Niemcy - Francja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Niemcy
Francja
0 : 2

Neuer - Hector, Höwedes, Boateng (61' Mustafi), Kimmich - Schweinsteiger (79' Sane), Can (67' Gotze), Kroos - Özil, Draxler - Müller
Lloris - Sagna, Koscielny, Umtiti, Evra - Matuidi, Pogba - Payet (72' Kante), Griezmann (90+1' Cabaye), Sissoko - Giroud (78' Gignac)

Mecze na żywo: Niemcy - Francja

90+5'
Dziękuję przepięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+5'
Francja vs Portugalia
Taka para zagra w niedzielę o złoto na EURO 2016! Z francuskim turniejem żegna się kadra Niemiec, która pokazała ogromny kunszt piłkarski. Dzisiaj zabrakło jakości ofensywnej pod bramką Hugo Llorisa.

90+3'
Lloris wyczynia dzisiaj cuda!
Goalkeeper w genialnym stylu wybronił strzał głową Kimmicha. Obrońca Bayernu skakał do piłki wraz z Thomasem Mullerem.

90+1'
Zmiana. Owacje na stojąco dla Griezmanna. Na parę chwil został wpuszczony Cabaye.

90'
Cztery minuty szans dla niemieckiej reprezentacji.

88'
Francuzi nie spoczęli na laurach. Gignac soczyście z dystansu. Futbolówkę zmierzającą w lewy, dolny róg, w odpowiednim momencie przechwycił niemiecki goalkeeper.

86'
Griezmann szuka trzeciego gola w tym spotkaniu! Zawodnik zgrabnie wypracował sobie miejsce do strzału, ale ten strzał - bardzo słaby. Neuer z ogromną łatwością wybronił uderzenie zza pola karnego.

85'
Festiwal wrzutek na pole karne serwują nam podopieczni Lowa. Na ich pech, dzisiaj fenomenalnie działa synergia pomiędzy oboma stoperami z Francji.

83'
Oblężenie bramki Llorisa. Niemieccy zawodnicy już najprostszymi sposobami usiłują dostać się do francuskiej bramki.

82'
Gignac subtelnie przetrzymał niemieckiego przeciwnika za koszulkę. Ale dziś zespół sędziowski wychwytuje wszystko.

80'
Wysoko posłał piłkę Mustafi. Wielkie zamieszanie mogło być szansą Niemców na zdobycie kontaktu. Katastrofalna próba obrońcy z kilkunastu metrów.

79'
Neuer z opaską kapitana. Sane zmienił Bastiana Schweinsteigera.

78'
Giroud dzisiaj nie błysnął. Brakowało dzisiaj snajperowi zimnej krwi. Za niego na plac gry wkroczył Gignac.

76'
Soczyste kropnięcie w wykonaniu Juliena Draxlera. Brawa za strzał bezpośrednio z rzutu wolnego, lecz futbolówka nie nabrała właściwej rotacji.

75'
żółta kartka Kante został dodany do notesu. Widoczny faul taktyczny klasyfikował się, by pokazać żółtą kartkę.

74'
Doskonała próba Kimmicha z okolic pola karnego. Podkręcony strzał obił spojenie bramki Hugo Llorisa.

73'
0:2! Niemcy w wielkich opałach!
Łańcuch błędów zaliczył blok defensywny "gospodarzy". Na lewym skrzydle zabawił się Pogba, piłkę próbował wybić Neuer, ale jego wykonanie było bardzo nieudolne, a to wykorzystał Griezmann, pakując futbolówkę do pustej bramki.

71'
Mustafi efektownym szczupakiem szukał szczęścia po stałym fragmencie gry. Zagranie głową poleciało daleko od światła bramki.

70'
Toni Kroos podhaczony przez Sissoko. Pomocnik z Francji nie zdążył ułożyć nogi.

69'
Gwizdek sędziego. Thomas Muller w niewłaściwy sposób walczył o pozycję w polu karnym Francji. Akcja wzięła się od dośrodkowania z rzutu rożnego.

68'
Korner dla Niemców! Umtiti skutecznie przyblokował wbiegającego rywala.

67'
Mario Gotze dostał szansę na pokazanie swoich umiejętności. Z boiska został zdjęty Emre Can.

65'
Payet zwija się z bólu. Gwiazdor francuskiej ekipy przypadkowo został uderzony piłką głową.

64'
Coś zadziało się pod bramką Neuera. Groźną próbę głową podjął Laurent Koscielny. Wysoki stoper wygrał rywalizację o długie zagranie, ale wykończenie mogło być trochę lepsze, bo futbolówka poleciała minimalnie nad poprzeczką.

62'
Kolejny spalony po stronie Mistrzów Świata. Przed chwilą najbliżej bramki w czasie podania był Ozil.

61'
Zmiana. Mustafi awaryjnie wydelegowany na murawę. Zawodów nie udało się skończyć Boatengowi.

60'
Faul Griezmanna na połowie niemieckiej ekipy.

