Walia - Irlandia Północna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Walia
Irlandia Północna
1 : 0

Hennessey - Gunter, Chester, A. Williams, Davies, Taylor - Allen, Ledley (63' J. Williams), Ramsey - Bale, Vokes (55' Kanu)
McGovern - Hughes, McAuley (85' Magennis), Cathcart, Evans - Ward (70' Washington), Steven Davis, Evans, Norwood (78' McGinn), Dallas - Kyle Lafferty

McAuley (og) (76.)

Taylor (60.) żółta kartka
Ramsey (90+3.) żółta kartka
Dallas (43.) żółta kartka
Davis (68.) żółta kartka

Mecze na żywo: Walia - Irlandia Północna

90+5'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

90+4'
Walia w następnej rundzie EURO 2016. Irlandia Północna dzisiaj niestety bez szczęścia pod bramką rywala, a nawet pod swoją. Możemy gdybać oczywiście, co by było, gdyby nie padł gol samobójczy.
W tej chwili gospodarze mogą skupić się na następnym rywalu, który zostanie niebawem wyłoniony.

90+4'
Na pole karne pofatygował się nawet bramkarz, lecz w powietrzu lepsi byli rywale.

90+4'
Ostatnia szansa dla gości na odmianę losu. Korner.

90+3'
Hennessey bezbłędny na przedpolu. Kapitalne piąstkowanie piłki.

90+2'
Przekombinowany rzut wolny w wykonaniu Walijczyków. Bale crossem zagrał do uciekającego lewego obrońcy. Zabrakło jednak trochę precyzji w podaniu, bo piłka opuściła plac gry.

90'
4 minuty - bonus time.

90'
Długi wyrzut piłki przez Irlandczyków z północy mógł sprawić problemy obronie. Ale wyśmienicie zachował się goalkeeper, zaliczając wyborne wyjście z brami i wyborny chwyt.

89'
Gunter złapany na pozycji spalonej. Szybka reakcja sędziego liniowego.

88'
Kolejny rzut wolny dla Walii. Bale nieprzepisowo zatrzymywany w okolicach centrum boiska.

87'
Ramsey faulowany na własnej połowie. Celebrują stały fragment gry gospodarze.

86'
McGovern dosyć niepewnie wyszedł z bramki. Jednak, Kanu nie zdołał dopaść do wybitej futbolówki.

85'
Zmiana. Pechowiec McAuley opuścił boisko. Na ostatnie minuty został wyselekcjonowany Magennis.

84'
Kibice przyjezdnych mocno dopingują swoich pupili. Obecnie trwa krótka przerwa związana z poprzednio wymienioną sytuacją.

82'
Dwóch Walijczyków leży na boisku. Przez przypadek się ze sobą zderzyli. Obaj są opatrywani przez sztab medyczny, który przed momentem wkroczył na plac gry.

80'
Długa centra piłki Davisa z rzutu wolnego. W ocenie arbitra, ktoś z jego ekipy złamał przepisy w polu karnym Walii.

79'
Zmiana. McGinn w miejsce Norwooda. Selekcjoner gości musi szybko reagować na zaistniałą sytuację.

78'
W tej chwili Irlandia Północna nie ma innego wyjścia - postawić wszystko na jedną kartę!

76'
1:0! Niefortunna interwencja McAuley'a!
Bale zacentrował piłkę z lewego skrzydła. Sytuację chciał finalizować Kanu, ale ubiegł go McAuley, który nieudolnym wślizgiem wpakował piłkę do własnej bramki.

74'
7:6 - statystyka, która odnosi się do ilości jakichkolwiek uderzeń.

72'
Profesorski blok Chestera. Obrońca w kapitalnym stylu zatrzymał rozpędzonego rywala, który już czyhał na błąd defensora, a potem na wykorzystanie okazji sam na sam z bramkarzem.

70'
Zmiana po stronie gości. Washington za Warda na placu gry.

68'
żółta kartka Steven Davis za faul taktyczny na Bale'u został upomniany kartką przez sędziego głównego.

67'
Gunter posłał zawiesinę z prawego skrzydła boiska. Sytuację starali się wykończyć koledzy, ale w odpowiednim momencie zadziałała obrona.

65'
Fragment meczu dla Irlandczyków. To oni wymieniają podania w kontekście akcji ofensywnej.

63'
Zmiana. Drugim zawodnikiem wydelegowanym jest Jonathan Williams. Na ławkę został posadzony Ledley.

