Portugalia - Francja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Portugalia
Francja
1 : 0

Rui Patricio; Cedric, Fonte, Pepe, Guerreiro; W.Carvalho, Sanches (79; Eder), João Mário, Adrien (66' Moutinho), Nani, Cristiano Ronaldo (25' Quaresma).
Lloris; Sagna, Koscielny, Umtiti, Evra; Matuidi, Pogba; Sissoko (110' Marcial), Griezmann, Payet (58' Coman); Giroud (78' Gignac).

Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo.

120+3'
KONIEC! Portugalia Mistrzem Europy!.

120+3'
Rui Patricio ukarany żółtą kartką.

120+2'
Zablokowany strzał Martiala z pola karnego. Było groźnie.

120'
Ronaldo cały czas aktywny przy linii bocznej. Jakby to on był trenerem.

120'
Mecz potrwa jeszcze dwie minuty.

119'
Guerreiro wraca na boisko. Odebrał jeszcze kilka motywujących słów od Cristiano Ronaldo.

118'
Guerreiro kulejąc opuszcza boisko.

116'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Francji, ale dobrze interweniował Sagna.

115'
Pogba ukarany żółtą kartką.

113'
Francja stara się atakować i może narazić się na kontry.

110'
Marcial zastąpił Sissoko.

109'
Goool! 1:0 dla Portugalii! Eder uciekł obrońcy, przebiegł z piłką kilkanaście metrów i kapitalnie po ziemi uderzył z dystansu, co zaskoczył Llorisa.

108'
Guerreiro z rzutu wolnego oddał kapitalny strzał! Francję uratowała poprzeczka!

107'
Koscielny ukarany żółtą kartką za zagranie ręką przed polem karnym. Błąd sędziego, bo była to ręka Edera!

106'

105'
Koniec pierwszej połowy dogrywki.

104'
Groźnie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Eder, ale Lloris nie dał się zaskoczyć.

103'

100'
Przycisnęła Francja, ale nie stwarza groźnych sytuacji.

98'
William Carvalho ukarany żółtą kartką.

97'
Matuidi ukarany żółtą kartką.

96'
Guerreiro ukarany żółtą kartką.

95'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pepe uderzył głową tuż obok słupka. Sędzia i tak odgwizdał spalonego.

93'
Spokojne pierwsze minuty.

91'
Początek dogrywki.

'

90+3'
Koniec. 90 minut nie przyniosło rozstrzygnięcia. Czekamy na dogrywkę.

90+2'
Ale szczęście Portugalii! Gignac świetnie minął Pepe i z pięciu metrów trafił w słupek!!

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Sagna dośrodkował w pole karne, ale prosto w ręce Rui Patricio.

86'
Zablokowany strzał Gignaca.

84'
Sissoko potężnie uderzył z dystansu i znów Portugalię uratował Rui Patricio.

82'
Nani uderzał z dystansu, ale obok bramki.

80'
Umtiti ukarany żółtą kartką.

80'
Nani dośrodkowywał z prawej strony boiska, piłka zmierzała do bramki, ale Lloris ją wybił. Dobijał przewrotką Quaresma, ale znów dobrze interweniował bramkarz Francji.

79'
Eder zastąpił Sanchesa.

78'
Gignac zastąpił Giroud.

77'
Guerreiro minął obrońcę, dośrodkował w pole karne, ale prosto na głowę jednego z Francuzów.

75'
Coman zagrał do Giroud, ten oddał mocny strzał z pola karnego i znów świetnie interweniował Rui Patricio.

72'
Griezmann dobrze dośrodkował z rzutu rożnego, ale żaden z zawodników z tego nie skorzystał.

71'
Francuzi przeważają, ale brakuje sytuacji.

67'
Coman uderzył z dystansu obok bramki.

66'
Joao Moutinho zastąpił Adriena.

66'
Wreszcie się coś działo! Coman dośrodkował w pole karne, Griezmann idealnie uwolnił się spod opieki obrońcy, ale z kilku metrów uderzył nad bramką!

62'
Żółta kartka dla Joao Mario.

58'
Griezmann wpadł w pole karne, uderzył po ziemi, ale prosto w ręce Rui Patricio.

