Słowacja - Anglia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Słowacja
Anglia
0 : 0

Kozáčik - Hubočan, Pekarík, Ďurica, Škrtel - Kucka, Pečovský (66' Gyomber), Hamšík, Weiss (79' Skriniar), Mak - Duda (57' Svento)
Hart - Clyne, Cahill, Smalling, Bertrand - Dier, Henderson, Wilshere (56' Rooney), Lallana (60' Alli), Sturridge (76' Kane) - Vardy

Pecovsky (24.) żółta kartka
Bertrand (52.) żółta kartka

Mecze na żywo: Słowacja - Anglia

90+6'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólną uwagę.

90+6'
Anglia tylko remisuje w dzisiejszych zawodach. Ogrom okazji bramkowych nie przełożył się na ich skuteczne finalizowanie. Słowacja w meczu, gdzie nic nie stworzyła w ofensywie, to może się radość z osiągniętego rezultatu.
Bezpośrednio z tej grupy do fazy pucharowej awansowały: Walia oraz Anglia.

90+5'
Słowacy robią już wszystko, aby dowieźć jak na okoliczności korzystny wynik.

90+3'
Niecelna próba z dystansu w wykonaniu Alliego. Piłka po strzale z dalszej odległości powędrowała wysoko nad bramką.

90'
Sędzia dorzucił 5 minut do regulaminowego czasu.

85'
Mak opatrywany przez sztab medyczny reprezentacji. Na chwilę musiał opuścić boisko.

83'
Rooney znów postraszył słowacką defensywę. Graczowi Man Utd tym razem się nie udało, bo jego strzał powędrował tuż obok prawego słupka bramki.

81'
Zamieszanie w polu karnym Słowacji. Rooney dwukrotnie próbował, a potem jego koledzy. Wszystko skończyło się na zablokowanym uderzeniu zza pola karnego.

79'
Zmiana. Skriniar za Weissa.

78'
Smailling popchnięty w okolicach środka pola. Sędzia odgwizdał przewinienie Słowaka.

77'
Svento wygrał bój o górną piłkę z dwoma skaczącymi obrońcami. Uderzenie z powietrza okazało się jednak zbyt słabe, by zaskoczyć dobrze dysponowanego Kozacika.

76'
Harry Kane zameldował się na boisku. Daniel Sturridge już na ławce.

74'
Zabrało naprawdę bardzo mało, aby Sturridge sfinalizował genialne, prostopadłe podanie od Alliego. Napastnik próbował dotknąć piłkę końcówkami palców, lecz trochę się spóźnił.

72'
Tak to wygląda teraz

70'
Zablokowane kropnięcie Diera zza pola karnego. Słowacja już tylko liczy na jakiś zryw w ofensywie. Może to być wizja nie do spełnienia.

67'
Rooney ze wszelkich sił usiłował zamknąć podanie z prawego skrzydła boisko. Angielskiemu piłkarzowi zabrakło paru centymetrów, by opanować lecącą futbolówkę.

66'
Zmiana. Pecovsky zdjęty z murawy. Gyomber wprowadzony na pomoc swojej reprezentacji.

64'
Gol dla Anglików wisi w powietrzu.

61'
Alli już po kilku sekundach mógł wpisać się na listę strzelców. Jego mocny strzał z głębi pola karnego w ostatnim momencie z linii bramkowej wybił jeden z obrońców.

60'
Zmiana. Alli zastąpił Lallanę.

59'
Nieudane dośrodkowanie Rooney'a z prawej flanki boiska. Gwiazdor użył zbyt dużo siły, a powinien trochę więcej przyłożyć się do techniki.

57'
Piłkarz Legii już poza placem gry. Dudę zmienił na nim Svento.

56'
Zmiana. Wayne Rooney pięknie przywitany brawami przez publiczność. Plac gry opuścił Wilshere.

55'
Weiss z celnym uderzeniem na bramkę. Pomocnik Słowacji nieźle zamarkował strzał, a potem już naprawdę spróbował zaskoczyć Harta. Płaski strzał w lewy, dolny róg skutecznie zatrzymane przez bramkarza.

53'
Clyne bliski gola! Boczny obrońca z ostrego kąta trafił w ramie interweniującego bramkarza. Rzut rożny dla Anglii.

53'
Joe Hart wyśmienicie wyszedł do wrzutki z rzutu wolnego. Kapitalne piąstkowanie bramkarza Manchesteru City. Na piłkę już czekał Weiss.

52'
żółta kartka Bertrand pociągał za koszulkę Pekarika.

