Slavia Sofia - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Slavia Sofia
1 : 0

Kirev – Omar, Sergeev, Velkov, Pashov – Vasev, Martinov – Yomov (89' Hristov), Baldzhiski (56' Karabelyov), Serderov – Krastev (57' Dimitrov)
Polacek - Todorovski, Dąbrowski, Guldan, Cotra - Kubicki, Janoszka (75' Janus), Woźniak, Ł.Piątek, Vlasko (84' Rakowski) - K.Piątek (69' Papadopulos)

Serderov (86.)

Pashov (40.) żółta kartka
Cotra (44.) żółta kartka

Mecze na żywo: Slavia Sofia - Zagłębie Lubin

90+5'
Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Wielka ambicja nie zaprocentowała. Ale wynik nie skreśla w żaden sposób gości dzisiejszego pojedynku.

90+4'
Ostatnia szansa dla Zagłębia. Jednak Woźniak tuż przed polem karnym został kapitalnie powstrzymany.

90+2'
Kirev idealnie na przedpolu. Kapitalne wyjście, a potem świetny chwyt piłki uratował jego klub być może przed utratą gola.

90+1'
Szybka, zdecydowana próba Rakowskiego z dystansu. Brawa za ambitną decyzję, ale piłka w żaden sposób nie mogła zaskoczyć Kireva.

90'
Trzy minuty. "3" widnieje na tablicy sędziego technicznego.

89'
Zmiana. Hristov w miejsce Yomova.

88'
Przewinienie taktyczne na szarżującym Yomovie. Łukasz Piątek dał się nabrać rywalowi. Cenne sekundy zabrane naszym piłkarzom.

86'
1:0! Niestety...
Omar popisał się genialnym dośrodkowaniem z lewego skrzydła. Dobrze w akcję wszedł Serderov i pewnym uderzeniem z paru metrów, zaskoczył Polacka.

84'
Zmiana. Adrian Rakowski za Jana Vlasko.

82'
Cotra faulował Vaseva. Obrońca Zagłębia zarzekał się, że nie popełnił przewinienia.

80'
Dobrze wyjaśniona sytuacja przez obrońców Zagłębia po stałym fragmencie gry. Dzisiaj próżno szukać zagrożeń po dośrodkowaniach z rzutów rożnych/wolnych.

79'
Guldan oszczędzony przez sędziego. Obrońca mógł zostać ukarany za popchnięcie rozpędzonego rywala.

78'
Vasek mocno nieudolnie z dalszej odległości. Polacek poza jedną sytuacją, to dzisiaj raczej bezrobotny.

76'
Zagranie piłki ręką jednego z zawodników Slavii Sofii. Arbitrowi liniowemu udało się wyciągnąć sytuację.

75'
Zmiana u gości. Janus za Janoszkę.

73'
Faul taktyczny w wykonaniu Todorovskiego. Stały fragment gry dla gospodarzy.

72'
Zablokowany strzał Łukasza Janoszki. Szkoda wielka, ponieważ pomocnik uderzał z dziewiątego metra. Myślę, że gdyby obrońca nie zainterweniował nogą, to byśmy mogli się cieszyć z pierwszego gola.

71'
Velko nie zbyt ładnie potraktował Papadopulosa. Za starcie w powietrzu musiał być odgwizdany faul.

69'
Na zmianę zdecydował się Piotr Stokowiec. Papadopulos zastąpił K. Piątka.

66'
Polacek musiał wyłapać futbolówkę po centrze z lewego skrzydła boiska. Zbyt głęboko ją posłał Dimitrov.

65'
Kirev po raz kolejny dobrze na przedpolu. Goalkeeper ma dobry zmysł do wychodzenia z bramki. Krzysztof Piątek już czyhał na błąd bramkarza.

63'
Katastrofalnie piłkę z lewego skrzydła kopnął Omar. Miało być kąśliwe dośrodkowanie, a wyszło niestety koszmarne uderzenie.

