Austria - Węgry online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Austria
Węgry
0 : 2

Almer - Klein, Dragović, Hinteregger, Fuchs - Baumgartlinger, Alaba - Harnik (77' Schoepf), Junuzović (60' Sabitizer), Arnautović - Janko (65' Okotie).
Kiraly - Fiola, Guzmics, Lang, Kadar - Gera, Nagy - Nemeth (89' Pinter), Kleinheisler (79' Stieber), Dzsudzsak - Szalai (69' Priskin).

'
Zapraszamy do śledzenia na żywo drugiego meczu grupy F: Portugalia - Islandia.

'
Statystyki meczu.

90+5'
Koniec meczu. Węgry pokonały Austrię 2:0, co jest niespodzianką.

90+3'
Arnautović ładnie uderzył sprzed pola karnego, ale dobrze ustawiony był Kiraly.

90+1'
Schoepf uderzał sprzed pola karnego. Niecelnie.

90'
Mecz potrwa jeszcze pięć minut.

89'
Pinter zastąpił Nemetha.

87'
Goool! 2:0! Austriacy rzucili się do ataku, co umożliwiło Węgrom wyprowadzenie kontry. Stieber mając sporo miejsca wbiegł w pole karne i ładnie podciął piłkę nad wychodzącym Almerem .

84'
Alaba uderzał z linii pola karnego. Piłka po nodze rywala wyszła na rzut rożny.

81'
Tak z bramki cieszyli się Węgrzy.

80'

80'
Żółta kartka dla Nemetha.

79'
Stieber zastąpił Kleinheislera.

77'
Schoepf zastąpił Harnika.

73'
Groźnie!. Po dośrodkowaniu z lewej strony pola karnego na piłkę nabiegł Sabitzer, ale uderzył wysoko nad bramką

71'
Ładny strzał Nemetha sprzed pola karnego. Almer zdołał wybić piłkę na rzut rożny. Było groźnie.

70'
Nagy uderzał z dystansu, ale nie trafił w światło bramki.

69'
Boisko opuścił Szalai, a zastąpił go Priskin.

68'
Austriacy reklamują zagranie ręką w polu karnym Kadara, ale sędzia nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego.

66'
żółta kartkaczerwona kartka Dragović ukarany został żółtą kartką, a ponieważ został upomniany już wcześniej, to musi opuścić boisko.

66'
Piłka w bramce Węgrów, ale chwilę wcześniej sędzia odgwizdał faul Dragovicia.

65'
Okotie zastąpił Janko.

62'
Goool! Ładna akcja Węgrów i po błędzie jednego z obrońców, który nie trzymał linii spalonego w sytuacji sam na sam z Almerem znalazł się Szalai i zdołał umieścić piłkę w bramce.

60'
Sabitizer zastąpił Januzovicia.

58'
Teraz z kolei pomocy sztabu medycznego potrzebował Januzović. Konieczna będzie zmiana.

57'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Janko.

55'
Dzsudzsak mocno uderzył z dystansu i Almer wypiąstkował piłkę na rzut rożny.

54'
Dośrodkowanie w pole karne Węgrów, ale Alaba nie zdołał oddać dobrego strzału i piłkę wybili obrońcy.

52'
Gera uderzał z dystansu obok bramki.

51'
Obraz gry póki co się nie zmienił. Wciąż nie jest to porywające spotkanie.

48'
Ładna akcja Austrii. Alaba szukał w polu karnym Janko, ale ten nie zdołał oddać strzału.

46'
Płaski strzał z dystansu Fioli i pewnie interweniował Almer.

46'

*'
Statystyki i kilka zdjęć z pierwszej połowy.

*'
Gabor Kiraly, który przeszedł do historii jako najstarszy zawodnik na mistrzostwach Europy w pierwszej połowie musiał interweniować dwukrotnie.

45+1'

45'
Pierwsza połowa potrwa jeszcze minutę.

44'
Krótka i trafna analiza gry obrońcy reprezentacji Węgier, na co dzięń występującego w Lechu Poznań.

43'
Teraz dobra okazja Węgrów. Dzsudzsak uderzał z prawej strony pola karne w kierunku dalszego słupka, ale nie trafił w światło bramki.

41'
Ale kapitalna akcja Austrii. Arnautović najpierw łądnie zagrał, potem pokazał się na wolnej pozycji, ale jego podanie w pole karne nie było do końca udane. Doszedł do piłki co prawda Harnik, ale przy próbie oddania strzału skiksował i od bramki grę wznowił Kiraly.

38'
Szalai dośrodkowywał prosto w ręce Almera.

35'
Junuzović uderzył z woleja sprzed pola karnego, ale Kiraly zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

34'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do piłki doszedł Szalai, ale jego strzał głową był zupełnie nieudany.

33'
żółta kartka Dragović ukarany żółtą kartką.

32'
Alaba z rzutu wolnego z ok. 25 metrów uderzył w mur.

28'
Arnautović padł w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

27'
Alaba dobrze zagrywał do Janko, ale ten nie opanował piłki.

24'
Gera oddał płaski strzał z dystansu. Prosto w ręce Almera.

18'
Nie jest to porywające widowisko.

16'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ urazu doznał Januzović.

13'
Jak na razie mecz jest wyrównany.

11'
Kleinheisler znów próbował uderzać sprzed pola karnego. Tym razem bardzo nieudany strzał.

9'
Dobra okazja dla Austrii. Aranutović zagrał do Alaby w pole karne, ten oddał płaski strzał, ale prosto w Kiraly'ego.

7'
Po obiecującym początku obecnie gra toczy się w środku pola.

5'
Jak na razie sędzia pozwala na ostrą grę.

4'
Kleinheisler uderzał z dystansu, ale za lekko, aby zaskoczyć bramkarza Austrii.

1'
Ależ początek Austrii. 30 sekunda i Alaba strzałem z dystansu trafił w słupek!

1'

'
Obie reprezentacje już na murawie. Za moment hymny i początek spotkania.

'
Składy na mecz Austria - Węgry:

Austria:
Almer - Klein, Dragović, Hinteregger, Fuchs - Baumgartlinger, Alaba - Harnik, Junuzović, Arnautović - Janko.

Węgry: Kiraly - Fiola, Guzmics, Lang, Kadar - Gera, Nagy - Nemeth, Kleinheisler, Dzsudzsak - Szalai.

'
Mecz odbędzie się na Stade de Bordeaux.

'
W składzie Węgrów zobaczymy również Tamasa Kadara - zawodnika Lecha Poznań i Richarda Guzmicsa z Wisły Kraków.

'
W bramce Węgrów zobaczymy Gabora Kiraly'ego - to najstarszy uczestnik mistrzostw Europy. Ma 40 lat i 74 dni.

'

'

Mecze na żywo: Austria - Węgry online

Początek meczu Euro 2016 pomiędzy Austrią, a Węgrami o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Austria - Węgry, to zapraszamy do śledzenia meczu online