Portugalia - Walia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Portugalia
Walia
2 : 0

Patrício - Cédric, José Fonte, Bruno Alves, Guerreiro - Danilo - João Mário, Adrien (80' Moutinho), Renato Sanches (75' Gomes) - Nani (87' Quaresma), Ronaldo
Hennessey - Chester, Collins - Taylor, Bale, Gunter, Allen, Ledley (57' Vokes), J.Williams - Kanu (64' Church)

Mecze na żywo: Portugalia - Walia

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę Państwu dobrej nocy.

90+4'
Portugalia w finale EURO 2016!
Skuteczność pod bramką dzisiaj dała efekt! Przed Portugalią szansa na złoto. Ostatni raz o nie walczyli 12 lat temu.
Walii należą się gromkie brawa. Ekipa Colemana pokazała wielki charakter, wielkie zaangażowanie oraz ogromny wachlarz możliwości przy stałych fragmentach gry. Na uwagę zasłużyły rzuty wolne z fazy grupowej.

90+3'
Ronaldo w poszukiwaniu kolejnego gola. Mocny strzał z rzutu wolnego nie zaskoczył świetnie ustawionego muru.

90+2'
Allen pracuje na miano "brutala meczu". Defensywny pomocnik wykazał się wielką agresywnością przy ataku na piłkę.

90'
Sędzia techniczny wzniósł w górę tablicę. Widać na niej, że mecz został przedłużony o trzy minuty.

89'
Quaresma zablokowany na prawym skrzydle. Jego ekipa wznowi grę od rzutu rożnego.

88'
żółta kartka Bale kończy swój udział na EURO 2016 z żółtą kartką. Walijczyk zbyt wysoko podniósł nogę w starciu z rywalem. Zagranie wyglądało naprawdę niebezpiecznie.

87'
Kat Polski już na murawie. Quaresma na niej zmienił Naniego.

85'
Mogło być 3:0!
Cristiano Ronaldo w swoim stylu mógł rozmontować blok defensywny. Gwiazdor zwinnie minął bramkarza, ale w ostatniej chwili zbyt na bok wypuścił się poza światło bramki. Piłka finalnie wylądowała na bocznej siatce.

84'
Bale przegrał rywalizację z dobrze ustawionym murem. Silne uderzenie nie mogło zagrozić bramkarzowi Portugalii.
Co raz mniej czasu dla Walii na odmianę niekorzystnego losu.

83'
Joao Mario nie wykazał się tempem przy próbie odbioru. Spóźniony wślizg łatwy w interpretacji dla sędziego.

82'
Bale co raz bliżej bramki w tym meczu. Soczyste huknięcie z głębi pola karnego zaliczył wspomniany piłkarz. Efektowne parowanie pokazał nam Rui Patricio.

80'
Joao Moutinho doczekał się swojej szansy. Adrien opuścił plac gry.

80'
Strata futbolówki przez Bale'a mogła skończyć się katastrofalnie dla jego kadry. Bliki pola karnego piłkę przechwycił Danilo, a następnie kropnął na bramkę Walii. Z wielkimi problemami piłkę zatrzymał Hennessey.

78'
Ogromne brawa otrzymał Bale. Gwiazdor z Walii spróbował szczęścia z bardzo dalekiej odległości. Mocny strzał z półwoleja poleciał jednak w samo centrum bramki Patricio.

77'
Walia dzielnie walczy o gola kontaktowego. Spontaniczne ataki na ten moment łatwe do powstrzymania.

75'
Zmiana. Sanches posadzony na ławce rezerwowej. Kwadrans na pokazanie swoich umiejętności otrzymał Gomes.

74'
Sanches mocno niecelnie zza pola karnego. Pomocnik w bardzo dobrym stylu doszedł do sytuacji strzeleckiej, ale już końcowa faza akcji raczej do zapomnienia. Piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

73'
żółta kartka CR7 upomniany kartką przez arbitra. Kilka chwil wcześniej do notesu trafił kolega z kadry, Bruno Alves.

71'
Fonte zgrabnie wywalczył pozycję w polu karnym Walii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Uderzenie głową jednak poleciało w zasięg ramion bramkarza.

70'
Hennessey za wszelką cenę próbował uratować piłkę przed opuszczeniem boiska. Wielka ambicja nie wystarczyła, od rzutu rożnego rozpoczną Portugalczycy.

68'

66'
Potężna próba Naniego zza pola karnego. Na raty piłkę odbił przed siebie Hennessey. Niepewną interwencję swojego bramkarza skutecznie naprawił jeden z obrońców.

