Irlandia Północna - Niemcy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Irlandia Północna
Niemcy
0 : 1

McGovern - J.Evans, McAuley, Cathcart, Hughes - McNair, C.Evans (84' McGinn), Davis, Dallas, Ward (71' Magennis) - Washington (60' Lafferty)
Neuer - Hector, Boateng (76' Hoewedes), Hummels, Hoewedes - Kroos, Ozil, Goetze (55' Schurrle), Muller, Khedira (69' Schweinsteiger) - Gomez

Gomez (29.)

Mecze na żywo: Irlandia Północna - Niemcy

90+4'
Dziękuję przepięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
A jednak tylko 0:1 dzisiaj. Niemcy z bezpośrednim awansem do fazy pucharowej EURO 2016. W mojej ocenie zwycięstwo w pełni zasłużone. Jedyny grymas niemieckich kibiców? - Mało goli przy tylu okazjach.

90+2'
Zablokowana centra Kimmicha. Niemcy jeszcze próbują stworzyć jakiekolwiek zagrożenie pod bramką rywala.

90+1'
3 minuty dodane do regulaminowego czasu.

90'
Ozil efektownie z krawędzi pola karnego. Futbolówka poleciała obok prawego słupka bramki.

88'
Gomez celnie na bramkę. Ale zagranie z dwudziestego metra powędrowało wprost w rękawice McGoverna.

86'
Znów dośrodkowanie Kimmicha nie dotarło do adresatów. Rzut rożny dla gości.

84'
Zmiana. McGinn za C.Evansa.

83'
Soczyste kropnięcie piłki przez Ozila. Piłka uderzona z kilkudziesięciu metrów obrała ładną rotację, ale ostatecznie wylądowała nad bramką Irlandii Płn.

81'
McGovern perfekcyjnie wyciągnął futbolówkę po uderzeniu głową Gomeza. Piłka szła w prawy, dolny róg bramki.

79'
Faul Magennisa w polu karnym Niemców. Zmiennik Warda w nieprzepisowy sposób walczył o piłkę w starciu powietrznym.

77'
Spalony napastnika gospodarzy. Szybka reakcja sędziego liniowego na zaistniałą sytuację.

76'
Zmiana. Hoewedes w miejsce Boatenga.

75'
Nieudolna próba Kimmicha zza pola karnego. Boczny obrońca zgrabnie zszedł do środka, ale jego strzał powędrował nad poprzeczką.

73'
Gomez bliski drugiego gola! Ale od kilkudziesięciu minut coś mu staje na przeszkodzie. Jak nie skiksuje, to spóźni się ze wślizgiem na kończenie akcji.

71'
Zmiana. Magennis zastąpił Warda.

70'
Muller niecelnie zagrał głową z kilkunastu metrów. Piłka po jego próbie przeleciała nad bramką.

69'
Zmiana. Schweinsteiger w miejsce Khediry.

67'
Bastian Schweinsteiger dostaje jakieś wskazówki od sztabu szkoleniowego. Za chwilę powinna nadejść następna zmiana u gości.

66'
Kimmich skutecznie blokowany na prawym skrzydle. Kolejna jego wrzutka została powstrzymana.

64'
Wślizg obrońcy zablokował huknięcie Mullera z dystansu. Niemiecka drużyna próbował zagrozić bramce Irlandii Północnej, krótko rozgrywając rzut wolny.

63'
Rzut wolny dla Niemiec. Hector nieprzepisowo zaatakowany w pobliżu pola karnego Irlandii Płn.

61'
J.Evans wyszedł wysoko w powietrze, aby zamknąć dośrodkowanie z rzutu rożnego. W ostatniej chwili zainterweniowali obrońcy, dobrze blokując strzał.

60'
Zmiana. Lafferty zastąpił Washingtona.

58'
Gomez bliski dobitki!
Khedira huknął zza pola karnego, jego uderzenie na bok odbił McGovern, co mógł wykorzystać wyżej wymieniony, ale niedokładnie nakrył piłkę głową.

57'
Davis zaliczył niezły rajd z piłką przez znaczny dystans. Dopiero kapitalne wejście Hummelsa oddaliło zagrożenie od niemieckiej bramki.

55'
Zmiana. Andre Schurrle wydelegowany na boisko. Szkoleniowiec gości podziękował Gotze za grę.

53'
Hummels zaliczył niebezpieczny wślizg na piłkę. Ale w ocenie sędziego, to atakujący piłkę przewinił. Rzut wolny dla Niemiec.

52'
McGovern znów pokazał klasę!
Bramkarz gospodarzy fenomenalnie skrócił kąt rywalowi, a potem odbił soczyście mocne uderzenie z paru metrów! A tym rywalem był Gotze.

50'
Gomez złapany w pułapkę ofsajdową Irlandczyków. Na powtórkach telewizyjnych widać, że snajper był bliżej bramki niż rywale z bloku defensywnego.

48'
Centrostrzał Kimmicha z prawego sektora boiska. Zamiast dośrodkowania, to wyszło bezpośrednie uderzenie na bramkę. Pewnie piłkę schwytał McGovern.

46'
Zaczynamy II połowę meczu!

45+1'
Koniec I części gry!
Irlandia Północna bez jakichkolwiek argumentów piłkarskich. Niemcy mają mecz pod pełną kontrolą i w mojej ocenie na 0:1 się nie skończy. Obecny rezultat sprawia, że goście wychodzą z grupy z pierwszego miejsca.

