Szwajcaria - Polska online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Szwajcaria
Polska
1 : 1

Sommer; Lichtsteiner, Schoer, Djourou, Rodriguez; Behrami (77' Fernandes), Dzemaili (58' Embolo), Xhaka; Shaqiri, Seferovic, Mehmedi (70' Derdiyok).
Fabiański; Piszczek, Pazdan, Glik, Jędrzejczyk; Błaszczykowski, Maczyński (101' Jodłowiec), Krychowiak, Grosicki; Milik, Lewandowski.

'
BRAWO! STUPROCENTOWA SKUTECZNOŚĆ POLAKÓW W RZUTACH KARNYCH!!

'
4:5 - KRYCHOWIAK! GOOOL! POLSKA W 1/4 FINAŁU EURO 2016!

'
2:3 - Glik potężnym strzałem pokonał Sommera.

'
2:2 - Shaqiri.

'
1:2 - Milik po rękach bramkarza, ale gol!

'
Zaczną Szwajcarzy, a konkretnie Lichtsteiner.

120'
Koniec. O awansie zadecydują rzuty karne!

119'
Teraz bohaterem mógł zostać Piszczek. Wbiegł w pole karne i centymetrów zabrakło mu, aby przechwycić piłkę i umieścić ją w bramce!

118'
Derdiyok znów urwał się obrońcom, doszedł do strzału, ale na szczęście przeszkadzał mu tam Pazdan. Ależ było groźnie.

117'
żółta kartka Djourou ukarany żółtą kartkę za faul taktyczny na Peszce.

116'
Przeważają Szwajcarzy. Polacy są bardzo zmęczeni.

114'
Fatalny strzał z rzutu wolnego oddał Derdiyok.

113'
Ale szczęście mieli Polacy. Glik złamał linię spalonego i Derdiyok doszedł do strzału głową. KAPITALNIE interweniował Fabiański.

111'
żółta kartka Pazdan ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

110'
Polska zepchnięta do defensywy.

109'
Widać już zmęczenie w poczynaniach zawodników.

108'
Seferović mocno dośrodkowywał z lewej strony boiska i Glik wybił piłkę na rzut rożny.

108'
Bardzo niecelny strzał Schoera z dystansu.

106'
Seferović z łątwością minął obrońców, ale strzał był nieudany.

106'

105+1'
Koniec pierwszej części dogrywki.

105'
Doliczona minuta.

104'
Peszko zastąpił Grosickiego.

103'
Sporo gry w środku pola.

101'
Jodłowiec zastąpił Mączyńskiego.

99'
Skurcze łapią Mączyńskiego. Wreszcie doczekamy się zmiany.

98'
Mączyński dośrodkował w pole karne, górą obrońcy.

97'
Grosicki nie miał do kogo dośrodkować, oddał strzał, który został zablokowany.

96'
Shaqiri wpadł w pole karne, technicznym strzałem chciał zaskoczyć Fabiańskiego, ale nie trafił w bramkę.

95'
Przeważają Szwajcarzy.

93'
Tak prezentowały się statystyki po 90 minutach gry.

92'
Zablokowany strzał Xhaki z dystansu.

91'
Gramy dalej! Zaczęli Polacy

'

'

90+4'
Koniec. Będzie dogrywka.

90+3'
Milik z rzutu wolnego uderzył niecelnie.

90+1'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90'
Mogło być groźnie. Dobre dośrodkowanie do Embolo, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału.

88'
Zablokowany strzał Glika z pola karnego, a dobitka Pazdana niecelna.

87'
Od dłuższego czasu lepiej prezentują się Szwajcarzy. Polakom nieco brakuje mocy, a wciąż Adam Nawałka nie dokonał zmian.

86'

83'

82'
Niestety gol! Shaqiri kapitalnym strzałem przewrotką z szesnastu metrów zaskoczył Fabiańskiego. Cudowna bramka.Shaqi.

80'

79'
Rodriquez uderzył z dystansu, ale prosto w Fabiańskiego.

78'
Poprzeczka ratuje Polaków!

77'
Fernandes zastąpił Behramiego.

