Francja - Irlandia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Francja
Irlandia
2 : 1

Lloris - Evra, Koscielny, Rami, Sagna - Pogba, Kante (46' Coman) (90+3' Sissoko)
, Matuidi, Payet - Giroud (73' Gignac), Griezmann
Randolph - Ward, Keogh, Duffy, Coleman - McClean (69' O'Shea), Brady, McCarthy (72' Hoolahan), Hendrick, Long - Murphy (66' Walters)

Mecze na żywo: Francja - Irlandia

90+4'
Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Francja gra dalej!
Wielka ambicja nie wystarczyła na piłkarskie umiejętności gospodarzy. Griezmann pracuje na miano gwiazdy turnieju we własnej ojczyźnie.
Francja do następnego meczu przystąpi przez Ramiego oraz Kante.

90+2'
Griezmann bliski zdobycia bliźniaczej bramki! Ale tym razem w starciu okazał się lepszy Randolph, który idealnie skrócił kąt i zatrzymał nogami strzał.

90'
Dzisiejszy pojedynek został przedłużony o trzy minuty.

90'
Coman ucierpiał po groźnym wślizgu Hendricka.

89'
Zamieszanie w polu karnym Francji po długim wyrzucie piłki z autu. Cały chaos udało się skutecznie ogarnąć jednemu z obrońców.

87'
Gignac kompletnie spudłował w dogodnej pozycji. Napastnik otrzymał piłkę na 13. metr, a potem zdecydował się na szybki strzał, ale futbolówka po próbie poleciała obok prawego słupka bramki.

86'
Milimetry dzieliły Gingaca, by dokładnie nakryć futbolówkę, którą posłał z lewego skrzydła Evra. Brakowało niewiele, abyśmy oglądali kolejnego gola.

85'
Zablokowany Coman. Od kornera wznowią jego koledzy z drużyny. Irlandia zepchnięta do defensywy.

83'

82'
Gospodarze ciągle w natarciu! Kombinacyjnymi akcja starają się zaaplikować trzeciego gola, który już na 100% ustawiłby mecz.

80'
Festiwal kornerów zaprezentowali Francuzi. Przy każdym defensywa z Irlandii zachowywała się wzorowo.

77'
Przepiękna próba Gignaca zza pola karnego. Wybitna podkrętka powędrowała na poprzeczkę bramki Randolpha. Francja za wszelką cenę dąży do zapewnienia sobie awansu.

75'
Gignac idealnie wypuszczony w uliczkę przez reprezentacyjnego kolegę. Uderzenie z ostrego kąta udało się powstrzymać bramkarzowi.

74'
żółta kartka Kartka dla Longa. Napastnik jest kolejnym "zawieszonym" graczem Irlandii przy ewentualnym awansie do ćwierćfinału.

73'
Ogromne brawa dla Giroud. W jego miejsce na boisku pojawił się Gignac.

72'
Zmiana. Hoolahan w miejsce McCarthy'ego.

71'
Udało się wyjaśnić sytuację irlandzkiej defensywie po wrzutce Sagni z prawej flanki.

69'
Griezmann niecelnie z rzutu wolnego. Strzałem z bliskiej odległości trafił... w Giroud, od którego finalnie piłka się odbiła i poleciała nad bramką.

67'
czerwona kartka Irlandia w osłabieniu! Duffy był ostatnim obrońcą. Griezmann po jego wślizgu padł na murawę.

66'
Zmiana. Walters zastąpił Murphy'ego.

64'
Payet bliski opanowania wybitnego crossu od Pogby. W porę wrócił defensor Irlandii i zażegnał niebezpieczeństwo.

62'
2:1! Griezmann po raz drugi!
Giroud fenomenalnie wywalczył futbolówkę po ostrym boju. Potem dotarła ona do Griezmanna, który był kompletnie niekryty i pewnym uderzeniem w prawy, dolny róg, zmienił rezultat zawodów.