59'
Jerome Boateng musiał skorzystać z pomocy medyków. Niemieccy kibice drżą o zdrowie swojego czołowego stopera.

58'
Efektowny cross w realizacji Ozila. Adresatem podania miał być wbiegający Hector, jednak boczny obrońca musiałby szybciej wyruszyć do akcji, by coś zrobić konstruktywnego w tej sytuacji.

57'
Thomas Muller na minimalnym ofsajdzie. Ale spalony, to spalony. Sędzia dobrze wychwycił całe zdarzenie.

56'
Umtiti jak na razie wzorowo zachowuje się pod swoją bramką. Młody stoper idealnie blokuje rywali, którzy próbują kończyć dośrodkowania z obu stron boiska.

55'
Gwizdy niemieckich kibiców oraz sztabu szkoleniowego. Muller w ich ocenie był nieprzepisowo zatrzymany przez defensora gospodarza turnieju.

54'

52'
Umtiti dobrze popracował we własnej strefie. Niemcy dążą do szybkiego wyrównania.

51'
żółta kartka Mamy naprawdę mecz walki! Julien Draxler otrzymał żółtą kartkę za soczysty wślizg na nogi Sissoko. Innego werdyktu sędziego być nie mogło.

50'
Lloris uratował Francję przed zagrożeniem ze stałego fragmentu gry. Bramkarz w ostatniej chwili wybił piłkę, która już zmierzała poza plac gry.

48'
Groźna centra Sissoko z prawej flanki boiska. Efektownie sytuację wyjaśnili obrońcy z niemieckiej reprezentacji.

47'
Boateng po mistrzowsku zatrzymał Giroud. Napastnik Arsenalu Londyn otrzymał dobre podanie na wolne pole. Znów zabrakło snajperowi decyzyjności.

46'
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kontynuować mecz!

45+3'
Koniec I połowy spotkania!
Decyzja o rzucie karnym będzie najprawdopodobniej gorącym tematem na kilka najbliższych dni. Z gry dużo więcej mieli "gospodarze", ale jak na razie szwankuje skuteczność. Oczywiście wielki kunszt pokazała Francja.
Z ogromną niecierpliwością oczekuję na kontynuację gry.

45+2'
0:1! Cudów nie było!
Pewnie wykonana jedenastka przez Griezmanna. Silne kropnięcie w lewy sektor bramki okazało się nie do wyciągnięcia dla Manuela Neuera.

45+1'
Rzut karny dla Francji!
Bastian Schweinsteiger zagrał piłkę ręką. Zagranie zostało jakimś cudem wychwycone przez zespół sędziowski.

45'
O jedną minutę przedłużoną pierwszą połowę.

45'
Korner dla "Trójkolorowych". Nie ryzykował Howedes i wybił piłkę poza plac gry.

44'
żółta kartka W pełni zasłużona kartka dla Evry. Boczny obrońca zbyt agresywnie wślizgiem próbował ogarnąć piłkę z nóg pędzącego rywala.

43'
Howedes otrzymał salwę braw od swoich kibiców. Stoper ofiarnie zablokował Giroud, który zbyt długo zwlekał z decyzję o uderzeniu w światło bramki.

42'
Sytuacja dla Francji. Akcja na lewym skrzydle mogła dać oczekiwany efekt. Silny strzał Griezmanna z głębi pola karnego powędrował na bocznej siatce bramki Neuera.

40'
Schweinsteiger w walce o piłkę z Pogbą. Doświadczony pomocnik upadł na murawę, lecz arbiter uznał, że interwencja Pogby mieściła się w przepisach gry.

39'
Muller znalazł sobie miejsce do uderzenia. Pomocnik próbował z głębi pola karnego. Kąśliwe uderzenie z problemami wyłapał Hugo Lloris. Przypomnę, że Muller kierował piłkę w lewy sektor bramki.

37'
Potężnie kopnięta piłka przez Pogbę. Wszyscy wiemy, co może zrobić Pogba ze stojącą futbolówką. Tym razem lepszy okazał się Manuel Neuer, pewnie zatrzymując strzał.

36'
żółta kartkaGriezmann faulowany przez Cana. Gracz Liverpoolu zahaczył rozpędzonego piłkarza Atletico Madryt.

34'
Draxler już czyhał na sfinalizowanie akcji z prawego skrzydła boiska. Przepiękne plany zawodnika "Wilków" zniszczył Hugo Lloris, wychodząc i łapiąc piłkę.

33'
Dobry powrót Ozila. Pomocnik w dobrym stylu wywalczył dla swojej reprezentacji rzut wolny.

32'
Zamieszanie we francuskiej szesnastce. Thomas Muller o włos od przejęcia bezpańskiej piłki na kilka metrów przed bramką Llorisa. Jednak na wysokości zadania stanęła linia obrony.

30'
Wrzutka piłki w wykonaniu Boatenga. W bardzo prosty sposób zagrożenie oddaliła francuska defensywa, głową przecinają długie zagranie.