45'
Asystent sędziego został nabity piłką.

43'
Goetze posłał piłkę wysoko nad bramką. Ale przed tym usłyszeliśmy gwizdek sędziego, który oznaczał, że pomocnik był na spalonym.

41'
Manuel Neuer wreszcie miał jakiś kontakt z futbolówką. Nieudana centra Dallasa z narożnika boiska. Piłka wpadła wprost w rękawice Niemca.

40'
Skiksował Gomez w kulminacyjnym momencie akcji! Doskonałe, prostopadłe podanie od Mullera. Napastnik mógł naprawdę przymierzyć w każdy punkt bramki, ale w ostatniej chwili stracił kontrolę nad piłką.

38'

35'
Tym razem poprzeczka uchroniła przed utratą gola!
Świetnie z 13.metra przymierzył Muller, lecz futbolówka odbiła się od poprzeczki bramki. Kolejna akcja skrzydłem.

33'
Dużo crossowych zagrań widzimy po stronie aktualnych Mistrzów Świata. W mojej ocenie, na jednym golu dla nich się nie skończy.

31'
Niemcy szukają kolejnych goli! Cały czas są na połowie rywala.

29'
Musiało to się stać! 0:1!
Kilka podań rozmontowało obronę Irlandczyków! Muller zabawił się z obrońcami i bramkarzem, a następnie wyłożył piłkę do niekrytego Gomeza, który z kilkunastu metrów nie dał szans rywalowi.

26'
Słupek uratował Irlandię Północną!
"Główka" Mullera z bliskiej odległości odbiła się od prawego słupka bramki. Z prawego skrzydła futbolówkę dorzucał Kimmich.

25'
Huknięcie Davisa z dalszej odległości. Dobry przechwyt w środku pola, a potem solidna próba. Może jest to sposób?

23'
Muller spudłował z ostrego kąta. Uderzenie powędrowało obok lewego słupka bramki. Znakomitym zagraniem klatką piersiową do kolegi z ekipy błysnął Mario Gomez.

22'
Powstrzymane dośrodkowanie Mullera z prawego sektora boiska. W porę zainterweniował duet stoperów.

21'
Hummels idealnie przeciął tor lotu piłki zagranej z lewej flanki. Dallas próbował znaleźć płaskim wgraniem Washingtona.

19'
Ozil z uderzeniem z pierwszej piłki. Pomocnik został nią raczej obity przez reprezentacyjnego kolegę, który ją dośrodkowywał z lewego skrzydła boiska. Futbolówka powędrowała minimalnie nad poprzeczką bramki.

18'
Sędzia liniowy wskazał spalonego. Washington był najbliżej bramki Neuera w momencie zagrania od kolegi.

16'
Muller ucierpiał po starciu z J.Evansem. Zawodnik jednak będzie za chwilę gotów do kontynuacji meczu.

15'
Mario Goetze odepchnął rywala. Na jego nieszczęście, całe zdarzenie widział arbiter główny. Rzut wolny dla Irlandii Północnej.

13'
Cuda w bramce robi McGovern!
Goalkeeper w wybitnym stylu zatrzymał płaskie uderzenie Goetze z kilkunastu metrów!
Instynktowna interwencja przyniosła przeogromny efekt.

11'
Zamieszanie w szesnastce gospodarzy. Do dośrodkowaniu z rzutu wolnego nieudolnie wyszedł McGovern, ale na jego szczęście, żaden z Niemców nie umieścił piłki w siatce.

10'
Toni Kroos ściągnięty do parteru przez interweniującego defensora.

8'
Kapitalna akcja Niemców!
Muller wyśmienicie wypuszczony w uliczkę przez kolegę z reprezentacji. W sytuacji sam na sam z bramkarzem się pomylił, uznając wyższość wychodzącego McGoverna, który wybornie zatrzymał mocny strzał.

6'
Zablokowana próba Kroosa zza pola karnego. Piłkarz Realu Madryt wziął ogromny zamach i spróbował, ale na drodze uderzenia stanął dobrze ustawiony obrońca.

5'
Przewinienie taktyczne na pędzącym Kroosie. Sędzia musiał odgwizdać faul z pełną premedytacją w środkowej strefie boiska.

4'
Minimalnie nieudany przerzut futbolówki w wykonaniu Khediry. Piłka skierowana do Goetze opuściła boisko.

3'
Faul w polu karnym Niemców popełnił Washington. Napastnik w niedozwolony sposób walczył o górną piłkę z obrońcami.

1'
Manuel Neuer popisał się dobrym wyjściem z bramki. Goalkeeper świetnie przyblokował biegnącego rywala do piłki.

*'
Startujemy!

*'
Czas na hymny obu krajów!

*'
Irlandia Północna w swojej historii mierzyła się dwukrotnie z niemiecką kadrą. Tak prezentuje się bilans:

Irlandia Północna 1:4 Niemcy
Niemcy 2:2 Irlandia Północna

*'
Oto "lista płac" za dzisiejszy mecz :)

*'
Godzina do rozpoczęcia spotkania. Kibice niemieccy już "palą" się w blokach!

*'
Niemcy mają w tej chwili jeden cel - wygrana w swojej grupie!

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Dzisiaj ważny dzień dla polskich kibiców, którzy oczekują na rozwiązania w grupie "C". Polska zmierzy się z Ukrainą, a Niemcy wojować będą z Irlandią Północną.
Oba pojedynki startują o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Irlandia Północna - Niemcy, to zapraszamy do śledzenia meczu online