Hiszpania - Turcja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hiszpania
Turcja
3 : 0

De Gea - Juanfran, Ramos, Pique, Alba (81' Azpilicueta) - Busquets, Iniesta, Fabregas (71' Koke) - Silva (64' Bruno), Nolito, Morata.
Volkan - Gokhan, Mehmet Topal, Balta, Caner - Ozyakup (62' Sahan), Ozan Tufan - Inan (70' Malli), Çalhanoglu, Turan - Burak Yilmaz.

'
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE i zapraszamy na kolejne mecze Euro 2016 na żywo. W sobotę następujące mecze LIVE:
15:00 - Belgia - Irlandia
18:00 - Islandia - Węgry
21:00 - Portugalia - Austria.

'

90+2'

Koniec meczu. Hiszpania pokonała Turcję 3:0.

Mecze na żywo

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

88'
Sahan znalazł się w świetnej okazji do zdobycia bramki. Wychodził sam na sam z De Geą, ten dobrze wyczekał i zdążył wrócić Azpilicueta, który zażegnał niebezpieczeństwo.

86'
Dośrodkowanie w pole karne Hiszpanii. Pewnie interweniowali obrońcy.

83'
Nuda - na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Jedni i drudzy czekają na końcowy gwizdek.

81'
Azpilicueta zastąpił Albę.

77'
Bardzo niecelny strzał Malliego z linii pola karnego.

75'

74'
Ładna akcja Hiszpanii, ale obrońcy powstrzymali Nolito.

71'
Koke zastąpił Fabregasa.

70'
Malli zastąpił Inana.

69'
Pique przyjął piłkę w polu karnym, uderzył z ostrego kąta, ale pewnie interweniował bramkarz. Hiszpan pomagał sobie ręką.

68'
Bruno uderzał z dystansu i Volkan wybił piłkę na rzut rożny.

68'
Wynik meczu powoduje, że brakuje emocji i sytuacji strzeleckich.

65'
Zablokowany strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Ramosa.

64'
Bruno zastąpił Silvę.

61'
Kolejny strzał Silvy. Tym razem obok słupka.

60'
Juanfran zagrał do Silvy, jego strzał z pola karnego został zablokowany i będzie rzut rożny.

60'
Nie spieszy się Hiszpanom.

58'
Hiszpanie nieco zwolnili i teraz przeważa Turcja.

55'
Lepszy okres gry Turcji.

53'
Kolejna dobra akcja Turków, ale podanie Buraka Yilmaza przecięli obrońcy i będzie rzut rożny.

53'
Ewidentny spalony Alby przy trzecim golu.

52'
Dobra okazja dla Turcji. Burak Yilmaz ładnie ograł Pique w polu karnym, ale z lewej nogi uderzył bardzo niecelnie.

50'
Iniesta dośrodkował do Moraty, ten głową uderzał w kierunku dalszego słupka, ale nie trafił w bramkę.

48'
Goool! 3:0! Iniesta znakomicie zagrał do Alby, ten mając przed sobą już tylko bramkarza zagrał do Moraty, który umieścił piłkę w bramce! Sędzia popełnił jednak błąd, bo Alba był na spalonym.

47'
Dośrodkowanie pole karne Hiszpanii, ale dobrze ustawiony był Alba.

46'

'
Statystyki pierwszej połowy.

'
Oceny piłkarzy za pierwszą połowę.

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Hiszpania prowadzi z Turcją 2:0.

45'
Sędzia doliczył minutę.

44'
Poniosło teraz Pique. Zdecydował się na strzał z bardzo dużej odległości. Piłka przeleciała obok bramki ponad siedem metrów.

43'
Hiszpanie totalnie zdominowali ten mecz.

40'
żółta kartka Tufan ukarany żółtą kartką za faul na Inieście tuż przed polem karnym.

39'
Nolito sprytnie rozegrał rzut wolny, ale Silva nieczysto trafił w piłkę.

37'
Goool! Po dośrodkowaniu Fabregasa źle piłkę głową wybijał jeden z obrońców, ta spadła prosto do Nolito, który mając przed sobą tylko bramkarza nie miał problemów ze zdobyciem bramki. 2:0!

34'
Goool! Hiszpanie ładnie rozegrali akcję lewą stroną boiska. Nolito dośrodkował w pole karne, a Morata strzałem głową zaskoczyć bramkarza Turcji. 1:0 dla Hiszpanii!

32'
Ładna akcja Hiszpanii. Po podaniu z prawej strony pola karnego nieudanie z pola karnego uderzał Nolito.

29'
Nolito z osiemnastu metrów oddał groźny strzał. Piłka nieznacznie minęła bramkę.

27'
Çalhanoglu uderzał z rzutu wolnego z 29 metrów, ale znów nad bramką.

24'
Iniesta zagrał do Alby, ten dośrodkował, ale prosto na głowę obrońcy.

24'
Çalhanoglu uderzał sprzed pola karnego wysoko nad bramką.

22'
Ładna akcja Turków, ale Burak Yilmaz był na spalonym.

21'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Iniesta.

18'
Poziom meczu nie powala na kolana.

15'
Silva wyłożył piłkę do Iniesty przed pole karne, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

12'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka po strzale Pique przeleciała nad poprzeczką.

11'
Mogło być 1:0! Po dośrodkowaniu Alby w kierunku Moraty bliski zdobycia gola samobójczego był jeden z obrońców. Turków uratował słupek.

10'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

9'
żółta kartka Burak Yılmaz ukarany żółtą kartką

6'
Spokojny początek meczu. Przeważają Hiszpanie.

4'
Groźne dośrodkowanie w pole karne, ale skutecznie interweniowali Turcy.

1'
żółta kartka Żółta kartka dla Sergio Ramosa.

1'

'
Piłkarze obu reprezentacji są już na murawie. Za momenty hymny narodowe.

'

'
Mecz rozegrany zostanie na Stade de Nice.

'
Składy:
Mecze online

'

Początek meczu Hiszpania - Turcja o godzinie 21:00. Zapraszamy do śledzenia go na żywo w serwisie AllMecz.pl

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Hiszpania - Turcja, to zapraszamy do śledzenia meczu online