Czechy - Chorwacja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Czechy
Chorwacja
2 : 2

Cech - Kaderabek, Sivok, Hubnik, Limbersky - Plasil (85' Necid), Darida, Skalak (68' Sural), Krejci, Rosicky - Lafata (68' Skoda)

Subašić - Srna, Ćorluka, Vida, Strinić (90+6' Vrsaljko), Badelj - Modrić (62' Kovacić), Brozović, Rakitić, Perišić - Mandžukić

Mecze na żywo: Czechy - Chorwacja

90+8'
Chorwacja dała sobie odebrać niemal pewne zwycięstwo! Brawa za walkę i zaangażowanie dla Czechów, którzy nie zwątpili i grali do końca.

90+6'
Perisić taktycznie przerwał nową akcję rywali.

90+5'
Chyba najlepszy mecz na tej imprezie. Czechy wróciły z naprawdę bardzo dalekiej podróży.

90+4'
2:2!
Pewny strzał pod poprzeczkę pokazał nam Necid! Bez szans interweniujący Subasić.

90+3'
Rzut karny dla Czech!
Vida nieudolnie walczył o piłkę.

90'
Ze względu na dłuższe przerwy, sędzia postanowił, że widowisko potrwa 4 minuty dłużej.

88'
Mecz zostanie kontynuowany. Służby poradziły sobie z całym zamieszaniem.

87'
Tak to mniej więcej wyglądało

87'
Pirotechnika dała o sobie znać! Na boisku powędrowały jakieś materiały pirotechniczne. Sędzia zmuszony do przerwania gry.

86'
Nieudany "szczupak" Vidy. Futbolówka po zagraniu głową powędrowała tuż obok lewego słupka bramki.

85'
Wzorowo na przedpolu zachowuje się Petr Cech. Po raz kolejny przechwycił dośrodkowanie z narożnika boiska.

83'
Skoda na pozycji spalonej.

82'
Ambitna szarża Corluki przez ogromny dystans murawy. Mimo wielkiego zapału, to niestety nie udało się przejść dobrze ustawionego bloku defensywnego.

81'
Brozović w ostatniej chwili zablokowany. Pomocnik usiłował wkręcić piłkę w prawy sektor bramki.

79'
Gol Skody zainspirował Czechów do szturmowania pola karnego Subasicia.

77'
1:2!
Asystę turnieju być może będzie miał Tomas Rosicky! Pomocnik efektownym zagraniem wewnętrzną stopą dograł wprost na głowę Skody, a ten fenomenalnie przymierzył w prawe okno bramki!
Wyłonienie zwycięzcy jest dalej kwestią otwartą.

75'
żółta kartka Żółta kartka dla Brozovicia za nieczyste atakowanie piłki.

72'
Rakitić spróbował swoich sił z bezpośredniego uderzenia na bramkę po stałym fragmencie gry. Petr Cech i jego koledzy mogli odetchnąć z ulgą, bo piłka powędrowała obok bramki.

70'
Mandzukić z kolejnym urazem w dzisiejszym spotkaniu. Na plac gry wkroczył sztab medyczny.

68'
Podwójna roszada taktyczna gospodarzy: Skoda za Lafatę oraz Sural w miejsce Skalaka.

67'
To musiało być 0:3!
Mandzukić przechwycił bezpańską piłkę w polu karnym Czechów! Bez namysłu zdecydował się na strzał, ale piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

65'

63'
Petr Cech świetnie przechwycił piłkę, którą z głębi szesnastki zagrywał Mario Mandzukić do nadbiegającego kolegi.

62'
Kovacić już zameldował się na murawie. Zastąpił na niej kolegę z Realu Madryt, Modricia.

60'
0:2!
Rakitić w genialny sposób uniknął ofsajdu! Będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem, popisał się wyborną podcinką. Petr Cech robił co mógł, by uratować swoją drużynę.

58'
Plasil popełnił przewinienie taktyczna na uciekającym przeciwniku. Rzut wolny dla Chorwacji.

56'
Faul ofensywny Perisicia. Skrzydłowy nie wyrobił się z unikiem.

54'
Tak wyglądała radość po strzelonym golu

51'
Subasić wykonał jakąś pracę w tym spotkaniu! Bramkarz umiejętnie wyciągnął strzał z pół obrotu w wykonaniu Krejciego. Piłka po jego zagraniu zmierzała w lewy sektor bramki.

50'
Zablokowany wolej Kaderabka z okolic pola karnego. Boczny defensor nawet nieźle złożył się do efektownej próby z dystansu.

48'
Kaderabek w niewłaściwy sposób atakował piłkę. Poszkodowany został Strinić, który musiał skorzystać z pomocy medyków.

46'
Rakitić mocno niecelnie z dystansu. Szybki strzał bez przygotowania okazał się trochę niedokładny i wylądował wysoko nad poprzeczką bramki.

46'
Kontynuujemy!

Jak się nie próbuje, to ciężko o wyniki :)

45+1'
Koniec I połowy!
Sędzia odebrał Chorwatom rzut rożny. Czesi jak na razie bez argumentów na to, by dzisiaj odnieść satysfakcjonujący wynik. Z kolei goście ciągle pracują w ofensywie, co powinno zaprocentować po przerwie.

