Ukraina - Polska online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ukraina
Polska
0 : 1

Pyatov; Fedetskiy, Kucher, Khacheridi, Butko; Stepanenko, Rotan; Yarmolenko, Zinchenko (73' Kovalenko), Konoplyanka; Zozulja (90+2' Zozulya).
Fabiański; Cionek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk; Jodłowiec, Krychowiak; Kaputska (71' Grosicki), Zieliński (46' Błaszczykowski), Milik (90+3' Starzyński); Lewandowski.

Błaszczykowski (54.)

Rotan (25.) żółta kartka
Kucher (38.) żółta kartka
Kapustka (60.) żółta kartka

Mecze na żywo: Ukraina - Polska

'
W 1/8 finału Euro 2016 Polska zmierzy się ze Szwajcarią. Mecz odbędzie się w sobotę o 15:00.

'
Niemcy pokonała Irlandię Północną 1:0, co oznacza, że Polacy zajęli drugie miejsce w grupie.

90+4'
Koniec meczu. Polska pokonała Ukrainę 1:0.

90+3'
Starzyński zastąpił Milika.

90+2'
Tymoshchuk zastąpił Zozulyę.

90'

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

88'
Sporo gry w środku pola.

85'
Groźnie w polu karnym Polski, ale znakomicie interweniował Krychowiak.

84'
Yarmolenko oddał strzał z dystansu i znów pewnie interweniował Fabiański.

82'
Znakomity strzał z dystansu oddał Rotan i Fabiański z problemami odbił piłkę do boku.

80'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową obok bramki uderzał Zozulya.

77'
Mało dzieje się w ostatnich minutach.

74'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową obok bramki uderzał Milik.

73'
Kovalenko zastąpił Zinchenko.

72'
Zamieszanie w polu karnym. Do piłki dopadł Zinchenko, ale uderzył bardzo wysoko nad bramką.

71'
Grosicki zastąpił Kapustkę.

70'

67'
Przeważają Ukraińcy.

63'
Konoplyanka sprzed pola karnego uderzył nad bramką.

61'
Niecelny strzał Zinchenko z dystansu.

60'
Żółta kartka dla Kapustki.

60'
"Jeszcze jeden, jeszcze jeden" - skandują polscy kibice.

58'
Mocny i niecelny strzał Rotana z dużej odległości.

56'
Mogło być 2:0. Kapustka wpadł w pole karne, ale uderzył w boczną siatkę.

54'
Goool! Błaszczykowski! Polacy krótko rozegrali rzut rożny, Błaszczykowski otrzymał piłkę w polu karnym, ładnie minął rywala i mocnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza. Asystę zaliczył Milik

53'
Jodłowiec za mocno zagrywał do Lewandowskiego, ale będzie rzut rożny.

49'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska nad poprzeczką głową uderzał Zinchenko.

46'

46'
Błaszczykowski zastąpił Zielińskiego.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek.

45'
Jodłowiec mocno uderzył z dystansu, ale prosto w ręce bramkarza.

43'
Nie jest to ciekawy mecz w ostatnim czasie.

39'
Znów groźnie w polu karnym Polski. Na szczęście Ukraińcy nie są dziś zbyt dobrze dysponowani w ofensywie.

39'

38'
żółta kartka Kucher ukarany żółtą kartką.

35'
W ostatnich minutach nie dzieje się nic ciekawego.

33'
Po obiecującym początku gra Polaków nie wygląda obecnie zbyt dobrze.

31'
Krychowiak oddał mocny strzał sprzed pola karnego. Prosto w obrońcę.

29'
Konoplyanka uderzył z dystansu, ale piłka przeleciała obok bramki. Bramka z tego nie mogła paść, bo Fabiański kontrolował lot piłki.

28'
Kolejne dośrodkowanie i znów pewnie Fabiański.

25'
żółta kartka Rotan ukarany żółtą kartką.

25'
Dośrodkowanie w pole karne Polski, ale pewnie interweniował Fabiański.

23'

21'
Lewandowski ładnie obrócił się z piłką w polu karnym, ale uderzył obok bramki. Będzie jednak rzut rożny.

21'
Milik dośrodkował do Glika, ale ten nie sięgnął piłki na tyle, aby oddać celnego strzału.

20'

18'
Yarmolenko znalazł się sam na sam z Fabiańskim. Jego strzał był jednak katastrofalny i piłka o kilka metrów minęła bramkę.

15'
W polu karnym Polski padł jeden z Ukraińców, ale sędzia nie zdecydował się podyktować jedenastki.

13'
Nieco dłużej przy piłce utrzymują się Ukraińcy.

9'
W znakomitej okazji znalazł się Zozulya, ale znakomicie interweniował Pazdan. Dobijał jeszcze Yarmolenko. Piłka w rękach Fabiańskiego.

9'
Gra się nieco uspokoiła i toczy się w środku pola.

6'
"Gramy u siebie" - skandują polscy kibice.

5'
Lewandowski znalazł się w kolejnej znakomitej okazji, ale posłał piłkę obok bramki. Sędzia niesłusznie odgwizdał spalonego.

5'
Teraz z kolei groźne dośrodkowanie w pole karne i zasłonięty Fabiański z problemami odbił piłkę.

4'
Kolejna znakomita okazja! Milik świetnie zagrał do Lewandowskiego, ten w idealnej sytuacji z siedmiu metrów uderzył nad poprzeczką!

3'
Mogło być 1:0 dla Polski. Milik wpadł w pole karne, oddał mocny strzał z lewej strony, ale bramkarz Ukrainy zdołał odbić piłkę.

1'

'

'
Piłkarze są już na murawie. Hymny narodowe i początek meczu.

'
Początek meczu Ukraina - Polska o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ukraina - Polska, to zapraszamy do śledzenia meczu online