.

75'
Carrasco zastąpił Cimana.

75'
Immobile zastąpił Edera.

75'
żółta kartka Prosty błąd w środku pola i Eder musiał ratować sytuację faulem.

74'
Nieudany strzał Giaccheriniego sprzed pola karnego, ale będzie rzut rożny.

73'
Origi zastąpił Lukaku.

70'
Mertens szukał szczęścia strzałem z dużej odległości. Próba bardzo nieudana.

69'

67'
Włosi chwilowo w dziesięciu, bo pomocy lekarzy potrzebuje Pelle.

65'
żółta kartka Chiellini ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Hazardzie.

63'
Kompletne nieudane dośrodkowanie De Bruyne z dobrej pozycji.

62'
Nainggolan opuścił boisko, a zastąpił go Mertens.

59'
De Sciglio zastąpił Darmiana.

56'
Hazard uderzył sprzed pola karnego, prosto w ręce Buffona.

55'
Nainggolan oddał strzał z dystansu i... został zablokowany.

54'
Dobre dośrodkowanie w pole karne i groźny strzał głową oddał Pelle. Świetnie interweniował jednak Courotis.

54'
Zablokowany strzał Edera sprzed pola karnego.

53'
Powinien być remis! Znakomita kontra Belgów. De Bruyne zagrał do Lukaku, który mając przed sobą tylko bramkarza z szesnastu metrów uderzył obok bramki.

53'
Candreva wpadł w pole karne, ale trochę za długo czekał z podaniem i świetnie interweniował Vertonghen.

51'
Świetnie prezentuje się defensywa Włochów. Nawet gdy Belgowie przedostaną się w okolice pola karnego, to każdy strzał jest blokowany.

48'

47'
Dobry atak Włochów, ale podanie z prawej strony pola karnego przejęte przez Belgów.

46'

*'
Noty piłkarzy za pierwszą połowę.

*'
Statystyki pierwszej połowy.

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Belgia - Włochy 0:1.

43'
Fellaini zgrywał piłkę głową do Lukaku, ale ten w trudnej pozycji nie zdołał oddać strzału.

42'
Asysta Bonucciego to jedno z lepszych podań na Euro 2016.

41'
Dobre podanie w pole karne do De Bruyne, ale obrońcy Włoch znó zdołali zablokować jego strzał.

41'
Giaccherini zdobył swoją czwartą bramkę dla reprezentacji Włoch.

40'
Belgowie starają się zagrozić głównie strzałami z dystansu. Teraz zablokowane uderzenie De Bruyne.

39'
Witsel niecelnie uderzał z dystansu.

36'
Mogło być 2:0! Pogubiła się obrona Belgii, ale Pelle z sześciu metrów zupełnie niekryty głową uderzył obok bramki.

35'
Candreva uderzył sprzed pola karnego i Courtois odbił piłkę na rzut rożny.

32'
GOOOOL! Kapitalne zagranie Bonucciego z połowy boiska do Giaccheriniego, który urwał się obrońcom i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

30'
Eder mocno dośrodkowywał w pole karne, ale dobrze interweniował obrońca Belgii.

29'
Pelle uderzał sprzed pola karnego, ale piłka minęła słupek.

29'

28'
Belgowie często dośrodkowują w pole karne Włochów. Mają jednak problemy z precyzją.

27'
W ostatnich minutach przewagę zyskali Belgowie.

26'
Posiadanie piłki: 57% - 43%

25'
Kilka zdjęć z pierwszych minut meczu.

24'
Ciman uderzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany. Będzie jednak rzut rożny.

22'
Kolejny strzał z dystansu Nainggolana. Piłka wyraźnie minęła bramkę.

20'
Zagranie w pole karne w kierunku Lukaku. Pomysł dobry, ale wykonanie nieco za mocne.

18'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

14'
Jak na razie obserwujemy wyrównane spotkanie.

11'
Dobra okazja dla Belgów. Lukaku zgrał piłkę do Fellainiego, ten to Nainggolana, który mocno i płasko uderzył z dystansu, ale Buffon zdołał odbić piłkę.

9'
Jedni i drudzy starają się atakować. Na razie mecz toczy się głównie w środku pola.

6'
Brzydkie wejście Edera w Vermaelena, ale sędzia nie zdecydował się pokazać kartki.

5'
Mecz odbywa się Lyonie.

4'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Belgów, ale górą obrońcy.

4'
Eder próbował uderzać sprzed pola karnego, ale nieudanie.

2'
Kolejne dośrodkowanie w pole karne Włochów. Za mocne i piłka opuściła boisko.

2'
Podanie na wolne pole do Lukaku, ten płasko zagrywał w pole karne, ale włoscy obrońcy wybili piłkę.

1'
Rozpoczęli Włosi!

'
Obie reprezentacje są już na murawie. Za moment hymny narodowe i początek meczu.

'
Piłkarze gotowi do wyjścia na murawę.

'

'
Wyjściowe składy obu drużyn.

'
Ponad godzina do meczu, ale stadion się zapełnia.

'

'
Początek meczu o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Belgia - Włochy, to zapraszamy do śledzenia meczu online