Francja - Islandia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Francja
Islandia
5 : 2

Lloris; Sagna, Koscielny (72' Managala), Umtiti, Evra; Matuidi, Pogba; Sissoko, Griezmann, Payet (80' Coman); Giroud (60' Gignac)
Halldorsson; Saevarsson, Árnason (46' Ingason), Sigurdsson, Skulason; Gudmundsson, Gunnarsson, Gylfi, Bjarnason; Sigthorsson (83' Gudjohnsen), Bodvarsson (46' Finnbogason)

'
Dziękujemy za śledzenie dzisiejszej relacji live.

'
Znamy już pary półfinałowe. Portugalia zagra z Walią, a Niemcy z Francją. Zapraszamy do śledzenia tych meczów na żywo.
Mecze online

90+3'
Koniec. Francja pokonała Islandię 5:2.

90+2'
Zablokowany strzał Griezmanna z kilku metrów.

88'
Ingason głową uderzył obok bramki.

87'
Mogło być 5:3! Ładna akcja Islandczyków, ale Mangala zdołał wybić piłkę na rzut rożny. Finbogasson miałby przed sobą pustą bramkę.

86'
Sissoko z pola karnego uderzył wysoko nad bramką.

85'
Coman uderzał z pola karnego prosto w bramkarza.

84'
Goool! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Skulasona strzałem głową gola zdobył Bjarnason .

83'
Na boisku legenda islandzkiej piłki Gudjohnsen, który zastąpił Sigthorssona.

80'
Coman zastąpił Payeta.

78'
Jedni i drudzy starają się atakować, ale brakuje sytuacji strzeleckich.

75'
żółta kartka Umtiti ukarany żółtą kartką.

72'
Mangala zastąpił Koscielnego.

70'
Payet dość szczęśliwie minął rywala w polu karnym, ale wywalczył tylko rzut rożny.

64'
Kontra Francji, ale strzał Gignaca został zablokowany.

64'
Zagranie ręką jednego z Francuzów w polu karnym, ale sędzie nie zdecydował się podyktować karnego. Wydaje się, że była to błędna decyzja.

63'
Powinno być 5:2. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego znakomity strzał głową oddał Ingason, ale dobrze ustawiony Lloris świetnie interweniował.

61'
Znów groźnie pod bramką Francji po wrzucie z autu. Strzał Finnbogasona był jednak niecelny.

60'
Gignac zastąpił Giroud.

59'
Goool! 5:1! Po dośrodkowaniu Payeta z rzutu wolnego gola głową zdobył Giroud!.

58'
żółta kartka Bjarnason ukarany żółtą kartką.

57'
Pogba uderzał z dystansu, ale prosto w ręce Halldorssona.

56'
Goool! 4:1! Gylfi dobrze dośrodkował z prawej strony boiska, a nadbiegający Sigthorsson strzałem w krótki róg zaskoczył bramkarza.

53'
Gudmundsson uderzał sprzed pola karnego. Kilkanaście metrów ponad bramką.

52'
Pogba zdecydował się na strzał z bardzo dużej odległości. Piłka przeleciała obok bramki.

50'
Obrońcy wybili piłkę spod nóg Griezmanna, który znalazł się w dobrej sytuacji, a dobitka Payeta była bardzo niecelna.

46'

46'
Dwie zmiany w Islandii. Ingason zastąpił Arnasona, a Finnbogason wszedł za Bodvarssona.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Francja prowadzi z Islandią 4:0! Co ciekawe do tej pory Francuzi nie zdobyli ani jednego gola przed przerwą!

45'
Goool! 4:0! Griezmann wyszedł sam na sam z bramkarzem Islandii i kapitalnym lobem umieścił piłkę w bramce. Nokaut!

43'
Gool! 3:0! Payet płaskim strzałem lewą nogą sprzed pola karnego pokonał bramkarza Islandii.

41'
Gylfi dośrokdował z rzutu wolnego, mogło być groźnie, ale ostatecznie nikt nie trącił piłki i złapał ją Lloris.

39'
Payet zagrał do Matuidiego, ale ten sprzed pola karnego uderzył bardzo niecelnie.

36'
Poyet minął rywala, ale jego zagranie wpole karne zostało wybite.

35'
Dwubramkowe prowadzenie zabiło emocje w tym meczu. Tempo nie powala i brakuje sytuacji.

32'
Islandczycy chyba stracili wiarę. Francuzi kontrolują mecz.

28'
Francuzi zdecydowanie dłużej utrzymują się przy piłce.

25'
Po wrzucie z autu, jeden z zawodników zgrał piłkę głową, a Sigthorsson uderzył nad poprzeczką.

22'
Tak Pogba podwyższył prowadzenie.

21'
Niecelny strzał Sigthorssona z dystansu.

20'
Gool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego świetnie na piłkę nabiegł Pogoba i strzałem głową pokonał bramkarza. 2:0!

18'
Bodvarsson oddał bardzo lekki strzał i Lloris bez problemów złapał piłkę.

16'

15'
Islandczycy starają się walczyć, ale póki co lepiej prezentują się Francuzi.

12'
Gool! Błąd obrony Islandii. Zagranie za plecy obrońców, Giroud wbiegł w pole karne i strzałem lewą nogą z powietrza pokonał Halldorsson. Bramkarz Islandii na pewno też mógł się lepiej zachować..

12'
Francuzi dłużej utrzymują się przy piłce.

10'
Bjarnason uderzył sprzed pola karnego, ale nieczysto trafił w piłkę i ta przeleciała obok bramki.

9'
Świetnie na stadionie bawią się też kibice Islandii.

9'
Strefa kibiców w Reykjaviku.

7'
Sissoko dośrodkował z prawej strony boiska, ale Halldorsson złapał piłkę.

6'
Świetna wymiana podań Francuzów. Akcja zakończona została strzałem Payeta z dystansu, ale bramkarz Islandii nie dał się zaskoczyć.

5'
Islandczycy muszą uważać na kartki. Aż dziewięciu zawodników zagrożonych jest pauzą w półfinale w przypadku awansu.

3'
Gylfi Sigurdsson uderzał z pola karnego, ale prosto w ręce bramkarza.

2'
Payet dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Islandii, ale faulowany był obrońca.

1'
Rozpoczęła Francja.

'
Islandia wszystkie mecze na Euro 2016 zaczynała w tym samym składzie.

'
Piłkarze są już na murawie, hymny za nami. Za moment początek meczu.

'
Składy:
Transmisja TV

'
Mecz odbędzie się na Stade de France w Saint-Denis.

'
Tak na chwilę obecną prezentuje się drabinka Euro 2016.

'
Islandczycy są rewelacją Euro 2016. W 1/8 finału wyeliminowali zasłużenie Anglię. Oto reprezentacja Islandii w liczbach.
mecze na żywo

'

Zapraszamy do śledzenia na żywo meczu Francji z Islandią. Początek w czwartek o godzinie 21:00. Spotkanie to wyłoni ostatniego półfinalistę Euro 2016, który zagra z Niemcami.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Francja - Islandia, to zapraszamy do śledzenia meczu online