Szwecja - Belgia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Szwecja
Belgia
0 : 1

Isaksson, Lindelof, Johansson, Granqvist, Olsson, Larsson (70' Durmaz), Ekdal, Kallstrom, Forsberg (82' Zengin), Berg (63' Guidetti), Ibrahimovic
Courtois; Meunier, Alderweireld, Vermaelen, Vertonghen; Witsel, Nainggolan; De Bruyne, Carrasco (71' Mertens), Hazard (90+3' Origi), Lukaku (87' Beneteke).

'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne mecze Euro 2016 na żywo. W sobotę i niedzielę 1/8 finału.

90+4'
Koniec meczu. Belgia wygrała 1:0 i zajęła drugie miejsce w grupie E.

90+3'
Origi zastąpił Hazarda.

90+1'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90+1'
Benteke świetnie uwolnił się spod opieki obrońców, ale jego strzał z piętnastu metrów dobrze obronił bramkarz.

90'
De Bruyne z linii pola karnego uderzył wyraźnie obok bramki.

87'
Benteke zastąpił Lukaku.

86'
Zlatan mocno uderzył z woleja z pola karnego, ale obok słupka.

84'
Gool! Nainggolan strzałem z dystansu pokonał bramkarza.

83'
Ależ szczęście mieli Belgowie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego znakomicie głową uderzał Granqvist i piłkę z linii bramkowej wybił De Bruyne!!

82'
Zengin zastąpił Forsberga.

80'
Mertens minął obrońców, wpadł w pole karne i jego strzał z problemami na rzut rożny wybił bramkarz.

79'
Lukaku ładnie przyjął piłkę w polu karnym, obrócił się, ale uderzył nad bramką.

75'
Ibrahimović oddał dobry strzał z rzutu wolnego, ale Courtois zdołał odbić piłkę.

73'
Lukaku tym razem umieścił piłkę w sytuacji sam na sam, ale sędzia słusznie odgwizdał spalonego.

73'
Lukaku znakomicie wyszedł na pozycję, znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale Isaksson zdołał obronić jego strzął.

71'
Mertens zastąpił Carrasco.

70'
Durmaz zastąpił Larssona.

69'
Forsberg uderzał sprzed pola karnego. Piłka po głowie jednego z obrońców wyszła na rzut rożny.

68'
Meunier za mocno dośrodkowywał do Lukaku.

67'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z Belgów próbował uderzać przewrotką. Po chwili Hazard mocno uderzał sprzed pola karnego i będzie kolejny rzut rożny.

66'
De Bruyne oddał płaski strzał z dystansu. Bramkarz Szwecji zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

63'
Guidetti zastąpił Berga.

62'
Ibrahimović umieścił piłkę w bramce, ale sędzia odgwizdał spalonego.

60'
Belgowie domagali się rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia dyktuje jednak tylko rzut rożny.

58'
Kontra Belgów. Carasco mocno wstrzelił piłkę przed bramkę, ale obrońcy uprzedzili Lukaku.

57'
Słabo prezentują się Belgowie.

53'
Groźnie pod bramką Belgów. Strzał Ekdala z pola karnego obronił jednak Courtois.

51'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska głową uderzał Ibrahimović. Piłka przeleciała nad bramką.

50'
W drugiej połowie lepiej prezentują się Szwedzi.

47'
Berg za mocno dośrodkowywał do Zlatana.

46'

'
Statystyki pierwszej połowy.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45+1'
żółta kartka Żółta kartka dla Witsela.

45'
Mogło być 1:0. Belgowie świetnie rozegrali rzut rożny, De Bruyne dośrodkował w pole karne, Meunier trącił piłkę głową i ta przeleciała tuż obok słupka.

43'
Sporo walki i fauli.

39'
Tak wygląda Stade de Nice.

37'
Niby jedni i drudzy starają się atakować, ale sytuacji jak na lekarstwo. Szczególnie w ostatnich minutach.

35'
żółta kartka Johansson ukarany żółtą kartką.

34'
Zablokowany strzał Vertonghena.

33'
żółta kartka Ekdal ukarany żółtą kartką.

30'
żółta kartka Meunier ukarany żółtą kartką.

30'
Niecelny strzał De Bruyne.

27'
Zablokowany strzał Nainggolana.

26'
Odpowiedź Szwecji. Sprzed pola karnego tuż obok słupka uderzał Ibrahimović!

25'
Bardzo ładna akcje Belgów. Hazard zagrał do De Bruyne, ale jego strzał obronił bramkarz Szwecji.

24'
Larsson oddał mocny, ale niecelny strzał z dystansu.

23'
Ibrahimović próbował uderzać z pola karnego, ale obrońca wybił piłkę. Zlatan ucierpiał w tym starciu, ale kontynuuje grę.

21'
Ibrahimović podbił sobie piłkę w polu karnym, uderzał z woleja, ale prosto w blisko ustawionego obrońcę.

20'
Posiadanie piłki: 40% - 60%.

17'
Za mocne dośrodkowanie do Lukaku.

15'
Brakuje groźnych sytuacji w ostatnich minutach.

13'
Zablokowany strzał Hazarda sprzed pola karnego.

11'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Belgia.

9'

8'
Jak na razie mecz toczony jest w szybkim tempie. Jedni i drudzy starają się atakować.

6'
Lukaku uderzał z pola karnego. Piłka wyszła na rzut rożny.

5'
Ależ szansa dla Szwedów! W polu karnym piłka spadła pod nogi Berga, który oddał mocny strzał, ale świetnie interweniował Courtois.

4'
Olsson dośrodkowywał do Ibrahimovicia, ale górą obrońcy.

3'
Dobra akcja Belgów. Hazard zagrał do Witsela, którego strzał z dystansu przeleciał nad bramką.

1'
Vertonghen dośrodkowywał w pole karne, ale Hazard nie zdążył do piłki.

1'
Rozpoczęli Belgowie.

'
Obie reprezentacje są już na murawie. Za moment hymny narodowe.

'
Ustawienie Belgii.

'
Ustawienie Szwecji.

'

'
Kto dziś będzie górą? Zlatan czy Lukaku?

'
Czy Szwedzi po meczu również będą mieli powody do imprezowania?

'
Początek meczu o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Szwecja - Belgia, to zapraszamy do śledzenia meczu online