Polska - Portugalia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Portugalia
1 : 1

Fabianski - Piszczek, Glik, Pazdán, Jedrzejczyk - Błaszczykowski, Krychowiak, Maczýnski (98' Jodłowiec), Grosicki (82' Kapustka) - Milik, Lewandowski
Patricio - Cedric, Fonte, Pepe, Eliseu - W. Carvalho, Adrien (73' Moutinho), Joao Mario (80' Quaresma), Sanches - Nani, Ronaldo

'
3:5 - Quaresma i niestety to Portugalia zagra w półfinale Euro 2016.

'
3:4 - NIestety! Strzał Błaszczykowskiego obronił Patricio.

'
1:2 - Sanches mocnym strzałem zmylił Fabiańskiego.

'
1:1 - Lewandowski na dużym spokoju! Remis!

'
0:1 - Ronaldo pewnym strzałem pokonał Fabiańskiego.

'
Zacznie Portugalia. Ronaldo.

120+1'
KONIEC. Czekamy na rzuty karne.

120'
Sędzia doliczył minutę.

120'
Zablokowany strzał Kapustki z pola karnego. Po chwili uderzenie Piszczka zza pola karnego bardzo niecelne.

118'
Dobre dośrodkowanie Piszczka, wydawało się, że minie linie obrony, ale Pepe zdołał wybić piłkę.

115'
Kapustka dośrodkowywał sprzed linii końcowej. Nikt nie doszedł do piłki.

111'
Na murawę wbiegł kibic. Chwila przerwy w grze.

108'
Piszczek wywalczył rzut rożny.

106'
Zablokowany strzał Kapustki, a dobitka Błaszczykowskiego była bardzo niecelna.

106'

105'
Koniec pierwszej połowy dogrywki.

103'
Nani uderzył z dystansu prosto w Fabiańskiego.

102'
Lewandowski płasko dośrodkowywał wzdłuż bramki, ale nikt nie doszedł do piłki.

100'
Milik uderzył z 20 metrów. Niestety nie trafił w bramkę. To była dobra pozycja!

98'
Niecelny strzał głową Naniego.

98'
Jodłowiec zastąpił Mączyńskiego.

97'
Mączyński zablokował strzał Quaresmy.

96'
Danilo zastąpił Williama Carvalho.

94'
Błaszczykowski zagrywał do Milika, ale za mocno.

92'
Zablokowany strzał Sanchesa z pola karnego.

92'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Polski. Znów fatalnie zachował się Ronaldo, który nie opanował piłki. Sporo szczęścia mieliśmy.

91'
Początek dogrywki.

90+3'
Koniec. A więc kolejna dogrywka.

90+2'
żółta kartka Williams Carvalho ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

88'
żółta kartka Żółta kartka dla Kapustki.

86'
Świetne zagranie do Ronaldo, który uniknął spalonego, ale ten nie trafił w piłkę w idealnej sytuacji!

84'
Dośrodkowanie pole karne Polski. Znów prosto w Fabiańskiego.

82'
Kapustka zastąpił Grosickiego.

81'
Pape zagrywał do Ronaldo, piłkę przeciął Jędrzejczyk i o mały włos umieściły piłkę we własnej bramce. Ostatecznie wyszła na rzut rożny.

80'
Quaresma zastąpił Joao Mario.

79'
Fonte uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Prosto w Fabiańskiego.

76'
Joao Mario fatalnie skiksował przy próbie uderzenia z 16 metrów.

75'
Grosicki z dystansu uderzył niecelnie.

73'
Moutinho zastąpił Adriena Silvę.

70'
żółta kartka Adrien Silva ukarany żółtą kartką za faul przy kontrataku.

69'
Jędrzejczyk dośrodkował do Milika, ten zdołał oddać strzał z trudnej pozycji, ale piłkę złapał Rui Patricio.

68'
Grosicki wbiegł w pole karne, zagrywał do Lewandowskiego, ale niestety za bardzo za plecy.

66'
żółta kartka Glik ukarany żółtą kartką.

64'
Nieatakowany Cedric z dystansu uderzył obok bramki.

62'
Sporo prostych strat notują Polacy.

60'
Sporo szczęścia mieli teraz Polacy. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, jeden z Portugalczyków nie trafił w piłkę, a strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

59'
Eliseu fatalnie zagrywał w pole karne. Prosto w Fabiańskiego.

57'
Dobra akcja Polaków. Dośrodkowania Błaszczykowskiego zostały jednak zablokowane.

56'
Prostopadłe zagranie w pole karne do Ronaldo, ale jego strzał wylądował na bocznej siatce.

55'
Okres gry w środku pola.

