Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz

90'
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE. Zapraszamy na kolejne transmisje.

90+2'
Koniec spotkania! Legia wygrywa 2:0 !

90+1'
Na boisku Pinto za zdobywcę pierwszej bramki - Michała Żyrę

90'
Arbiter dolicza 2 minuty

89'

88'
Przy okazji żółta kartka dla Saganowskiego za zdjęcie koszulki.

87'
Po dobrym dograniu Żyry, piłkę do bramki pakuje Marek Saganowski. Na trybunach szaleństwo!

85'
SAGAN GOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!

84'
Opuszcza boisko Ondrej Duda. Na stadionie pojawia się Saganowski.

83'
Do wejścia szykuje się MAREK SAGANOWSKI!

82'
Lewczuk dośrodkowuje w pole karne, piłka trafia pod nogi Kadu, ale ten wprost w ręce Kuciaka.

81'
Podwójna zmiana u gościu - Kadu za Carlosa, Pereira w miejsce Petasza.

80'
Dossa w poprzeczkę! Ależ uderzenie !

79'
Trzy kartoniki dla bydgoszczan - Ziajka za faul, Petasz z Wójcickim za dyskusje.

78'
Ojamaa podaje do Radovicia , a ten uderza minimalnie nad bramką !

77'
Wojskowi po zdobyciu bramki ,poczuli się swobodnie i kontrolują przebieg gry.

76'
J.Jóżwiak komentuje postać Michała Żyry.

75'
Sędzia nie panuje nad wydarzeniami boiskowymi. Gwizdy z trybun.

74'
Za chwilę pierwsze zmiany w obu ekipach.

73'
Kolejny niewykorzystany rzut rożny przez Zawiszę.

72'
Żółtą kartką ukrany Duda.

71'
Czyżby rośnie następca Girouda ? :)

70'
Skrzydłowy Legii znalazł się oko w oko z Kaczmarkiem i strzałem w okienko pokonał bramkarza gościu.

70'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL !!! MICHAŁ ŻYRO !!!

66'
Pod bramką Kaczmarka jest coraz goręcej

65'
Kolejne zagrożenie bramki Legii ze strony Carlosa.

64'

62'
Kolejna szansa Radovicia! Znalazł się sam na sam z Kaczmarkiem, górą bramkarz Zawiszy.

61'
Ależ akcja Rado! Minął trzech rywali w polu karnym, próbował dograć do Ojamy, ale jego podanie przeciął powracający Dudek.

60'
Radovic próbuje indywidualnych akcji , ale kolejny raz obrońcy Zawiszy na miejscu.

59'
Rozgrzewa się Pinto. Czyżby zaraz zobaczymy zmiane w składzie Wojskowych ?

58'
Żyro nie zagra w kolejnym meczu z Lechią w związku z otrzymaniem żółtej kartki.

57'
Legia coraz wolniejsza w swoich akcjach. Zawisza przejmuje inicjatywę.

56'
Lewczuk uderza z wolnego obok bramki Kuciaka.

55'
Faul Żyry i pierwsza żółta kartka. Rzut wolny dla gości.

53'
Ivica wspaniale kasuje kolejną kontrę Zawiszy.

52'
Vrdoljak próbówał strzału,tor lotu piłki próbował zmienić jeszcze Radovic, ale był na spalonym.

51'
Rzut wolny dla Legii. Mocne uderzenie Brzyskiego i z trudem broni Kaczmarek !

50'
Źle wykonany rzut wolny przez Brzyskiego i piłka ląduje w rękach Kaczmarka.

49'
Co o tym sądzicie?:)

48'
Kolejna akcja Carlosa - piłka uderza w boczną siatkę.

47'
Uderzenie Petasza z rzutu wolnego. Minimalnie nad bramką.

46'
Początek drugiej połowy. Drużyny bez zmian w składach.

45'
Legia ma optyczną przewagę, z której niewiele wynika. Poza strzałami z dystansu warszawianie nie mieli nic z gry. Groźniejsze były kontry Zawiszy. W nich brakowało tylko lub aż wykończenia.

45'
Sebastian Dudek (Zawisza Bydgoszcz):
- Wszyscy są ludźmi. Liczymy, że oni też będą popełniać błędy. Musimy skoncentrować się nad tym, żeby wejść w drugą połowę lepiej niż trzy tygodnie temu kiedy straciliśmy szybko dwa gole.

