Islandia - Austria online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Islandia
Austria
2 : 1

Halldórsson; Sævarsson, Árnason, Sigurdsson, Skúlason; Gudmundsson (86' Ingason), Gunnarsson, Gylfi, Bjarnason (71' Elmar Bjarnason); Sigthórsson (80'Traustason ), Bödvarsson.
Almer; Dragović, Prödl (46' Schopf), Hinteregger, Fuchs; Klein, Ilsanker (46' Janko), Baumgartlinger, Arnautović; Alaba; Sabitzer (78' Jantscher ).

'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+4'
Koniec meczu. Islandia pokonała Austrię 2:1.

90+4'
Goool! 2:1 dla Islandii! Austriacy rzucili wszystko na jedną kartę, co się na nich zemściło. Kontra Islandii zakończona strzałem z pola karnego Traustason.

90+3'
Fuchs uderzył z dystansu i piłka wyszła na rzut rożny.

90'
Szymon Marciniak doliczył cztery minuty.

88'
Austriacy przeważają, ale nie stwarzają zagrożenia.

86'
Ingason zastąpił Gudmundssona.

82'
żółta kartka Halldórsson ukarany żółtą kartką.

81'
Halldórsson przeniósł piłkę nad poprzeczką po strzale Alaby z rzutu wolnego.

80'
Traustason zastąpił Sigthórsson.

78'
żółta kartka Árnason ukarany żółtą kartką.

78'
Jantscher zastąpił Sabitzera.

72'
Ależ szansa dla Austrii! Schopf znalazł się sam przed bramkarzem, ale ten nogami zdołał odbić piłkę.

71'
Elmar Bjarnason zastąpił Bödvarssona.

70'
żółta kartka Janko ukarany żółtą kartką.

68'
Sabitzer zagrał do Janko, ten z kilku metrów uderzył tuż obok bramki. Było groźnie.

65'
Szansa dla Islandii. Sigurdsson oddał groźny strzał, który odbił jednak Almer.

65'
Tymczasem Węgry - Portugalia 3:3.

61'
Taki wynik wciąż daje awans Islandii.

60'
Goool! 1:1. Schopf ładnie minął obrońcę, wbiegł w pole karne i lewą nogą pokonał bramkarza Islandii.

56'
Bödvarsson uderzał na bramkę, ale za lekko.

53'
Sabitzer oddał strzał, który głową świetnie zablokował Arnason.

51'
żółta kartkaSigthórsson ukarany żółtą kartką.

51'
W meczu Węgry - Portugalia remis 2:2.

49'
Sigurdsson uderzył z powietrza z lewej strony pola karnego, ale piłka przeleciała obok bramki.

49'
Sabitzer padł w polu karnym, ale sędzia tym razem nie dopatrzył się faulu.

46'

46'
Janko zastąpił Ilsanker. A Schopf wszedł za Prödla.

'
Tak wyglądał rzut karny zmarnowany przez Austriaków.

45'
Koniec pierwszej połowy. Islandia prowadzi z Austrią 1:0.

42'
Baumgartlinger uderzył ładnie sprzed pola karnego. Piłka przeleciała tuz nad poprzeczką.

39'
Skiksował we własnym polu karnym Sigurdsson, ale bramkarz Islandii złapał piłkę.

38'
Piłka w siatce Austriaków, ale Bjarnason był na spalonym.

37'
Nie ma gola! Dragović trafił w słupek!

36'
Rzut karny dla Austrii! Polski sędzia ukarał dodatkowo Skulasona żółtą kartką. Obrońca Islandii przytrzymywał ręką Alabę przy wyskoku do główki.

30'
Kolejny strzał Arnautovicia. Tym razem głową nad bramką.

29'
Arnautovicia oddał dobry strzał, ale bramkarz Islandii nie dał się zaskoczyć.

26'
Lekką przewagę mają Austriacy.

23'
Baumgartlinger oddał lekki i niecelny strzał z dystansu.

20'
W drugim meczu tej grupy Węgrzy prowadzą z Portugalią 1:0.

18'
Gooool! 1:0! Po wrzucie z autu piłkę głową trącił jeden z Islandczyków, ta trafiła do Bödvarssona, który z kilku metrów pokonał Almera.

15'
Árnason uderzał sprzed pola karnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

11'
Fatalny błąd Halldórssona! Za długo czekał z wybiciem piłki i przejął ją Arnautović. Bramkarz Islandii zdołał mu ją jednak wybić spod nóg! Sporo szczęścia mieli teraz Islandczycy.

10'
Poza świetnym strałem Gudmundssona na razie nie działo się nic ciekawego.

6'
Gra toczy się głównie w środku pola.

2'
Ależ huknął z dystansu Gudmundssona! Austriaków uratowała poprzeczka! To byłby piękny gol.

1'
Zaczęła Austria.

'
Mecz sędziować będzie Szymon Marciniak.

'
Piłkarze są już na murawie. Jeszcze tylko hymny narodowe i zaczynamy!

'

'
Islandii do awansu z trzeciego miejsca wystarczy remis. Austria, aby pozostać na Euro 2016 musi wygrać.

'
Początek meczu Islandia - Austria o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Islandia - Austria, to zapraszamy do śledzenia meczu online