Ukraina - Irlandia Północna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ukraina
Irlandia Północna
0 : 2

Pyatov - Fedetskiy, Khacheridi, Rakitskiy, Shevchuk - Sydorchuk (76' Garmash), Stepanenko, Yarmolenko, Kovalenko (85' Zinchenko), Konoplyanka - Seleznyov (71' Zuzulya)
McGovern - Hughes, Cathcart, McAuley, J.Evans - C.Evans (90+4' McNair), Davis, Norwood - Ward (67' McGinn), Washington (85' Magennis), Dallas

Mecze online

90+6'
Dziękujemy za śledzenie relacji live. Zapraszamy na kolejne mecze na żywo. Już dziś o 21:00 mecz Niemcy - Polska.

90+6'
Ukraina już tylko z iluzorycznymi szansami na awans z grupy, w której między innymi jest Polska.

90+5'
Już nic nie może się stać Irlandii Północnej!
McGinn dobił piłkę, którą przed siebie wypluł Pyatov. Zmiennik Warda wpakował futbolówkę do niemal pustej bramki.

90+4'
żółta kartka Kartka dla Jonny'ego Evansa. Każda sekunda na wagę złota dla gospodarzy.

90+4'
McNair w miejsce C.Evansa.

90+3'
Konoplyanka popełnił przewinienie w polu karnym Irlandii Północnej.

90+2'
Grę na aferę stosują podopieczni Formenki.

90'
Z powodu licznych przerw, sędzia doliczył 6 minut.

90'
Szturmy na bramkę gości. Podwójna próba zza pola karnego skutecznie wyblokowana przez obrońców.

88'
McGroven z ogromnym problemem sparował piłkę, którą z dystansu kopnął Yarmolenko. Kąśliwe zagranie z dwudziestu metrów zmierzało w prawy, dolny róg bramki.

86'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie żółtą kartką został upomniany Dallas.

86'
Dziwna sytuacja na boisku. Sygnalizowana zmiana nie doszła do skutku...
Dallas był przekonany, że lada moment opuści murawę.

85'

84'
Savchencko z niezłą główką na bramkę. Piłka jednak trafiła wprost w ustawionego bramkarza.

83'
Mocne wgranie piłki z lewego skrzydła. Z wielkimi problemami sytuację wyjaśnił Evans, dobrze przecinając jej tor lotu.

82'
Prawie cała jedenastka Irlandii Północnej skupiona na własnej połowie.

79'
Na ofsajdzie znalazł się Zuzulya. Sędzia liniowy jak na razie pracuje bez jakiegokolwiek zarzutu.

77'
Kovalenko oddał płaski, niecelny strzał z dystansu. Futbolówka po próbie pomocnika poleciała daleko od zamierzonego celu.

75'
Zmiana. Sydorchuk zdjęty z placu gry. Garmash ma za zadanie pomóc swojej reprezentacji zmienić niekorzystny wynik.

74'

71'
Zmiana. Roman Zuzulya jest zawodnikiem, który ma szansę się zaprezentować w tym meczu. Z boiska zszedł Seleznyov.

69'
Kovalenko bliski przepięknego trafienia! Uderzenie tuż przed pola karnego powędrowało centymetry od prawego okienka bramki.

67'
Zmiana. McGinn zastąpił Warda.

66'
Pozycja spalona Kovalenki. Całe zdarzenie odbywało się tuż przed arbitrem liniowym.

64'
żółta kartka Sydorchuk kolejnym upomnianym zawodnikiem. Bezpardonowy wślizg na nogi rywala spokojnie się kwalifikował na kartkę.

63'

61'
żółta kartka Żółta kartka od sędziego dla Warda.

59'
Gramy dalej!

58'
Piłkarze obu ekip są w tunelu.

58'
Mecz przerwany!
Opady okazały się dużo większe niż przypuszczano.

56'
Washington ze wszelkich sił starał się zamknąć dośrodkowanie z prawej flanki boiska. Niestety dla niego, ale piłka została koszmarnie nakryta głową.

54'
Zbyt głęboko Konoplyanka ze stałego fragmentu gry. Ale goalkeeper z Irlandii Północnej miał problemy ze skutecznym chwytem. Na jego szczęście, szybko skorygował błąd i utrzymał piłkę.

53'
Rozpadało się w Lyonie. Jest to dobra motywacja dla piłkarzy, aby próbować szczęścia z dalszej odległości.

51'
McGovern wykazał się wyśmienitym refleksem po uderzeniu z powietrza jednego ze skaczących przeciwników. Akcję skutecznie próbował kończyć Seleznyov, ale świetnie futbolówkę zatrzymał bramkarz.

50'
0:1!
Genialnie wykonany rzut wolny! McAuley idealnie wzbił się w powietrze, aby sfinalizować wybitną centrę z rzutu wolnego. Stoper umieścił piłkę w lewym oknie bramki.

48'
Seleznyov sprytnie nabiegł na futbolówkę, którą z rzutu rożnego wgrał kolega. Strzał głową poleciał tuż obok lewego słupka bramki McGoverna.

47'
Evans podpierał się na plecach rywala. Rzut wolny dla ukraińskiej drużyny.