45'
Sędzia technicznie podniósł tablicę. Widać, że pierwsza odsłona potrwa 1 minutę dłużej.

44'
Lafata bardzo mocno ze stałego fragmentu gry! Bardzo mocno, ale również bardzo nieudanie, bo piłka nie przeszła przez dobrze ustawiony mur. Późniejsza próba dobitki okazała się również nieudolna.

43'
Rzut wolny dla Czech z dobrego miejsca na bezpośrednie uderzenie. Badejl trochę spóźnił się z interwencją.

41'
Vida o włos od podwyższenia wyniku! Stoper Chorwacji fenomenalnie znalazł się w polu karnym rywala i efektowną piętką uderzył na bramkę! Do pełni szczęścia zabrakło kilku centymetrów.

39'
0:1
Kompletna bierność czeskiej defensywy skończyła się tragicznie! Ivan Perisić przemierzył kilka metrów z futbolówką bez jakiegokolwiek pressingu, a potem z ostrego kąta umieścił ją w prawym, dolnym rogu bramki.

37'
Co za akcja Rakiticia!
Ofensywny pomocnik nieźle się zagarnął z piłką na prawym skrzydle, a potem umiejętnie złamał do środka i oddał świetny strzał na bramkę. Petr Cech był jednak na posterunku, wybijając piłkę instynktownie nogami.

36'
37%:63% - tak wygląda statystyka dot. posiadania piłki.

35'
Kibice gorąco dopingują swoich pupili. Słychać ich głośne przyśpiewki.

32'
Słabo wyglądają w ofensywie podopieczni Vrby. Ale mają jeszcze trochę czasu na to, aby skonstruować groźną akcję pod bramką przeciwnika.

30'
Dobry blok obrońców z Czech. Kilka najbliższych uderzeń na bramkę zostało przez nich wzorcowo powstrzymane.

29'
Mandzukić łapie się za głowę. Napastnik ucierpiał w starciu powietrznym z rywalem, który bardziej agresywnie podszedł do tematu.

28'
Czechy jeszcze bez jakiegokolwiek celnego uderzenia na bramkę Subasicia.

26'
Dośrodkowania z rzutu rożnego nie docierają do adresatów. Petr Cech poza jedną wpadką, to króluje na przedpolu.

24'
Darida zablokowany przed dwóch interweniujących defensorów. Obaj obrońcy z Chorwacji musieli atakować wślizgiem piłkę, aby Darida nie wyszedł na sytuację strzelecką.

23'

21'
Dzieje się, dzieje się pod bramką Cecha!
Mandzukić idealnie dograł do wbiegającego kolegi, ale ten próbując ogarnąć podanie, minimalnie się spóźnił ze wślizgiem..

20'
Mandzukić bliski wykorzystania błędu Cecha przy wyjściu do futbolówki. Były snajper m.in. Bayernu nie mógł jednak dokładnie opanować lecącej piłki.

19'
Srna jest naprawdę niebezpieczny na skrzydłach. W przeciągu kilku minut posłał dwie groźne wrzutki na pole karne.

16'
Krejci z brzydkim faulem na uciekającym rywalu. Zawodnika ma ogromne szczęście, że arbiter nie zdecydował się na kartkę w tej sytuacji.

14'
żółta kartka Badejl z przewinieniem w okolicach środka pola. Pomocnik zbyt bardzo pracował łokciem przy wyskoku do piłki.

12'
Czesi już od początku zepchnięci do głębokiej defensywy. Płynne ataki piłkarzy z Chorwacji.

10'
Rzut oka na trybuny

8'
Płaska próba Badelja z dystansu. Płaskie zagranie poleciało tuż obok lewego słupka bramki. Asekuracyjnie na piłkę rzucił się Petr Cech.

7'
Słaby strzał zza pola karnego w wykonaniu Brozovicia. Jego uderzenie jeszcze odbił jeden z obrońców, co spowodowało, że Cech spokojnie wyłapał piłkę.

5'
Zamieszanie w polu karnym Chorwacji. Subasić w porę przechwycił piłkę, o którą walczył m.in. Lafata

4'
Faul na Rosicky'm. Doświadczonego pomocnika faulował Brozović.

2'
Petr Cech zmuszony do piąstkowania piłki. Bramkarz wygrał starcie ze skaczącym rywalem, który próbował zamknąć akcję po stałym fragmencie gry.

1'
Petr Cech z kiksem. Nieudolne wybicie piłki zakończy się darmowym rzucie rożnym dla Chorwatów.

*'
Zaczynamy widowisko!

*'
Kibice swoich drużyn mają okazję zaśpiewać hymn.

*'
Za 20 minut pierwszy gwizdek!

*'
Chorwacja dzisiaj sobie może zapewnić udział w 1/8 finału francuskiego turnieju. Do tego potrzebna jest wygrana w nadchodzących zawodach oraz korzystny rezultat w spotkaniu: Hiszpania - Turcja.

*'
Dobry dobór sędziego?

*'
Czy dziś znów zapewni swojej ekipie wygraną?

*'
Zapraszamy Państwa serdecznie na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu 2.kolejki fazy grupowej EURO 2016: Czechy - Chorwacja
Początek starcia o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Czechy - Chorwacja, to zapraszamy do śledzenia meczu online