61'
Norwood przesadził z siłą podczas wykonywania rzutu rożnego. Bardzo niecelna wrzutka nie mogła sprawić wielkiego zagrożenia. Piłka po dośrodkowaniu opuściła plac gry.

60'
żółta kartka Za nadmierną agresję żółtą kartkę obejrzał Taylor.

59'
Bale po raz kolejny postraszył z rzutu wolnego. Piłkę skierowaną w prawy, dolny róg z wielkim problemem na bok odbił bramkarz.

57'
Bale podhaczony przez obrońcę w bardzo dobrym miejscu do bezpośredniego uderzenia.

56'
Strzał celny w wykonaniu Norwooda. Zagranie z kilkudziesięciu metrów pewnie wyłapał Hennessey. Futbolówka nakierowana w lewy sektor bramki.

55'
Na zmianę zdecydował się trener Walii. Kanu wpuszczony w miejsce Voksa.

53'
Vokes bardzo zgrabnie uciekł spod opieki obrońców. Genialne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Uderzenie głową przez wyżej wymienionego powędrowało tuż obok prawego słupka bramki.

52'
Zagranie na vivat pokazał przed momentem Lafferty. Snajper gości zaliczył strzał bez jakiegokolwiek przygotowania. Futbolówka poleciała daleko od światła bramki.

50'
Gwizdek sędziego. Faul w polu karnym Irlandii popełnił jeden z Walijczyków. Wcześniej niebezpieczne dośrodkowanie zaliczył Davies.

49'
Williams narzeka na decyzję arbitra. Według niego zawodnik przeciwników nie był faulowany przez dwóch interweniujących obrońców.

48'
Irlandia Północna szturmuje bramkę Walii. Williams stał w dobrym miejscu i powstrzymał próbę z dalszej odległości.

47'
Davies poturbowany w trakcie walki o górne zagranie. Rzut wolny dla Walijczyków.

46'
II część spotkania!

Pierwsza odsłona pod kątem cyfr, liczb

45'
Arbiter Atkinson uznał, że doliczanie kilku minut do pierwszej połowy mija się z celem.
Pierwsza połowa minimalnie dla gości. Oni w mojej ocenie bardziej potrafili konkretyzować akcje w polu karnym.

43'
żółta kartka Stuart Dallas zaliczył bardzo niebezpieczny wślizg wyprostowaną nogą. Zawodnik z powodu kartek nie będzie mógł zagrać w następnym meczu, jeśli oczywiście Irlandia Płn. zdobędzie promocję do 1/4 finału.

41'
Dobry rajd Bale'a na prawym skrzydle boiska. Ale niestety zakończony miernym dośrodkowaniem wprost w ustawionego obrońcę Irlandii Północnej.

39'
Davies uratował Walię być może przed utratą gola. Defensor świetnie popracował w powietrzu, wygrywając pojedynek z przeciwnikiem, który chciał zamknąć podanie z rzutu wolnego.

38'
Lafferty pociągany za koszulkę przez obrońcę. Całe zdarzenie miało miejsce tuż przy linii bocznej boiska.

36'
Gunter przytomnie się zachował we własnym polu karnym. Gracz umiejętnie głową przerwał groźną akcję z prawego skrzydła. Od autu rozpoczną oponenci.

34'
Allen wystąpił w roli faulującego. Zawodnik Liverpoolu nieprawidłowo się zachował na połowie Irlandii Północnej, a mianowicie odepchnął rywala.

31'
Zagotowało się pod bramką przyjezdnych. Bale i spółka stworzyli interesującą, ale i również przekombinowaną akcję. Allen zbyt nonszalancko zacentrował w pole karne z prawego skrzydła. Potem sytuację usiłował ratować Ledley, ale dobrze zachowali się obrońcy, blokując uderzenie.

29'
Ledley zaliczył bardzo dobrą interwencję we własnym polu karnym. Pomocnik bardzo dobrze oddalił głową zagrożenie od własnej bramki. Z rzutu wolnego gola próbowali zdobyć goście.

27'
Williams nadział się na nakładkę przeciwnika. Arbiter oznajmił, że Walijczycy wznowią grę od rzutu wolnego.

26'
Obudził się Bale. Gwiazdor spróbował zza pola karnego zaskoczyć bramkarza. Tym razem mocno spudłował, ponieważ płasko uderzona futbolówka poleciała daleko od prawego słupka bramki.