61'
Nie dajemy pograć bułgarskiemu klubowi. Szybkie przechwyty w środku pola.

59'
Krzysztof Piątek ponownie z celem pokonania bramkarza. Plan ambitny, ale uderzenie z okolic pola karnego powędrowało daleko od prawego słupka bramki.

58'
Sergeev bez większego przygotowania huknął z dwudziestego metra. Futbolówka powędrowała najprawdopodobniej w trybuny.

57'
Krastev zmieniony przez Dimitrova.

56'
Krzysztof Piątek tym razem zza pola karnego. Dobry, techniczna próba, ale niestety w sam środek bramki.

54'
Szczęście po polskiej stronie. Zgrabnie na prawym skrzydle przedarł się Baldzhiski, a potem dogrywał w samo centrum pola karnego. Na szczęście, zagrywał on bardzo niecelnie.

52'
Cotra schwytany na kolejnym spalonym. Zbyt ofensywnie gra obrońca Zagłębia Lubin.

51'
Brakuje ciągle tego ostatniego podania w akcjach "Miedziowych". Cotra sprytnie przedarł się na lewej flance, jednak już samo podanie w porę zablokowane przez obrońcę Slavii.

49'
Guldanowi udało się w dobrym stylu urwać obrońcom. Dość nieźle wyszedł w powietrze, ale sam strzał głową raczej nie mógł zagrozić Kirevowi. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

48'
Vlasko faulowany w dobrym miejscu. Można spróbować skutecznie dośrodkować.

46'
Możemy kontynuować zawody!

45'
Koniec I części gry!
Solidna gra Zagłębia Lubin. Są sytuację, jest walka, jest zaangażowanie, ale nie ma skuteczności pod bramką Kireva. Gola już powinien strzelić Krzysztof Piątek.

45'
Wysoko nad bramkę piłka posłał jeden z pomocników Zagłębia. Goście jeszcze muszą popracować nad uderzeniami z dystansu.

44'
Koszmarnie rozegrany rzut wolny przez Vaseva. Piłka nie minęła nawet pierwszego z ustawionych obrońców.

44'
żółta kartka Cotra ukarany żółtą kartką za nieudolny blok.

43'
Zamieszanie w szesnastce Bułgarów. Moment próbował wykorzystać Cotra, uderzając z ostrego kąta, lecz w ostatniej chwili zainterweniował Vasev.

42'
Kirev ze skuteczną obroną. Łukasz Piątek już próbował minąć bramkarza, ale ten fenomenalnie i ryzykownie wyszedł do piłki.

41'
Bardzo mocny strzał Arkadiusza Woźniaka ze stałego fragmentu. Silnie posłana piłka poleciała wprost w Kireva.

40'
żółta kartka Pashov zmuszony do faulu na Cotrze, który go z wielką łatwością minął.

39'
Zbyt dużo siły użyto w dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Sytuację jakoś głową starał się zakończyć Vasev, ale nie miał szans na skuteczną finalizację.

38'
Dwaj zawodnicy Slavii leżeli na murawie. Rzut wolny dla bułgarskiego teamu.

37'
Janoszka tym razem próbował z przewrotki. Odległość nawet dobra, ale zawodnik nie zbyt nakrył lecącą futbolówkę. Uderzenie raczej na statystykę.

35'
Łukasz Janoszka spróbował szczęścia po strzale głową. Pomocnik w niezłym stylu wypracował sobie miejsce, jednak już samo wykończenie dalekie od perfekcji. Piłka poleciała obok prawego słupka.

34'
Martinov przekroczył przepisy w momencie, gdy próbował odebrać piłkę Vlasko. Protesty w kierunku arbitra dużo nie dały.

32'
Ofsajd Cotry. Boczy obrońca nie skontrolował ustawienia bloku defensywnego przeciwników.

31'
Nieustępliwie gra Zagłębie na wysokości pola karnego Bułgarów. Bardzo ciężko gospodarzom skonstruować jakąkolwiek akcję.

