Cracovia - Shkendija online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Shkendija
1 : 2

Sandomierski - Deleu, Wójcicki, Polczak, Wołąkiewicz - Covilo, Dąbrowski (46' Cetnarski), Vestenicky, Budziński, Karachanakov (50' Steblecki)- Jendrisek
Zahov - Todorovski, Baitulai, Cuculi, Demiri - Alimi (71' Polozani), Vuicić, Radeski, Hasani, Salazar - Ibraimi (88; Juffo)

'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na kolejne relacje live.

90+4'
Koniec meczu. Cracovia żegna się z Ligą Europy w kompromitującym stylu.

90+3'
Goool! Cracovia przegrywa 1:2. Pasy pogrążył Hasani, który wykończył świetną akcję Macedończyków.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

88'
Juffo zastąpił Ibraimiego.

86'
Cracovia stara się walczyć o honorowe zwycięstwo, ale kompromitacji już nie uniknie.

83'
Taipi wszedł na boisko, a opuścił je Radeski.

82'
żółta kartka Cuculi ukarany żółtą kartką.

78'
W dobrej sytuacji był Jendrisek, ale utracie gola zapobiegł jeden z obrońców.

76'
Żółta kartka dla Stebleckiego.

75'
Teraz zaatakowali goście, ale Sandomierski nie dał się zaskoczyć.

71'
Polozani zastąpił Alimiego.

68'
Goool! 1:1! Samobójcze trafienie Demiriego, który pokonał własnego bramkarza po dośrodkowaniu Cetnarskiego..

67'
żółta kartka Vujcic ukarany żółtą kartką.

62'
Deleu próbował szczęścia strzałem z dystansu. Bezskutecznie.

59'
Kolejna szansa. Tym razem Wdowiak uderzył obok bramki.

56'
Bliska szczęścia była teraz Cracovia. Strzał Covilo z linii bramkowej wybił jeden z obrońców.

55'
Cetnarski zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Nie trafił jednak w bramkę.

53'
Cracovia ma dużą przewagę, ale niewiele z tego wynika, a do awansu potrzebuje czterech bramek.

50'
Steblecki zastąpił kontuzjowanego Karachanakova.

46'
Budziński uderzał z pola karnego w kierunku dłuższego słupka, ale niecelnie.

46'
Początek drugiej połowy. Cetnarski zastąpił Dąbrowskiego.

45+1'
Koniec I odsłony spotkania!
Cracovia w bardzo trudnym położeniu.

45'
Skład sędziowski oznajmił, że pierwsza połowa będzie przedłużona o 1 minutę.

44'
Faul w powietrznym starciu zrealizował strzelec gola dla gości, Ibraimi. Sędzia zdecydował, że Cracovia będzie miała rzut wolny.

43'
żółta kartka Pierwsza kartka w dzisiejszym spotkaniu. Radeski został upomniany za niesportowe zachowanie.

41'
Shkedija powinna się cieszyć, że ma Zahova. Goalkeeper w kapitalny sposób zatrzymał dwa uderzenia ze strony przeciwników. Najpierw próbował Covilo z dystansu, a potem bramkarz fantastycznie wybronił dobitkę w wykonaniu Jendriska.

39'

37'
Kibice "Pasów" już mogli się cieszyć! Ale niestety, Vestenicky w dobrej sytuacji, posłał piłkę w boczną siatkę.

35'
Była okazja z rzutu wolnego dla Cracovii. Groźne dośrodkowanie mogło sprawić wiele problemów macedońskiej defensywie, ale kilku piłkarzy gospodarzy minęło się z lecącą futbolówką.

32'
Niestety... Piłka po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego nie minęła dobrze ustawionego muru.
Trzeba będzie poczekać na kolejną szansę ze stałego fragmentu gry.

31'
Goście popełnili przewinienie w dobrym miejscu dla Cracovii. Gospodarze będą mieli okazję na oddanie soczystego uderzenia z rzutu wolnego.

29'
Shkendija cofnęła się do defensywy. Wysoki pressing oraz waleczność Cracovii przynoszą połowiczne efekty.

27'
W dobrym kierunku idą zawodnicy trenera Zielińskiego. Zagraniem z powietrza gola szukał Karachanakov. Próba okazała się trochę za słaba, by pokonać Zahova.

25'
Ponownie "Pasy". Strzelał na bramkę Deleu. Brazylijczyk jednak trochę się pomylił. Futbolówka ostatecznie wylądowała tuż przy lewym słupku.

23'
Coś się ruszyło w ofensywie krakowskiego klubu. Z dystansu zaskoczyć Zahova usiłował Marcin Budziński. Soczyste uderzenie jednak poszybowało obok światła bramki.

21'
Goście nie ustają w atakach. Kąśliwe dośrodkowanie w pobliże bramki Sandomierskiego, skutecznie zatrzymał Deleu.

19'
Wiele podań w wykonaniu Cracovii. Ale jak na razie słabo idzie budowanie jakichkolwiek sytuacji bramkowych.

17'

14'
Bramka dla macedońskiej ekipy oznacza, że Cracovia do awansu potrzebuje... czterech goli

12'
0:1! Niestety...
Ogromny błąd w ustawieniu bloku defensywnego "Pasów" z zimną krwią wykorzystał Ibraimi. Zbyt łatwo Cracovia puściła grę na lewym skrzydle.

10'
Kolejna akcja Shkendiji. Na drodze piłki do bramki stanął Hubert Wołąwiewicz. Przyjezdni wznowią grę od narożnika boiska.

9'
Gospodarze próbują wymieniać dużą liczbę krótkich podań.

7'
Rzut oka na trybuny :)

5'
Akcję przeprowadzili podopieczni Jacka Zielińskiego. Cracovia próbowała zagrozić rywalowi na prawej stronie boiska. Wrzutkę na pole karne posłał Wójcicki, jednak defensor nie przyłożył się zbytnio do zagrania. Bramkarz Zahov mógł spokojnie odetchnąć.

2'
Pierwszą okazję na gola mieli przyjezdni. Soczysty strzał Hasaniego z dogodnej pozycji powędrował tuż obok prawego słupka bramki Sandomierskiego.

*'
Zaczynamy!

*'
Zagłębiu Lubin udało się! Teraz czekamy na popis umiejętności ze strony piłkarzy z Krakowa.