Francja - Albania online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Francja
Albania
2 : 0

Lloris - Sagna - Koscielny, Rami, Evra - Kante, Matuidi, Coman (70' Griezmann), Payet, Martial (46' Pogba) - Giroud (78' Gignac)
Berisha - Hysaj, Ajeti (86' Ajeti), Mavraj, Agolli - Kukeli (75' Xhaka) - Lila (71' Roshi), Abrashi, Memushaj, Lenjani - Sadiku

Griezmann (90.)
Payet (90+6.)

Kante (88.) żółta kartka
Kukeli (55.) żółta kartka
Abrashi (82.) żółta kartka

Mecze na żywo: Francja - Albania

90+7'
Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólną uwagę. Życzę dobrej nocy.

90+6'
Francja zasłużyła na komplet punktów w dzisiejszym dniu. Trzeba jednak docenić gości i ich trenera za zachowywanie konsekwencji defensywna, która mogła przynieść upragnioną zdobycz punktową.

90+6'
2:0!
Payet dobił Albanię! Kapitalna, indywidualna akcja w wykonaniu pomocnika. Najpierw zwiódł dwóch obrońców, a następnie idealnie przymierzył w prawy, dolny róg bramki.

90+4'
Mavraj opatrywany przez sztab medyczny reprezentacji Albanii.

90+3'

90'
300 sekund szans na to, że ktoś jeszcze strzeli gola w tych zawodach.

90'
1:0!
Musiało to nadejść! Rami dokładnie zacentrował z prawego skrzydła boiska, a chirurgicznym wykończeniem popisał się Griezmann, pakując piłkę głową w lewy, dolny róg.

88'
żółta kartka Kante nie zdążył za biegnącym przeciwnikiem. Za faul taktyczny został wpisany do notesu sędziego.

88'
Albania już w kompletnej opozycji.

86'
Zmiana. Veseli za Ajetiego.

85'
Blisko, bliżej... gola dla Francji. Przed chwilą obrońcy z Albanii zmuszeni do dwukrotnego bloku uderzeń rywala.

83'
Mało brakowało, by Laurent Koscielny zamknął dośrodkowanie Payeta z rzutu wolnego. Do muśnięcia piłki zabrakło naprawdę niewiele.

82'
żółta kartka Żółta kartka dla Abrashiego za popełnieni faulu taktycznego.

81'

79'
Nieudolny wolej Sagni zakończył nawet efektowną akcję Francji. Payet w polu karnym zabawił się z obrońcami, a później miękko wrzucił piłkę w kierunku kolegów.

78'
Mógł dzisiaj Giroud coś wpakować do siatki. Selekcjoner dał szansę Gignacowi.

76'
Patrice Evra zahaczył uciekającego zawodnika Albanii. Rzut wolny dla przyjezdnych.

75'
Kukeli nie zdoła kontynuować gry. Za kolegę z urazem wszedł na boisko Xhaka.

74'
Problemy zdrowotne ma Kukeli.

73'
Gwizdy na stadionie. Według sędziego Pogba faulował rywala.

71'
Zmiana. Roshi w miejsce Lili.

70'
Zmiana. Griezmann zastąpił Comana.

69'
Giroud w lewy słupek!
Po raz kolejny snajper Francji otrzymał kapitalne dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

67'
Ponownie Giroud!
Wrzutka Comana niczym chirurgiczna. Napastnika Arsenalu jednak głową minimalnie się pomylił. Futbolówka tuż obok prawego słupka.

65'
Zablokowana centra Pogby z prawego sektora boiska. Kolejny korner dla "Trójkolorowych".

63'
Laurent Koscielny dopadł do piłki zagranej z prawego skrzydła. Uderzenie na bramkę niby było, jednak stoper oddawał strzał z bardzo niewygodnej pozycji, co spowodowało, że futbolówka poleciała nad bramką.

60'
Strzał z dystansu zrealizował Pogba. Bez sukcesu, ponieważ na drodze piłki stanął... kolega z reprezentacji.

58'
Niecelne huknięcie Payeta z okolic pola karnego. Piłka po tym zagraniu powędrowała daleko od zamierzonego celu.

56'
Odważna próba Comana ze znacznej odległości. Pomysł niezły, jednak skrzydłowy zbytnio się odchylił w momencie oddawania uderzenia.

55'
żółta kartka Kukeli łokciem uderzył w twarz Comana. Arbiter miał podstawy do podjęcia tak radykalnej decyzji.

54'
Genialna centa Payeta z lewej flanki boiska. Zagranie efektownie zamykał Pogba. Do pełni szczęścia zabrakło jedynie właściwego nakrycia futbolówki, ponieważ ona po dotknięciu przez pomocnika poleciała wysoko nad poprzeczką.

52'
Słupek uratował Llorisa!
Memushaj przypadkowo nabity piłką przez francuskiego obrońcę. Futbolówka poleciała na prawy słupek bramki kompletnie zaskoczonego Llorisa.

50'
Gospodarze z każdą minutą naciskają na blok obronny Albanii. Przed chwilą uświadczyliśmy brak komunikacji na linii: bramkarz - dwaj stoperzy.

48'
Ciekawe wgranie futbolówki z rzutu wolnego zaprezentował Payet. Piłka nabrała interesującej rotacji, lecz żaden z jego reprezentacyjnych kolegów nie potrafił zamknąć podania.

46'
Francja już mogła prowadzić!
Coman bliski zdobycia gola głową! Pomocnik Bayernu próbował wykorzystać szczęśliwy splot wydarzeń, ale uderzenie "szczupakiem" poleciało obok bramki. Piłkę wrzucał z lewego skrzydła Giroud.

