Rosja - Walia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Rosja
Walia
0 : 3

Akinfeev; Smolnikov, Ignashevich, V. Berezutski (46' A. Berezutski), Kombarov; Glushakov, Mamaev, Smolov (70' Samedov), Shirokov (52' Golovin); Kokorin, Dzyuba.
Hennessey; Chester, Williams, Davies; Gunter, Allen (74' Edwards), Ledley (76' King), Taylor, Ramsey; Bale (83' Church); Vokes.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji LIVE i zapraszamy na kolejne mecze na żywo. Już jutro m.in. mecz Ukraina - Polska.

90+2'
Koniec meczu. Walia pewnie pokonała Rosję 3:0 i zagra w 1/8 finału Euro 2016.

90+2'
Dzyuba z pola karnego uderzył nad bramką.

90'
Mecz potrwa jeszcze dwie minuty.

88'
Ramsey uderzał z pola karnego, ale został zablokowany.

85'
Rosjanie mogli zdobyć honorową bramkę, ale Dzyuba z pięciu metrów posłał piłkę nad poprzeczką.

83'
Bale opuścił boisko, a zastąpił go Church.

82'
Walijczycy spokojnie rozgrywają piłkę. "Ole, ole" na trybunach po każdym podaniu.

79'
Ignashevich z rzutu wolnego uderzył bardzo niecelnie.

76'
King zastąpił Ledleya.

74'
Edwards zastąpił Allena.

72'
Anglia póki co remisuje ze Słowacją, co oznacza, że Walia zajmuje pierwsze miejsce w grupie B Euro 2016.

70'
Samedov zastąpił Smolova.

67'
Goool! Ramsey znakomicie zagrał do Bale'a, ten znalazł się sam przez Akinfeevem i zewnętrzną częścią lewej stopy umieścił piłkę w bramce.

64'
żółta kartka Żółta kartka dla Mamaeva.

62'
Bale znów dobrze się przedarł, ale za długo holował piłkę i ostatecznie ją stracił. A mógł podawać do Ramseya.

60'
Tak wyglądało ustawienie Rosjan przy straconym drugim golu.

58'
Bale uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała obok słupka.

55'
Bale w kolejnej świetnej okazji! Tym razem znalazł się sam z Akinfeevem, ale z ostrego kąta bramkarz zdołał odbić jego strzał.

52'
Golovin zastąpił Shirokova.

50'
Ramsey znakomicie zagrał do Guntera, ale jego zagranie wzdłuż bramki na rzut rożny zdołali wybić obrońcy.

47'
Bale znów błysnął szybkością. Wpadł w pola karne, uderzył lewą nogą, ale pewnie interweniował Akinfeev.

46'

46'
Braterska zmiana w Rosji. A. Berezutski (wszedł) - V. Berezutski (zszedł)

'
Oceny piłkarzy za pierwszą połowę (whoscored.com).
Mecze na żywo

'
Podsumowanie pierwszej połowy.

45'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Walia prowadzi z Rosją 2:0.

39'
Bale kolejny raz z łatwością ograł obrońców, uderzył z pola karnego, ale po raz kolejny górą Akinfeev.

37'
Bale uderzał z narożnika pola karnego. Pewnie interweniował Akinfeev.

35'
Kokorin uderzał z dystansu, piłka odbiła się rykoszetem i przeleciała obok słupka.

33'
Potężna bomba Ramseya z dystansu i Akinfeev z problemami odbił piłkę na rzut rożny.

31'
Bale padł w polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się podyktować jedenastki.

30'
Większość ataków Rosjan kończy się groźnymi kontrami Walii. Teraz znakomicie z piłką kilkadziesiąt metrów przebiegł Bale, podał do Vokesa, którego strzał zdołał obronić Akinfeev.

27'
Po wybiciu piłki przez Akinfeev źle zachował się obrońca Walii i Dzyuba znalazł się sam przed bramkarzem, ale nie zdołał go pokonać.

26'
Kontra Walii zakończona lekkim strzałem głową Vokesa.

24'
Słabo prezentują się Rosjanie. Walijczycy mają sporo miejsca i cały czas atakują. Pachnie kolejnymi bramkami.

20'
Goool! 2:0. Taylor znalazł się sam przed bramkarzem, po podaniu od obrońcy. Najpierw Akinfeev zdołał obronić jego uderzenie, ale wobec dobitki był bez szans..

18'
Tak cieszyli się Walijczycy.

16'
żółta kartka Vokes ukarany żółtą kartką.

13'

12'
Kokorin niecelnie uderzał sprzed pola karnego.

11'
Goool! Ramsey znakomicie urwał się obrońcom, znalazł się sam przed bramkarzem po podaniu Allena i ładną podcinką umieścił piłkę w bramce.

9'
Bale starał się uderzyć z dystansu, ale został zablokowany. Będzie jednak rzut rożny.

5'
Sporo gry w środku pola.

1'
Bale dobrze zszedł do środka, oddał mocny strzał z linii pola karnego, który odbił Akinfeev.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Hymny narodowe, a potem początek meczu.

'
Mecz odbędzie się na Stadium de Toulouse.

'
Składy na mecz Rosja - Walia

'
Walia do tej pory zdobyła trzy punkty, a Rosja jeden.

'
Początek meczu o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Rosja - Walia, to zapraszamy do śledzenia meczu online