29'
Dużo wrzutek po naszej strony. Ale jak na razie, ilość nie daje jakości.

28'
Podopieczni Piotra Stokowca bardzo zaangażowani. Często ich widzimy w pobliżu bramki Kireva.

26'
Vlasko próbował zagraniem na obieg obsłużyć Cotrę. Pomysł naprawdę genialny, lecz piłka kopnięta zdecydowanie za mocno.

24'
Polacek skutecznie wybronił soczysty strzał z okolic pola karnego Vaseva. Na szczęście Zagłębia Lubin, futbolówka posłana w sam środek bramki.

23'
Krzysztof Piątek w indywidualnej akcji. Cała szarża napastnika została w porę zatrzymana, ale niestety nieczysto.

21'
Niezła wrzutka Cotry. Bramkarz się zawahał, ale ku jemu pomocy ruszyli obrońcy i głową oddalili zagrożenie od własnej bramki.

20'
Krzysztof Piątek bardzo często obsługiwany prostopadłymi podaniami. Ale jak na razie, te wszystkie próby są nieudolne.

19'
Przerwa dla zawodników. Celem jest uzupełnienie płynów.

18'
Mocno niecelna próba Baldzhiskiego zza pola karnego. Soczyste huknięcie powędrowało bardzo daleko od prawego słupka bramki.

17'
Łukasz Janoszka podcięty przez przeciwnika. Arbiter nakazał Zagłębiu wznowić grę od rzutu wolnego.

16'

14'
Polacek musiał wykazać się kunsztem po uderzeniu z dystansu. Vasev posłał bardzo niebezpieczne kropnięcie w lewy, dolny róg bramki. Polacek umiejętnie sparował piłkę na bok.

12'
Kirev z genialną interwencją! Bramkarz idealnie zatrzymał płaski, kąśliwy strzał K.Piątka z kilku metrów. Napastnik przymierzał w lewy sektor bramki.

10'
Krzysztof Piątek przed znakomitą szansą na gola! Napastnik sprytnie urwał się obrońcy, a następnie dynamicznie poszedł w akcję, ale ona została zakończona na ofiarnym wślizgu defensora.

9'
Faul Kubickiego. Martinov został poturbowany w środkowej strefie boiska przez pomocnika Zagłębia.

8'
Lubinianie od samego początku chcą zdobyć przewagę. Widać dużą ambicję w ich działaniu.

6'
Zbyt głęboka centra w realizacji Cotry. Dośrodkowanie z lewej flanki pewnie wpadło w rękawice Kireva.

5'
Kirev wyłapał piłkę po wielkim zamieszaniu w jego polu karnym. Słabo wybity rzut rożny przez "Miedziowych".

4'
Groźne wgranie piłki przez Guldana. Zagranie z lewego skrzydła udało się ofiarnie przeciąć obrońcy. Korner.

2'
Nieudane dośrodkowanie z prawego skrzydła w wykonaniu zawodnika Zagłębia Lubin. Od bramki rozpocznie Kirev.

*'
Startujemy!

*'
Doping kibiców musi być obowiązkowo!

*'
Ekipa Piotra Stokowca w poprzednim sezonie okazała się wielką sensacją ligi. Ówczesny beniaminek zakończył ligę na 3.pozycji

*'
Nadchodzące starcie poprowadzi Pan Aliyar Aghayev. Arbiter ten pochodzi z Azerbejdżanu.

*'
Tak przedstawia się rezerwa "Miedziowych": Forenc, Jach, Janus, Rakowski, Tosik, Papadopulos, Zbozień

*'
Są już składy!

*'
Na tym obiekcie dzisiaj piłkarze zagrają.

*'

*'
Polskie zespoły zaczynają swoją przygodę z europejskimi pucharami. Na początek przygotujemy dla Państwa relację z meczu: Slavia Sofia - Zagłębie Lubin
Startujemy o 18:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Slavia Sofia - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online