46'
Kontynuujemy spotkanie!

45'
Koniec I części meczu!
Trzeba się zgodzić z wypowiedzią z poprzedniego Tweeta, że jak na razie widowisko nie poraża spektakularnymi akcjami pod jakąkolwiek bramką.

44'

42'
Pyatov zmuszony do interwencji po silnym uderzeniu piłki z głębi pola karnego. Dobre piąstkowanie ukraińskiego goalkeepera.

41'
żółta kartka Żółta kartka dla Seleznyova.

40'

38'
Konoplyanka zbyt zawzięcie wojował o futbolówkę na połowie przeciwnika. Sędzia jednak nie zrozumiał motywacji i zagwizdał faul.

36'
Ward z kilkudziesięciu metrów postraszył Pyatova. Piłka jeszcze odbiła się od ręki obrońcy i wylądowała poza boiskiem. Rzut rożny dla Irlandii Płn.

34'
Wreszcie coś pod jakąś bramką!
Nieźle wykonany korner w realizacji przyjezdnych. McAuley wygrał starcie powietrzne ze skaczącymi obrońcami, ale piłka finalnie powędrowała tuż obok bramki.

32'
Tym razem ofsajd po drugiej stronie. Seleznyov okazał się graczem, który nie upilnował ustawienia linii defensywnej rywala.

30'
Pozycja spalona Davisa. Sędzia liniowy fachowo wypatrzył nieprzepisowe ustawienie środkowego pomocnika.

29'
Rakitskiy z dość niefortunnym przewinieniem. Defensywny pomocnik dość pechowo się przewrócił i przypadkiem skosił biegnącego rywala.

28'
Washington świetnie blokowany przez duet stoperów z Ukrainy. Snajper gości próbował zakończyć akcję z prawego skrzydła boiska.

26'
Nieudane uderzenie z rzutu wolnego zaprezentował nam Konoplyanka. Bezpośredni strzał z tej pozycji nie był raczej trafiony. Już bardziej jakaś próba centry w kierunku kolegów.

25'
Yarmolenko faulowany przez Evansa. Będzie kolejna sposobność na stworzenie zagrożenia po stałym fragmencie gry.

23'
Celna próba Rakitskiego z dystansu. Piłka po drodze nabrała poślizgu, lecz w żaden sposób nie mogła zmylić interweniującego bramkarza.

21'
Washington w sytuacji stykowej z rywalem. Sędzia przerwał grę.

19'

16'
Ponownie Sydorchuk zza pola karnego. W tamtym przypadku został zblokowany przez stopera, a w tym huknął wysoko nad poprzeczką irlandzkiej bramki.

15'
Kolejne, kąśliwe wgranie zaliczył Shevchuk. I znów zabrakło szczęścia, aby któryś z partnerów skutecznie sfinalizował podanie.

13'
Uderzenie z daleko oddał Washington. Brawa za odwagę i pomysł, jednak kropnięcie powędrowało w baner reklamowy za bramką.

12'
Dużo dzieje się w środkowej strefie boiska, gdzie toczy się naprawdę krwawy bój o każdy centymetr murawy.

10'
Ładny widok...

8'
Sydorchuk zaliczył bardzo udany przechwyt na połowie przeciwnika, a potem spróbował silnie uderzyć na bramkę McGoverna, jednak na drodze nieźle się ustawił McAuley.

6'
Niezłe wgranie piłki z lewego skrzydła zrealizował Shevchuk. Do zagrania ambitnie próbował dotrzeć Seleznyov, lecz był w odpowiednim czasie i w odpowiedni sposób powstrzymany przez stopera.

5'
Przewinienie w ofensywie po stronie Ukrainy. Arbiter bez większego namysłu zadecydował, że gra zostanie przerwana.

4'
Dobra próba z dystansu w wykonaniu Evansa. Płaski, kąśliwy strzał został jednak perfekcyjnie wyłapany przez Pyatova.

2'
Konoplyanka atakowany przez dwóch przeciwników w okolicach środka pola. Rzut wolny dla gospodarzy.

1'
Pierwszy korner w tym meczu. Dośrodkowanie zawodnika z Irlandii Płn. zostało skutecznie zablokowane.

*'
Startujemy z miejmy nadzieję interesującym meczem!

*'
Czas na odsłuchanie obu hymnów!

*'
Władze sędziowskie uznały, że nadchodzące show poprowadzi Pavel Kralovec

*'
Z kolei Irlandia Północna bardzo słabo zaprezentowała się w pojedynku z Polską. Gola na wagę zwycięstwa dla "Biało - Czerwonych" strzelił Arkadiusz Milik.

*'
Ukraina w niedzielę została upokorzona przez Niemców (0:2). Upokorzenie to może zbyt wielkie słowo, ale już w niektórych fragmentach ciężko było nawiązać równorzędną walkę.

*'
Tak prezentuje się lista "zmienników" u gości

*'
Zapraszamy Państwa gorąco na relację z kolejnego meczu EURO 2016. Dzisiaj o 18:00 - mecz "polskiej grupy", w którym Ukraina zmierzy się z Irlandią Północną.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ukraina - Irlandia Północna, to zapraszamy do śledzenia meczu online