Niemcy - Włochy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Niemcy
Włochy
1 : 1

Neuer; Boateng, Hummels, Hoewedes; Kimmich, Kroos, Khedira (16' Schweinsteiger), Hector, Oezil; Mueller, Gomez (72' Draxler).
Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini(120+1' Zaza); Florenzi (86' Darmian), Parolo, Sturaro, Giaccherini, De Sciglio; Eder (107' Insigne), Pelle

'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne mecze na żywo. Już w niedzielę Francja - Islandia live.

'
Dlaczego Portugalczycy tak nie strzelali?

'
2:2 - Schweinsteiger nie trafia w bramkę!

'
2:2 - Bonucci i tym razem broni Neuer!

'
2:2 - Draxler.

'
1:2 - Pelle katastrofalnie. Uderzył obok bramki.

'
Pierwsi będą strzelać Włosi. Na bramkę przy sektorach włoskich.

120+1'
Koniec. Zwycięzcę wyłonią rzuty karne.

120+1'
Zaza zastąpił Chielliniego.

119'
Oezil uderzył sprzed pola karnego i pewnie interweniował Buffon.

118'
Poderwali się niemieccy kibice, którzy domagali się rzutu karnego. Piłkarze jednak nie protestowali, bo piłka trafiła w głowę obrońcy.

113'
Neuer wybijając piłkę trafił w arbitra i futbolówka wróciła w pole karne. Kuriozalna sytuacja;)

113'
Insigne ładnie minął rywala, ale jego strzał z pola karego pewnie obronił Neuer.

112'
żółta kartka Schweinsteiger ukarany żółtą kartką.

109'
To powinna groźna kontra Niemców, ale Draxler za mocno zagrał do Muelerra, który byłby sam na sam z Buffonem. Ostatecznie akcja zakończyła się niecelnym strzałem Schwainstaigera z dystansu.

108'
Insigne zastąpił Edera.

107'
Draxler uderzał z trudnej pozycji nad poprzeczką.

106'

105'
Koniec pierwszej połowy dogrywki.

103'
żółta kartka Giaccherini padł po starciu z obrońcą, ale obejrzał żółtą kartkę za złapanie piłki w ręce.

102'
Niecelny strzał z dystansu Boatenga.

101'
Mueller uderzał sprzed pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem i wyszła na rzut rożny.

98'
Optyczną przewagę mają Niemcy, ale nic z tego nie wynika.

95'
Sporo gry w środku pola.

91'
żółta kartka Pelle ukarany żółtą kartką.

91'
Początek dogrywki.

90+3'
Koniec. Czekamy na dogrywkę.

90+2'
Niemcy atakują.

90'
żółta kartka Żółta kartka dla Hummelsa.

89'
De Sciglio sprzed pola karnego trafił w boczną siatkę.

86'
Darmian zastąpił Florenziego.

84'
Jedni i drudzy starają się atakować.

81'
Świetna akcja Włochów zakończona nieudanym strzałem Pelle. Będzie jednak rzut rożny.

78'
Gooool! Bonucci strzałem w prawy róg pokonał Neuera

77'
Rzut karny dla Włochów za zagranie ręką Boatenga!

74'
De Sciglio płasko dośrodkował do Pelle, ten potężnie uderzył z pola karnego, ale obok bramki.

72'
Draxler zastąpił Gomeza.

71'
Włosi muszą gonić wynik, ale to Niemcy przeważają.

68'
Powinno być 2:0. Znakomite zagranie do Gomeza, który uniknął spalonego. Nieco źle przyjął piłkę i mając przed sobą tylko bramkarza uderzał piętą, ale Buffon świetnie interweniował.

65'
Gool! Gomez zagrał w pole karne do Hectora, ten dośrodkowywał, piłkę odbiła się rykoszetem i nadbiegający Oezil umieścił ją w bramce strzałem z kilku metrów.

62'
Niecelny strzał Parolo sprzed pola karnego.

62'
Dośrodkowanie w pole karne Niemców. Górą obrońcy.

59'
żółta kartka Parolo ukarany żółtą kartką. Zaostrzył się mecz.

57'
żółta kartka De Sciglio ukarany żółtą kartką za faul na Kimmichu.

56'
żółta kartka Sturaro faulował rywala, ale żółtą kartką został ukarany za gesty, które wykonał nie godząc się z decyzją arbitra.

54'
Tym razem Boateng uderzał nad bramką.

54'
Mogło być 1:0 dla Niemców! Gomez wycofał piłkę do Muellera, który lewą nogą potężnie uderzył sprzed pola karnego, ale obok słupka.

