Rosja - Słowacja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Rosja
Słowacja
1 : 2

Akinfeev, Smolnikov, Schennikov, Ignashevich, V. Berezutski, Neustadter (46' Glushakov), Golovin (46' Mamaev), Kokorin, Shatov, Smolov, Dzyuba.
Kozacik - Pekarik, Skrtel, Durica, Hubocan - Kucka, Pecovsky - Mak (80' Duris), Hamsik, Weiss (72' Svento); Duda (67' Nemec).

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE MECZE NA ŻYWO

90+3'
Koniec meczu. Słowacja dowiozła wynik do końca i wygrała 2:1.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

89'
Zablokowany strzał Dzyuby z pola karnego.

88'

86'
Glushakov sprzed pola karnego uderzył obok bramki.

86'
Groźne dośrodkowanie z rzutu rożnego, minął się z piłką Kozacik, ale dobrze zachował się jeden z obrońców.

82'
Rosja idzie za ciosem. Teraz dwukrotnie było groźnie!

80'
Goool! Świetna akcja Rosjan zakończona strzałem Glushakova, który znalazł drogę do bramki. 1:2 i będzie ciekawie w końcówce.

80'
Duris zastąpił Maka.

79'
Mamaev uderzał z dystansu. Bardzo nieudana próba.

75'
Obraz gry się nie zmienia. Rosja utrzymuje się przy piłce, ale Słowacja ma mecz pod kontrolą.

72'
Svento zastąpił Weissa.

68'
Kontra Słowaków zakończona dwoma zablokowanymi uderzeniami Hamsika.

67'
Nemec zastąpił Dudę.

66'
Było groźnie. W polu karnym piłka spadła pon nogę Smolova, ale został zablokowany, a dobitka Glushakova była niecelna.

65'
Kokorin uderzał sprzed pola karnego, ale obrońcy zablokowali piłkę.

63'
Ładna akcja Rosjan przyniosła rzut rożny.

62'
Zamieszanie w polu karnym Słowacji, ale ostatecznie sędzia odgwizdał przewinienie jednego z Rosjan.

60'
Rosja dłużej utrzymuje się przy piłce, a Słowacy nastawiają się na kontry.

57'
Shatov oddał bardzo nieudany strzał z dystansu.

55'
Fatalnie spisuje się defensywa Rosji.

54'
Kucka z łatwością ograł rywala, zagrał w pole karne do Maka, który lewą nogą oddał mocny strzał. Bramkarz Rosji zdołał jednak wybić piłkę na rzut rożny. Było groźnie.

53'
Smolov w polu karnym wdał się w pojedynek z dwoma obrońcami, zdołał dośrodkować, ale prosto na głowę rywala.

51'
Rosjanie dłużej utrzymują się przy piłce, ale nie mają pomysłu jak zaskoczyć Słowację.

49'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wysoko nad bramką głową uderzał Duda.

46'
żółta kartka Durica ukarany żółtą kartką.

46'

46'
Mamaev i Glushakov zastąpili Golovina i Neustadtera.

'
Statystyki pierwszej połowy.

'
Oceny piłkarzy za pierwszą połowę.

45'

45'
Gool! Cudowny gol Hamsika! Słowacy krótko rozegrali rzut wolny, Hamsik wbiegł w pole karne z łatwością nawinął Kokorina i strzałem w długi róg umieścił piłkę w bramce. Zanim ta wpadła do siatki odbiła się jeszcze od słupka.

43'
Kilka zdjęć z bramki Weissa.

42'
Hamsik z łatwością ograł rywala przed polem karnym, ale uderzył bardzo nieudanie.

41'
Shatov nieudanie dośrodkowywał z rzutu wolnego.

40'
Gwizdy na trybunach. Tempo meczu jest bardzo niskie.

37'
Rosja dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

32'
Goool! Hamsik znakomicie zagrał długą piłkę do Weissa w pole karne, ten z niesamowitą łatwością ograł dwóch obrońców i nie miał problemów z pokonaniem bramkarza..

30'
Rosja dłużej utrzymuje się przy piłce.

28'
Smolov oddał płaski strzał z dystansu i piłka nieznacznie minęła bramkę. Było blisko!

23'
Groźnie pod bramką Słowaków. Po dośrodkowaniu z prawej strony strzał głową oddał Dzyuba. Na szczęście nie był on najwyższej jakości i bramkarz złapał piłkę.

22'
Teraz nieco lepiej prezentują się Rosjanie.

21'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową zgrywał jeden z zawodników Rosji. Trafiła ona do Smolova, ale ten nie zdołał oddać dobrego strzału.

18'
Smolov uderzał z dystansu, ale nie trafił w światło bramki.

18'
Brakuje groźnych sytuacji.

16'
Rosjanie mieli rzut wolny na wysokości pola karnego, ale dośrodkowanie było zbyt lekkie.

14'
Hamsik próbował minąć Berezutskiego w polu karnym. Wywałczył rzut rożny.

13'
Durica uderzał z rzutu wolnego z dużej odległości. Piłka wyraźnie minęła bramkę.

10'
Słowacy przejęli piłkę w środkowej strefie boiska. Duda zagrał do Hamsika, ten z powietrza lewą nogą posłał piłkę nad poprzeczką.

8'
Najpierw starał się uderzać Dzyuba, potem Golovin. Obrońcy sobie poradzili i będzie rzut rożny.

6'
Sporo gry w środku pola.

4'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Rosji z rzutu wolnego, ale będzie tylko rzut rożny.

3'
Spokojny początek spotkania.

1'
Rozpoczęła Rosja.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment hymny narodowe i początek spotkania.

'
W pierwszym składzie Słowacji znalazł się Ondrej Duda. Pomocnik Legii Warszawa w meczu z Walią wszedł na boisko w drugiej połowie i od razu zdobył bramkę.

'
Mecz odbędzie się przy zamkniętym dachu.

'
Mecz odbędzie się na Stade Pierre Mauroy w Lille.

'
W pierwszej kolejce Rosja zremisowała z Anglią 1:1, a Słowacja przegrała z Walią 1:2.

'
Początek meczu Rosja - Słowacja o godzinie 15:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Rosja - Słowacja, to zapraszamy do śledzenia meczu online