76'
Fatalny strzał Lewandowskiego z dystansu.

75'
Polacy z dużym spokojem wyprowadzają piłkę spod własnej bramki.

73'
Rzut wolny z 25 metrów dla Szwajcarów. Kapitalnie uderzył Rodriquez, ale jeszcze lepiej interweniował Fabiański, który wyciągnął piłkę zmierzającą prosto w okienko bramki.

71'
Ładna akcja Polaków zakończona mocnym, ale niecelnym strzałem Piszczka z dystansu.

70'
Derdiyok zastąpił Mehmediego.

67'
Siedzi na murawie teraz Milik, który źle stanął i ucierpiał jego staw skokowy.

65'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Polaków. Świetnie interweniował Fabiański, w którego ostro wszedł Embolo. Sędzia jednak nie dopatrzył się faulu.

63'

62'
Nieudane dośrodkowanie Grosickiego.

62'
Gra zrobiła się szarpana. Sporo fauli.

60'
Okres gry w środku pola.

58'
Embolo zastąił Dzemailiego.

57'
żółta kartka Jędrzejczyk odpowiedział faulem za co obejrzał żółtą kartkę.

57'
Mieliśmy chwilę przerwy, ponieważ Lewandowski potrzebował pomocy sztabu medycznego.

55'
żółta kartka Schoer brutalnie sfaulował Lewandowskiego! Zobaczył żółtą kartką.

53'
Ależ huknął Błaszczykowski z 17 metrów! Bramkarz Szwajcarii odbił jednak piłkę na rzut rożny.

53'
Kolejna dobra kontra Polaków. Lewandowski mógł ją jednak lepiej rozegrać.

51'
Shaqiri uderzył z linii pola karne, ale Fabiański dobrze odbił piłkę.

50'
Grosicki wbiegł w pole karne, piłką przejął Lewandowski, ale jego strzał obronił bramkarz Szwajcarów.

49'
Jak na razie przeważają Szwajcarzy.

46'
Groźne dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale Polacy zdołali wybić piłkę.

46'
Shakiri wpadł w pole karne, ale jego zagranie spod linii końcowej na rzut rożny wybił jeden z obrońców.

46'

'

'
Oceny po pierwszej połowie.

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Polska prowadzi ze Szwajcarią 1:0!

45+2'
Grosicki uderzał przewrotką, ale bardzo niecelnie.

44'

42'
Przedarli się teraz Szwajcarzy. Polacy dobrze jednak blokowali uderzenia zza pola karnego.

39'
Gooool! Błaszczykowski! Znakomita kontra Polaków! Grosicki przedarł się w pole karne, zagrał do Błaszczykowskiego, a ten mając sporo miejsca płaskim strzałem zdobył gola!

38'
Dzemaili uderzał z dystansu, piłka odbiła się rykoszetem i Fabiański przeniósł ją nad poprzeczką.

35'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego prosto w Fabiańskiego głową uderzał Schoer.

33'
Błaszczykowski dośrodkował z prawej strony boiska, piłka doszła do zamykającego akcję Milika, ale jego strzał przeleciał nad poprzeczką. To była dobra kontra Polaków.

31'
Lewandowski ładnie, choć nieco za lekko, zagrał do Grosickiego, ten zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Sprytnie chciał to zrobić, ale nie trafił w bramkę.

29'
Milik idealnie dośrodkował na głowę Krychowiaka, ale ten fatalnie spudłował.

28'
Dłużej przy piłce utrzymują się Szwajcarzy.

25'
Rodriquez z dystansu uderzył obok bramki. Nieco lepszy okres gry Szwajcarów.

25'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Błaszczykowski.

23'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową bardzo niecelnie uderzał Dzemaili.

22'
Rodriguez uderzał z rzutu wolnego z ponad 30 metrów prosto w mur.

20'
Mączyński uderzał z dystansu, ale lekko i niecelnie.

19'
Krótko rozegrany rzut rożny. Milik uderzał z narożnika pola karnego i będzie kolejny rzut rożny.

18'
Błaszczykowski wywalczył rzut rożny.

17'
W pierwszym kwadransie Polacy grali dobrze i przeważali. Zabrakło jednak kropki nad i.