50'
Początek drugiej połowy należy do Włochów.

48'
Płaskie dośrodkowanie w pole karne Niemców, ale dobrze interweniowali obrońcy.

46'

45+1'

43'
Odpowiedź Włochów! Giaccherini zagrał spod linii końcowej, dobrze piłkę wybił Boateng, dopadł do niej Sturaro, który uderzył mocno, lecz futbolówka wyszła na rzut rożny.

42'
Groźnie pod bramką Niemców. Sporo przypadkowości była w tym jednak. Skutecznie jednak interweniował Buffon.

41'
Po dośrodkowaniu Kimmicha niecelnie głową uderzał Gomez.

38'
Neuer zmuszony do interwencji poza polem karnym.

36'
Po dośrodkowaniu z lewej strony nerwowo interweniował Buffon, ale ostatecznie złapał piłkę.

36'
Włosi nieco oddalili grę od własnej bramki.

34'
Na boisku nie dzieje się nic ciekawego.

31'
Mogło być groźnie pod bramką Niemców! De Sciglio miał sporo miejsca na lewej stronie boiska, zagrywał płasko do Giaccheriniego, ale piłkę wybił Boateng.

28'
Parolo świetnym wślizgiem przerwał groźną akcję Niemców.

27'
Schwansteiger umieścił piłkę w bramce, ale wcześniej sędzia odgwizdał faul, ponieważ Niemiec odpychał rywala w walce o pozycję.

25'
Włosi w obronie grają bardzo pewnie. Niemcy nie mogą sobie z tym poradzić.

23'
Eder musi na chwile opuścić boisko, ponieważ krwawi po starciu z Boatengiem.

21'
Zepchnęli teraz Niemcy Włochów do defensywy, ale nie było żadnego zagrożenia.

20'
Zagranie za plecy obrońców do Gomeza, który tylko podbił piłkę i nie zdołał oddać strzału.

18'
Jak na razie nie jest to porywające widowisko.

16'
Schweinsteiger przejął opaskę kapitana od Neuera.

16'
Schweinsteiger zastąpił Khedirę, którego z gry wykluczył uraz.

15'
Florenzi uderzał lewą nogą sprzed pola karnego. Za lekko, aby zaskoczyć bramkarza Niemiec.

13'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Khedira i potrzebuje pomocy sztaby medycznego.

12'
Jak na razie nie doczekaliśmy się groźnej sytuacji strzeleckiej.

10'
Niemcy póki co nie mogą zaskoczyć defensywy Włochów.

8'
Teraz znów nieco dłużej przy piłce utrzymują się Niemcy,

5'
Zagranie do Edera w pole karne, ten przyjął piłkę, ale jego strzał został zablokowany.

4'
Bardzo nieudany strzał Sturaro sprzed pola karnego.

3'
Dłużej przy piłce utrzymują się Niemcy.

1'
Mocne dośrodkowanie do Muellera, ale dobrze interweniowali obrońcy.

1'

'
Jeszcze minuta ciszy po ataku terrorystycznym w Bangladeszu, gdzie zginęło kilku Włochów.

'
Oprawa kibiców reprezentacji Niemiec.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment hymny narodowe.

'
Pojedynek Niemców z Włochami to hit ćwierćfinału. Tak ciekawie zapowiadającego się w teorii meczu może na Euro 2016 już nie być. Obie drużyny nie dość, że są renomowane, to spisują się naprawdę dobrze. Niemcy nie przegrali jeszcze żadnego meczu, a w 1/8 finału ograli 3:0 Słowację. Z kolei Włosi raz schodzili z boiska pokonani, ale gdy mieli już zapewnione zwycięstwo w grupie. O ich sile przekonała się kilka dni temu Hiszpania, która przegrała z Włochami 0:2 i musiała pożegnać się z Euro 2016.

Ostatni raz obie drużyny rywalizowały ze sobą w marcu tego roku w meczu towarzyskim, który zakończył się zwycięstwem Niemców 4:1. Statystyki przemawiają jednak na korzyść Włochów, którzy jeszcze nigdy nie przegrali z Niemcami na mistrzostwach!

'
Zwycięzca meczu Niemcy - Włochy w półfinale zagra z Francją lub Islandią.

'
W sobotę czas na trzeci ćwierćfinał Euro 2016. Dotychczas awans zapewniły sobie reprezentacje Portugalii i Walii.

'
Początek meczu o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Niemcy - Włochy, to zapraszamy do śledzenia meczu online