Anglia - Islandia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Anglia
Islandia
1 : 2

Hart; Walker, Smalling, Cahill, Rose; Dier (46' Wilshere), Alli, Rooney (86' Rashford); Sterling (60' Vardy), Sturridge, Kane.
Halldorsson; Saevarsson, Arnason, R. Sigurdsson, Skulason; Gudmundsson, G. Sigurdsson, Gunnarsson, B. Bjarnason; Sigthorsson (77' E. Bjarnason), Boedvarsson (89' Traustason)

'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

'
Islandia wygrała w pełni zasłużenie. Anglicy mieli przewagę optyczną, ale to Islandczycy stwarzali groźniejsze sytuacje.

90+3'
KONIEC! ISLANDIA W ĆWIERĆFINALE.

90+3'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Islandii i obrońca świetnie wybił piłkę na rzut rożny.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Anglicy mają nawet problem z dobrym dośrodkowaniem.

89'
Traustason zastąpił Boedvarssona.

86'
Rashford zastąpił Rooneya.

84'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Arnason.

84'
Anglia atakuje, ale to Islandia ma groźniejsze sytuacje. Teraz z pola karnego potężnie uderzał Gunnarsson, ale Hart zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

79'
Kane urwał się obrońcy, uderzył głową, ale za lekko i prosto w ręce bramkarza.

77'
E. Bjarnason zastąpił Sigthorssona.

72'
Saevarsson z prawej strony boiska wbiegł w pole karne, uderzył mocno lewą nogą, ale nad bramką.

69'
W ten sposób R. Sigurdson mógł zdobyć drugiego gola w 55. minucie.

68'
Strzał Wilshere'a z dystansu był bardzo niecelny.

66'
Kane z rzutu wolnego uderzył wyraźnie obok bramki.

65'
żółta kartka Gunnarsson ukarany żółtą kartką.

63'
Anglicy zupełnie nie mają pomysłu na zaskoczenie Islandczyków.

60'
Alli uderzał z woleja z pola karnego wysoko nad bramką.

60'
Vardy zastąpił Sterlinga.

58'
Gra Anglików jest bardzo przewidywalna.

55'
Coś niesamowitego! Powinno być 3:1. R. Sigurdsson kapitalnie uderzył przewrotką, ale Hart zdołał odbić piłkę.

54'
Obraz gry się nie zmienił. Anglia przeważa, ale mało z tego wynika.

50'
Kane uderzał głową, ale za lekko, aby pokonać bramkarza.

49'
Czy będzie #Brexit vol 2?

47'
żółta kartka Żółta kartka dla Sturridge'a.

46'

46'
Wilshere zastąpił Diera.

'

45'
Koniec pierwszej połowy. Islandia niespodziewanie prowadzi z Anglią 2:1.

44'
Walker dośrodkował do Rooneya, który nieczysto trafił w piłkę i uderzył niecelnie.

42'
Brakuje sytuacji w ostatnich minutach.

38'
żółta kartka G. Sigurdsson ukarany żółtą kartką.

35'
Rooney niecelnie uderzył z dystansu.

34'
Skulason potężnie uderzył z bardzo dużej odległości. Piłka minęła słupek bramki Anglii.

32'
Okres gry w środku pola. Dłużej przy piłce utrzymują się Anglicy, ale mają problem, aby zaskoczyć defensywę Islandii.

28'
Ładne dośrodkowanie spod linii końcowej do Kane'a, ten z pola karnego oddał ładny strzał z woleja, ale bramkarz Islandii przeniósł piłkę nad poprzeczką.

27'
Bardzo mądrze grają Islandczycy.

26'
Statystyki podań.

25'
Anglicy wydają się nieco rozbici, nie bardzo mają pomysł jak zaskoczyć Islandczyków.

25'
Nie mamy nic przeciwko:)

23'
Sigthorsson dośrodkował w pole karne Anglii, ale Walker wybił piłkę.

20'

18'
Goool! Pachnie sensacją. 2:1 dla Islandii. Ładnie rozegrali piłkę przed polem karnym, biernie zachowali się obrońcy i Sigthorsson płaskim strzałem pokonał Harta!

17'
Mocny strzał Kane'a z dystansu przeleciał nad bramką.

16'
Islandia zepchnięta do defensywy.

15'
Alli ładnie uderzył sprzed pola karnego, ale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

13'
Rooney groźnie dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale Smalling nie sięgnął piłki.

12'
Zablokowany strzał jednego z Anglików sprzed pola karnego.

8'
Tak padły bramki.

6'
Niesamowite! Remis! Po wrzucie z autu głową piłkę strącił Arnason, a gola strzałem z pola karnego zdobył R. Sigurdsson.

4'
Goool! Rooney pewnym strzałem pokonał Halldorssona

4'
Karny dla Anglii! Znakomite zagranie do Sterlinga, wydawało się, że ten nie dojdzie do piłki, ale ostatecznie został sfaulowany przez bramkarza!

3'
Zablokowany strzał Sterlinga z pola karnego.

2'
Sterling z dystansu uderzył obok bramki.

1'
Pierwsze płaskie dośrodkowanie w pole karne Islandii przechwycone przez obrońców.

1'

'
Zwycięzca tego meczu zmierzy się z Francją.

'
Piłkarze są już na boisku. Hymny za nami. Za moment początek ostatniego meczu 1/8 finału Euro 2016.