52'
Tym razem Sanches dośrodkowywał w pole karne i znów w ręce Fabiańskiego.

51'
Dośrodkowanie w pole karne w kierunku Ronaldo, ale piłka w rękach Fabiańskiego.

49'
Piszczek dośrodkował w pole karne, Lewandowski próbował uderzać szczupakiem, ale nieczysto trafił piłkę i bez problemów złapał ją Rui Patricio.

48'
Polacy dłużej utrzymują się przy piłce.

46'

'
Oceny zawodników według whoscored.com.
Mecze na żywo

'
Statystyki pierwszej połowy.

45+1'
Koniec I połowy spotkania!
Poziom zawodów bardzo dobry, tempo - bardzo wysokie, waleczność - ogromna.
Z niecierpliwością oczekuję na drugą odsłonę.

45'
1 minutę dłużej pogramy w tej części meczu.

45'

44'
Bez sił uderzał Nani. Toczącą się piłkę, która została kopnięta z dystansu, pewnie wyłapał Łukasz Fabiański.

44'
Milik popracował w defensywie. I ta praca okazała się bardzo owocna, bo zaczniemy od stałego fragmentu gry.

43'
żółta kartka Artur Jędrzejczyk upominany żółtym kartonikiem. F.Brych zakwalifikował atak Polaka na kartkę.

43'
Nani padł w pobliżu naszej szesnastki. Sędzia oznajmił, że rzutu wolnego nie będzie.

41'
Łukasz Piszczek ostatni dotknął piłkę po zagraniu Eliseu. Z narożnika boiska zaczną Portugalczycy.

40'
Portugalia sobie poradziła z naszym stałym fragmentem gry. Słabo piłkę dośrodkowywał Arkadiusz Milik.

39'
Rozpędzony Błaszczykowski popchnięty przez rywala. Dobra szansa na groźną wrzutkę na pole karne.

37'
Patricio efektownie. Z lewego skrzydła uderzał Kamil Grosicki. Futbolówka została jednak w dobrym momencie zblokowana nogą przez obrońcę.

33'
1:1! Wielka szkoda...
Nie dopilnowaliśmy Sanchesa w okolicach naszego pola karnego. A ten to wykorzystał i oddał soczyste kropnięcie z osiemnastego metra. Piłka powędrowała w prawy sektor bramki, bliski interwencji (skutecznej) był Fabiański.

32'
Glik znów świetnie ustawiony. Środkowy obrońca przeciął dośrodkowanie w kierunku Cristiano Ronaldo.

32'
Arbiter Brych dostrzegł przewinienie Artura Jędrzejczyka na wysokości pola karnego Portugalii.

31'
Cristiano Ronaldo w starciu z Pazdanem. Ronaldo dość efektownie upadł na murawę. Portugalscy kibice oraz sam zainteresowany domagali się rzutu karnego, jednak sędzia pozostał niewzruszony.

30'
Pazdan doskonale krył Ronaldo. Przeciwnik już czyhał na opanowanie crossowego zagrania, ale nasz stoper mu to zupełnie uniemożliwił.

29'
Łukasz Fabiański został zatrudniony przez samego Cristiano Ronaldo. Portugalska gwiazda oddała soczystą próbę z okolic pola karnego. Płaski strzał jednak nie sprawił wiele problemów naszemu goalkeeperowi.

28'
Błaszczykowski został podcięty przez wracającego defensora. Felix Brych przyznał nam zasłużonego wolnego.

27'
Kamil Glik naprawił błąd swojego kolegi. Stoper znakomicie się ustawił i zagraniem głową oddalił zagrożenie od własnego pola karnego.

27'
Mączyński po profesorsku zblokował Sanchesa. Najpierw świetnie odebrał futbolówkę, po czym zmusił rywala do popełnienia przewinienia.

26'
Wkradła się niedokładność w poczynania ekipy Ronaldo. Ale i tak trzeba uważać we własnym polu karnym.

24'
Piszczek długo w kierunku Lewego. Prosty błąd w wybiciu piłki popełnił Pepe. Od autu rozpoczną "Biało - Czerwoni".

22'
Zblokowane uderzenie Arkadiusza Milika z dystansu. Najpierw napastnik wygrał rywalizację z Pepe, ale ten nie zaprzestał i zblokował silny strzał Polaka. Nasi od rzutu rożnego.

21'
Wysokie tempo spotkania. Portugalia szuka sposobu na naszą obronę. Z kolei Polska próbuje coś stworzyć kilkoma podaniami.

19'
Robert Lewandowski usiłował prostopadle zagrać do nadbiegających kolegów z kadry. Niestety, ale w porę zorientowali się defensorzy i skutecznie przechwycili futbolówkę.