65'
Kolejne starania Bale'a o tym, by świetnie dograć piłkę z rzutu wolnego. Pomocnik musi jeszcze zaczekać, bo próba sprzed paru sekund trafiła wprost w rękawice bramkarza.

64'
Zmiana. Church zastąpił Kanu.

63'
Ronaldo spróbował wyeksponować jeden ze swoich talentów. Portugalczyk sprytnie przymierzył z rzutu wolnego. Futbolówka po jego dotknięciu powędrowała minimalnie nad poprzeczką.

61'
żółta kartka Żółta kartka dla Chestera. Boczny obrońca był minimalnie spóźniony ze wślizgiem na piłkę.

60'
Bruno Alves ze skuteczną interwencją. Bliski domknięcia akcji z lewego skrzydła był Vokes.

59'
Pereira przewrócony z pełną premedytacją przez Bale'a. Rzut wolny dla gospodarzy tej potyczki.

57'
Selekcjoner Walii musi reagować. Vokes zmienił Ledley'a.

55'
Dośrodkowanie Bale'a od rzutu wolnego. Piłkarz Realu Madryt posłał naprawdę kąśliwą centrę na pole karne, ale żaden z reprezentacyjnych kolegów nie zdołał zamknąć akcji. Piłka w rękawicach bramkarza, który wykazał się dużą przytomnością.

54'
2:0! Portugalia w natarciu!
Wielki spryt pokazał Nani! Zawodnik w ostatniej chwili wślizgiem zmienił tor lotu piłki po strzale swojego kolegi z dystansu. Hennessey został kompletnie zaskoczony.

53'
Rui Patricio zmuszony do bardzo dalekiego wyjścia z bramki. Goalkeeper błysnął fenomenalnym piąstkowaniem piłki po wrzutce z rzutu wolnego.

51'
1:0!
Doskonała centra Joao Mario z lewego skrzydła boiska. Niekryty w pobliżu bramki był Cristiano Ronaldo, a taki fakt może równać się tylko jednym - golem. Dobry strzał głową portugalskiego gwiazdora.

50'
King dobrze we własnym polu karnym.

49'
Sędzia przerwał grę. Allen z ogromną zawziętością powstrzymywał przeciwnika. Mogła być żółta kartka z tego. Przypominamy, że Allen ma już kartkę na koncie.

47'
Rozpędził się Bale na lewym skrzydle boiska. Szybką akcję Walijczyka przerwał wzorowo Cedric, bez problemu odbierając futbolówkę.

46'
II połowa meczu. W przerwie nie dokonano żadnych roszad w składach.

Kilka fotek z I odsłony

Jaka praca, taka płaca (ocena)...

45'
Wynik bezbramkowy przetrwał do przerwy. Wielbiciele efektownego futbolu mogą się czuć rozczarowani. Okazji bramkowych naprawdę niewiele.
W mojej ocenie spotkanie bardzo wyrównane.

44'
Ronaldo przed okazją! Niezłe dośrodkowanie Silvy mogło stworzyć kolegom sytuację na gola! Cristiano Ronaldo umiejętnie wybił się w powietrze, ale strzał piłki głową powędrował tuż obok prawego słupka.

43'
Pewny chwyt piłki Hennessey'a podczas stałego fragmentu gry. Portugalscy zawodnicy mogli bardziej przyłożyć się do wrzutki z narożnika boiska, bo ich ostatnia próba była prosta do zatrzymania.

42'
Cristiano Ronaldo doszedł do głosu. Portugalski gwiazdor mocno huknął zza pola karnego, ale piłkę udało się skutecznie zblokować obronie.

41'
Przewinienie taktyczne w realizacji Robsona - Kanu. Widocznie było widać pociąganie przeciwnika za koszulkę. Sędzia nie miał innego wyjścia.

39'
Alves w niedozwolony sposób przetrzymywał rywala za koszulę. Niewłaściwa walka w starciu powietrznym została doceniona odgwizdaniem faulu.

37'
Zamieszanie w szesnastce Walii po dośrodkowaniu piłki przez Sanchesa. Na murawę padł Nani, ale arbiter w żadnym wypadku nie dał się nabrać na sztuczkę aktorską zawodnika.

36'

34'
Przewinienie w centralnej części boiska popełnił jeden z piłkarzy Portugalii. Sędzia przyznał rzut wolny walijskim zawodnikom.