50'
Słowacja w opozycji. Podopieczni Kozaka już tylko czyhają na błąd w rozegraniu piłki przez Anglię.

48'
Ciekawa teoria...

46'
II połowa spotkania!

45+1'
Koniec I części meczu!

44'
Henderson o krok od zmienienia wyniku meczu! Potężne huknięcie pomocnika zostało w ostatniej chwili powstrzymane przez wybornie ustawionego obrońcę. Piłka mogła zrobić wiele problemów bramkarzowi.

39'
Anglia dalej w natarciu! Bertrand starał się dokładnie obsłużyć kolegów z prawego sektora boiska. Jego centra został skutecznie udaremniona przez obrońcę.

36'
Sturridge schwytany na pokaźnym ofsajdzie. Bardzo dobra decyzja sędziego liniowego o przerwaniu akcji.

34'

32'
Kozacik z kolejną interwencją!
Lallana otrzymał wyśmienite dośrodkowanie z prawego skrzydła, a potem huknął jak z armaty. Na linii strzału ustawił się Kozacik i efektownym odbiciem oddalił zagrożenie.

30'
Anglia straszy na prawej stronie. Przed chwilą Henderson posłał groźną wrzutkę z tego sektora boiska. Zagrożenie dobrze oddalił Kozacik, skutecznie piąstkując piłkę.

29'
Clyne końcówkami palców zacentrował piłkę. W porę zainterweniowała defensywa, przecinają tor lotu futbolówki.

27'
Clyne zablokowany na prawej flance boisko. Hamsik powstrzymał centrę zawodnika "The Reds".

25'
Kozacik świetnie wyszedł do dośrodkowania ze stałego fragmentu gry. Żaden z Anglików nie mógł bić się o futbolówkę z goalkeeperem.

24'
żółta kartka Pecovsky za nieudolną próbę odbioru został upomniany kartką przez arbitra głównego.

22'
Niebezpieczne wgranie piłki z prawego skrzydła zaprezentował Marek Hamsik. Płaskie podanie jednak nie dotarło do Dudy, który wbiegał w pobliże bramki. Dobry wślizg jednego z obrońców.

19'
Po stronie Słowacji również kłopoty. Pekarik z powodu pojawienia się krwi na jego twarzy musiał opuścić również na jakiś czas boisko.

18'
Cahill zmagał się z problemami zdrowotnymi. Defensor został zmuszony do chwilowego opuszczenia placu gry.

16'
Kozacik uratował Słowację!
Vardy kapitalnie wypuszczony w uliczkę przez jednego z kolegów z drużyny. Snajper Leicesteru jednak przegrał rywalizację z Kozacikiem, który idealnie skrócił kąt i zatrzymał strzał.

14'
Henderson w odpowiednim momencie zablokowany przez Hubocana. Rzut rożny dla Anglii.

12'
Groźne, płaskie uderzenie zza pola karnego oddał Lallana. Jednak do pełni szczęścia zabrakło trochę więcej precyzji. Piłka poleciała obok prawego słupka bramki.

9'
Przypadkowa akcja mogła przynieść gola Anglii! Sturridge bliski skutecznego wykończenia podania głową od Vardy'ego. Z ogromnego chaosu mogła być bramka, ale w ostatniej chwili wślizgiem zareagował stoper.

7'
Pecovsky odważnie z kilkudziesięciu metrów. Futbolówka po zagraniu z dalszej odległości przez pomocnika poleciała wysoko nad bramką Harta.

5'
Vardy przed sytuacją strzelecką! Napastnik próbował bez przyjęcia zakończyć dośrodkowanie z prawego sektora boiska. Piłka po uderzeniu z kilkunastu metrów powędrowała nad poprzeczką.

3'
Przewinienie w środku pola popełnił Henderson. Kolejny stały fragment gry dla Słowacji.

2'
Faul na Pecovskim. Rzut wolny dla "gospodarzy" tego spotkania.

*'
Zaczynamy!

*'
Ot, takie porównanie

*'
Na te spotkanie został wydelegowany Carlos Velasco Carballo.

*'
Miejmy nadzieję, że takich historii dzisiaj nie uświadczymy :)

*'
Tak wygląda tabela po dwóch seriach gier. Rywalizacja jest naprawdę zacięta!

*'
Wczoraj otrzymaliśmy rozstrzygnięcia w grupie "A", więc teraz wypada poznać rozwiązanie w grupie "B". Słowacja w roli gospodarza zagra z faworyzowaną Anglią.
Początek starcia o 21:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Słowacja - Anglia, to zapraszamy do śledzenia meczu online