25'
Lafferty z pierwszym uderzeniem na bramkę rywala. Próba główki jednak mocno nieudolna. Strzał powędrował nad bramką Walii.

24'
Faul taktyczny zanotował Evans. Przewinienie bardzo widoczne dla obserwatorów tego widowiska. Stały fragment gry dla Walii.

23'
Hennessey wystawiony na naprawdę ciężką próbę. Soczyste kropnięcie z dalszej odległości zaliczył Ward. Piłka już zmierzała pod poprzeczkę, ale bramkarz w ostatniej chwili umiejętnie ją sparował.

22'
Ramsey padł na murawę po starciu z obrońcą. Zawodnik kapitalnie założył "siatkę" przeciwnikowi, a potem sprytnie upadł. Ale sędzia uznał, że faulu nie było.

21'
Zawody nam się wyrównały. Walia wzięła się do ciężkiej pracy w ofensywie.

19'
Piłka w siatce po strzale Ramsey'a. Jednak gol nie mógł być uznany, bo wspomniany zawodnik w momencie zgrania piłki przez Vokesa znajdował się najbliżej bramki rywala.

18'
Udało się jakoś wykończyć akcję ze stałego fragmentu gry. Do dośrodkowania z rzutu wolnego najwyżej wyskoczył Vokes, lecz jego strzał głową powędrował wysoko nad poprzeczką bramki.

17'
Nieprawidłowy blok w wykonaniu Dallasa. Będzie rzut wolny dla kadry Walii.

15'
Naprawdę bardzo żywy pierwszy kwadrans spotkania. Przewagę optyczną mają Irlandczycy z Północy, którzy potrafili bardziej zaangażować się w akcję ofensywną, a przykładem tego było uderzenie Davisa.

13'
Było blisko, aby Ramsey efektowną piętką sfinalizował podanie z prawego skrzydła boiska. Jednak wrzutka z tamtego sektora boiska była trochę niedokładna. Pewny chwyt bramkarza.

11'
Niezbyt udanie rzut rożny wykonali goście. Dośrodkowanie zostało bez większego problemu wybite przez blok defensywny.

10'
Davis oddał soczyste uderzenie z okolic pola karnego. Groźny strzał w lewy sektor bramki został idealnie sparowany na rożny przez bramkarza.

9'
Irlandia Półncona próbuje stworzyć zagrożenie pod bramką Hennessey'a, często posyłając crossowe zagrania na prawe skrzydło boiska.

7'
Sędzia meczu przerwał grę. Zawodnik z Irlandii Północnej w trakcie pojedynku powietrznego odepchnął skaczącego rywala. Rzut wolny dla Walii.

6'
Williams popisał się kompletnie nieroztropnym atakiem na futbolówkę. Zbyt agresywne wejście na rywala w walce o piłkę zostało dostrzeżone przez sędziego.

5'
Kibice na stadionie nie zawodzą. Słychać ich głośne dopingi z trybun.

3'
Davis z pełną premedytacją odepchnął Ramsey'a. Brzydkie przewinienie w środku pola zostało błyskawicznie odgwizdane przez arbitra głównego.

2'
Od pierwszych sekund oglądamy wielką walkę w środkowej strefie boiska. Nie brakuje również starć powietrznych.

*'
Startujemy!

*'
Piłkarze już wyszli z tunelu. Za chwilę będziemy mieli przyjemność wysłuchania hymnów obu ekip.

*'
Rzut wolny i on - przyśpieszone bicie serca wśród kibiców przeciwnej drużyny

*'
Z kolei Irlandia Północna wyszła z grupy "C". Wymieniona drużyna dostała promocję do następnej rundy jako "Lucky Loser".

*'
Walia rywalizowała w grupie "B". Ekipa gospodarzy wyszła z drugiego miejsca, a rywalami jej byli: Anglia, Rosja, Słowacja.

*'
Tak to wszystko wygląda na grafice

*'
Poznaliśmy również zestawienie Irlandii Północnej.

*'
Selekcjoner reprezentacji Walii wyjawił skład, który rozpocznie nadchodzącą potyczkę.

*'
Witamy Państwa serdecznie na naszym portalu! Dzisiaj mamy w planach przygotować dla Państwa sprawozdanie z meczu: Walia - Irlandia Północna.
Początek spotkania o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Walia - Irlandia Północna, to zapraszamy do śledzenia meczu online