32'
Kolejna próba Cedricia z dystansu. Kropnięcie z dwudziestu metrów poleciało obok lewego słupka bramki Walii.

30'
Bardzo niedokładna wrzutka w wykonaniu Taylora. Zagranie z lewej flanki boiska powędrowało poza placem gry. Wejście Bale'a w akcję mijało się z celem.

29'
Na uderzenie z dystansu zdecydował się Cedrić. Była to bardzo odważna decyzja. Niestety, ale w tej sytuacji, nie było to najlepsze rozwiązanie, bo piłka kopnięta ze znacznej odległości, powędrowała na trybuny stadionu.

28'

25'
Kapitalny przechwyt piłki przez Cedricia na wysokości pola karnego. Obrońca bez większego namysłu wrzucił ją w w pobliże bramki. Finalizować sytuację starał się Cristiano Ronaldo, ale piłka dośrodkowana trochę za wysoko.

24'
Robson Kanu z bardzo dobrym dośrodkowaniem na pole karne. Efektownym szczupakiem akcję próbował skończyć King, lecz w ostatniej chwili ubiegł go skaczący defensor.

22'
Mamy pierwsze celne uderzenie w tym meczu. Soczyste huknięcie z kilkudziesięciu metrów oddał Bale. Bardzo dobra decyzja, jednak piłka kopnięta w miejsce, gdzie ustawiony był Patricio.

21'
Kąśliwe dośrodkowanie z prawego skrzydła posłał Bale. Do zakończenia akcji ruszyli wślizgiem Kanu oraz King, ale szybciej do futbolówki dopadł Patricio.

19'
Bale bliski zaskoczenia rywali. Szybko rozegrany rzut rożny wzbudził chaos w szeregach portugalskiej defensywy. Silne kropnięcie Bale'a z pół obrotu powędrowało minimalnie nad poprzeczką.

18'
Mocno wrzucał Bale z lewego skrzydła. Zawodnik wykorzystał swój atut - szybkość. Mocne podanie udało się jednak powstrzymać obrońcy. Korner dla Walii.

16'
Niezła akcja Portugalii. Joao Mario otrzymał ciekawe podanie na wolne pole, a następnie oddał soczyste uderzenie z okolic pola karnego. Płaski strzał poleciał minimalnie obok lewego słupka bramki.

14'
Portugalia wymienia dużo krótkich podań. Walia jak na razie skutecznie udaremnia ataki przeciwnika.

12'
Zablokowana centra Sanchesa z prawego sektora boiska. Aut dla gospodarzy.

10'
Cristiano Ronaldo usiłował zagrać przewrotką. W ostatniej chwili obrońcy go uprzedzili. Portugalski piłkarz chwilę wcześniej również był obsłużony podaniem ze skrzydła, ale w porę zainterweniowała defensywa.

9'
Ciekawa szarża Silvy przez środek boiska. Zaangażowanie gracza zostało docenione, bo jego ekipa zacznie od stałego fragmentu gry.

7'
żółta kartka Prosta strata piłki w środku pola przez Allena. Zawodnik Liverpoolu musiał ratować się wślizgiem, aby zatrzymać Naniego. To musiała być żółta kartka.

6'
Collins doskonale ustawiony we własnym polu karnym. Stoper umiejętnie się zastawił i uniemożliwił nadbiegającemu rywalowi dotrzeć do lecącej futbolówki.

5'

3'
Rozpędzony Ronaldo przewrócony wślizgiem przez przeciwnika. Mimo wielkich protestów portugalskich kibiców, to sędzia nie przerwał gry.
Gdyby uznał faul, to Portugalia miałaby świetną szansę bezpośrednio z rzutu wolnego.

2'
Allen z kompletnie nieudanym blokiem. Przedrzeć się z piłką usiłował Guerreiro.

1'
Za mocne podanie w kierunku Guntera. Od własnej strefy rozpocznie Rui Patricio.

*'
Pierwszy półfinał czas zacząć!

*'
Dla któreś ekipy będzie to ostatni hymn na tym turnieju.

*'
Czas na przedstawienie składów. Zobaczą je Państwo na górze naszej relacji.

*'

*'
Do końca Euro 2016 pozostały już tylko trzy mecze. Portugalia w fazie play-off wyeliminowała Chorwację oraz Polskę, a Walia Irlandię Północną oraz Belgię.

'

Zapraszamy do śledzenia na żywo półfinału Euro 2016 Portugalia - Walia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Portugalia - Walia, to zapraszamy do śledzenia meczu online