Chorwacja - Hiszpania online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chorwacja
Hiszpania
2 : 1

Subasic - Srna, Jedvaj, Corluka, Vrsaljko - Badelj, Rog (82' Kovacić) - Pjaca (90+2' Cop), Rakitic, Perisić (90+2' Kramarić) - Kalinić
De Gea - Juanfran, Ramos, Pique, Alba -
Busquets, Iniesta, Fábregas (84' Alcantara) - Silva, Nolito (60' Soriano) - Morata (66' Aduriz)

Mecze na żywo: Chorwacja - Hiszpania

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólną uwagę. Życzę dobrej nocy.

90+4'
Chorwacja nieoczekiwanym zwycięzcą grupy D! Bezpośrednio z niej wychodzi dzisiejszy rywal - Hiszpania.
Był to jeden z najlepszych meczów na tym etapie rozgrywek.

90+3'
Rakitić popracował w obronie! Pomocnik kapitalnie wybił piłkę z niemal linii bramkowej. Genialną szarżą popisał się Silva, ale zabrakło postawienia kropki nad "i".

90+2'
Zmiana. Cop oraz Kramaraić wpuszczeni na murawę. Zdjęci z niej: Pjaca oraz Perisić.

90'
Jakże szalone widowisko potrwa trzy minuty dłużej.

89'
Chorwacja na ten moment - 1.miejsce w swojej grupie!

88'
żółta kartka Za radość po swoim golu, Perisić obejrzał żółtą kartkę. Pomocnik na chwilę zdjął koszulkę.

87'
2:1 Kontra - marzenie!
Zablokowane uderzenie Aduriza, a potem Kalinić zagrał idealną piłkę do ustawionego w głębi pola karnego, Perisicia, a ten z ostrego kąta umieścił futbolówkę tuż przy lewym słupku bramki.

86'
Hiszpanie chcą przypieczętować dominację w swojej grupie. Ma w tym pomóc atak pozycyjny.

84'
Zmiana. Alcantara wpuszczony na ostatnie minuty. Z boiska został zdjęty Cesc Fabregas.

82'
Zmiana. Roga zastąpił Kovacić.

80'
Corluka już opatrywany przez sztab medyczny, który przed momentem wkroczył na murawę.

79'
Ramos znów najwyżej wyskoczył do centry z narożnika boiska. Ale tym razem zagranie głową mocno gorsze od tego z kilkunastu minut wcześniej. Strzał poszybował nad bramką.

77'
Ramos mógł się nadziać na nożyce Perisicia. Pomocnik dosyć efektownie złożył się do strzału, ale mógł przy okazji wyrządzić krzywdę przeciwnikowi.

75'
Mocno nieudanie wykonany rzut wolny przez Rakiticia. Gwiazdor chorwackiej ekipy kopnął na trybuny stadionu. Próba raczej do zapomnienia.

74'
Aduriz przesadził z ostrością przy odbiorze piłki. Arbiter przerwał szybko grę.

72'
Subasić bohaterem Chorwatów! Goalkeeper idealnie wyczuł intencje Ramosa, który posłał futbolówkę w środkowy sektor bramki. Subasić sparował piłkę przed siebie.

70'
Rzut karny dla Hiszpanii!
David Silva popychany przez Srnę!

69'
Ramos faulowany w okolicach środka pola.

67'
Ramos o włos od kolejnego gola po stałym fragmencie gry w swojej karierze. Doświadczony obrońca wybornie doszedł do sytuacji strzeleckiej, ale piłka po uderzeniu głową przeleciała tuż obok prawego słupka bramki.

66'
Zmiana. Zszedł strzelec gola - Morata. W jego miejsce - Aduriz.

64'
Taka ładna seria...

62'
Spokojnie rozgrywają piłkę Hiszpanie. Ich oponenci tylko czekają na jakieś niedokładne podanie.

60'
Zmiana. Nolito opuścił plac gry. Bruno Soriano dostał szansę na trzydzieści minut.

57'
Chaos się wkradł w poczynania defensywne gości. Przed chwilą ogromne nieporozumienie mógł wykorzystać Pjaca, ale w kulminacyjnym momencie został zablokowany.

56'
De Gea dobrze popracował na przedpolu. Bramkarz skutecznie przed siebie wypiąstkował piłkę.

54'
Pjaca wzięty w kleszcze przez dwóch Hiszpanów. Rzut wolny dla Chorwacji.

53'
Morata zdenerwowany! W ostatniej chwili piłkę do uderzenia "sprzątnął" mu Jedvaj. Jeszcze gorzej, bo Hiszpanie nie dostali rzutu rożnego.

51'
Nolito popchnął próbującego się oderwać rywala. Rzut wolny dla Chorwacji.

