Czechy - Turcja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Czechy
Turcja
0 : 2

Cech; Kaderabek, Hubnik, Sivok, Pudil; Pavelka (57' Skoda), Plasil, Krejcí, Darida, Dockal; Necid.
Babacan; Ismail, Balta, Topal, Gökhan; Selcuk, Ozan, Arda; Volkan Sen (61' Ozyakup), Emre Mor, Burak Yilmaz.

'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+5'
Koniec meczu. Turcja pokonała Czechów 2:0.

90+2'
Było groźnie, ale Cenk Tosun posłał piłkę tuż obok bramki.

90+1'

90'
Mecz potrwa jeszcze pięć minut.

90'
Tosun zastąpił Buraka Yilmaza

90'
Kolar zastąpił Plasila.

88'
żółta kartka Sural ukarany żółtą kartką.

83'
Zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie Sahan nie trafił w bramkę.

81'
Darida uderzał z dystansu i znów dobrze zachował się Babacan.

78'
Darida wstrzelił piłkę w pole karne, ale przeleciała wzdłuż bramki i nikt jej nie sięgnął.

75'
Po dorodkowaniu z prawej strony boiska nad bramką głową uderzał Turan.

74'
Wydaje się, że największe emocje już za nami.

69'
Czesi starają się atakować, ale nic z tego nie wynika.

65'
Gool! 2:0 dla Turcji! Zemściły się na Czechach marnowane okazje. Mocnym strzałem z pola karnego drugą bramkę dla Turków zdobył Ozan Tufan.

61'
Necid uderzał sprzed pola karnego i znów pewnie Babacan.

61'
Volkan Sen opuścił boisko, a zastąpił go Ozyakup.

59'
Kaderabek wycofał piłkę od Daridy, ale jego strzał z pola karnego dobrze obronił Babacan.

58'
Dobra okazja dla Turków. Emre Mor popisał się indywidualną akcję, ale z linii szesnastu metrów uderzył nad bramką.

57'
Skoda zastąpił Pavelkę.

55'
Przeważają Czesi. Kolejne groźne dośrodkowanie, ale Babacan był faulowany.

53'
Krejcí wpadł w pole karne, ale zagrał prosto w ręce bramkarza.

50'
Sivok wpadł na Gökhan i Pavelkę. Wszyscy ucierpieli. Turek mocno krwawi. Wcześniej żółtą kartkę zobaczył Balta.

46'

45+1'

45'
Sivok z woleja uderzał wysoko nad bramką Turków.

42'
Rośnie przewaga Czechów, ale nie przekłada się to na gole, ani nawet na liczbę groźnych sytuacji.

39'
żółta kartka Pavelka ukarany żółtą kartką.

38'
Plasik kapitalnie uderzył z dystansu. Piłkę zmierzającą pod poprzeczkę zdołał odbić Babacan.

36'
żółta kartka Plasil ukarany żółtą karktą.

32'
W kolejnej dobrej okazji znalazł się Kadabarek, ale tym razem nie trafił w bramkę.

31'
Kolejna kontra Turków, ale za mocne zagranie i piłka w rękach Cecha.

29'
Przewagę optyczną mają Czesi, ale Turcy groźnie kontratakują.

25'
Tak padł gol dla Turcji.

24'
Strzał Necida z pola karnego minął bramkę.

24'
W znakomitej sytuacji znalazł się Kaderabek! Ale zamiast podawać do kolegów zdecydował się na strzał z ostrego kąta i Babacan wybił piłkę na rzut rożny.

22'
Selcuk uderzał z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

18'
Darida uderzał z powietrza z dystansu. Mocny strzał, ale bardzo niecelny.

17'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sivok głową trafił w słupek!

16'
Darida uderzył sprzed pola karnego, ale piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

15'
Czesi byli faworytem, ale jak na razie zawodzą.

13'
Zagranie w kierunku Necida, ale szybszy był obrońca Turcji.

10'
Goool dla Turcji! Emre Mor ładnie zagrał z prawego skrzydła w pole karne, a Burak Yilmaz dobrze dostawił nogę i pokonał Petra Cecha.

7'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

4'
Spokojny początek meczu. Sporo gry w środku pola.

1'
Zaczęli.

'
Początek meczu o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Czechy - Turcja, to zapraszamy do śledzenia meczu online