Lech Poznań - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

'
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE. Zapraszamy na kolejne transmisje.

90+5'
Koniec meczu. Lech Poznań pokonał Wisłę Kraków 3:0.

90+5'
Żółta kartka dla Burligi.

90+3'
Żółta kartka dla Guerriera.

90+3'
Injac zastąpił Trałkę, który ma jakieś problemy zdrowotne.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

89'
Żółtą kartką ukarany Karol Linetty.

88'
"Franek Smuda, gdzie te cuda?" - skandują kibice Lecha Poznań.

87'
Formella ładnie minął obrońcę, zagrał do Linettego, którego strzał był niecelny.

85'
Powinno być 4:0. Gergo Lovrencsics wbiegł w pole karne na pełnej szybkości, znakomicie zagrał do Claasena, którego strzał odbił Miśkiewicz. Piłka znów trafiła do Lovrencsicsa, który tym razem wyłożył ją Hamalainenowi, ale jego uderzenia złapał bramkarz Wisły.

84'
Strzał Claasena został zablokowany, dobijać próbował jeszcze Linetty, ale uczynił to bardzo niecelnie.

81'
Formella wszedł za Pawłowskiego.

80'
Hamalainen znalazł się w dogodnej sytuacji, ale starając się przelobować Miśkiewicza posłał piłkę obok bramki.

78'
3:0 dla Lecha! Gergo Lovrencsics ładnie dośrodkował w pole karne, a tam nogę dostawił Kasper Hamalainen i piłka wturlała się do bramki obok zaskoczonego Miśkiewicza.

75'
Gergo Lovrencsics zastąpił Łukasza Teodorczyka.

75'
Na stadionie zasiadło dziś 19 015 kibiców.

72'
Niecelny strzał zza pola karnego w wykonaniu Pawłowskiego.

69'
Żółta kartka dla Trałki za faul taktyczny.

67'
Pawłowski znakomicie zagrał do Claasena, który nie opanował piłki i akcja spaliła na panewce.

66'
Wołąkiewicz wrócił już do gry, a Wiśle nastąpiła zmiana. Michała Szewczyka zastąpił Danijel Klarić.

64'
Wołąkiewicz i Szewczyk leżą na murawie po tym jak w pojedynku powietrznym wpadł na nich Guerrier. Zawodnik Wisły ma zakrwawioną głowę. Konieczna będzie zmiana.

60'
Piłka po uderzeniu Pawłowskiego z pola karnego trafiła w boczną siatkę. Było groźnie.

59'
Zmiana w Wiśle. Rafał Boguski zmastąpił Fabiana Burdenskiego.

58'
Claasen odebrał piłkę Miśkiewiczowi. Trafiła ona do Hamalainena, który zamiast uderzać na pustą bramkę postanowił spokojnie rozegrać akcję, która ostatecznie skończyła się niecelnym strzałem głową w wykonaniu Teodorczyka.

56'
Żaden z piłkarzy Wisły nie doszedł do piłki dobrze dośrodkowanej przez Stilicia.

54'
Karol Linetty zza pola karnego uderzył tuż nad poprzeczką.

53'
Zza pola karnego obok bramki uderzał Claasen.

50'
Uryga dobrze uderzył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, lecz trafił w Pawła Brożka.

48'
Trałka uderzył z prawego narożnika pola karnego, ale piłkę złapał Miśkiewicz.

46'
W przerwie w Wiśle nastąpiła jedna zmiana. Michał Szewczyk zastąpił Piotra Brożka.

46'

45'
Piłkarze wrócili na boisko. Za chwilę początek drugiej połowy.

45'
Koniec pierwszej połowy. Lech Poznań zasłużenie prowadzi z Wisłą Kraków 2:0.

44'
Żółta kartka dla Burdenskiego.

42'
Po dobrym dośrodkowaniu Możdżenia niecelnie głową uderzał Teodorczyk. Lepiej byłoby jednak gdyby puścił piłkę do lepiej ustawionego Pawłowskiego.

37'
Można powiedzieć, że Lech dziś bawi się z Wisłą. Wymienia sporo podań na niewielkiej przestrzeni i robi to wszystko z olbrzymią swobodą.

35'
Claasen dobrze dośrodkował do Pawłowskiego, a ten mając sporo miejsca w polu karnym uderzł głową obok bramki.

34'
Lech cały czas przeważa. Brakuje jednak sytuacji strzeleckich.

29'
Uryga mocno strzelił z dystansu, ale piłka odbiła się od Wołąkiewicza i trafiła w ręce bramkarza Lecha Poznań.

28'
Kędziora groźnie uderzał głową, ale obrońcy wybili piłkę.

27'
Strzał Teodorczyka zza pola karnego został zablokowany i piłka wyszła na rzut rożny.

27'
Niecelny strzał Stilicia z rzutu wolnego.

25'
Czekaj stracił piłkę na rzecz Hamalainena, który zagrał do Claasena, ale jego strzał został zablokowany.

23'
Groźnie zaatakowała Wisła, ale po podaniu Guerriego dobrze piłkę przeciął Kamiński, a potem strzał jednego z zawodników gości zablokował Kędziora.

19'
Spore zamieszanie w polu karnym Wisły. Ostatecznie piłkę wybili obrońcy.

17'
Burdenski uderzył z dystansu, ale bez problemów piłkę złapał Kotorowski.

14'
Sarki padł w polu karnym po starciu z Wołąkiewiczem, ale sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.

13'
Lech ma dużą przewagę. Tym razem Teodorczyk nie sięgnął dośrodkowania Możdżenia.

12'
2:0 dla Lecha! Kasper Hamalainen w polu karnym chciał zagrać do Linettego, ale piłka niefortunnie odbiła się od Alana Urygi i wpadła do bramki Miśkiewicza.

10'
Linetty zza pola karnego uderzył tuż obok bramki.

7'
Goool! 1:0 dla Lecha! Po dośrodkowaniu Hamalainena piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy i trafiła do Teodorczyka, który mając przed sobą tylko bramkarza strzałem głową umieścił futbolówkę w siatce.

5'
Póki co mocno osłabiona Wisła dobrze sobie radzi.

2'
Wołąkiewicz wybił dośrodkowanie Sarkiego.

1'
Początek meczu. "Chcemy zwycięstwa" - skandują kibice Lecha.

'
Piłkarze wyszli już na boisko. Za chwilę początek meczu Lech - Wisła.

'
Ławka rezerwowych Lecha: Gostomski, Bednarek, Arajuuri, Injac, Lovrencsics, Formella, Kownacki.

'
Ławka rezerowych Wisły: Bieszczad, Boguski, Lech, Kolanko, Szewczyk, Bartosz, Klarić.

'
Prezentujemy już składy obu zespołów.

'
Zapowiedź meczu możecie przeczytać TUTAJ

'
O godzinie 20:45 zapraszamy na relację live z meczu Lech Poznań - Wisła Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online