61'
Payet mocno niecelnie z dalekiej odległości. Piłka po jego kopnięciu powędrowała wysoko nad bramką.

60'
Powinien być korner dla Irlandii. Futbolówka po strzale Warda odbiła się od głowy francuskiego defensora. Sędzia nakazał wznowienie gry od autu bramkowego.

58'
1:1! Francja wreszcie wyrównała!
Genialną centrą z prawego skrzydła popisał się Sagna. Piłka poleciała wprost na głowę Griezmanna, a ten z kilkunastu metrów nie dał szans Randolphowi.

56'
Randolph wystawiony na ciężką próbę! Bramkarz Irlandii kapitalnie sparował silne uderzenie z dalszej odległości. Próbował chyba Matuidi.

54'
Irlandia dzielnie broni dostępu do własnej bramki. McCarthy ofiarnie zablokował silne uderzenie z dystansu z francuskiej strony.

52'
Lloris w odpowiednim momencie sparował piłkę. Groźne dośrodkowanie z lewego skrzydła zaliczył McClean. Było naprawdę blisko, by ktoś zamknął zgrabne podanie.

51'
Giroud popełnił przewinienie w ofensywie. Arbiter uznał, że faul klasyfikuje się na odgwizdanie.

50'
Coman w efektownym stylu minąć rywala na lewej stronie boiska. Niestety, ale piłkarz Bayernu w kulminacyjnym momencie akcji stracił kontrolę nad piłką.

48'
Mało brakowało, aby Koscielny zamknął groźną akcję ze stałego fragmentu gry. Stoper minimalnie spóźnił się "ze szczupakiem" na lecącą piłkę.

47'
Payet wzięty w kleszcze. Rzut wolny dla Francji.

46'

46'
Możemy przystąpić do II odsłony!

Wniosek po I połowie: Nie ważna ilość, a ważna jakość...

45+4'
Koniec I części spotkania!
Jak na razie mamy wielką sensację. Jeden błąd w ustawieniu wystarczył, by Irlandia objęła zaskakujące prowadzenie. W mojej ocenie, Francja zdoła wyrównać stan meczu.

45+3'
Zmasowane ataki francuskiej ekipy. Irlandia robi wszystko, aby dotrzymać bardzo korzystny rezultat.

45+2'
Sędzia dorzucił 4 minuty do czasu I połowy.

45+1'
Irlandia broni się już niemal całą drużyną! Wspólnymi siłami udało się jej zablokować dwa groźne strzały. Najpierw Payeta z kilkunastego metra, a potem Griezmanna z głębi pola karnego.

44'
Pogba próbował prostopadłym podaniem obsłużyć Griezmanna. Zagranie okazało się jednak trochę za mocne. Futbolówka w posiadaniu bramkarza.

44'
żółta kartka Żółta kartka dla Ramiego. Obrońca tym sposobem wyeliminował siebie z następnego starcia na EURO 2016. Oczywiście, jeśli Francja wejdzie do 1/4 finału.

42'
Duffy lepszy w starciu powietrznym z Pogbą. Uderzenie głową z dobrego miejsca poleciało tuż obok prawego słupka bramki.

41'
żółta kartka Hendrick z żółtą kartką na koncie. Gracz z Irlandii nie zagra w następnym meczu, jeśli oczywiście dzisiaj jego reprezentacja wywalczy awans.

39'
Skuteczne wyjście Llorisa do centry z rzutu rożnego. Bramkarz z Francji wygrał rywalizację ze skaczącymi zawodnikami gości.

38'
Korner dla Irlandii. Evra był ostatnim zawodnikiem, który dotknął piłkę przed jej opuszczeniem z boiska.

37'
Francja stara się grać bardzo kombinacyjnie. Próby efektownego rozmontowania defensywy jak na razie kończą się fiaskiem.

35'
Hendrick mocno utyka. Wszystko wskazuje na to, że pomocnik nie dokończy spotkania.

