Anglia - Walia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Anglia
Walia
2 : 1

Hart - Walker, Cahill, Smalling, Rose - Alli, Dier, Rooney - Lallana (72' Rashford), Kane (46' Vardy), Sterling (46' Sturridge)
Hennessey - Gunter, Chester, Williams, Taylor - Davies, Ledley (67' Edwards), Ramsey, Allen, Robson - Kanu (70' J. Williams), Bale

Vardy (57.)
Sturridge (90+2.)
Bale (42.)

Davies (61.) żółta kartka

Mecze na żywo: Anglia - Walia

90+4'
Dziękuję serdecznie Państwu za wspólne przeżywanie emocji.

90+4'
Anglia wróciła do świata żywych!
Dzięki tej wygranej wskoczyła na pozycję lidera w swojej grupie. Z przebiegu wydarzeń na boisku, to angielskiej ekipie należały się trzy oczka.

90+3'
Bale głową próbował wyrównać. Nieźle nabiegł na piłkę, lecz ona poszybowała tuż obok prawego słupka bramki.

90+2'
2:1! Kolejny zmiennik coś zrobił!
Ogromny chaos w polu karnym Walii wybitnie wykorzystał Sturridge, idealnie pakując futbolówkę w lewy, dolny róg bramki. Już chyba po meczu!

90'
Sędzia techniczny pokazał na tablicy, że mecz potrwa 3 minuty dłużej.

89'
Cahill ponownie ubiegł skaczących rywali. Ale tym razem uderzenie głową poszybowało ponad bramką przeciwnika.

88'
"Obronę Częstochowy" stosuje piłkarze z Walii. Anglia coraz bliżej celu, czyli zdobycia zwycięskiego gola.

86'
Historia tworzy się na naszych oczach!

84'
Vardy z pretensjami do arbitra, że odgwizdał przewinie kolegi. Od rzutu wolnego nową akcję wznowi Hennessey.

82'
Walker bardzo aktywny na prawym skrzydle. Za chwilę Anglia zacznie od kornera.

80'
J.Williams dobrze w indywidualnej akcji. Ładny rajd z piłką przez parę metrów został zakończony mocnym uderzeniem na bramkę. Do spełnienia marzeń kibiców zabrakło trochę dokładności i lepszego ustawienia.

78'
Podwójny wślizg był potrzebny, aby zatrzymać strzał Rooney'a z dystansu. Gospodarze mają chrapkę na komplet punktów w dzisiejszych zawodach.

76'
Sturridge podcięty tuż przed polem karnym przeciwnika. W ocenie Anglii faul był oczywisty, ale w ocenie sędziego jego... brak

74'
Wiele dzisiaj mamy przewinień taktycznych. Przed momentem faulował w taki sposób Rashford.

72'
Zmiana. Lallanę zastąpił Rashford.

70'
Zmiana. Kanu opuścił murawę, a w jego miejsce wszedł J. Williams.

69'

67'
Zmiana. Edwards zameldował się na placu gry. Ledley już usiadł na ławce rezerwowych.

66'
Koszmarna wrzutka Ramsey'a z rzutu rożnego. Piłka po jego zagraniu poleciała na... aut

65'
Ledley korzysta z usług sztabu medycznego. Chwila przerwy.

64'
Zamieszanie w szesnastce gospodarzy po stałym fragmencie gry. Sytuację udało się opanować Vardy'emu, który najpierw wrócił do defensywy, a następnie głową wybił piłkę poza boisko.

63'
Arbiter przerwał grę! Któryś z Anglików w niedozwolony sposób walczył o pozycję w polu karnym Walii.

61'
żółta kartka No i mamy kartkę w meczu! Davies za kompletnie spóźniony wślizg na nogi Lallany został upomniany.

59'
Anglia próbuje iść za ciosem! Zablokowany silny strzał Lallany zza pola karnego. Rzut rożny dla gospodarzy.

57'
1:1!
Vardy to naprawdę lis pola karnego! Gwiazdor tego sezonu w Premier League dopadł do bezpańskiej piłki i z paru metrów wpakował ją w prawy sektor bramki.
Walijczycy domagali się odgwizdania spalonego.

55'
Rooney pokazał próbkę możliwości. Techniczne uderzenie w prawy, dolny róg zostało w ostatniej chwili sparowane przez goalkeepera.

54'
Efektowny wolej Ramsey'a z dystansu. Zagranie bez jakiegokolwiek przygotowania powędrowało wprost w rękawice bramkarza.

52'
Pierwsza próba Sturridge'a w tym meczu. Bardzo mocny strzał oddany z okolic prawego skrzydła, poszybował blisko w trybuny francuskiego stadionu.

50'
Williams faulowany w pojedynku powietrznym. Felix Brych nakazał Walijczykom zacząć od rzutu wolnego.

48'
Dier zablokowany z dalszej odległości. Anglicy biorą się za "remontadę".

46'
Roy Hodgson zmuszony do szybkich roszad

46'
Gramy dalej!