16'
Dośrodkowanie w pole karne Szwajcarów prosto na głowę obrońcy.

15'
Lewandowski próbował przedrzeć się w pole karne, ale obrońcy go powstrzymali, a na koniec kapitan Polski faulował rywala.

12'
Michał Pazdan ponownie pokazał klasę. Profesorski wślizg obrońcy Legii spowodował, że Szwajcarzy nie będą mieli nawet rzutu rożnego. Pazdan wyrasta na gwiazdę francuskiego turnieju.

11'
Szwajcaria wkroczyła do gry. Groźnie z prawej flanki boiska wyglądała wrzutka piłki przez Lichsteinera. Uff,uff... żaden z ofensywnych zawodników rywali nie pofatygował się, by próbować sfinalizować zagranie.

9'
Musimy uważać na Shaquiriego. Pomocnik dość kąśliwie zagrał piłkę z lewego skrzydła boiska. Obronie nie udało się powstrzymać uderzającego Dzemaliego. Na nasze szczęście, pomocnik gospodarzy w dogodnej pozycji umieścił futbolówkę tuż obok lewego słupka bramki.

8'
Naprawdę bardzo dobry początek naszej kadry. Widać chaotyczne zagrania w wykonaniu rywali. Polacy również świetnie stosują pressing na połowie Szwajcarów.

6'
Kolejna szansa dla Polaków. Arkadiusz Milik wykorzystał jeden ze swoich atutów, czyli gra głową. Nasz snajper wyśmienicie wyszedł w powietrzu, aby zamknąć centrę z lewego skrzydła. Uderzenie piłki głową z kilkunastego metra powędrowało wprost w rękawice bramkarza.

5'
Dzieje się, dzieje pod bramką Sommera. Lewy doskonale urwał się na lewym skrzydle, a potem usiłował efektownie wkręcić piłkę w prawy, dolny róg bramki. Pech dla nas, bo obrońca genialnie zblokował uderzenie.

4'
Robert Lewandowski próbował skutecznie dograć futbolówkę z prawego sektora boiska. Do akcji włączył się Milik, ale dośrodkowanie naszego gwiazdora przeleciało obok kolegów z reprezentacji. Aut dla Szwajcarii.

3'
Dobrze obiecywała się akcja Polski. Niestety, ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę, bo na minimalnym ofsajdzie był Robert Lewandowski.

1'
Polska już od samego początku przystąpiła do ataków! Arkadiusz Milik genialnej sytuacji nie wykorzystał. Spudłował z kilkunastu metrów. Napastnik Ajaxu przeniósł piłkę nad poprzeczką. Ogromny błąd w kryciu popełnił Djourou.

*'
Zaczynamy historyczny mecz!

*'
Teraz wysłuchamy hymnu Szwajcarii.

*'
Za chwilę rozbrzmi hymn Polski - "Mazurek Dąbrowskiego".

*'
Dzisiaj zabraknie Bartosza Kapustki. Zawodnik Cracovii przekroczył limit kartkowy.

*'
Ja również jestem za, aby typowania wybitnego napastnika się sprawdziły :)

*'
Za 20 minut rozpoczną się zawody! Ja już nie mogę się doczekać!

*'
Ławka rezerwowa "Biało - Czerwonych": Szczęsny, Boruc, Jodłowiec, Linetty, Stępiński, Wawrzyniak, Peszko, Salamon, Zieliński, Kapustka, Starzyński

*'
Ten jakże prestiżowy mecz dla polskiej reprezentacji poprowadzi Mark Clattenburg.

*'
Lewy dziś odpali? Wszyscy mamy nadzieję, że tak!

*'
Zwycięzca nadchodzącego starcia w 1/4 finale EURO 2016 spotka się z wygranym pary: Chorwacja - Portugalia.

*'
Tak to kiedyś bywało...

*'
Mecze na żywo

*'
Starcie środkowych pomocników zapowiada się niezwykle ciekawie.

'
Początek meczu Szwajcaria - Polska o godzinie 15:00. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Szwajcaria - Polska, to zapraszamy do śledzenia meczu online