58'
Coman zastąpił Payeta.

57'
Stade de France to przeklęty stadion dla piłkarzy z nazwiskiem Ronaldo.

54'
Na murawę wbiegł kibic. Mamy chwilową przerwę w grze.

54'
Pogba uderzał z dystansu nad bramka.

54'
Poziom meczu rozczarowuje. No trudno, łatwiej będzie się przestawić na Ekstraklasę, która rusza w piątek:)

53'
Dośrodkowanie w pole karne Portugalii i Rui Patricio na raty złapał piłkę.

50'
Payet dryblował przed polem karnym, ale świetnie interweniował Pepe.

49'
Dośrodkowanie w pole karne, ale znów nie zdołał do niej dojść.

46'
Początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

'

45+3'

45+2'
Joao Mario dośrodkował w kierunku Naniego, ale nikt nie doszedł do piłki.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

44'
Brakuje trochę klarownych sytuacji strzeleckich. Nie jest to wielkie widowisko.

42'
Okres przewagi Portugalii.

39'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Fonte.

38'
Akcja Portugalczyków, ale zabrakło trochę pomysłu na wykończenie i ostatecznie będzie tylko rzut rożny.

34'
Cedric ukarany żółtą kartką.

34'
Ależ znakomicie gra dzisiaj Sissoko. Tym razem oddał potężny strzał z pola karnego, ale Rui Patricio nie dał się zaskoczyć.

32'

30'
Kolejne odważne wejście Sissoko, ale obrońcy zdołali jego zagranie wybić na rzut rożny.

28'

27'
Mecz jest bardziej wyrównany niż na początku.

26'

25'
Quaresma zastąpił Ronaldo.

24'
Ronaldo nie jest wstanie kontynuować gry. Załamany rzucił opaską kapitana o murawę. Konieczna będzie zmiana.

23'
Dośrodkowanie do Ronaldo, piłkę wybili obrońcy prosto pod nogi Adriena, ale jego strzał był niecelny.

22'
Sissoko świetnie ruszył z połowy boiska, przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, ale jego strzał sprzed pola karnego był niecelny. Będzie jednak rzut rożny.

20'
Ronaldo wrócił na boisko.

19'
Lekarze robią jeszcze wszystko, aby Ronaldo wrócił na boisko. Gra wznowiona.

17'
Uraz Cristiano Ronaldo wygląda na groźniejszy. Najprawdopodobniej konieczna będzie zmiana.

15'
Za mięsień trzyma się Ronaldo po wejściu Payeta.

12'
Francuzi zdecydowanie dłużej utrzymują się przy piłce.

10'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Giroud, ale dobrze ustawiony był Rui Patricio.

10'
Mogło być 1:0 dla Francji. Dobre dośrodkowanie do Griezmanna, który oddał ładny strzał głową, ale Rui Patricio efektowną paradą zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

7'
Griezmann z ostrego kąta uderzył bardzo niecelnie. Mogło być groźnie.

4'
Pierwsza akcja Portugalii i od razu groźnie. Nani urwał się obrońcom, doszedł do długiej piłki, ale jego strzał z kilkunastu metrów był niecelny.

4'
Przeważają Francuzi, ale brakuje im póki co dokładności.

2'
Akcja Francuzów, ale zabrakło precyzji w podaniach w polu karnym.

1'
Francuzi od razu wyszli z wysokim pressingiem, co przyniosło efekt w postaci odzyskania piłki.

1'
Rozpoczęła Portugalia.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment hymny narodowe.

'
Trwa ceremonia zamknięcia Euro 2016. Na murawie sporo tancerzy, muzyków oraz David Guetta.

'

'
W oczekiwaniu na ostatni mecz Euro 2016.

'
Czy kibice Francji będą mieli powody do radości po meczu?

'
Mecze na żywo

'

Finał Euro 2016 na żywo

Zapraszamy do śledzenia online meczu Portugalia - Francja. Spotkanie odbędzie się 10 lipca 2016 roku o godzinie 21:00 na Stade de France w Saint-Denis.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Portugalia - Francja, to zapraszamy do śledzenia meczu online