Proszę, proszę...

45+1'
Koniec I części

45'
Dodatkowy czas - 1 minuta

44'

42'
0:1!
Bale show! Kapitalne uderzenie Bale'a z kilkudziesięciu metrów! Piłkę na korner próbował sparować Hart, ale została ona tak kopnięta, że bramkarz nie zdołał jej wybić. Futbolówka powędrowała w prawy, dolny róg.
Fenomenalnie rozegrany rzut wolny!

40'
Rzut wolny dla Walii. Wayne Rooney najpierw za wysoko podniósł nogę, a następnie delikatnie odepchnął rywala.

38'
Walia długo już nie gościła w pobliżu pola karnego Harta. Jak na razie Anglicy mają mecz pod pełną kontrolą.

35'
Blisko gola!
Smailling najwyżej wyskoczył do wgrania piłki z rzutu rożnego. Strzał głową poleciał minimalnie obok lewego słupka bramki.

34'
Davies dobrze się ustawił. Dośrodkowanie z prawego skrzydła nie dotarło do adresata. Ale za to będzie korner.

32'
Gwizdy kibiców z Anglii! Davies zagrał piłkę ręką! Gdyby nie interwencja obrońcy, to piłka po zagraniu głową Kane'a wpadłaby do pustej bramki.
Sędzia nie przerwał gry.

30'
Davies pociągał przeciwnika za koszulkę. Od rzutu wolnego grę wznowią gospodarze.

29'
Faul Alliego w polu karnym Walii. Pomocnik w niedozwolony sposób próbował dotrzeć do futbolówki kopniętej z prawego narożnika boiska.

28'
Zablokowana wrzutka Walkera. Kolejny korner dla Anglii.

26'
Cahill oddał dobry strzał tyłem głowy. Stoper usiłował sfinalizować centrę Rooney'a z rzutu wolnego. Zagranie tego pierwszego w środek bramki, pewnie wyłapał goalkeeper.

25'
Ledley podciął biegnącego Rose'a. Rzut wolny z bardzo niebezpiecznej strefy.

23'
Lallana wystąpił jako faulujący. Zawodnik Liverpoolu specjalnie wyprowadził z biegu Ledley'a.

21'
Soczyste kropnięcie Kane'a z rzutu wolnego. Próba ze stałego fragmentu jednak poszybowała minimalnie nad poprzeczką bramki.

20'
Kilka fotek z tych dwudziestu minut

17'
William dobrze we własnej strefie. Stoper oddalił zagrożenie, świetnie przecinając wrzutkę z prawego skrzydła boiska.

16'
Faul w ofensywie popełni Ramsey. Dier był zdecydowanie bliżej do toczącej się piłki.

14'

12'
Rooney spróbował szczęścia z bardzo dalekiej odległości. Uderzenie zawodnika Man Utd przypominało raczej wybicie piłki w rugby. Hennessey nie mógł mieć powodów do większych zmartwień.

10'
Zablokowane huknięcie Bale'a z głębi pola karnego. Ofiarny wślizg interweniującego obrońcy przyniósł efekt.

9'
Sterling nieprzepisowo zatrzymywał na połowie Walii. Stały fragment gry dla gości.

7'
Sterling zaprzepaścił kapitalną szansę na gola! Świetne podanie Lallany do nadbiegającego kolegi, ale Sterling w ostatecznym momencie akcji, przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki.

6'
Groźne dośrodkowanie piłki z rzutu wolnego pokazał Ramsey. Mocno bita futbolówka jednak została skutecznie przecięta przez dobrze ustawionego obrońcę z Anglii.

4'
Alli popchnął z premedytacją Ramsey'a. Kibice na trybunach od razu się podnieśli.

3'
Korner dla Anglii. Taylor nie ryzykował i wybił piłkę głową poza plac boiska.

1'
Od pierwszych sekund oglądamy głęboki pressing w wykonaniu zawodników Hodgsona.

*'
Rozległ się pierwszy gwizdek sędziego Brycha!

*'
Brytyjskie hymny robią wrażenie. Przed chwilką słuchaliśmy walijskiego, a teraz czas na angielski.

*'
Jeśli Walia dzisiaj by wygrała, to wejdzie do fazy pucharowej EURO 2016.

*'
Cała lista bohaterów nadchodzącego widowiska

*'
Z kolei Walia po zaciętym boju ograła Słowację (2:1).

*'
W poprzedniej kolejce Anglia dała sobie odebrać komplet punktów Rosji, która w doliczonym czasie zdobyła gola. Wynik tamtego spotkania 1:1

*'
Atmosfera - rzecz najważniejsza na takiej imprezie :)

*'
Na taki mecz warto czekać!

*'
Czwartek związany z EURO 2016 rozpoczynamy brytyjskim starciem: Anglia - Walia. Zdecydowanym faworytem nadchodzących zawodów są gospodarze.
Początek o 15:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Anglia - Walia, to zapraszamy do śledzenia meczu online