48'
Huknięcie piłki przez Juanfrana. Widać było, że boczny defensor się zbyt odchylił, co spowodowało, że futbolówka przeleciała światło bramki.

47'
Już dwa razy sędzia musiał przerywać zawody w drugiej odsłonie. Na początku był spalony, a następnie zostało zauważone przewinienie.

46'
Wracamy do gry!

Rzut oka na statystyki!

45'
Koniec I połowy meczu!

44'
1:1!
Perisić w roli asystenta! Doskonałe dośrodkowanie do sprytnie ustawionego Kalinicia przyniosło efekt! Napastnik Chorwacji efektowną piętką umieścił piłkę w lewy, dolny róg bramki.

42'
Fabregas mógłby się pochwalić idealną asystą. Ach... zabrakło kilku centymetrów, aby Morata skutecznie opanował futbolówkę.

40'
Po raz kolejny Juanfran zbyt głęboko zacentrował piłkę. W tamtym przypadku poleciała ona wprost w bramkarza, a teraz poszybowała poza boisko.

38'
Perisić ambitnie wyskoczył do wrzutki z prawego skrzydła boiska. Efektowne złożenie się do uderzenia jednak nie sprawiło, że futbolówka poleciała w światło bramki. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

36'
Powstrzymany strzał zza pola karnego przez Ramosa. Próbował zaskoczyć bramkarza Rakitić.

33'
Badelj mocno niecelnie z dystansu. Pomocnik usiłował skutecznie zakończyć akcję zainicjowaną z rzutu wolnego. Piłka po jego kropnięciu powędrowała na trybuny stadionu.

32'
Faul w wykonaniu Nolito. Będzie okazja do dośrodkowania ze stałego fragmentu gry.

30'
żółta kartka Kompletnie spóźnione wejście na piłkę wykonał Rog. Gracz nie trafił w piłkę, a groźnie nadepnął na stopę przeciwnika.

29'
Subasić perfekcyjnie się zachował na przedpolu! Bramkarz idealnym piąstkowaniem zdjął piłkę jednemu z hiszpańskich zawodników.

28'
Blisko drugiego gola! W ostatniej chwili zostało zablokowane uderzenie Nolito zza pola karnego. Futbolówka dostała rykoszetu i powędrowała tuż obok prawego słupka.

26'
Silva spróbował ze stałego fragmentu gry. Jednak lepszy w tym starciu był dobrze ustawiony mur.

25'
Silva został odepchnięty przez Pjacę. Rzut wolny dla Hiszpanii w bardzo dobrym miejscu do bezpośredniego uderzenia.

23'
Napastnik Hiszpanii już się podniósł. Przyczyną upadku była walka o pozycję w polu karnym Chorwatów.

22'
Morata leży na murawie.

21'
Silva genialnym, prostopadłym podaniem próbował uruchomić Moratę. Piękne plany pokrzyżował jednak goalkeeper Chorwacji, przytomnie rzucając się na piłkę.

18'
Ramos nękany przez Rakiticia. Zawodnik Realu Madryt został zmuszony do wybicia piłki poza plac gry.

16'
Hiszpanie nie spoczęli na laurach! Przed chwilą oglądaliśmy zablokowane uderzenie Silvy, a potem nieudaną wrzutkę z prawego skrzydła.

15'
Rakitić z przewinieniem na własnej połowie. Rzut wolny dla obrońcy tytułu.

14'
Poprzeczka uratowała Hiszpanię! Ogromny błąd De Gei mógł wykorzystać Ivan Rakitić, ale jego jakże dokładna próba lobu wylądowała na poprzeczce bramki!

13'
Kalinić huknął jak z armaty! Potężne uderzenie w prawy sektor bramki zostało perfekcyjnie zbite na bok przez hiszpańskiego bramkarza.

12'
W okolicach środka pola faul popełnił jeden z Chorwatów. Rzut wolny dla gości tego pojedynku.

10'
To jest stoicyzm na najwyższym poziomie!

7'
0:1! Trzy podania wystarczyły, aby rozmontować linię defensywną Chorwacji!
Iniesta zagrał prostopadle do Fabregasa, a ten efektowną podcinką obsłużył Moratę, któremu tylko pozostawało wpakować piłkę do pustej bramki.

5'
Zbyt głęboko piłkę z prawego skrzydła wrzucił Juanfran. Futbolówka zagrana z tego terytorium boiska powędrowała wprost w rękawice Subasicia.

4'

2'
Rog przypadkowo w trakcie interwencji uderzony w twarz stopą.

*'
Zaczynamy mecz!

*'
Z powodu kontuzji nie zagra dziś - Luca Modrić.

*'
O 21:00 odbędzie się drugie spotkanie tej grupy. Czesi pełni nadziei na awans zmierzą się z Turcją.