46'
Wznawiamy grę!

45+1'
Koniec I odsłony spotkania!
Jest walka, są faule, dośrodkowania z obu stron boiska, ale nie ma ciekawych akcji pod bramką. Więcej oczekiwałem od Francji, która w mojej ocenie powinna sobie jak najszybciej zapewnić komplet punktów.

45+1'
Ogromny chaos we francuskiej szesnastce. Najpierw nieudany strzał na bramkę, a następnie któryś zawodnik na ofsajdzie.

45'
O 1 minutę dłużej potrwa I odsłona.

44'
Nawet dobre uderzenie Memushaja z rzutu wolnego. Strzał z kilkudziesięciu metrów powędrował minimalnie nad poprzeczką.

41'
Ostre starcie Evry z Lilą. Francuski obrońca zdecydowanie za wysoko podniósł nogę. Zawodnik z Albanii przypadkowo nadział się na interweniującego rywala, ale ciężko doszukiwać się tu celowości.

39'
Działo się pod bramką Llorisa!
Lenjani w ostatniej chwili chybił z obiecującego sukces miejsca. Blok defensywny okazał się niezbędny, bo piłka po dotknięciu tego pierwszego mogła zmierzać w lewy sektor bramki.

38'
Efektowny szczupak Koscielnego. Zawodnik z polskimi korzeniami dobrze wybił piłkę na korner.

37'
Giroud niezawodny w główkowych pojedynkach. Snajper zgrabnie wybił się w powietrzu, aby zamknąć wrzutkę z rzutu wolnego. Jednak w tej akcji zabrakło nutki dokładności ze strony Giroud.

36'
Kolejny faul na piłkarzu z Francji.

34'
Berisha walecznie na przedpolu. Ambitna walka przyniosła sukces - piłka zagrywana z rzutu wolnego wylądowała w rękawicach bramkarza.

33'
Sagna ucierpiał w powietrznym starciu. Rzut wolny dla jego ekipy.

31'
Pomysł Albanii na rozmontowanie defensywny polega na posyłaniu prostopadłych podań do Sadiku. Ta wizja jak na razie nie przyniosła im oczekiwanego efektu.

29'
Memushaj delikatnie popchnięty przez nadbiegającego przeciwnika. Sędzia zakwalifikował zdarzenie do odgwizdania.

27'
Jeśli tak, to Francja jest skazana na sukces

24'
Kąśliwe wgranie piłki przez Hysaja w kierunku wbiegającego Sadiku. Całą istotę akcji zepsuł Lloris, w porę wychodząc do zagrania. Brawa dla francuskiego goalkeepera.

22'
Minęła 1/4 spotkania. Jak na razie brakuje nam sytuacji, w których swój kunszt musieliby pokazać bramkarze. Lloris oraz Berisha są na ten moment bezrobotni.

20'
Martial bliski przechwycenia genialnego, prostopadłego podania od kolegów. W ostatniej chwili pomocnikowi plany pokrzyżowali defensorzy, umiejętnie blokując mu dostęp do futbolówki.

18'
Ofensywny faul Martiala. Gracz Manchesteru United chciał za wszelką cenę przedrzeć się pod bramkę Berishy.

16'
Kiks Ajettiego. Nieudolne wybicie piłki mogło się skończyć tragicznie. Gospodarze zaczną od narożnika boiska.

15'
Nie zbyt udany rzut wolny w wykonaniu Francji. Centrę Payeta pewnie wybił jeden ze świetnie ustawionych stoperów.

13'
Soczyste huknięcie pokazał nam Lenjani. Pomocnik z Albanii wziął duży zamach, ale jego strzał powędrował w bezpiecznej odległości od światła bramki.

12'
Matuidi w ocenie arbitra złamał ogólnie przyjęte zasady. Rzut wolny dla debiutanta na wielkiej imprezie.

10'
Obie ekipy spokojnie rozgrywają swoje akcje.

8'
Giroud znów obsłużony podaniem ze skrzydła. Tym razem francuski snajper przegrał decydującą potyczkę ze skaczącymi wraz z nim obrońcami.

6'
Oddani kibice to podstawa!

4'
Dobre dośrodkowanie Payeta z rzutu wolnego. Do piłki najwyżej wyskoczył Olivier Giroud, lecz w sytuacji strzeleckiej, przeniósł piłkę nad poprzeczką.

3'
Coman bajecznie próbował przedrzeć się prawą stroną boiska. Prawie się to udało, ale w momencie szarży był faulowany.

1'
Matuidi nieprzepisowo zatrzymany przez rywala w centralnej części boiska.

*'
Startujemy!

*'
Na sędziowanie tego jakże ciekawie zapowiadającego się widowiska został wydelegowany Willie Collum.

*'
Nawet fajny cytat :)

*'
"Kopciuszek" tego EURO 2016, czyli Albania w 1.kolejce musiała uznać wyższość Szwajcarii (0:1)

*'
Wygrana "Trójkolorowych" w dzisiejszym meczu oznacza, że wchodzą oni do fazy pucharowej EURO 2016.
Przypominamy, że Francja na otwarcie rozgrywek pokonała 2:1 Rumunię.

*'
Selekcjoner Albanii również wyjawił podstawową jedenastkę na nadchodzący pojedynek z gospodarzem turnieju.

*'
Na górze relacji zaprezentowaliśmy Państwu wyjściowy skład Francuzów.

*'

Mecze na żywo: Francja - Albania online

Początek meczu Euro 2016 Francja - Albania w środę o godzinie 21:00. Transmisja TV w Polsat Sport 2.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Francja - Albania, to zapraszamy do śledzenia meczu online