Belgia - Irlandia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Belgia
Irlandia
3 : 0

Courtois - Meunier, Alderweireld, Vermaelen, Vertonghen - Witsel, Dembele (58' Naiggolan), De Bruyne, Hazard, Carrasco (64' Mertens) - Lukaku (83' Benteke)
Randolph - Coleman, O'Shea, Clark, Ward - Whelan, McCarthy (63' McClean), Hendrick, Hoolahan (72' McGeady), Brady - Long (77' Keane)

Lukaku (49.)
Witsel (62.)
Lukaku (70.)

Vermaelen (50.) żółta kartka
Hendrick (42.) żółta kartka

Mecze na żywo: Belgia - Irlandia

90+4'
Dziękuję za uwagę.

90+4'
3:0 dla Belgii!
Irlandia oraz Szwecja już tylko z iluzorycznymi szansami na promocję do fazy pucharowej EURO 2016.

90+3'
McGeady nieudanie uderzał piłkę głową.

90+2'
Faul Colemana w końcówce zawodów.

90'
Jest decyzja sędziów: mecz potrwa o trzy minuty dłużej.

89'
Benteke uprzedzony w ostatniej chwili przez Randolpha, który genialnie wyszedł do prostopadłego podania.

87'
Tak radowali się Belgowie po golach

85'
McClean spróbował szczęścia bezpośrednio z rzutu wolnego. Nienaturalne ułożenie ciała strzelającego sprawiło, że piłka powędrowała obok światła bramki.

84'
Solidne huknięcie De Bruyne, który w fenomenalny sposób urwał się obrońcy. Strzał jednak w samo centrum bramki.

83'
Ogromne brawa towarzyszyły Lukaku w momencie zejścia z boiska. Benteke dostał okazję na pokazanie swoich jakże dużych możliwości.

82'
Hendrick zepsuł świetnie zapowiadający się strzał kolegi z reprezentacji. Wyżej wspomniany wszedł w drogę uderzonej piłki.

80'
Mertens ponownie spróbował napsuć krwi obrońcom z Irlandii. Kropnięcie z prostego podbicia poleciało daleko od zamierzonego celu. Pomocnik próbował zza pola karnego.

79'
Wierzę, że rywalizacja będzie bardzo duża

77'
Robie Keane po raz kolejny na dużej imprezie. Trener Martin O' Neil ściągnął z murawy Longa.

75'
Mertens niecelnie uderzył po świetnej, indywidualnej akcji. Piłka poleciała daleko od lewego słupka bramki.

74'
Irlandia atakuje mimo bardzo niekorzystnego rezultatu.

72'
Zmiana. McGeady zastąpił Hoolahana.

70'
3:0!
Hazard z Lukaku zapewnili Belgii komplet punktów w dzisiejszym meczu! Mounier zagrał do Hazarda, który świetnie dostrzegł niekrytego Lukaku, a ten z paru metrów zaskoczył bramkarza Irlandii.

67'
Kolejny raz Courtois dostał szansę na skuteczną interwencję. Dośrodkowanie z lewego sektora boiska nie miało prawa dotrzeć do Longa.

66'
Zbyt głęboka centra Colemana z prawego skrzydła. Futbolówkę bez najmniejszego kłopotu wychwycił Courtois.

64'
Roszada taktyczna u Belgów: Mertens zmienił Carrasco.

63'
Zmiana. McCarthy zdjęty z murawy, a w jego miejsce desygnowany McClean.

62'
2:0!
Niekryty Mounier dośrodkował zza pola karnego. Zagranie idealnie zakończył Axel Witsel, pakując futbolówkę w prawy sektor bramki.

59'
Meunier wyśmienicie zatrzymał we własnym polu karnym silny strzał Brady'ego. Więcej w ofensywie robią Irlandczycy.

58'
Zmiana. Nainggolan zastąpił kontuzjowanego Dembele.

57'
Dembele z kontuzją. Sztab medyczny został zmuszony do wkroczenia na murawę w celu pomocy.

56'
Soczyste huknięcie Witsela z kilkudziesięciu metrów. Piłka powędrowała w sam środek bramki. Pewnie interweniował Randolph.

54'
Ręka w polu karnym Belgii! Mimo wielu protestów ze strony Irlandii, to arbiter nie wskazał na "wapno".

52'
Zablokowany Whelan. Dobrze powstrzymana próba zza pola karnego. Korner dla gości.

50'
żółta kartka Vermaelen popełnił klasyczny faul taktyczny. Za przewinienie z pełną premedytacją w środku pola należała się kartka.

49'
1:0! Kapitalna kontra w wykonaniu Belgów!
Trzy podania wystarczyły, aby zdemontować defensywę Irlandii. Lukaku otrzymał wyśmienite podanie z prawego skrzydła, a następnie dokładnie przymierzył w lewy, dolny róg bramki.

47'
Dembele z faulem w bardzo niebezpiecznej strefie. Będzie możliwość do wrzutki z rzutu wolnego.

46'
Możemy już kontynuować grę!

45'
Bezbramkowy remis utrzymał się do końca I części .

45'
Carrasco poturbowany. Gracz będzie musiał skorzystać z pomocy medyków w czasie przerwy.