28'
Koscielny po raz kolejny powstrzymał huknięcie z dalszej odległości. Stoper Arsenalu wypełnia wzorcowo swoje zadania.

26'
Lloris w wybitnym stylu zatrzymał strzał zza pola karnego. Bramkarz Tottenhamu przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę bramki. Celował Bastian Schweinsteiger.

25'
Soczyste kropnięcie Payeta ze stałego fragmentu gry. Ładny strzał w żaden sposób nie zakłócił spokoju Neuera, który w szkoleniowy sposób wyłapał lecącą piłkę.

23'
Payet faulowany przez wracającego Schweinsteigera. Gracz "Czerwonych Diabłów" dał się nabrać na sprytne zachowanie pomocnika.

22'
Kimmich zgrabnie zszedł do środka i spróbował zaskoczyć Llorisa. Na drodze celu stanął defensor, który w znakomity sposób zatrzymał huknięcie zza pola karnego.

21'
Kroos w fantastycznej, indywidualnej akcji. Gracz Realu Madryt przewrócił się w polu karnym Francji. Wielkie protesty nic nie dały, sędzia nakazał kontynuowanie gry.

19'
Kroos skutecznie powstrzymany na lewym skrzydle boiska. Korner dla "gospodarzy" tego starcia.

19'
Przepiękny widok

17'
Payet w ocenie sędziego popełnił przewinienie w ofensywie. Kimmich wykonał solidną pracę w swojej strefie. Dobre zastawienie się defensora Bayernu.

15'
Thomas Muller spróbował swoich sił z dalszej odległości. Dobry, techniczny strzał nie mógł zagrozić Llorisowi, bo piłka posłana wprost w rękawice bramkarza.

14'
Lloris w bajeczny sposób wybronił uderzenie Cana. Futbolówka po zagraniu pomocnika leciała w lewy, dolny róg bramki. Piłka po drodze jeszcze dostała rykoszetu, ale goalkeeper stanął na wysokości zadania i sparował strzał.

13'
Dobra akcja Niemców! Kimmich umiejętnie wypuścił Cana. A ten bez większego myślenia, dośrodkował do Draxlera, który końcówkami palców oddał strzał na bramkę. Piłka po jego próbie minęła w bezpiecznej odległości lewy słupek.

12'
Evra po profesorsku zatrzymał dośrodkowanie Kimmicha z prawego skrzydła boiska. Inicjatywę przejęli aktualni Mistrzowie Świata.

11'
Pogba wywalczył stały fragment gry dla swojego zespołu. Rzut wolny dla Francji z jej połowy boiska.

10'
Kolejna crossowa piłka w kierunku Kimmicha. Zagrywał daleko Howedes. Defensorowi nie udało się skutecznie opanować wysokiej piłki.

8'
Kimmich obsłużony crossowym zagraniem ze środka pola. Obrońca Bayernu Monachium włożył wiele wysiłku, aby dotrzeć do podania, ale zagranie okazało się minimalnie za mocne.

7'
Neuer błysnął kapitalnym refleksem! Goalkeeper idealnie wyciągnął fantastyczny, płaski strzał Griezmanna z kilkunastu metrów. Piłka wędrowała już w prawy, dolny róg bramki.

5'
Kimmich przesadził z ostrością podczas próby odbioru piłki. Przewinienie z okolic środka pola zostało bez najmniejszego namysłu odgwizdane przez arbitra.

5'
Hugo LLoris pewnie na przedpolu. Francuski bramkarz przechwycił crossowe zagranie z prawego skrzydła boiska. Akcję próbował kończyć Muller

4'
Zablokowana centra Sagni z prawego sektora boiska. Francja zaczęła od nasilonych ataków!

3'
Payet kapitalnie przedarł się na lewym skrzydle. Pomocnik potem dośrodkował na pole karne, ale skutecznie sytuację wyjaśnili defensorzy. Korner dla Francji.

1'
Wysoki pressing Francji już od pierwszych sekund. Obronną ręką z zagrożenia wyszedł Neuer wraz ze swoimi obrońcami.

*'
Szlagier tej imprezy czas zacząć!

*'
Przedostatni raz na tych mistrzostwach będą odsłuchiwane oficjalne hymny.

*'
Po stronie niemieckiej mamy trzech zawodników zawieszonych za kartki. Nazwiska tych piłkarzy: Gomez, Hummels, Khedira

*'

*'

*'
Tak prezentuje się drabinka Euro 2016:

*'
Niemcy w ćwierćfinale zremisowali z Włochami 1:1 i o awansie zadecydowały rzuty karne. Francuzi 5:2 wygrali z Islandią.

*'
Zwycięzca meczu w finale Euro 2016 zmierzy się z Portugalią, która w środę pokonała Walię 2:0.

'

Początek meczu półfinałowego Niemcy - Francja o godzinie 21:00. Zapraszamy do śledzenia go na żywo w serwisie AllMecz.pl

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Niemcy - Francja, to zapraszamy do śledzenia meczu online