45'
Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa):
- Rywale cofnęli się. Na razi odcinają od gry Radovicia i Dudę. Musimy robić swoje. Ostatnio jak z nimi graliśmy do przerwy było 0:0, a później wygraliśmy 3:0. Trzeba być dobrej myśli.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Zawodnicy jak na razie nas nie rozpieścili. Liczymy na więcej w drugiej połowie

45'
Arbiter dolicza 1 minutę.

43'
Oba zespoły wyczekują już gwizdka sędziego. W ciągu ostatnich minut nie ma żadnych specjalnych akcji.

42'
Legioniści mają przewagę głównie w środku pola, gdzie skutecznie podwajają krycie

41'
Indywidualnie gra Ojamaa, ale i jemu niewiele dziś wychodzi.

40'
Strzału z daleka spróbował Vrdoljak , ale bardzo niecelnie.

39'
Tak zachowanie Hermesa ocenia K.Marciniak (Canal + Sport)

38'
Ostry pressing stosowany teraz przez zawodników z Bydgoszczy.

37'
Legia nie może na razie znalezć sposobu na defensywę Zawiszy.

36'
Szybka kontra Carlosa, jednak nie miał wsparcia kolegów.

35'
Spore zamieszanie w polu karnym Zawiszy - rzut rożny dla gości.

34'
Rajd Radovicia przerwany przez Nowotczyńskiego.

33'
Faul zawodnika Legii. Stadion jak i gracze Legii nie zgadzają się z tą decyzją.

32'
Groźnie z dystansu uderzył Jodłowiec - rzut rożny dla Legii.

31'
Sztab szkoleniowy Legii przywołał do siebie Radovicia , któremu udzielili pewne wskazówki. Miejmy nadzieję, że uda się w końcu strzelić bramkę.

30'
Na środku boiska opatrywany Kamil Drygas. Wygląda to na poważną kontuzje.

29'
Emocje udzielają się także obu trenerom , który są mocno podirytowani postawą swoich zawodników.

28'
Kolejna okazja Radovicia z główki , ale znów niecelnie !

27'
Goście groźnie kontratakują, ale kolejne ataki powstrzymuje Dossa Junior.

26'
Ojaama próbował akcji z Bereszyńskim , ale ten był na spalonym.

25'
Z narożnika pola karnego uderzał Ojamaa, ale piłka minęła światło bramki.

23'

22'
Kolejna kontra z udziałem Wójcickiego zakończona za słabym strzałem.

20'
Chwilowa przewaga Zawiszy. Wojskowi próbują odebrać inicjatywę stosując wysoki pressing.

19'
Tak 20 min komentuje Jakub Dybalski.

18'
Jodłowiec robi dziś sporą różnice na boisku. Wyróżnia się od innych i widać ,że chce dziś zdobyć bramkę.

16'
Kolejna akcja pary Wójcicki - Carlos , która sprawia spore problemy obrońcom Legii.

14'
Radovic próbuje oddać strzał z główki , jednak nad bramką. Obrońcy od początku meczu nie mogą upilnować napastnika Legii.

12'
"Wojskowi" próbują grać z pierwszej piłki, na dużej szybkości, ale w ostatnim momencie brakuje im dokładności.

11'
Kontra gości , jednak Bereszyński wspaniale kasuje akcje.

10'
Jodłowiec wywalcza kolejny rzut rożny , po wymianie piłki z Brzyskim.

9'
Legia szukała okazji po kornerze, ale na posterunku Kaczmarek.

7'
Carlos ogrywa Juniora , podaje do Wójcickiego , jednak ten jest wspaniale kryty przez Rzezniczaka i nic nie wyszło z tej akcji.

6'
Dudek centruje z rożnego.Luis Carlos ma czystą pozycję , jednak fatalnie uderzył i zacznie Kuciak.

5'
Centra Petasza. Wójcicki przedłużył dośrodkowanie i Rzezniczak wybija na rzut rożny.

4'
Wolny dla Zawiszy w połowie boiska po faulu Ojaamy

3'
Dossa Junior strzela głową i piłka wpada do bramki , ale gracz Legii na spalonym.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz, to zapraszamy do śledzenia meczu online