34'
Gwizdek arbitra. Giroud pociągał za koszulkę skaczącego o piłkę rywala.

32'
Murphy w ocenie sędziego liniowego nieprawidłowo wojował o futbolówkę z interweniującym Koscielnym. Arbiter podjął decyzję o rzucie wolnym.

31'
Wysoki pressing stosują podopieczni Deschampsa.

29'
Long ma problemy zdrowotne. Na plac gry został błyskawicznie przywołany sztab medyczny.

27'
żółta kartka Kante upomniany kartką za kompletnie nieroztropny atak na nogę przeciwnika. Kara dotkliwa, bo przy ewentualnym awansie, Kante nie zagra.

25'
Ciągle próbują Francuzi z dystansu. Jednak piłka w żaden sposób nie zagroziła Randolphowi.

24'
Całkiem niezły strzał Pogby z trzydziestego metra. Zagranie zmierzało w prawe okno, ale sytuację wyjaśnił Randolph, w porę je łapiąc na raty.

23'
Pogba ma możliwość do bezpośredniego uderzenia na bramkę z rzutu wolnego. Przed chwilą był faulowany.

22'
Celna próba Griezmanna z dalszej odległości. Futbolówka niestety dla niego poleciała w miejsce, gdzie stał Randolph.

20'
Lloris wyciągnął się jak struna, by wyciągnąć bardzo kąśliwe zagranie z kilkunastu metrów. Gdyby nie interwencja, to piłka pewnie wleciałaby w prawy, dolny róg bramki.

19'
Tak wyglądało wykonanie rzutu karnego przez Brady'ego

18'
Groźnie zrobił się pod irlandzką bramką! Griezmann głową był bliski skutecznego sfinalizowania dośrodkowania z rzutu wolnego. Uderzenie z powietrza powędrowało w samo centrum bramki.

17'
Szarżujący Pogba został niezgodnie z przepisami zatrzymany w środkowej strefie boiska.

16'
Lloris musiał daleko wyjść z bramki. Long ścigał się z obrońcą i był bliski przejęcia bezpańskiej piłki. Całe zamieszanie wyjaśnił Lloris, piąstkując futbolówkę.

14'
Payet perfidnie przewrócony w okolicach środka pola. Sędzia widział całe zdarzenie, ale postanowił, że nie będzie przerywał gry.

12'
Giroud przed okazją na gola. Plany napastnika w polu karnym rozwiała obrona Irlandii. W ostatniej chwili Duffy zdjął piłkę głową nadbiegającemu snajperowi.

10'
Faul Francji po stronie rywala. Wyspiarze zaczną od stałego fragmentu gry.

9'
Griezmann sprytnie urwał się spod krycia defensywny. Pogba kąśliwie wrzucił piłkę z lewego skrzydła na głowę kolegi. Zawodnik Atletico jednak posłał ją wysoko nad poprzeczką.

8'
Soczyste uderzenie Payeta ze stałego fragmentu gry. Zagranie z 20 metra powędrowało wprost w rękawice Randolpha. Zbyt dużo techniki.

7'
Rzut wolny dla Francji z bardzo dobrego miejsca. Payet za chwilę spróbuje swoich sił.

5'
Murphy w trakcie walki o piłkę popchnął przeciwnika. Sędzia trochę zwlekał z decyzją, ale w końcu odgwizdał przewinienie napastnika.

4'
Payet mocno wgrał piłkę z narożnika boiska. Rami próbował uderzyć ją w światło bramki, ale wyżej do niej wyskoczył jeden z defensorów przyjezdnych.

2'
0:1! Fenomenalny początek gości!
Brady z pełnym spokojem wykonał jedenastkę! Piłka uderzona w prawy sektor bramki jeszcze odbiła się od słupka i wleciała do zamierzonego miejsca.

1'
Karny dla Irlandii!
Pogba nieudolnie blokował Longa we własnym polu karnym.