18'
Robert Lewandowski szukał drugiego gola! Napastnik otrzymał dobre podanie w pole karne Portugalii, a następnie urwał się obrońcom i huknął z ostrego kąta. Goście jednak nie stracili bramki, bo bramkarz był świetnie ustawiony i pewnie wyłapał piłkę.

17'
Nic nam się nie stało po rzucie wolnym w wykonaniu CR7. Silny strzał z bardzo dalekiej odległości zatrzymał się na znakomicie ustawionym murze.

16'
Michał Pazdan w roli faulującego.

16'
Soczyste huknięcie Arka Milika z dystansu. Piłka po jego próbie powędrowała daleko od prawego słupka bramki. Można inaczej było rozwiązać akcję, ale i tak brawa za odważną decyzję.

15'
Sędzia wskazał spalonego po stronie Portugalii. Świetnie w tej sytuacji ustawiła się nasza defensywa.

14'
Eliseu zbyt łatwo się przedarł na lewej flance. Następnie płasko dograł w pobliże pola karnego. Na nasze szczęście, dobrze ustawiony był jeden ze stoperów.

13'
Michał Pazdan z genialnym powrotem. Na wrzutkę z prawej flanki czyhał Cristiano Ronaldo. Korner dla gości.

12'
Łukasz Fabiański ze wzorowym chwytem długiego dośrodkowania. Z prawego skrzydła dograć skutecznie próbował Cedric.

12'
Dobry blok polskiej obrony. Najpierw Ronaldo, a potem zablokowane huknięcie Naniego z okolic pola karnego.

10'
Fenomenalnie zablokowany Ronaldo zza pola karnego. Polscy obrońcy muszą dwoić krycie gwiazdora.

9'
Wielka walka o piłkę w środku pola. Nikt nie chce stracić nawet centymetra boiska!

8'

6'
Grzegorz Krychowiak wzięty w kleszcze przez dwóch rywali. Nasz pomocnik sprytnie się przewrócił i wywalczył jakże ważny stały fragment gry.

6'
Eliseu faulowany w okolicach środkowej strefy boiska.

5'
Świetna interwencja Mączyńskiego. Piłkarz Wisły Kraków umiejętnie przerwał akcję na prawej flance boiska.

2'
1:0! Co za otwarcie!
Kapitalna wrzutka Grosickiego z lewego skrzydła. Błąd w kryciu popełnił Fonte, a to z zimną krwią wykończył Lewy, który pewnym strzałem z paru metrów zaskoczył bramkarza. Solidne uderzenie w lewy sektor.

1'
Cedric w odpowiednim momencie zadziałał wślizgiem. Rozpędzony jak nigdy był Robert Lewandowski.

1'
Daleki cross w wykonaniu Grzegorza Krychowiaka. Adresatem miał być Arkadiusz Milik, ale defensywny pomocnik kopnął piłkę zdecydowanie za mocno. Od autu zacznie Portugalia.

*'
Startujemy!

*'
Minuta ciszy poświęcona ofiarom ze Stambułu.

*'
Teraz musi rozbrzmieć "Mazurek Dąbrowskiego"!

*'
Czas na hymn Portugalii.

*'
Piłkarze już wyszli z tunelów. Za chwilę wysłuchamy hymnów obu krajów.

*'
Triumfator tej potyczki w następnej rundzie zagra z wygranym pary: Walia - Belgia.

*'
Ten "historyczny" mecz dla Polaków poprowadzi Felix Brych.

*'
Tak przedstawia się rezerwa rywala "Biało - Czerwonych".
Eduardo, A. Lopes, Alves, R. Carvalho, Moutinho, D. Pereira, Silva, Vieirinha, Éder, Quaresma

*'

*'
Już tylko pół godziny...

*'
Porównanie statystyczne Milika i Ronaldo.

* '

* '
Czy Michał Pazdan i Kamil Glik powstrzymają Cristiano Ronaldo?

* '

* '
Oby tak było:)

* '
Mecz odbędzie się na Stade Velodrome w Marsylii.

* '
Zwycięzca tego meczu w półfinale zagra z Walią albo Belgią.

* '
Portugalia ostatni raz pokonała Polskę na mistrzostwach świata w 2002 roku. Wygrała wtedy 4:0. On tamtego czasu odbyły się jeszcze trzy mecze. Dwa kończyły się remisami, a w jednym lepsi okazali się biało-czerwoni.

'

Polska - Portugalia na żywo

Początek meczu ćwierćfinału Euro 2016 Polska - Portugalia o godzinie 21:00. Zapraszamy do śledzenia go na żywo w serwisie online.

Wszystkie pary 1/4 finału Euro 2016:

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Portugalia, to zapraszamy do śledzenia meczu online