43'
Vertonghen efektownymi nożycami próbował zmienić wynik spotkania. Zagranie z głębi pola karnego poszybował obok bramki. Cała akcja wyglądała naprawdę efektownie.

42'
żółta kartka Kartka dla Hendricka. Powodem decyzji było niesportowe zachowanie zawodnika.

41'
Mocne wstrzelenie piłki przez Hazarda z prawego skrzydła boiska. Futbolówkę poza swoje pole karne wybił jeden z obrońców.

39'
Oblężenie bramki Randolpha. Belgowie podejmowali próby z dalszych odległości, lecz lepszy okazywała się defensywa Irlandii, która stworzyła kapitalny mur.

37'
Alderweireld znów znalazł sposób na ogranie bloku defensywnego podczas stałych fragmentów gry. Ale jeszcze nie znalazł sposobu na bramkarza, bo jego strzał powędrował tuż obok prawego słupka bramki.

35'
Mounier nieźle wyblokowany na prawej stronie boiska. Ofiarny wślizg Brady'ego.

33'
Clark najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu wolnego. Brawa za wygranie pojedynku powietrznego z obrońcami, lecz zagranie głową poleciało obok prawego słupka.

32'
Axel Witsel w niedozwolony sposób powstrzymywał Hendricka. Od rzutu wolnego rozpoczną Irlandczycy.

30'
Rozpędzili się Belgowie!
Mounier posłał bardzo kąśliwy strzał z okolic pola karnego. Futbolówka powędrowała tuż obok prawego słupka bramki Randolpha.

29'
Jest pierwsza celna próba w tym meczu! Ową próbę podjął z dystansu De Bruyne, ale jego uderzenie poleciało wprost w środek bramki.

28'
Ofsajd tym razem po stronie Irlandii. Gra został błyskawicznie przerwana.

27'
Pozycja spalona Lukaku. Można mieć wątpliwości, jeśli się przeanalizuje powtórki tv.

25'
Hazard z golem! Ależ nie! W opinii sędziego liniowego, boczny pomocnik w momencie zagrania od kolegi był najbliżej bramki.

24'
Rzut wolny. Vertonghen bardzo mocno popychany przez interweniującego gracza z Irlandii.

22'
Hazard zbyt dużo siły użył w polu karnym Irlandii! Skrzydłowy dopadł do bezpańskiej piłki, a następnie bez zastanowienia huknął na bramkę. Szybka decyzja okazała się nietrafiona, bo futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki.

20'

19'
Courtois asekuracyjnie odbił piłkę nad poprzeczkę po groźnej główce jednego z Irlandczyków. Bramkarz postanowił, że nie będzie ryzykował.

17'
Kąśliwa wrzutka De Bruyne'a z rzutu wolnego. Akcję próbowali zamknąć głową dwóch kolegów, ale żaden z nich nie potrafił nakryć piłki w odpowiednim momencie.

16'
Eden Hazard pociągany za koszulkę przez Colemana. Rzut wolny.

14'
Zdecydowanie za mocne dośrodkowanie futbolówki w wykonaniu Colemana. Piłka po jego dotknięciu z prawego skrzydła powędrowała poza plac gry. Long nie mógł mieć złudzeń na zamknięcie akcji.

12'
Alderweireld próbował wykorzystać sytuację ze stałego fragmentu gry. Stoper zagrał piłkę głową z kilkunastu metrów, ale do pełni szczęścia zabrakło trochę dokładności. Futbolówka poleciała obok prawego słupka.

11'
Obrońcy z Irlandii jak na razie skutecznie przerywają podania z obu stron boiska. Belgia od rzutu rożnego.

9'
Zatrzymana kombinacyjna akcja Belgów. Witsel sprytnym, prostopadłym podaniem szukał wbiegającego Hazarda. We wszystko wmieszał się obrońca, który przechwycił piłkę.

7'
Powstrzymana centra Vertonghena z lewego skrzydła. Nieźle bocznego obrońcę wypuścił De Bruyne.

5'
Soczyste dośrodkowanie piłki przez Carrasco z prawego skrzydła boiska. Futbolówka miała w zamyśle dotrzeć do Lukaku, lecz szybciej zainterweniował Randolph.

4'
Zablokowany Meunier na prawej flance boiska. Belgia od początku stara się stworzyć jakiekolwiek zagrożenie.

3'
Trochę z historii...

1'
Kevin De Bruyne zagrał piłkę ręką. Sędzia zauważył złamanie przepisów przez Belga.

*'

*'

*'
A jeśli jesteśmy w temacie arbitra, to dzisiejsze starcie poprowadzi Pan Cüneyt Çakir.

*'
Za trzy kwadranse rozbrzmi pierwszy gwizdek sędziego.

*'
Belgia w poprzedniej kolejce musiała uznać wyższość reprezentacji Włoch, która dosyć łatwo wpakowała dwa gole. Wynik pozytywny nadchodzącego starcia może dać jakąś nadzieję na wyjście z grupy, ale przy przegranej, to prawdopodobieństwo gwałtownie spada.

*'
Witamy Państwa serdecznie na naszym portalu! Na początek zabieramy Państwa na Stade de Bordeaux, gdzie Belgia zmierzy się z Irlandią. Na papierze faworytem są gospodarze.
Zaczynamy mecz o 15:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Belgia - Irlandia, to zapraszamy do śledzenia meczu online